Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowa Szwabia i tajemnica Projektu Chronos


  • Please log in to reply
46 replies to this topic

#31

kamien.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ostatno gdzies czytalem artykul własnie o tych niemieckich pojazdach. Po wojnie usa miala w swoim poisadaniu jeden czy dwa takie ale jeden podczas badanie wzbił sie do gory i rozbił sie o sufit hangaru
  • 0

#32

Hellboy.
  • Postów: 45
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tak III Rzesza prawdopodobnie miała technologie powiązane z UFO...Ale nie jestem pewny czy to na 100% prawda. Ponieważ jeśli potrafili konstruować spodki to dlaczego nie wiedzieli jak skonstruować bombę atomową? Przecież to ona zaważyła o losach wojny a nie spodki ani nic innego... Dla mnie jest to bardzo ciekawe... Ale też interesuje jak Hitlerowcy wpadli na pomysł jak zbudować te spodki...
-słyszałem też że Hitler miał domek koło Austrii i tam rozbił się NOL... i dlatego III Rzesza zaczęła się bawić w konstrukcje spodków...
- Bardzo jest to ciekawe... Ale dlaczego jeśli Amerykanie przejęli te technologie nie wykorzystają ich dla całej ludzkości do pożytku publicznego??
  • 0

#33

RobALL.
  • Postów: 38
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

...Czy nasilenie obserwacji Niezidentyfikowanych Obiektów Latających nad Stanami Zjednoczonymi w latach 1947-1957 (słynne dwie "bitwy powietrzne nad Waszyngtonem" w 1952, pościgi, zestrzeliwania, taranowania samolotów - także pasażerskich, etc) o wyglądzie identycznym jak niemieckie statki latające Haunebu-II...



Wie ktoś coś więcej o tych "słynnych powietrznych bitwach waszyngtońskich"?



O tej bitwie waszyngtońskiej udało mi się znaleźć jedynie informacje w Super Expressie ale zamiast bitwy było tylko pojedyncze starcie. Samolot USA otworzył ogień po czym UFO wycofało się. Temat bardzo ciekawy i tajemniczy. Hitler miał naprawdę geniuszy od spraw technicznych. Oglądałem program na Discovery o tajnej broni Rzeszy, była tam mowa o samolotach odrzutowych, działach dźwiękowych, samolotach zdolnych do poruszania się na granicy atmosfery. Były to jednak prototypy lub broń która nigdy nie trafiła do produkcji. Zastanawia mnie także nazwa Vril-1 i Vril-2. Przecież nazwa Vril odnosi się do tajemniczej energii w którą wierzą mieszkańcy Tybetu. Sposobu jej wykorzystania do panowania nad światem szukały ekspedycje nazistów. Co do baz na Antarktydzie zastanawia mnie skąd oni brali jedzenie i podstawowy sprzęt aby przetrwać jeszcze 12 lat po wojnie.
  • 0

#34

karlus 777.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a może kryptonim "Riese" ma coś wspólnego z pracami nad v-7 lub hanebu?
  • 0

#35

kapuchy.
  • Postów: 591
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

samoloty odrzutowe wcale nie były prototypami, ponieważ np. me262 schwalbe był powszechnie wykorzystywany od 1944 roku jako samolot bombowy, rozpoznawczy, mysliwiec nocny, przechwytujący. Poza Messerschmittem także Junkers, Heinkel pracowali nad takim typem samolotu, niektóre prototypy były juz w fazie oblatywań.
Niemcy pracowali nad wieloma przeróżnymi broniami, wiele z nich było wykorzystywanych, jeśli nie incydentalnie, to na małą skalę.

Natomiast projekt chronos pozostaje wciąż jedynie w strefie domysłów i spekulacji, poniewaz poza nielicznymi (z dużym podejrzeniem, że sfałszowanymi) przesłankami narazie nie ma zadnego dowodu na istnienie takich obiektów.
  • 0

#36

FutureBoy.
  • Postów: 20
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Osobiście uważam ze upadek III Rzeszy i to co się z nią dalej działo jest co najmniej mgliste.

Tajne projekty typu Chronos, wyprawy do Indi, etc są jak najbardziej prawdopodobne.

A patrząc poprzez pryzmat dzisiejszej wiedzy o zapędach i charakterze Hitlera jestem przekonany, że gorsze eksperymenty/projekty
są owiane kurtyną tajemnicy.

FB

Użytkownik FutureBoy edytował ten post 22.01.2010 - 10:28

  • 0

#37

Ihiazel.
  • Postów: 39
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co do cudownych broni to ostatnio oglądałem program na DCV o dozbrajani SS ciekawostką był noktowizor.
  • 0

#38

wujek1985.
  • Postów: 146
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

- Bardzo jest to ciekawe... Ale dlaczego jeśli Amerykanie przejęli te technologie nie wykorzystają ich dla całej ludzkości do pożytku publicznego??


Dlatego, ponieważ naród amerykański jest strasznie samolubny i nie będzie dzielił się super zaawansowaną technologią z resztą świata ruscy też tak mają...Po prostu jest to kwestia kasy, obrony narodowej itp. Gdyby powiedzmy mieli tą technologie na pewno nie powiedzieli by o tym światu z jednego względu- podczas "III wojny światowej" mięliby znaczną przewagę....
  • 0

#39

Inquisiter.
  • Postów: 47
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Temat jak widzę trochę podupadł a że jest bardzo ciekawy chciałbym go podnieść dorzucając parę swoich informacji:

-W 1945 roku z samego morza Północnego zniknęło bodajże 30 okrętów podwodnych zdolnych przewozić czołgi i samoloty. Zapewne były to typy XXI bo o żadnych nowszych i większych nie słyszano
-Jeden z oficerów Ludowego Wojska Polskiego relacjonował że w 1944 gdy był dowódcą obrony przeciwlotniczej w Ustce zobaczyli dysk na niebie. Próbali się z nim połączyć przez radio a gdy to nic nie dało oddali strzał ostrzegawczy. Dysk odleciał z ogromną prędkością. Oficer zameldował o tym do sztabu a już następnego dnia przybyli radzieccy desantowcy których oficer kazał Polakom zapomnieć o całej sprawie
-Admirał Byrd w czasie pierwszej wyprawy wysłał 10osobowy oddział z misją rozpoznania terenu. Zameldowali oni o tunelach w lodzie i kontakt został urwany
-Hitler w 1939 w Górach Sowich miał podobno zrobić sobie zdjęcie dostępne na stronie która jest poniżej. Okoliczni mieszkańcy podobno widzieli wtedy kolorowe błyski na niebie...
Zdjęcie
-Niektórzy twierdzą że w kwietniu 1964 roku doszło do pierwszej oficjalnej komunikacji pomiędzy obcymi formami życia a Rządem USA. Miejsce spotkania było w Bazie Sił Powietrznych w Nowym Meksyku. 3 pojazdy wylądowały na specjalnie wyznaczonym terenie aby mogło dojść do spotkania pomiędzy przedstawicielami obcych a oficerami Rządu USA.

Nie podam źródeł ponieważ są to informacje które gdzieś sobie pozapisywałem i nie mam jak dojść skąd one są. Miałem tego więcej ale większość mieści się w tekście Searcher of a hidden sense i nie chciałem ich powtarzać
  • 0

#40 Gość_Doomin

Gość_Doomin.
  • Tematów: 0

Napisano

Zapewne chodzi ci o projekt "Serpo".

Jest to stopniowe ujawnianie poufnych dokumentów dotyczących ściśle tajnego programu wymiany dwunastu członków personelu wojskowego na Serpo - planetę układu Zeta Reticuli, w latach 1965-1978.

I to o czym wspominasz też łączy się z teorią Pustej Ziemi, i pamiętnikiem Admirała Byrda. Hitler bez wątpienia miał coś wspólnego z UFO.

Zapraszam do poczytania tych tematów:
http://www.paranorma...-projekt-serpo/
http://www.paranorma...admirala-byrda/

Kiedyś połączę ze sobą te wszystkie fakty, tzn: teorię Pustej Ziemi, Serpo, Hitlera i UFO, i zrobię jakiś porządny artykuł.
  • 0

#41

martius.
  • Postów: 545
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

-Jeden z oficerów Ludowego Wojska Polskiego relacjonował że w 1944 gdy był dowódcą obrony przeciwlotniczej w Ustce zobaczyli dysk na niebie. Próbali się z nim połączyć przez radio a gdy to nic nie dało oddali strzał ostrzegawczy. Dysk odleciał z ogromną prędkością. Oficer zameldował o tym do sztabu a już następnego dnia przybyli radzieccy desantowcy których oficer kazał Polakom zapomnieć o całej sprawie


Przecież Niemcy rządzili tym miastem aż do 9 marca 1945 roku, kiedy nastapiła kapitulacja niemiekciego garnizonu... Widać, że to są po prostu jakieś brednie, skoro nawet data tego wydarzenia jest źle podana.
  • 0

#42

Inquisiter.
  • Postów: 47
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pamiętnik Admirała jest faktycznie ciekawy. Kiedys próbowałem przez niego przejść ale nie przeczytałem całego. Chyba czas się za to wziąć znowu...
Dotarłem do niektórych linków które kiedyś pozapisywałem i tak:
Niemieckie wunderwaffe
gdzie jest napisane: "Niezidentyfikowany Obiekt Latający (NOL) w kształcie spodka przeleciał m.in. nad Tamizą w 1944 r. Obserwatorzy nie mieli wątpliwości, że należał on do Niemców. Na jego spodzie znajdował się bowiem Krzyż Żelazny. "
2 linki o Philu Schneiderze który pracował nad różnymi tajnymi projektami w USA:
Wywiad z Philem Schneiderem z 1995 roku (1/7 PL)
Tekst o Schneiderze o informacjach które przekazywał
Podobno FBI odtajnia część dokumentów na temat UFO ("Śledczy z Sił Powietrznych oświadczył, że w Nowym Meksyku odnaleziono trzy tak zwane latające spodki. Zostały one opisane jako okrągłe i wypukłe w środku, średnicy około 50 stóp. W każdym znajdowały się po trzy ciała ludzkiego kształtu, ale wzrostu zaledwie trzech stóp, ubrane w metaliczne, błyszczące ubrania. Wszystkie ciała były obandażowane w sposób podobny do strojów używanych przez lotników i pilotów testowych."):
FBI
A Australijczycy zgubili całe swoje archiwum o UFO:
Australijskie archiwum

EDIT:

Przecież Niemcy rządzili tym miastem aż do 9 marca 1945 roku, kiedy nastapiła kapitulacja niemiekciego garnizonu... Widać, że to są po prostu jakieś brednie, skoro nawet data tego wydarzenia jest źle podana.

Faktycznie Ustka poddała się dopiero w 45. W takim razie albo pomyliłem datę albo miejsce. Dzięki

Użytkownik Inquisiter edytował ten post 13.07.2012 - 13:29

  • 0

#43 Gość_Doomin

Gość_Doomin.
  • Tematów: 0

Napisano

Podobno FBI odtajnia część dokumentów na temat UFO ("Śledczy z Sił Powietrznych oświadczył, że w Nowym Meksyku odnaleziono trzy tak zwane latające spodki. Zostały one opisane jako okrągłe i wypukłe w środku, średnicy około 50 stóp. W każdym znajdowały się po trzy ciała ludzkiego kształtu, ale wzrostu zaledwie trzech stóp, ubrane w metaliczne, błyszczące ubrania. Wszystkie ciała były obandażowane w sposób podobny do strojów używanych przez lotników i pilotów testowych."):


Nie trzy lecz dwa pozaziemskie statki. Były dwa miejsca katastrofy. Jeden na południowy-zachód od Korony (Corona) w Nowym Meksyku (New Mexico) i drugie miejsce w Pelona Peak, na południe od Datil, w Nowym Meksyku (New Mexico). Jedna istota przeżyła, co potem przyczyniło się do wymiany między ludźmi a EBEN'ami bodajże na kilka lat.
  • 0

#44

Inquisiter.
  • Postów: 47
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeśli faktycznie znaleziono dwa to dlaczego w poniższym raporcie jest zapis "three so-called flying saucers had been recovered in New Mexico"?
raport
Świadome przeinaczenie?
  • 0

#45 Gość_Doomin

Gość_Doomin.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie mam pojęcia które informacje są prawdziwe. W projekcie Serpo o którym opowiadał o ile się nie mylę jeden z członków programu wymiany, były podawane 2 statki. Natomiast na skanie twojego dokumentu jest mowa o trzech, ja natomiast bardziej powoływał bym się na projekt Serpo, gdyż patrząc na ten skan jest w nim trochę pogmatwane. Być może jest mowa o innych statkach.

Użytkownik Doomin edytował ten post 13.07.2012 - 14:51

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych