Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dzisiaj urodziny George'a Busha


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#1

LysinkaMat.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I stało się , ukochany ojciec Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej obchodzi dzisiaj 60 urodziny.

Co ciekawe spotkałem się (prawdopodobnie na tym forum) z hipotezą iż jest on Antychrystem. W roku 2012 George będzie miał 66 lat.

Jak myślicie czy istnieje jakiś związek tej liczby z rokiem 2012 ? :hmm:


Życzymy jak zwykle wszytkiego najlepszego :drink:

Dołączona grafika

#2

Nickcave.
  • Postów: 55
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wszystkiego (nie)najlepszego :spadaj: :spadaj: Żeby to głowa państwa w wieku 60 lat przechodziła na emeryturę... :mrgreen:

#3

Mayo.
  • Postów: 210
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wszystkiego najlepszego!! I niech cię #^$@^$#*@&%@$ ***### :doom: :abduct:

ps. to jest prawdziwe zdjęcie, tamto to fotomontaż :P
Dołączona grafika

#4

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wszystkiego naj(gor)lepszego.

[center:e758aedae0]Dołączona grafika
Dołączona grafika[/center:e758aedae0]



#5

Savalas.
  • Postów: 58
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

że też mu zapomniałem wysłać pocztówki z wąglikiem na tę okoliczność :lol :

#6

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A więc wszyscy razem!! Stooo lat stooo lat... Ciżękich prac w kamieniołomach :jump:

#7

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wszystkiego dobrego!

Po tamtej stronie ;)

#8

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem popełniacie bład i nie zdziwcie się jak dosięgną was tego skutki :-D
Poniżej fragment do czego może doprowadzić złorzeczenie:

Gabriele Amorth, egzorcysta z diecezji rzymskiej oraz przewodniczący Międzynarodowego Stowarzyszenia Egzorcystów, podaje kilka powodów opętania. Wśród nich jest chęć zaczarowania drugiego człowieka. Chodzi tu o intencję zaszkodzenia komuś przez odwołanie się do mocy złego ducha. Odbywa się to m.in. poprzez przeklęcie kogoś, rzucenie uroku, gusła, zaklęcia.  

W wielu krajach Ameryki Południowej czy plemiennych religiach afrykańskich są to praktyki bardzo popularne i, niestety, skuteczne. Również w krajach chrześcijańskich, często nieświadomie, używa się złorzeczenia drugiemu człowiekowi, będącego formą przekleństwa. Niejednokrotnie złorzeczymy:  Niech cię piorun trzaśnie',  Idź do diabła'. Nawet niektórzy rodzice o swych dzieciach mówią:  Z piekła rodem'. Są to formy przywołania - choć może nieświadomego - złych duchów, by szkodziły drugiemu. Jeżeli  ofiara' nie żyje w stanie łaski uświęcającej, często te przekleństwa pozwalają na skuteczne działanie szatana.  

Stąd też Jezus nakazuje, by nawet względem wrogów i przeciwników nie posługiwać się złorzeczeniem:  Lecz powiadam wam, którzy słuchacie: Miłujcie waszych nieprzyjaciół; dobrze czyńcie tym, którzy was nienawidzą; błogosławcie tym, którzy was przeklinają, i módlcie się za tych, którzy was oczerniają' (Łk 6,27-28)[1]. W podobnym tonie napomina św. Paweł:  Błogosławcie tych, którzy was prześladują. Błogosławcie a nie złorzeczcie' (Rz 12,14). Złorzeczenie komuś zawsze obraca się także przeciw temu, kto złorzeczy. Podobnie jak błogosławienie innych przynosi pożytek osobie, która błogosławi. Św. Piotr pisząc o tym, zaznacza:  Nie oddawajcie złem za zło, ani złorzeczeniem za złorzeczenie. Przeciwnie zaś, błogosławcie! Do tego bowiem jesteście powołani, abyście odziedziczyli błogosławieństwo' (1 P 3,9).  


W związku z tym ja życzę prezydentowi Bushowi wszystkiego najlepszego! Oby Bóg miał Cię w swojej opiece 'W' i prowadził Cię jasnymi ścieżkami Miłości!

#9

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W sumie masz racje Ejael, choc czasem faktycznie ciezko "blogoslawic" komus o kim mamy takie a nie inne zdanie... A zatem wszystkiego dobrego panie Bush :)



#10

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie chciałem tego pisać bo może to trochę naiwne ale miałem wątpliwości życząc Bushowi wszystkiego najlepszego ale po chwili od momentu kiedy to zrobiłem przyszła do mnie jakaś taka mała radość :) Może to głupie ale od razu się lepiej poczułem - to działa: błogosławcie a nie złorzeczcie. Produkujesz trochę dobra i od razu możesz czerpać korzyści ze swojej pracy - mi się nastrój poprawił a kto wie co może przyjść jak się wyprodukuje więcej dobra.... :hypo:

#11

Mayo.
  • Postów: 210
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Amen Bracie, tak więc, czyńmy Dobro ! :hypo:

#12

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

[center:a612ceba9e]Dla solenizanta :[/center:a612ceba9e]

[center:a612ceba9e]Dołączona grafika[/center:a612ceba9e]

[center:a612ceba9e]rense.com



#13

MatoIto.
  • Postów: 635
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Mogli by mu spuścić jakąś bombke na urodziny, było by tak nastrojowo :lol :

#14

zdzisiu.
  • Postów: 57
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

co wy chcecie od tego Busha?! wszyscy poddajecie sie jakieś autosugestii że Bush to łajza i Antychryst! Naczytacie sie jakiś gazet co najpierw głupoty piszą a potem w sądzie przepraszają! Oczywiste jest że ma jakies grzeszki na sumieniu (dość sporo) ale co z tego?! On jest tylko prezydentem. Każdy (prawie) wie że to nie Kongres i Izba Reprezentantów tylko FBI CIA itp. sprawują władze w USA i kontrolują poczynania powyższych ;) Tak więc żyj i zwalczaj terroryzm i Palestyńczyków przez sto lat :mrgreen: :crazy:

#15

Nickcave.
  • Postów: 55
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak więc żyj i zwalczaj terroryzm

Dowcip dnia :-D :-D


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych