Skocz do zawartości


Zdjęcie

Niesamowite nagranie nieżywego obcego


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
101 odpowiedzi w tym temacie

#31

Kałuża.
  • Postów: 22
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pierwszy filmik jest bardzo ciekawy, głównie ze względu na skórę obcego, przez którą wydają się prześwitywać nerwy, naczyńka. Przywodzi mi ona na myśl w niektórych miejscach gadzią skórę. I popatrzcie na prawą kończynę. Jak dla mnie jest ona urwana. Co prawda wokoło nie widać krwi, ale:

Kto powiedział, że obcy mogą mieć krew taką jak my ;)?

Nie jestem jednak pewna, czy filmik jest prawdziwy czy nie, bo choć wygląda realnie, nie mam sama możliwości zobaczenia zwłok.
Drugi film wygląda mi mniej prawdziwie, kamera się za bardzo trzęsie i nie można się przypatrzeć. Nie chcę jednak odgórnie zakładać, że to oszustwo.
  • 0

#32 Gość_scigany

Gość_scigany.
  • Tematów: 0

Napisano

Wiem że teorii będzie więcej niż ludzi na świecie i tyle samo pytań ;] a prawdy i tak się nie dowiemy.
Lecz jeśli wszystkie doniesienia i filmy na których widać takich małych obcych są żartem,no cóż...

Słynny filmik który był emitowany w TV
  • 0

#33

Wilkołak.
  • Postów: 172
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Mi ten ufek wygląda prawdziwie. Choć nie ma krwi do nie znaczy ze jest nie prawdziwi ale z drugiej strony u Rosjan wszystko może być sztuczne im nie warto wierzyć.
  • 0

#34

agev.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Szczerze wygląda to bardzo ciekawie.
Naprawdę dużo trudu sobie zadali żeby wykonac taką "kukłę".
Zapewne mieli swiadomość ze ktoś będzie chciał to zbadać ale sam fakt że po nie niedługim czasie zjawiły się służby aby to sprawdzić dowodzi że cały czas czuwają i nie chcą aby coś wyszło na jaw ale zawsze jest też szansa zobaczyć ich też na żywo hehe :mrgreen:
http://www.facebook....194777770545811
  • 0

#35

hubiii p.
  • Postów: 500
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

chyba zaczne sam takie filmy krecic :lol, YT niedawno wprowadzilo program partnerski i daje mozliwosc zarabiabia na wyswietleniach. Filmik super ale czasami wydaje mi sie ze ruscy kreca takie rzeczy zeby zarobic kase, sprzedac np kasete lub prawa do emisji w TV albo np kasa z YT przy 5 mln odslon juz pare $ jest .
Pamietacie filmik z lewitującym dzieckiem, ten film moze byc w podobny desen .

Im gorzej wyglada nagranie tym trudniej do weryfikacji , a te z rosji wygladają podobnie slaba kompresja zeby za duzo nie bylo widac ( krecone widelcem )

nie neguje ze fake ale jakos do konca nie wierze.
  • -1

#36

Yav.
  • Postów: 81
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wydaje mi się czy na obu filmach ci "kosmici" mają urwane prawe nogi ?
  • -1

#37

dzustin.
  • Postów: 237
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

YT niedawno wprowadzilo program partnerski i daje mozliwosc zarabiabia na wyswietleniach.


Serio ? Oj to czarno to widzę. Teraz to dopiero będzie wysyp niewyraźnych filmików z kukłami i latającymi kropeczkami.
  • 0

#38

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Hubii chyba sobie żartujesz z tą kompresją... Powiedz co w jakości Ci przeszkadza? Widać tylko kropki ? Gra artefaktów ? Nagranie w nocy ? Mierna kompresja ?... Wymieniać dalej ? Moje filmy nagrane z frapsa i później zapisane w moviemakerze w wysokiej jakości wyglądają gorzej niż to nagranie.
Po drugie, film nie został wysłany przez jak to piszesz Rusków, tylko przez serwis All news web także Twoja teoria o zarabianiu niestety upadła.
Dla ciekawostki powiem, że jest to pierwsze nagranie o tematyce ufo, które pojawia się na pierwszej stronie yt. Pewnie do końca tygodnia będzie ponad 20mln odsłon.

A co do "oj teraz to będzie wysyp fejkuf". to ten program jest już od dawna. Już od dawna korzystają z niego np. muzycy, wydając ciekawe teledyski.
  • 0



#39

Raag.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

http://www.dailymail...o=feeds-newsxml

Students Timur Hilall, 18, and Kirill Vlasov, 19, have admitted their 'find' of an alien in the Siberian woods was just a stunt

Tłum : Studenci blablabla przyznali, że scena znalezienia kosmity na Syberii to ściema.

Tyle w temacie (nie umiem kodować linku więc zostawiam luzem)
  • 0

#40

Husarz.
  • Postów: 88
  • Tematów: 17
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Od jakiegoś czasu sporo takich rewelacji pojawia się na youtube. Jakimś cudem ktoś odnalazł zwłoki obcego :mrgreen: ... Sam nabrałem się na sprawę z Reedem i czuję teraz niesmak. Zwłaszcza, że ten incydent wydawał się dość wiarygodny. Nagrania, które wrzucacie powyżej są parodią i nie ma się czym podniecać. Wydaje mi się, że znalezienie ciała obcego może być związane jedynie z kraksą ich pojazdu, a to oznacza sztab wojska na miejscu katastrofy. Zatuszowanie sprawy i wywóz ciał poza teren.
  • 0

#41

hubiii p.
  • Postów: 500
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

to BrainsCollector
kompresja: chodzilo mi glownie o calosc takich rewelacyjnych filmow ;) wiekszosc jest zamazana i ktos tam sie czegos dopatrzyl etc.
wiesz nie sprawdzalem kto to wysylal bo szkoda czasu na taki shit ale ogolnie YT kase daje za duzą ilosc wejsc czy to zarobia ruscy czy inni jeden kij .. plaga feków bedzie rosnąć ;)

w sumie zrobil bym jakis eksperyment tak z ciekawosci, trzeba by tylko kukle obcego :D
  • 0

#42

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6632
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przy takich filmikach mam jedno pytanie:jest zimno,a on bez ubranka?Czy obcy się nie ubierają?Nie czują zimna?W wielu relacjach z oprowadzeń czy obserwacji,obcy są w kombinezonach.



#43

Android.
  • Postów: 142
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

On nie jest taki mały jak wygląda na pierwszy rzut oka ;) jest przysypany śniegiem, dlatego tak wygląda , faktycznie jak się przypatrzycie dobrze to drugie tyle ile zajmuje jego tułów i głowa

Gdzie ty widzisz tułów przysypany śniegiem?
http://www.youtube.com/watch?v=bMGatrWkG2c&feature=player_embedded
On faktycznie jest bardzo mały

Dołączona grafika

Użytkownik Rad-X edytował ten post 22.04.2011 - 08:46

  • 0



#44

Amontillado.
  • Postów: 631
  • Tematów: 50
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 21
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Niestety znów mamy do czynienia z oszustwem i farsą:

SYBERYJSKI 'OBCY' TO OSZUSTWO WYKONANE Z CHLEBA


"To jest zbyt dobre aby było prawdziwe." I niestety tak właśnie jest w tym przypadku.

Studenci, którzy odkryli ciało obcego po katastrofie UFO przyznają, że było to "kiepskie" oszustwo wykonane z kawałków czerstwego chleba...

Dołączona grafika

Przyjaciele: Timmur Hilall (18 lat) oraz Kirill Vlaslov (lat 19) nagrali video ukazujące w śniegu zniekształcone i zmarznięte szczątki obcego w miejscowości Irkutsk (Syberia).

Dwoje przyjaciół zostało przesłuchanych przez policję w związku z ich "nieziemskim odkryciem", a ci przyznali się do oszustwa. Lecz wcześniej ich 'dzieło' stało się internetową sensacją, przekraczając liczbę 700 000 wyświetleń na YouTube.

Ich nagranie wyglądało na tyle autentycznie, że Kreml zainteresował się sprawą i ostatecznie rzecznik rosyjskiego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych potwierdził oszustwo.

"Znaleźliśmy 'obcego' w domu jednego ze studentów." powiedział.

Dołączona grafika

"Leżał pod jego łózkiem, a badanie wykazało, że obcy zrobiony został z bułki tartej okrytej skórą kurczaka."

Prokuratorzy badają teraz czy studenci nie popełnili przestępstwa.

Sergiusz Zvedin, rzecznik policji, powiedział "Co z nimi zrobimy? Jeszcze nie zdecydowaliśmy."

"Sprawdzimy czy nie popełniono wykroczania w związku z użyciem skóry zwierzęcia. Jeśli dopuścili się przestępstwa, będą musieli za to zapłacić."

Jednakże miłośnicy teorii spiskowych już zaczęli oskarżać rząd o tuszowanie sprawy. Mówią: "Zdajemy sobie sprawę z tego co widzieliśmy. Wpływowi ludzie w wojsku po prostu nie chcą byśmy o tym wiedzieli."
____________________________________________

Źródło: DailyMail

Użytkownik Amontillado edytował ten post 22.04.2011 - 09:37

  • 4



#45

Husarz.
  • Postów: 88
  • Tematów: 17
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Plus chłopakom za to, że postarali się o wiarygodne wykonanie obcego ;)

Użytkownik Husarz edytował ten post 22.04.2011 - 10:20

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych