Skocz do zawartości


Zdjęcie

Matka Boska (?) objawia się na afrykańskim niebie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
69 odpowiedzi w tym temacie

#31

Brivion.
  • Postów: 282
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

*
Popularny

To co przeczytałem w tym temacie można w skrócie określić tak :


Dołączona grafika


Nie wszystko co ma taki kształt to zaraz matka boska, ogarnijcie się.
  • 6

#32

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Denerwuje mnie ta reklama w rogu, widać na wszystkim trzeba zarabiać. Nie będę na siłe wmawiać co to jest moim zdaniem. Równie dobrze mogę powiedzieć, że to oko Saurona, bo tak i wygląda. Co miałem do powiedzenia to powiedziałem, zasugerowałem, pokazałem, że wygląda to jak jakieś złudzenie optyczne i kto chcę wierzyć, że to Matka Boska to niech wierzy w to a kto wierzy, że to złudzenie to niech w to wierzy.
  • 0



#33

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Co raz więcej ludzi zaczyna stawiać tezę,że mógł to być holograficzny pokaz możliwości Projektu Blue Beam.


  • 1



#34

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Hologram? No to chyba był zrobiony kalkulatorem.


  • -1



#35

b00n.
  • Postów: 21
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hologram? No to chyba był zrobiony kalkulatorem.


To właśnie miałem na myśli w mojej poprzedniej wypowiedzi, ale niejaki Muhad uznał mnie za prostaczka i stwierdził, że co ja mogę wiedzieć. Raz jeszcze kiepskiej jakości film jest ostatecznym dowodem na poparcie tez wszelkiej maści fanów teorii spiskowych. To nie mogło być złudzenie optyczne, chmura czy smuga dymu z komina chatki, znajdującej się w pobliskiej osadzie. To musiał być hologram lub matka boska, a za wszystkim stoi oczywiście NWO.
  • 2

#36

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Hologram? No to chyba był zrobiony kalkulatorem.


To właśnie miałem na myśli w mojej poprzedniej wypowiedzi, ale niejaki Muhad uznał mnie za prostaczka i stwierdził, że co ja mogę wiedzieć. Raz jeszcze kiepskiej jakości film jest ostatecznym dowodem na poparcie tez wszelkiej maści fanów teorii spiskowych. To nie mogło być złudzenie optyczne, chmura czy smuga dymu z komina chatki, znajdującej się w pobliskiej osadzie. To musiał być hologram lub matka boska, a za wszystkim stoi oczywiście NWO.


Przepraszam, ale co ma wspólnego jakość nagranego filmiku do tego co tam się wydarzyło. Jeśli faktycznie coś tam się działo to nie miało to rozdzielczości "320x240". Więc nie wiem jaki cel mają te Wasze dziecinne docinki. Film może być zmontowany, reakcja ludzi może być dograna, refleks można uzyskać łatwo, równie dobrze może być to objawienie, hologram lub ufo. Żadna z osób nie ma dowodu co się tam wydarzyło, więc pozwólcie mi widzieć to co chcę. A i teksty o ciemnogrodzie proszę też zatrzymać dla siebie...
  • 0



#37

b00n.
  • Postów: 21
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przepraszam, ale co ma wspólnego jakość nagranego filmiku do tego co tam się wydarzyło. Jeśli faktycznie coś tam się działo to nie miało to rozdzielczości "320x240". Więc nie wiem jaki cel mają te Wasze dziecinne docinki. Film może być zmontowany, reakcja ludzi może być dograna, refleks można uzyskać łatwo, równie dobrze może być to objawienie, hologram lub ufo. Żadna z osób nie ma dowodu co się tam wydarzyło, więc pozwólcie mi widzieć to co chcę. A i teksty o ciemnogrodzie proszę też zatrzymać dla siebie...

Wybacz, ale to nie ja coś tam widzę i nie w moim interesie leży udowadnianie, że to właśnie ja mam rację. Staram się na sprawę patrzeć obiektywnie, a że do dyspozycji mamy jedynie film o kiepskiej rozdzielczości/jakości, to nie dziw się, że moja reakcja jest taka, a nie inna.
  • 0

#38

nexus6.
  • Postów: 1234
  • Tematów: 14
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Hologram? No to chyba był zrobiony kalkulatorem.



A to niby ma być hologram? Zwykłe CGI nie mające kompletnie nic wspólnego z holografią.

A jak chodzi o główny temat, to obstawiam, że jest to złudzenie optyczne.
  • 1

#39

Brivion.
  • Postów: 282
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano


Hologram? No to chyba był zrobiony kalkulatorem.



A to niby ma być hologram? Zwykłe CGI nie mające kompletnie nic wspólnego z holografią.

A jak chodzi o główny temat, to obstawiam, że jest to złudzenie optyczne.



Poprzez CGI rozumiesz komputerowo generowany obraz? Pytam bo trochę nie rozumiem Twojej wypowiedzi. Z tego co ogarnąłem z wypowidzi tej pani to to jest hologram. Nie jestem jakims znawcą wiec pytam. I przepraszam za mały offtop.
  • 0

#40

stb.
  • Postów: 111
  • Tematów: 0
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To nie jest hologram.

Kobieta otoczona jest przez masę kamer, które tworzą jej "komputerowy" obraz. Obraz ten przenoszony i nałożony w konkretne miejsce w studiu - ale już tylko komputerowo.

Prezenter w studiu tej kobiety nie widzi, tylko ludzie przed telewizorami. To jest coś podobnego do nakładania reklam na meczach na murawie (tylko, że tam jest statyczny obraz).

-

Obecnie, jeszcze nie ma technologii pozwalającej wyświetlić prawdziwy hologram, albo taka technologia nie została jeszcze zaprezentowana.

Póki co sprowadza się to do wyświetlania na ciepłym powietrzu, obracających się lustrach.... lub laserach, które jednak dają "hologramy" marnej jakości. Są jeszcze inne triki, ale nie widziałem jeszcze niczego co by się mogło zbliżyć do prawdziwego hologramu, czyli wyświetlania rychomego obrazu 3D, na wolnym powietrzu.

Użytkownik stb edytował ten post 25.04.2011 - 19:59

  • 3

#41 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

To właśnie miałem na myśli w mojej poprzedniej wypowiedzi, ale niejaki Muhad uznał mnie za prostaczka i stwierdził, że co ja mogę wiedzieć. Raz jeszcze kiepskiej jakości film jest ostatecznym dowodem na poparcie tez wszelkiej maści fanów teorii spiskowych. To nie mogło być złudzenie optyczne, chmura czy smuga dymu z komina chatki, znajdującej się w pobliskiej osadzie. To musiał być hologram lub matka boska, a za wszystkim stoi oczywiście NWO.


Pomijam to, że czytam tu może dopiero drugi Twój post, a piszesz do mnie jakbyś znał mnie lepiej niż ja sam siebie. Ciekawe :)
Projekt blue beam jest prawdopodobny, ale ja miałem na myśli innego typu aktywność holograficznej manifestacji, o której mało osób ma pojęcie. Takich inicjacji będzie dużo więcej, jak przylecą nasi hodowcy z nieba, aby nas "uratować". :)
  • -4

#42

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ad. Hologramu. A nie zgodze się. Jutro jak będę na komputerze to pokażę pewny filmik.
  • 0



#43

b00n.
  • Postów: 21
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano


To właśnie miałem na myśli w mojej poprzedniej wypowiedzi, ale niejaki Muhad uznał mnie za prostaczka i stwierdził, że co ja mogę wiedzieć. Raz jeszcze kiepskiej jakości film jest ostatecznym dowodem na poparcie tez wszelkiej maści fanów teorii spiskowych. To nie mogło być złudzenie optyczne, chmura czy smuga dymu z komina chatki, znajdującej się w pobliskiej osadzie. To musiał być hologram lub matka boska, a za wszystkim stoi oczywiście NWO.


Pomijam to, że czytam tu może dopiero drugi Twój post, a piszesz do mnie jakbyś znał mnie lepiej niż ja sam siebie. Ciekawe :)
Projekt blue beam jest prawdopodobny, ale ja miałem na myśli innego typu aktywność holograficznej manifestacji, o której mało osób ma pojęcie. Takich inicjacji będzie dużo więcej, jak przylecą nasi hodowcy z nieba, aby nas "uratować". :)

Dla mnie ilość postów na liczniku nie ma praktycznie żadnego znaczenia. Sam nie mam ich prawie w ogóle, ale forum czytuję regularnie. Poza tym, nie oceniam ciebie, tylko komentuję twoje wypowiedzi. Wiesz, taki 'niuansik'.

Wracając jednak do tematu, z niecierpliwością czekam na jakąś większą porcję informacji odnośnie tej rzekomej, jak to nazywasz, holograficznej manifestacji. Jak wspomniałem już wcześniej, staram się być obiektywny, a więc chętnie zgłębię temat, aby sprawdzić, jak twoja teoria ma się do "wydarzeń" z afrykańskiego nieba.
  • 1

#44

nexus6.
  • Postów: 1234
  • Tematów: 14
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Poprzez CGI rozumiesz komputerowo generowany obraz? Pytam bo trochę nie rozumiem Twojej wypowiedzi. Z tego co ogarnąłem z wypowidzi tej pani to to jest hologram. Nie jestem jakims znawcą wiec pytam. I przepraszam za mały offtop.


Tak jak napisał stb. Żeby nie ciągnąć offtopu - wątek dotyczący rozmaitych efektów 3d, w tym holografii jest tutaj. Są tam filmy i ciekawostki robiące moim zdaniem o wiele większe wrażenie.
  • 0

#45 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Wracając jednak do tematu, z niecierpliwością czekam na jakąś większą porcję informacji odnośnie tej rzekomej, jak to nazywasz, holograficznej manifestacji. Jak wspomniałem już wcześniej, staram się być obiektywny, a więc chętnie zgłębię temat, aby sprawdzić, jak twoja teoria ma się do "wydarzeń" z afrykańskiego nieba.


To co ja wiem jest moje i nie muszę widzieć konieczności informowania Cię o czymś o czym nie zamierzam dyskutować. Umiem przewidzieć reakcje i przebieg dyskusji w zależności od tematu, więc zwyczajnie uprzedzam fakt.
Jeśli Cię to rzeczywiście interesuje, to napisz prywatną wiadomość :)
Pozdrawiam.
  • -1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych