Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wikileaks ujawnia nagranie Obcego


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
117 odpowiedzi w tym temacie

#1

artur_sz13.
  • Postów: 150
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Tajne nagrania UFO, w tym żywego „Obcego” z Zeta Reticuli , który przeżył rzekomą katastrofę w Roswell. 21 godzin tajnych nagrań na 7 rolkach filmowych dokonane były w latach 1942-1969. Zawierają one loty UFO, akcje ratownicze rozbitych statków „Obcych” i badania nad obcymi formami życia.
Jak na razie ujawniono tylko fragmenty rolki nr. 5
youtube=http://www.youtube.com/watch?v=RsQCXN4o4Ps
oraz krótkie fragmenty rolek 1, 3 i 4:
http://www.youtube.c...h?v=ZB788PtqQvg
Od jakiegoś czasu głośno się mówi o tzw. „disclosure”, czyli ujawnieniu tajnych informacji o UFO. Te dwa nagrania mają być tylko wstępem do szerokiej akcji uświadomienia społeczeństwa o tym, że w Układzie Słonecznym, a nawet i na Ziemi są liczne bazy przedstawicieli różnych cywilizacji. Z drugiej strony są wycieki na temat tzw. „Blue-beam project” – sfingowanej inwazji UFO na Ziemię, która ma być powodem powołania „Rządu Światowego”. Ujawnione nagrania „Obcego”, który wg. mnie jest robotem, świadczą o tym, że w najbliższym czasie faktycznie dojdzie do „ujawnienia” dziwnych dokumentów, co spowoduje poważne zawirowania w społeczeństwie – zapewne zaplanowane i mające swój cel.


źródło: http://monitorpolski.wordpress.com/

Użytkownik Makbet edytował ten post 31.05.2011 - 16:27

  • 11

#2 Gość_majkelmonster

Gość_majkelmonster.
  • Tematów: 0

Napisano

Odrazu widac ze te postacie obcych to animacja, wystarczy spojrzec na te ruchy
  • 0

#3 Gość_Swordsman

Gość_Swordsman.
  • Tematów: 0

Napisano

I na ostrość postaci ;)
  • 0

#4

machado.
  • Postów: 248
  • Tematów: 35
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Też mi to wygląda na animacje, szczególnie pierwszy film. Tylko pytanie po co Wikileaks wrzuca nieprawdziwe nagrania?
  • 0

#5 Gość_Swordsman

Gość_Swordsman.
  • Tematów: 0

Napisano

A gdzie jakiś dowód, że to Wikileaks wrzuciło? ;)
  • 0

#6

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Błędem jest zakładać z góry, ze nagranie jest podrobione. Ono może być podrobione, może być też prawdziwe, ale nie jestem pewien czy będziemy w stanie to określić domowymi metodami :P

Tylko pytanie po co Wikileaks wrzuca nieprawdziwe nagrania?

A może ono ma być nieprawdziwe? Od dość długiego czasu praktycznie każdy tego typu film jest sprowadzany do postaci oszustwa, bez względu na to czy jest wiarygodny czy nie. Powstaje potem w ludzkich umysłach takie przeświadczenie, że "filmy z ufo = fake" i nawet gdy (w końcu) pojawią się filmy prawdziwe, z miejsca zostaną określone jako fake.

Btw. Te filmy pojawiły się na forum już wczoraj tu: http://www.paranorma...ufo-kompilacja/

Użytkownik Ill edytował ten post 03.05.2011 - 13:20

  • 6

#7 Gość_Swordsman

Gość_Swordsman.
  • Tematów: 0

Napisano

1. Skąd wiecie, że to wrzuta Wikileaks??
2. Filmy są datowane na ~lata 50 - na pierwszy rzut oka widać, że filmy są za ostre na postaciach/pojazdach jak na tamte lata i klisze.
  • 0

#8

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

2. Filmy są datowane na ~lata 50 - na pierwszy rzut oka widać, że filmy są za ostre na postaciach/pojazdach jak na tamte lata i klisze.

Za ostre? Wcale nie są za ostre. Podobną jakość miały już filmy przedwojenne (np. taki: http://www.youtube.c...h?v=Bi2tTPPUNL0)
Owa ostrość może wynikać z przetworzenia obrazu z kliszy na postać cyfrową
Co do jakości filmu z obcym, to ja bym powiedział, ze ona jest nawet zbyt słaba.

Użytkownik Ill edytował ten post 03.05.2011 - 13:31

  • 1

#9

machado.
  • Postów: 248
  • Tematów: 35
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ill
Ja nie jestem osobą, która z góry odrzuca każde takie nagranie, a wręcz przeciwnie kiedyś byłem bardzo naiwny (bo gdzieś w środku chciałem żeby to była prawda).
Z niecierpliwością czekam na dzień w którym nawiążemy kontakt z obcą cywilizacja, nie jestem sceptykiem, ale mimo wszystko staram się zachować trzeźwość umysłu i patrzeć na każde nagranie z dystansem. Na przesterzeni ostatnich lat było mnóstwo 'prawdziwych' filmów z obcymi które potem okazywały się być oszustwem. Ludzie szukają sensacji, kasy, sławy a o taką w internecie teraz nie trudno, do tego dochodzi współczesna grafika komputerowa czy animacja, nie jestem fachowcem w tej dziedzinie (pewnie ktos taki mógłby coś powiedzieć na temat tego filmu), ale wydaję mi się że nie jest prawdziwy chociaż bardzo bym chciał żeby był :rotfl: Pożyjemy zobaczymy :>
  • 0

#10

Eldim.
  • Postów: 461
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Pokażcie mi prawdziwe nagranie obcego, które jest gdzieś w internecie. Wszystkie filmy, które ukazują bezpośrednio obcych są moim zdaniem sfabrykowane, a jedyne prawdziwe to te ze latającymi spodkami i innymi pojazdami (choć też spora część jest nieprawdziwa).
  • 0

#11 Gość_Swordsman

Gość_Swordsman.
  • Tematów: 0

Napisano

ill
Ja nie jestem osobą, która z góry odrzuca każde takie nagranie, a wręcz przeciwnie kiedyś byłem bardzo naiwny (bo gdzieś w środku chciałem żeby to była prawda).
Z niecierpliwością czekam na dzień w którym nawiążemy kontakt z obcą cywilizacja, nie jestem sceptykiem, ale mimo wszystko staram się zachować trzeźwość umysłu i patrzeć na każde nagranie z dystansem. Na przesterzeni ostatnich lat było mnóstwo 'prawdziwych' filmów z obcymi które potem okazywały się być oszustwem. Ludzie szukają sensacji, kasy, sławy a o taką w internecie teraz nie trudno, do tego dochodzi współczesna grafika komputerowa czy animacja, nie jestem fachowcem w tej dziedzinie (pewnie ktos taki mógłby coś powiedzieć na temat tego filmu), ale wydaję mi się że nie jest prawdziwy chociaż bardzo bym chciał żeby był :rotfl: Pożyjemy zobaczymy :>


Nic dodać, nic ująć. Również nie odrzucam tych filmów, ALE - chciałbym znać ich źródło :)
  • 0

#12

Patrolinho.
  • Postów: 137
  • Tematów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jak widać 60 lat temu dało się nagrać super jakości kosmitę, no i latające spodki z odległości... Hmmm 100 metrów ? A jeden to prawie na wyciągnięcie ręki ;)
Przepraszam, ale jeśli ktoś wierzy w powyższe filmiki to nie wiem jak musi desperacko pragnąć tego, że poza nami tak na prawdę żyją jeszcze te przysłowiowe "szaraki".
Szkoda, że dzisiaj w dobie kamer HD, 3D i innych pierdół jakoś nikomu nie udało się uchwycić jakiegoś ufo, które dało by niepodważalne świadectwo tego, że szaraki nas odwiedzają...

@taght

No tak, skoro WYRAŹNIE przyznali to dlaczego nadal o wszystkim milczą ? Po co dawać jakieś 2 zbędne świstki papieru, gdzie napisany jest raport o wraku i ciele ufoka, skoro nie dodali do tego dokumentacji technicznej, zdjęć z sekcji ufola itd. ? Czyli w teorii gdyby jeden z agentów napisał raport, że widział jak z oceanu wynurza się Godzilla, a potem raport zostałby zatwierdzony i opublikowany to rozumiem, że miałbym w to bezgranicznie uwierzyć ?
Jeśli takie coś miało miejsce to jestem pewien, że mają zdjęcia i inne, więc dlaczego nie opublikują reszty ? Tylko nie mówcie mi, że nie chcą wywołać paniki... Całe zajście miało miejsce dziesiątki lat temu więc wątpię żeby wywołało cokolwiek oprócz poprawy humoru wszystkich wierzących :)

Użytkownik Patrolinho edytował ten post 03.05.2011 - 14:03

  • -3

#13

taght.
  • Postów: 275
  • Tematów: 10
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Przepraszam, ale jeśli ktoś wierzy w powyższe filmiki to nie wiem jak musi desperacko pragnąć tego, że poza nami tak na prawdę żyją jeszcze te przysłowiowe "szaraki".


A ja nie wiem jak bardzo ktoś musi desperacko pragnąć żyć w swoim wąskim świecie by nie dostrzegać tego co go naprawdę otacza, tyle z mojej strony. Poza tym FBI udostępniło dokumenty na których WYRAŹNIE piszę, że w Roswell rozbiły się nie zidentyfikowane obiekty czyli UFO i znaleziono ciała nie znanych istot.
  • 3

#14

~pleyades.
  • Postów: 139
  • Tematów: 5
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

1. Skąd wiecie, że to wrzuta Wikileaks??

Też chciałbym się coś na ten temat dowiedzieć!


2. Filmy są datowane na ~lata 50 - na pierwszy rzut oka widać, że filmy są za ostre na postaciach/pojazdach jak na tamte lata i klisze.

Za ostre? Wcale nie są za ostre. Podobną jakość miały już filmy przedwojenne (np. taki: http://www.youtube.c...h?v=Bi2tTPPUNL0)
Owa ostrość może wynikać z przetworzenia obrazu z kliszy na postać cyfrową
Co do jakości filmu z obcym, to ja bym powiedział, ze ona jest nawet zbyt słaba.


Cała sprawa w tym że stare kamery miały ręczny tryb dostrajania ostrości, coś w stylu dzisiejszych kamerek internetowych. Miałem kiedyś taką kamerę w ręku z lat 50, miała dwie opcje dostrojenia ostrości, jedna odpowiadała za zbliżenie optyczne a druga za dostrajanie ostrości.
  • 0

#15 Gość_Swordsman

Gość_Swordsman.
  • Tematów: 0

Napisano

Poza tym FBI udostępniło dokumenty na których WYRAŹNIE piszę, że w Roswell rozbiły się nie zidentyfikowane obiekty czyli UFO i znaleziono ciała nie znanych istot.


Tam "wyraźnie pisze", że coś się rozbiło. O nieznanych istotach i spodkach kosmicznych mówią dołączone memy - czyli notatki z rozpytania świadków...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych