Skocz do zawartości


Zdjęcie

Niesamowite nagranie nieżywego obcego


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
101 odpowiedzi w tym temacie

#16

sebacyw.
  • Postów: 246
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

no i za mało krwi jak na oderwaną kończynę.

Kto powiedział, że obcy mogą mieć krew taką jak my ;)?

Użytkownik sebacyw edytował ten post 18.04.2011 - 22:16

  • 0



#17

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

no i za mało krwi jak na oderwaną kończynę.

Kto powiedział, że obcy mogą mieć krew taką jak my ;)?

Kto powiedział, że w ogóle mają? :D Nie wiadomo jak są zbudowani. Przynajmniej my nie wiemy. Rząd już tam skalpel do nich na pewno dorwał.
  • 1



#18

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Na pewno muszą mieć coś co umożliwia transport substancji po organiźmie, tylko może być na tyle efektowny, że nie potrzebują go dużo w swoim ciele + szybko krzepnie tamując zranienie czy tak jak tutaj uszkodzenie dużej ilości tkanki. Na drugim filmie widać jakby noga była urwana tuż przy stawie a nie ucięta czy zmiaż(rz?...)dżona jak w pierwszym przypadku.

W pierwszym filmie jest też pewna cecha która rzuca się w oczy czyli jakieś naczynia które widać na całym ciele. O tyle jest to ciekawe bo tak jak w przypadku sprzed kilkunastu lat kiedy to został zabity kosmita z rąk człowieka który później zabrał go do domu... Otóż w tych dwóch przypadkach naczynia były najmniej widoczne na głowie oraz zanikały na szyi.
  • -1



#19

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Popatrzcie teraz na komentarze w pierwszym filmie. Ilość przekroczyła 1500 do jutra pewnie będzie z 4k. Tylko, że to jest spam, wygłupy i ogólnie żal d ściśka co niektórym bo wygląda zbyt prawdziwie żeby było fejkiem. To jest naprawdę troll festival

Edit
przepraszam za double, myślałem, że połączy wiadomość z moim ostatnim postem
  • 0



#20

defensis.
  • Postów: 356
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Shortez - Nie przejmuj się tym, dzieci 4chana itp. W sumie, trochę mi się smutno zrobiło, że się aż tak o te durne komentarze, zdenerwowałeś. Masz internet nie od dziś, więc łącząc się codziennie powinieneś wiedzieć co cię spotka. Na YT i tak spam filtry działają całkiem nieźle, znam fora/strony gdzie trolling jest już tak rozwinięty, że aż nie wiadomo jak to nazwać ^^ Troszkę wyluzuj. Jak będziesz się przejmował pierdołami to życie będziesz miał smutne!



Co do filmiku (bo inaczej warna dostanę, że nie na temat) jest bardzo intrygujący. A Rosja jak Rosja. Tam jest WSZYSTKO możliwe. Było jakiś czas temu, ze cała wioska z powierzchni ziemi zniknęła. Oczywiście w Rosji :D
  • 0



#21

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wioska znikła w Japonii :] internet może mam nie od dziś ale, nie wiem, przeczulony jestem na taką głupotę. Dużo osób właśnie dziwi się, że Rosja. Ale przecież to jest ogromny kraj do tego na pewno nie ma tam takiej cenzury internetu jak w innych krajach i dla tego takie wiadomości szybko się rozchodzą. Spodowisko i ludzie także mogą być ciekawi dla "obserwatorów" albo jest tam coś aż tak ciekawego o czym nie wiemy. Rosja kryje dużo tajemnic.
  • 0



#22

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Kto powiedział, że obcy mogą mieć krew taką jak my ?

Też racja.

Ciekawi mnie również brak przedstawicieli entomofauny przy ciele. Chociażby much przy oczach, ustach i ranie, wiem że to obcy i wszystkiego możemy się spodziewać, no ale na czymś musimy opierać swoje przypuszczenia.
Mam na myśli drugi filmik, co do pierwszego to nie mam na razie pomysłów.

Wioska znikła w Japonii.

Zniknęła w Chinach, chyba że jest to na tyle powszechne zjawisko że rozmawiamy o dwóch różnych przypadkach :o.

Użytkownik Ladd edytował ten post 19.04.2011 - 09:03

  • 0

#23

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

przepraszam za "znikła" i za Japonie. Pamiętałem, że to z tamtych rejonów
  • -1



#24

defensis.
  • Postów: 356
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Ladd

Przecież śnieg po kolana to skąd ty chcesz tam muchy i inne robactwo ? :)
  • 2



#25

Dedek.
  • Postów: 170
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Zwłoki obcego znalezione na Syberii

Około miesiąc temu donosiliśmy o obserwacji niezidentyfikowanych obiektów latających w okolicach Irkucka na Syberii. Wtedy setki mieszkańców okolicznych wiosek widziało duży obiekt świecący na różowo i niebiesko lecący w kierunku ziemi. Słyszano też eksplozję w lesie, teraz mamy ciąg dalszy tej historii.



Wydarzenia były szeroko opisywane w Rosji przez należącą do rządu rosyjskiego agencję Inter-fax. Jest to agencja stanowiąca odpowiednik naszego PAPu, więc raczej mamy do czynienia z poważną instytucją. Zachodnie media kompletnie zignorowały te doniesienia a może celowo uznały, że lepiej takie informacje trzymać z dala od ludzi. To tym bardziej dziwne, że zwykle telewizje informacyjne lubują się w takich lekkich materiałach z przymrużeniem oka a tutaj nic, zero brak wzmianek.


A tymczasem w Rosji wielki zespół specjalistów rządowych, przedstawicieli wojska, agentów służb oraz przedstawicieli ministerstwa nauki udał się do hipotetycznego miejsca zdarzenia.


Wygląda na to, że albo powyższe wideo wyciekło do internetu właśnie z okolic tego zespołu rządowego albo jest to po prostu kolejna internetowa fałszywka mającą za zadanie nabicie wejść na Youtube. Jak podaje opis filmu jest to terytorium Republiki Buryatia, niedaleko od hipotetycznego miejsca katastrofy UFO.

Czy to, co widzimy przedstawia obcego, który zdołał ujść z życiem z katastrofy, ale nie dał rady surowej syberyjskiej aurze pogodowej? Kto wie, ocenę pozostawiam każdemu z Was.



źrodło: http://zmianynaziemi...lezione-syberii




Powiem tak, zwołki wygladaja realistycznie. Chociaz w pierwszym momencie skojarzylo mi sie z brakiem konczym (uciete/odgryzione?), a nie, ze sa przysypane sniegiem.
Dziwne rowniez, ze media o tym nie wspominaja. Moze to oznaczac, iz jest to fake badz wprost przeciwnie, ze wszelkie dowody) oprocz powyzszego filmu) zostaly zatrzymane.
Szkoda, ze autor nie opisuje dalej co sie ze zwlokami stalo. Po sladach widac tez, ze sporo osob tam krazylo.
  • 0

#26

SnoozE.
  • Postów: 45
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Imho pierwszy film to tez fake. Skora kurczaka + chleb.

"A video of what was claimed to be a mutilated alien corpse is said to be fake. The tiny “dead alien” is just skin from chicken filled with bread, reports the website 7d.org.ua. Police questioned the men who claimed to have found the “body” and they allegedly confessed to creating it themselves. The chief editor of the local Kabansk-Info newspaper initially thought that it was the body of an infant in the video and alerted the police. Officers immediately started the investigation and identified the alleged author. They went to his house and asked him about the infant’s body. The scared man reportedly showed a fake alien corpse. It was even painted in “alien colors”. Scolding is the only possible punishment for such a stunt as it cannot be considered a crime, the report says. The footage was taken near the village of Kamensk in the Russian republic Buryatia, just north of Lake Baikal. It showed what appeared to be a humanoid body less than a meter high with a skeletal big-eyed head and thin naked body. One of its legs was missing. Emotional off-screen comments said the body was found a couple of hours before and was clearly very dead. Local media reported there were numerous reports of UFO sightings in the area in March, some of them later attributed to bombing training at a nearby military range. "

http://theswash.com/...-crash-landing/
  • 0

#27

renton.
  • Postów: 66
  • Tematów: 1
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Ogladalem to wczoraj i chcialem napisac o gnijacym jedzeniu, ale ktos mnie uprzedzil :roll:'

Ale trzeba pogratulowac pomyslu, jeden z lepszych fejkow

Użytkownik renton edytował ten post 20.04.2011 - 09:09

  • 0

#28

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

@Ladd

Przecież śnieg po kolana to skąd ty chcesz tam muchy i inne robactwo ?

O proszę ludzie dostają plusy za nieuważność ;) , wyraźnie napisałem:

Mam na myśli drugi filmik, co do pierwszego to nie mam na razie pomysłów.

Na drugim filmiku nie ma śniegu.
  • 0

#29

defensis.
  • Postów: 356
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ladd

Przepraszam Ciebie najmocniej, moje niedopatrzenie.
  • 0



#30

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

O ta haha już uwierze, że to jest skóra z kurczaków wypchana chlebem. I co jeszcze ? Naprawdę wierzycie w to ? Jeśli to jest skóra z kurczaków i chleb to ja jestem zrobiony z foli spożywczej i waty. Pokażcie zdjęcia na których widać jak wypada ze środka chleb. Bo jak narazie to zawsze krzyczycie o dowody o zdjęcia a sami dajecie tylko tekst i pozamiatane. Bo narazie to jeden wielki bs jest z tym "dowodem" na fake.

Na kilometry śmierdzi tutaj szantażem.
  • 2




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych