Skocz do zawartości


Zdjęcie

Niezwykłe stworzenie znalezione w Iranie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#16

Mischakel.

    Ataman

  • Postów: 762
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mi także na pierwszy rzut oka wyglądało to, jak połowa jakiegoś zwierzaka. Ale w takim razie dlaczego specjaliści stwierdzili co innego? Dziwna sprawa. Jeśli to pełne truchło ptaka, to wygląda na jakąś pokrakę, która miałaby problemy z samym chodzeniem, a z taką czachą to zapewne był nielotem.
Choć gdybym był specjalistą i patrząc na samo zdjęcie miałbym powiedzieć co to, to powiedziałbym, że piesek :) No, ale nie jestem.
  • 0

#17

Aeq.
  • Postów: 160
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przyjrzalem sie czasce psa i jest naprawde wielkie podobienstwo. Watpie zeby naukowcy (mimo ze nigdy o nich nie slyszalem) mylili sie. Z drugiej strony to oni moga miec jakies dowody tylko i wylacznie..
  • 0



#18

chimer.
  • Postów: 32
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Więcej zdjęć nieboraka można znaleźć na http://www.irna.ir/Display.aspx?NID=130376669

Według mnie nie ma nad czym medytować, to przecież okaleczony psowaty...
Zakładając, że jednak to fachowcy mają rację - Jak według was drapieżnik o tak przedziwnej budowie miałby zdobywać pożywienie? Wyraźnie widać, że zwierzak miałby poważne problemy z poruszaniem się.

Użytkownik chimer edytował ten post 10.05.2011 - 17:15

  • 0

#19

Krakatau.
  • Postów: 186
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie rozumiem tylko dlaczego nie podali do wiadomości publicznej, że to nie żaden stwór a zmasakrowany pies. Manipulują ludźmi i myślą, że część się nie zorientuje, że to nie są szczątki jakiegoś gado-ptaka :|
Jedynie szkoda mi tego psa, młody był, po zębach widać, że miał mniej niż 3, 4 lata. Nie wyobrażam sobie co ktoś musiał zrobić żeby go przeciąć na pół, rozrywając przy tym kręgosłup tak, że wyrwał spod niego mięśnie, co za okrucieństwo :|
  • 0

#20

Alembik_Vina.
  • Postów: 1030
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Po co mieli by specjalnie zabijać psa? Wykorzystali jakiś truchło i tyle :D Raczej nikt by nie rozrywał psa żywcem na pół, żeby stworzyć podróbkę :D

Użytkownik Alembik_Vina edytował ten post 10.05.2011 - 17:22

  • 0

#21

Krakatau.
  • Postów: 186
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Po co mieli by specjalnie zabijać psa? Wykorzystali jakiś truchło i tyle :D Raczej nikt by nie rozrywał psa żywcem na pół, żeby stworzyć podróbkę :D


Ale ja nic takiego nie napisałam! ;) Miałam na myśli, że szkoda mi psa, który tak skończył. A to, że go potem ktoś znalazł i go wykorzystali do badań to już inna bajka.
  • 0

#22

dżek.

    Muzyka Śnieżnych Pól

  • Postów: 1196
  • Tematów: 280
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 39
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

przeczytałem pierwszy post potem przeglądnąłem zdjęcia i? ..
stwierdziłem, że to pies. czyli chyba nie jest ze mną tak źle :)
  • 0



#23

Herme5.
  • Postów: 425
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Zalamka :(

Nie pozostaje nic innego jak zaprosic iranskich naukowcow do Polski, moze czegos sie naucza.
  • 0

#24 Gość_scigany

Gość_scigany.
  • Tematów: 0

Napisano

To że jest to pies to pewne ;]
Teraz jest problem ustalić rasę tego psa,stawiam na Charta.
  • 0

#25

Alembik_Vina.
  • Postów: 1030
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Z ostatniej chwili:Irańska agencja informacyjna IRNA upubliczniła nagranie żywego okazu stwora

:mrgreen:


  • 0

#26

pazuzu.
  • Postów: 767
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie wyobrażam sobie co ktoś musiał zrobić żeby go przeciąć na pół, rozrywając przy tym kręgosłup tak, że wyrwał spod niego mięśnie, co za okrucieństwo :|

a nie przyszlo ci do glowy ze pies zostal zabity przez wieksze zwierze i najzwyklej w swiecie w polowie skonsumowany?

wracajac do naukowcow to kazdy moze napisac w necie co chce i powolac sie na naukowcow ktorzy... [tu mozna dopisac co sie chce]
i zawsze znajdzie sie mniej lub wiecej osob ktore bezrefleksyjnie lykna scieme

Użytkownik pazuzu edytował ten post 12.05.2011 - 22:33

  • 0

#27

Krakatau.
  • Postów: 186
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

a nie przyszlo ci do glowy ze pies zostal zabity przez wieksze zwierze i najzwyklej w swiecie w polowie skonsumowany?


Razem z kośćmi? Drapieżniki z reguły odrywają mięso od kości a szkielet zostawiają. Zresztą co za zwierze oderwałoby tylko połowę i z nią odeszło? Jak już, to by zaciągnęło takie truchło na swoje legowisko i je zjadło resztę zostawiając na na później albo zakopując.
  • 0

#28

Monolith.

    ótta

  • Postów: 1248
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A może najpierw je coś zjadło, zostawiając kości, potem uciekło, bo przyszli ludzie, którzy urwali część kości i wezwali naukowców ? :)
  • 0

#29

Anomaly.
  • Postów: 330
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

To co w końcu? To pies czy nieznany stwór bo już sam nie wiem? Rozumiem, że wygląda to jak pies, ale co u licha z faktem, że to podobno rządowa organizacja twierdzi co innego? Może ktoś to sprawdzić/potwierdzić? Strona jest po arabsku i jak dla mnie to może być strona kogokolwiek, bo ni w ząb nic tych ich bohomazów nie rozumiem.
  • 0

#30

Napoleon Bolipięta.
  • Postów: 47
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jak dla mnie to jest to przepołowiony odyniec z kłami
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych