Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bitwa nad Los Angeles


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
45 odpowiedzi w tym temacie

#16

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

... ale z tą projekcją to jest troche śmieszne :D


A balony meteorologiczne, gazy bagienne, zjawiska plazmowe nie są tak samo śmieszne ?

Jak mają wciskać kity to wcisną ...
  • 0



#17

octopus.
  • Postów: 82
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no tak, ale i Haunebu mozna okreslic niezidentyfikowanym obiektem (UFO), bo podejrzewam, ze dzis malo kto o nim slyszal, a co dopiero pol wieku temu.

Dobra może to jest nezidentyfikowane, ale jednak wynalazek człowieka, a nie obcej cywilizacji. A to różnica.
  • 0

#18

MatoIto.
  • Postów: 635
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dawno o tym czytałem ale miało to powiazanie z niemieckimi statkami, tak jak to pisali przedemną, amerykanie bali sie ze to niemiecki spodek i zaczli go ostrzeliwac i tyle ;-)
  • 0

#19

eltom.
  • Postów: 204
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Holografia na niebie w tamtych latach?
Zanim coś napiszesz, to się zastanów jeden z drugim...
  • 0

#20

Perzu.
  • Postów: 56
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

=]
Jak mają wciskać kity to wcisną ...


"Ktoś uwierzy w kłamstwo powtórzone 1000 razy i w końcu sprawdzi czy śnieg za oknem naprawdę jest czarny" :)
  • 0

#21

Frank Rijkard.
  • Postów: 81
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie No Ukrywają To Że Na Księżycu Obcy Mają Baze, Na Marsie Lasy, Że Nie Byli Na Księzycu I Nagle Opisują Jak Naparzali W UFO :lol : Może Po Prostu Ktoś Film Kręcił A Ludziska Myśleli, Że UFO Przyleciało.No Albo Jakieś Statki Zwaidowcze Niemców, Lub Nowa Technologia USA i Chcieli Zobaczyć Czy Te Modele Można Zestrzelić
  • 0

#22

NHolokaust.
  • Postów: 653
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Może Po Prostu Ktoś Film Kręcił A Ludziska Myśleli, Że UFO Przyleciało.

Zgadza się - i media o tym trąbiły, ponieważ ktoś ukradkiem kręcił film na wielką skalę (takich scen nie spotkasz w niskobudżetówkach). Zastanów się zanim coś napiszesz.

No Albo Jakieś Statki Zwaidowcze Niemców, Lub Nowa Technologia USA i Chcieli Zobaczyć Czy Te Modele Można Zestrzelić

Nie sądzisz, że wystarczyłoby proste wytłumaczenie ze strony Rządu?

Tak poza tym, nie wiem czy zauważyłeś, ale prosiłem abyś zaczął pisać normalnym stylem, nie zaś rozpoczynając każde słowo wielką literą.
  • 0



#23

Łukasz 2.7.8.9..
  • Postów: 19
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi się wydaje że to na serio było Ufo tyle że oni już dawno odkryli metal/ stal kory nie można przebić pociskami! Ja na ich miejscu zamiast "to coś" ostrzeliwać to bym trzaskał zdjęcia! może to właśnie przez ten incydent UFO zaczęło porywać ludzi? Może "ufoludki" boją się że ludzie chcą ich wybić (choć to jest prawda)? może gdyby ludzie skontaktowali by się z UFO to byłoby mniej porwań i nieznanych obiektów?? Napiszcie co tym sądzicie! O.K.? :crazy: :crazy:
  • 0

#24

QLIG.
  • Postów: 531
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie neguję autentyczności zdarzenia ani zdjęć,ale wytłumaczmy zachowanie armii USA.Kilka lat wcześniej,albo dziś pewnie by to tylko obserwowano lub "ubezpieczano".Ale wtedy trwała II Wojna Swiatowa i jak wiadomo pojawienie się niezidentyfikowanego obiektu na niebie w czasie wojny na swoim niebie traktowano jednoznacznie.
  • 0

#25

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika

Notatka informacyjna generała George Marshala dla prezydenta Trumana. Generał
wspomina w niej m.in., że nieprzyjacielskie "samoloty" poruszały się, z różnymi prędkościami, nie zrzuciły ani jednej bomby, wystrzelono 1430 sztuk amunicji i żadnego nie zestrzelono.
  • 0



#26

NO_NAME.
  • Postów: 614
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

dziwna ta cała sprawa. UFO sobie przyleciało, dało się ostrzelać i poleciało.
  • 0

#27

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

dziwna ta cała sprawa. UFO sobie przyleciało, dało się ostrzelać i poleciało.

Dokładnie tak.
Są już filmiki z tego niecodziennego wydarzenia.

http://www.youtube.c...w...ted&search=
  • 0



#28

Szyderca z loży.
  • Postów: 54
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wydarzenie jest jak najbardziej autentyczne. Zainspirowało ono nawet Spielberga do nakręcenia komedii "1941". Do dziś nie zostało wyjaśnione, a wszelkie hipotezy zawarłem w artykule na Wikipedii, uu już dosyć dawno: http://pl.wikipedia....h...e_WybrzeĹźe jak ktoś zainteresowany moim artykułem. Ciekawe, że Amerykanie nie uruchomili do akcji stacjonujących w pobliżu myśliwców ;)
  • 0

#29

Sir Devastator.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@offtop
Śmiechy by były, jakby była bitwa o Warszawe :D Polacy walili by w Spodki z kałaszów i rzucali w nie granatami, a potem wypuścili pare rozklekotanych F-16 bez amunicji, w które nie trzeba by strzelać żeby same spadły :s
@Topic
Jak dla mnie zdjęcia realne, i sama historia również, zauważcie, że to nie 1 raz kiedy jest udokumentowana jakaś manifestacja nad dużymi miastami, a następnie Ufoki są wyganiane :P
  • 0

#30

zygix.
  • Postów: 671
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Mozna przyjmowac wiele za i przeciw ale nie daje mi spokoju jedno...jesli byly to niemieckie wynalazki to: po wojnie jak wiemy wyemigrowalo mnostwo niemieckich inzynierow,USA i nie tylko przejely mnostwo pomyslow niemieckich inzynierow,do armii zostalo wcielonych mnostwo pomyslow niemieckich inzynierow...wiec dlaczego armia mialaby zatajac konstrukcje w ksztalcie spodka do dnia dzisiejszego?Po 2ws jak wiemy nastala ,,zimna wojna''.Zarowno ,,Wschod'' jak i ,,Zachod'' konstruowal najnowoczesniejsze i najbardziej nieprawdopodobne wynalazki za najwyzsze sumy.Najtajniejsze samoloty zwiadowcze,o ktorych dowiedzielismy sie nawet po '89 zostaly odtajnione...SR-71,U-2,cala flota maszyn radioelektronicznych...o tym juz dawno wiemy!Dlaczego wiec armia USA mialaby zatajac do tej pory jakis wynalazek, opracowany rzekomo przez Niemcow w latach '40-tych!?Zarowno Stany jak i ZSRR chcialy dominowac w kazdej dziedzinie i za wszelka cene wygrac teoretyczny konflikt na lini Wschod-Zachod.Jesli spodki bylyby takie rewolucyjne to moim zdaniem zostalyby wprowadzone do sluzby w naprawde duzych ilosciach,wypierajac nawet klasyczne konstrukcje!Jesli byly faktycznie pochodzenia ziemskiego to wydaje mi sie,ze ponad pol wieku testow i badan to stanowczo za dlugo...Pozdrawiam!
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych