Skocz do zawartości


Zdjęcie

"Spisek musi trwać" - reakcje na śmierć Osamy bin Ladena i inne przemyślenia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
317 odpowiedzi w tym temacie

#31

Templariusz.
  • Postów: 499
  • Tematów: 35
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A czy Osama dbał o prawa człowieka ? Myśli Pan że w czasie planowania zamachu obchodziło go międzynarodowe prawo ?
Al Kaida mordując ludzi w bestialski sposób taki jak obcinanie głowy miała gdzieś takie "pierdoły", nie którzy nie zasłużyli na proces i taką osobą jest, a właściwie był Bin Laden.



Dla przypomnienia.

Użytkownik Templariusz edytował ten post 04.05.2011 - 14:12

  • 0



#32

Kajman.
  • Postów: 694
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Szkoda, że nie zauważyłeś w tym autoironii.

Tak czy inaczej, spostrzeżenie Yawgmotha jest trafne. :)


Ale wbrew pozorom to moje podejście jest racjonalne, a nie przeciwników teorii spiskowych. Jeśli politycy kłamią w większości przypadków (...), to przyjmuję logiczne założenie początkowe, że kłamią w każdym innym przypadku.

Co ty gadasz?? Czytasz, to co piszesz? Parafrazując Twoją wypowiedź: "Jeśli guma do żucia jest miętowa w większości przypadków, to przyjmuję założenie, że zawsze jest miętowa"
lub
"Jeśli większość ludzi nosi skarpetki, to przyjmuję logiczne założenie, że wszyscy je noszą"
Sens logiczny Twojej wypowiedzi jest dokładnie taki sam, jak przytoczonych przeze mnie zdań. Rzeczywiście, Twoje podejście jest bardzo racjonalne i logiczne. :)

Natomiast Ty wiesz, że politycy kłamią i oszukują, ale jak ten tłum wyborców polecisz do urny z naiwną nadzieją, że tym razem to co naobiecywali to szczera prawda.

Polecę. Ale nie zagłosuję na żadną z obecnych w Sejmie partii. Wiem, że jest mało prawdopodobne, że coś się zmieni, ale... nadzieja umiera ostatnia.

Ja w tym żadnego racjonalnego podejścia nie widzę i uważam was i kolegę Aquilla za wyjątkowo irracjonalnych ludzi wbrew temu co wy o sobie myślicie.

Masz do tego prawo.

Media kilka razy mówiły, że Osama nie żyje albo że został schwytany, ale co tam. Może tym razem mówią prawdę. To nic, że wynika z tego, że mówiły nieprawdę w 10 innych przypadkach.

Media mówiły... Media muszą mówić, muszą szukać sensacji... Tak to już jest. Ale nigdy nie potwierdził tego oficjalnie Prezydent USA.
  • 0



#33

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

I kolejny raz widzę ten wspaniały schemat.
Media są be, karmią nas(zawsze mówicie o wszystkich z wyłączeniem siebie) papką i odmóżdżają i w ogóle to zło pisane i widziane... Ale... Ale jak co do czego to widzimy teksty "przecież media mówiły wiele razy, że nie żyję albo go złapano".
Tak więc chcę was się zapytać. Specjalnie udajecie i oszukujecie siebie, że jesteście tacy anty medialni czy specjanie wybiórczo wybieracie takie rzeczy żeby pasowały do waszych teori ?
Bo już się pogubiłem. I proszę mi nie mówić, że wciskam bs bo taka jest prawda, bierzecie to co jest wygodne a to co nie pasuje to pod dywan "ja nic nie widziałem, tego nie było".
  • 0



#34

nexus6.
  • Postów: 1234
  • Tematów: 14
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Co ty gadasz?? Czytasz, to co piszesz? Parafrazując Twoją wypowiedź: "Jeśli guma do żucia jest miętowa w większości przypadków, to przyjmuję założenie, że zawsze jest miętowa"
lub
"Jeśli większość ludzi nosi skarpetki, to przyjmuję logiczne założenie, że wszyscy je noszą"
Sens logiczny Twojej wypowiedzi jest dokładnie taki sam, jak przytoczonych przeze mnie zdań. Rzeczywiście, Twoje podejście jest bardzo racjonalne i logiczne. :)


Rozumiem, że jeśli guma do żucia jest miętowa w większości przypadków, to zawsze będzie truskawkowa. Albo, że jeśli większość nosi skarpetki, to znaczy że nikt nie nosi skarpetek i to jest twój racjonalizm. No to mój jest troszkę inny :mrgreen: Nie zrozumiałeś sensu mojej wypowiedzi, gdzie nie było ogólnego kwantyfikatora tylko prawdopodobieństwo. Ergo: jeśli guma do żucia jest miętowa w większości przypadków to biorąc przypadkową gumę *początkowo* zakładam, że będzie ona miętowa. I robię tak w każdym przypadku, gdy biorę gumę (przynajmniej do czasu aż coś się nie zmieni, ale to musiałoby trochę potrwać). Jeśli większość nosi skarpetki to przyjmuję początkowe założenie, że przypadkowy człowiek będzie je nosił. Wiem, to chora, spiskowa teoria dziejów.

Użytkownik nexus6 edytował ten post 04.05.2011 - 14:36

  • 0

#35

taght.
  • Postów: 275
  • Tematów: 10
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

BrainCollector ja wierzę w informacje w mediach pod warunkiem, że są podane w sposób rzetelny, a tu co mamy? Nic! taka prawda, co chwile kolejne ściemy.
  • 0

#36

sechmet.
  • Postów: 973
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wklejacie jakieś linki z Nowego Jorku i jakoś nie spotyka się to z "grożeniem offtopem"



No i proszę o dokładne sprecyzowanie, gdzie moja wypowiedź nie tyczyła się tematu - poziom moderacji pozostawię bez komentarza.

Zwróciłem celną uwagę na temat logiki przedstawionych wydarzeń wraz z jasną diagnozą, a że postawioną w formie pytania otwartego ;) cóż, liczę na to iż rozmawiam z ludźmi inteligentnymi.


Fakty są takie, że po 10 latach armia największego mocarstwa na świecie wpadła do jakiejś nory i tam zatłukła bosonogiego staruszka który mógł już mieć Alzhaimera, lub też który mógł nie mieć owego schorzenia właściwego osobom starszym - ale i tak go zatłuczono, dla zasady i żebyśmy nie zadawali pytań.

W zasadzie nie wiemy czy to był ten staruszek, nie wiemy też czemu go nie zabrano aby przesłuchać i dowiedzieć się - mamy nie zadawać pytań, pytania są trudne i niewygodne. Mamy się cieszyć że nie wpadli po naszego dziadka w taki sposób, bo byśmy dowiedzieli się że to na pewno był on, po kilku operacjach plastycznych.
  • 0

#37

Kajman.
  • Postów: 694
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie zrozumiałeś sensu mojej wypowiedzi

Heh, no najwidoczniej nie.

Tymczasem pojawia się kolejna informacja:

12-letnia córka Osamy bin Ladena była bezpośrednim świadkiem zastrzelenia ojca przez żołnierzy amerykańskich sił specjalnych - poinformowała pakistańska gazeta "The News", powołując się na źródła we władzach bezpieczeństwa Pakistanu.

Źródło

To jak, panowie-spiskowcy? To info przyjmujecie za prawdę? Pasuje wam? Czy odrzucacie jako kłamstwo? :)
  • 0



#38

sebacyw.
  • Postów: 246
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

To jak, panowie-spiskowcy? To info przyjmujecie za prawdę? Pasuje wam? Czy odrzucacie jako kłamstwo?

Na tą chwilę nic nie można uznać za prawdę, a zarazem tego odrzucić.
Napływające informację są cały czas niepewne i można tutaj gdybać, rzucać teorie do białego rana :)
Ja "spiskowcem" nie jestem, ale patrzę trzeźwo na świat, a w przypadku Osamy na tą chwilę jest już za wiele niepewności.

Użytkownik sebacyw edytował ten post 04.05.2011 - 15:06

  • 0



#39

nexus6.
  • Postów: 1234
  • Tematów: 14
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To jak, panowie-spiskowcy? To info przyjmujecie za prawdę? Pasuje wam? Czy odrzucacie jako kłamstwo? :)


Moja psychika już nie powinna dla Ciebie stanowić zagadki. Najpewniej kolejna bzdura (czyli takie jakby nieszkodliwe kłamstwo).
  • -1

#40

Templariusz.
  • Postów: 499
  • Tematów: 35
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Fakty są takie, że po 10 latach armia największego mocarstwa na świecie wpadła do jakiejś nory i tam zatłukła bosonogiego staruszka który mógł już mieć Alzhaimera, lub też który mógł nie mieć owego schorzenia właściwego osobom starszym - ale i tak go zatłuczono, dla zasady i żebyśmy nie zadawali pytań.


Czyli co ? Mamy zapomnieć ile zła wyrządził, ile osób zamordował, bo taki się z niego zrobił poczciwy dziadziuś ? Stalin też wyglądał na miłego staruszka.


W zasadzie nie wiemy czy to był ten staruszek, nie wiemy też czemu go nie zabrano aby przesłuchać i dowiedzieć się - mamy nie zadawać pytań, pytania są trudne i niewygodne. Mamy się cieszyć że nie wpadli po naszego dziadka w taki sposób, bo byśmy dowiedzieli się że to na pewno był on, po kilku operacjach plastycznych.



Nie to wcale nie był on, jakiś inny papa chował się za 6 metrowym murem nie wyłażąc poza swoją posiadłość od 6 lat i to on strącił śmigłowiec i to że znajdowała się tam jego rodzina to także zbieg okoliczności, CIA oczywiście się pomyliło, żołnierze Navy Seals się pomylili, Obama i jego administracja też...

Wklejacie jakieś linki z Nowego Jorku i jakoś nie spotyka się to z "grożeniem offtopem"


To nie jest "jakiś" filmik z Nowego Jorku, tylko filmik przedstawiający to co wydarzyło się 11 września, bo jak widać niektórzy o tym zapomnieli.

Użytkownik Templariusz edytował ten post 04.05.2011 - 16:30

  • 0



#41

Frank Drebin.
  • Postów: 106
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

A czy Osama dbał o prawa człowieka ? Myśli Pan że w czasie planowania zamachu obchodziło go międzynarodowe prawo ?
Al Kaida mordując ludzi w bestialski sposób taki jak obcinanie głowy miała gdzieś takie "pierdoły", nie którzy nie zasłużyli na proces i taką osobą jest, a właściwie był Bin Laden.

Ależ na to nie ma żadnych dowodów! Al Kaida jeśli kogoś mordowała, to tylko na zlecenie swoich założycieli czyli CIA. Do tego, że 11 września 01 mieliśmy typową operacje fałszywej flagi, nie trzeba już chyba nikogo przekonywać. Dlatego powyższy argument uważam za totalnie zabawny ;) "Osama nie dbał o prawa człowieka!" Naprawdę się uśmiałem. Na proces każdy zasługuje, nawet Bush, Blair i inni zbrodniarze.
  • 1

#42

sechmet.
  • Postów: 973
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Czyli co ? Mamy zapomnieć ile zła wyrządził, ile osób zamordował, bo taki się z niego zrobił poczciwy dziadziuś ? Stalin też wyglądał na miłego staruszka.


Czemu po Stalina nie wpadli ? i czemu Rudolf Hess został osądzony ? w czym był lepszy ten ostatni ?

Nie to wcale nie był on, jakiś inny papa chował się za 6 metrowym murem nie wyłażąc poza swoją posiadłość od 6 lat, CIA oczywiście się pomyliło, żołnierze Navy Seals się pomylili, Obama i jego administracja też...


A jeśli się pomylili ? No i po co go zabijali, dla zabawy ? Na banknotach FED powinien zacząć drukować "FOR FUN AND PLEASURE" a nie jakieś górnolotne "ingotłitrast". Szczyt bohaterstwa w wydaniu foczym - zabić staruszka. i jeszcze z jakim aplauzem publiki !

To nie jest "jakiś" filmik z Nowego Jorku, tylko filmik przedstawiający to co wydarzyło się 11 września, bo jak widać niektórzy o tym zapomnieli.


To może opowiesz nam CO się tam stało, bo bajki z TV nijak się kupy nie trzymają, wiedzy o tym co się stało ponoć nie mają nawet służby owego mocarstwa

Ale widać wiedza o tym co się tam stało powinna pozostać nieznana skoro zabito starca który mógł rzucić nieco światła na wydarzenia o których mowa..

Bez komentarza, czuję się jakbym rozmawiał z 7-latkiem - do tego upartym i pewnym teorii heliocentrycznej, świat MUSI się kręcić wokół słońca.
  • 0

#43

Templariusz.
  • Postów: 499
  • Tematów: 35
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Do Frank Drebin
Mam ci przynieść na tacy czyjąś głowę z dopiskiem Al Kaida ? Chociaż zgodzę się z jednym, tego potwora stworzyło CIA, które w czasie wojny Afgańsko-Rosyjskiej, szkoliło wielu muzułmanów, w tym Osamę Bin Ladena.Ale na tym kończą się koneksje CIA z Al Kaidą.A propos tych tego zwierzchnictwa CIA, jakie masz dowody na to że to CIA stoi za tym wszystkim, za 11 września, i mordowaniem zakładników ?

Czemu po Stalina nie wpadli ? i czemu Rudolf Hess został osądzony ? w czym był lepszy ten ostatni ?


Bo Stalin był przy władzy do samego końca ? Hess był sądzony w ramach procesu Norymberskiego, gdzie sądzono na prawdę sporo osób, nie wszystkie były winne, dlatego osądzeni musieli być wszyscy, nawet ci co do ,których nie było wątpliwości.

A jeśli się pomylili ? No i po co go zabijali, dla zabawy ? Na banknotach FED powinien zacząć drukować "FOR FUN AND PLEASURE" a nie jakieś górnolotne "ingotłitrast". Szczyt bohaterstwa w wydaniu foczym - zabić staruszka. i jeszcze z jakim aplauzem publiki !


Nie dla zabawy a z rozkazu, ten twój staruszek też bohaterstwem się nie wykazał, mógł polecieć jednym z samolotów 11 września.

To może opowiesz nam CO się tam stało, bo bajki z TV nijak się kupy nie trzymają, wiedzy o tym co się stało ponoć nie mają nawet służby owego mocarstwa


Nie opowiem co tam się stało bo mnie tam nie było, tak samo jak ciebie, ale nie staram się wmawiać innym swojej wersji mimo iż jak już wcześniej wspominałem "W du*** byłem gówno widziałem"

Ale widać wiedza o tym co się tam stało powinna pozostać nieznana skoro zabito starca który mógł rzucić nieco światła na wydarzenia o których mowa..


Tu mogę Ci przyznać rację choć też nie całkiem, bo prawdopodobnie Osama krzyknął by "Allah Akbar" i to by było na tyle jeśli chodzi o przesłuchanie.

Bez komentarza, czuję się jakbym rozmawiał z 7-latkiem - do tego upartym i pewnym teorii heliocentrycznej, świat MUSI się kręcić wokół słońca.


Czyli teoria heliocentryczna to też kłamstwo ?

Użytkownik Templariusz edytował ten post 04.05.2011 - 17:06

  • 0



#44

Irey.
  • Postów: 474
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

A ja chciałbym aby zwolennicy oficjalnej wersji zamachów 11 września 2001, odnieśli się do tych dwóch filmików :D


w 1995 roku na rynek została wypuszczona gra karciana "Illuminati card game". Karta nr 2 przedstawia atak na wieże World Trade Center, a karta nr 3 atak na Pentagon




fragmenty amerykańskich filmów wyprodukowanych przed 2001 rokiem, które zawierają kilkanaście symboli 9/11 (September 11)




Oczywiście mam wierzyć że to są wszystko zbiegi okoliczności? :D
  • 0

#45 Gość_Swordsman

Gość_Swordsman.
  • Tematów: 0

Napisano

Mit Nr1.
Najpotężniejsze mocarstwo na świecie przez dekadę nie potrafi schwytać/ wyeliminować najgroźniejszego terrorysty wszech czasów?
To już lepiej było zlecić sprawę chłopakom z Prószkowa czy Wołomina. Odpowiednio ich zmotywować, dać sprzęt i możliwości. Dla 50 mln$ ludzie gotowi są sprzedać własną matkę, a nie tylko cel.


Chyba żartujesz... przypominam, że teren na jakim trzeba było go szukać to piasek, piasek, jaskinie (liczone w setkach kilometrów), piasek, piasek, wiocha, piasek, tunel, miasto, miasto, piasek, piasek, piasek, góry, góry, góry, góry, góry (itd. - góry zajmują 4/5 powierzchni A-stanu)

Powierzchnia Afganistanu to 652 230 km².
Na tej powierzchni, masz 29 835 392 cholernie podobnych fizjonomicznie ludzi.

Dołączona grafika

Historia nas uczy, że zastrzelić można nawet prezydenta najpotężniejszego kraju, ale terrorysty trzeba szukać przez 10 lat.


Dokładnie tak - wchodzisz na stronę Białego Domu/Kancelarii Prezydenta i masz jakąś rozpiskę zajęć, czy uroczystości w których bierze udział. To oznacza, że WIESZ gdzie jest cel.

Życzę powodzenia w szukaniu. Już nie mówiąc o tym, że gość się ukrywał zupełnie w innym kraju...

Użytkownik Razor edytował ten post 04.05.2011 - 17:47

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych