Skocz do zawartości


Zdjęcie

Para-Radio. Poznajemy nieznane.


86 odpowiedzi w tym temacie

#61

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak, tak. Już popcorn mam :D

A tak btw. radio ma jakieś archiwum audycji?

Edit:
Dobra, wiem: http://chomikuj.pl/Para-Radio

Użytkownik Ill edytował ten post 19.02.2012 - 18:54

  • 0

#62

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wczoraj chyba pierwszy raz zdarzyło się, aby podczas emisji audycji "Para-Radio" ktoś zadzwonił do studia Grudziądzkiego Radia Internetowego, żeby "zainterweniować" w sprawie tego, co opowiada gość na antenie!

Telefon wykonał Rafał Nowicki, człowiek, który - jak sam twierdzi - przez lata badał sprawę Zdanów. Najwidoczniej bardzo mu się nie spodobało to, co powiedziałem na temat Zdanów ;) Wykonawszy telefon do studia (oczywiście wejścia na antenę nie było, audycja została wcześniej nagrana) stwierdził, że Arek zaprosił gościa, który "kompletnie nie ma pojęcia o czym mówi" (czyżby? to ja jestem ciekaw, jakie pojęcie ma pan Rafał, chętnie wysłucham, co ma do powiedzenia), "wygadywał głupoty i idiotyzmy", "dużo pozmieniał" (no przepraszam, ale moje wątpliwości, opinie i generalnie wszystko, co przedstawiłem w audycji w kwestii Zdanów, oparte było o publikacje Nautilusa i pana Nowickiego, więc jeśli coś ktoś pozmieniał, to na pewno nie ja, gdyż nie miałem ku temu żadnej motywacji...), i tak dalej. Arek wstępnie się z nim umówił na nagranie audycji, poświęconej wyłącznie sprawie UFO ze Zdanów, w której Nowicki przedstawi swój punkt widzenia na ten temat. Cóż, mam nadzieję, że może tym razem pan Nowicki przedstawi wreszcie jakieś konkrety, nie to co było na forum Infry (sprawa w dużym skrócie opisana tutaj) czy choćby na czacie głosowym Infry na Spikerii (w linku jest jego zapis).

Jak przewidywałem, reakcja po audycji się pojawiła, i to dość szybko (podobno do Nowickiego zadzwonił ktoś ze znajomych z informacją, że taka i taka audycja właśnie leci), zobaczymy, co będzie dalej. O sprawie można też przeczytać w najnowszym wpisie na blogu Para-Radia: http://paranormalium...cji-slow-kilka/
  • 0



#63 Gość_mroova

Gość_mroova.
  • Tematów: 0

Napisano

Chciałam nadmienić, że dziś była bardzo fajna audycja o Tesli i jego wynalazkach, w 90 % popieram redaktora prowadzącego,
że jest robione w kierunku tego pomysłu "NIC" . Czysta, darmowa energia jest osiągalna i nawet dziecko to wie,
przykład : weźcie kocyk taki z poliestru, potrzyjcie tak żeby wytworzyły się ładunki elektro. i przyłóżcie do żarówki w lampce,
zacznie migać na pewno..wiem, że to błahe doświadczenie, ale pozwala się zastanowić nad tą wolną, odnawialną energią....
oburzona jestem tym co się dzieje z naszym światem, bo już od kilku stuleci powinniśmy żyć według innego trendu, który wyznaczali nam wiekowi mędrcy, ahh ale się wzburzyłam tą głupotą ludzką i chęcią dążenia do władzy i pieniądza >/

Ale audycja była git...dzięki, że ktoś to ujął w całość logiczną, bo to ciężki i mozolny kawałek chleba,
podobał mi się ten koleś co dzwonił, ten który mówił o telewizji naziemnej itd...widać, że pasjonat.

Szczerze audycje są słabe, skakanie z przypadku na przypadek z zakresu jakiegoś tematu po łebkach. Oczekuje takich audycji jak o cytadeli z znawcami tematu a nie tym Panem z jakiegos portalu który duka to co juz każdy wie bez próby wniknięcia czy analizy.
Mimo to audycja ma swój klimat. Jeszce ten od szpitala w Oleśnie był w miarę gość.



oj nie przesadzaj, myślisz, że tak łatwo jest mówić godzinami na jakiś temat ?
to nie wyuczona formułka jak w tvn, ważne że ktoś zaczął w ogóle z takim pomysłem radia paranormalnego
z czasem dojdą do perfekcji, mi się podoba wyluzowanie prowadzących, swojsko jest ;], tylko kurdę nie mogę czatu odpalić na moim kompie ostatnio.
  • 0

#64

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

mroova, słuchałaś zupełnie innej audycji. O Tesli to raczej w "Teorii Chaosu" było ;)
  • 0



#65 Gość_mroova

Gość_mroova.
  • Tematów: 0

Napisano

słuchałam tego co odtwarzał mój program, i co wisiało na antenie :mrgreen:

co nie zmienia faktu, że to był dobry odgrzewany kotlet he

Użytkownik mroova edytował ten post 17.04.2012 - 09:25

  • 1

#66

oktawian.
  • Postów: 27
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam, chciałbym zaproponować aby w Para-Radio pojawiało się znacznie więcej audycji o tematyce kryptozoologicznej, ponieważ jak narazie dominują tematy ezoteryczne takie jak wywoływanie, okultyzm, szamanizm itp . Ja i wielu moich znajomych posłuchałby rozmowy na temat dziwnych i strasznych stworzeń itp. Pozdrawiam
  • 0

#67

poznajemy nieznane.
  • Postów: 84
  • Tematów: 41
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Para-Radio wraca na antenę! W najbliższą niedzielę o godzinie 19:00 w Grudziądzkim Radiu Internetowym i w Radiu Paranormalium premierowa audycja. Tym razem tematem programu będą końce świata.

Szykuje się także kolejna audycja. Powiemy w niej o niebezpieczeństwach new age'u. Niewykluczony konkurs z nagrodami!!

A co do audycji o kryptozoologii, to takową nagraliśmy ;)
  • 0

#68 Gość_wadm. Aton

Gość_wadm. Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie wszystko przesłuchałem i nie mam pewności czy takich audycji nie było lecz chętnie posłuchałbym o Khambo Dashi-Dorgio Itighilovie i innych mnichach buddyjskich, którzy nie tylko umierają "na życzenie" ale także ich ciała zachowują cechy żywych.
  • 0

#69

poznajemy nieznane.
  • Postów: 84
  • Tematów: 41
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dziś audycja o New Age! Dla słuchaczy konkurs, w którym będzie można wygrać e-wydania książki gościa programu!

Dziś wyjatkowo TYLKO w Radiu Paranormalium tradycyjnie o 19.00!

Zapraszamy!
  • 0

#70

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

O Itigiełowie odcinka jeszcze nie było.
  • 0



#71

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

9. "Tajemnice w Węgliszku" Życie poza ziemią - Wkrótce na wrzucie.

Tę audycję chyba UFO porwało, bo coś jej nigdzie nie mogę znaleźć :(
  • 0



#72

poznajemy nieznane.
  • Postów: 84
  • Tematów: 41
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika

Twórca popularnego programu telewizyjnego o medycynie niekonwencjonalnej "Kossakowski. Szósty zmysł" będzie gościem audycji Para-Radio! Już w niedzielę 27.10.2013 roku będziecie mogli usłyszeć program z udziałem Przemka o 19:00 tylko w Radio Paranormalium. W postach w tym temacie oraz w komentarzach na facebookowym wydarzeniu możecie przesyłać swoje pytania. najciekawsze padną podczas nagrywania wywiadu.

Zapraszamy!

Wydarzenie na facebooku
  • 4

#73

Sintitisir.
  • Postów: 82
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No to pytania odemnie:
Czy on sam wierzy w "medycyne konwencjonalna", w aspekcie paranormalnym/magicznym (wiadomo ze jakies tam psychologiczne dzialanie mogace wplywac tak czy inaczej jest, ale mi chodzi o tą kwestie paranormalna. W skrócie -Wierzysz pan w te czary co je krecisz na kamere?).

W jaki sposób zainteresował się tą tematyka? Czy spotkało go wcześniej coś paranormalnego/niewytłumaczalnego?

Czy wierzy w kosmitów, podrózników w czasie albo esperów?
  • 0

#74

ELdeR.
  • Postów: 119
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

pytanko:
w którym momencie postawa Pana Przemka zmieniła się ze sceptyczną w "otwartą", a nawet, jak da się zauważyć ostatnio - afirmującą wobec badanych zjawisk? Czy był to jakiś jeden konkretny przypadek ?
No i czy wygodnie śpi się w czasie podróży Транссибирская магистраль ? :)
i przede wszystkim podziękowania i pozdrowienia !
wybitny program i wspaniałe dziennikarstwo.
  • 0

#75

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czy nie boi się że któryś z tych uzdrowicieli zrobi mu jakąś krzywdę?. W zapowiedzi jednego z odcinków widziałem jak pewien "znachor" chyba kręgarz naciskał mu mocno na kręgosłup. Czy ma świadomość tego że takie działanie może zakończyć się nawet śmiercią? może doprowadzić do udaru mózgu (były takie przypadki).
  • 0




 


Dodaj odpowiedź



  

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych