Skocz do zawartości


Zdjęcie

Niesamowite nagranie nieżywego obcego


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
101 odpowiedzi w tym temacie

#1

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Oto film.



Co o tym sądzicie ? Bo ja nie wiem co o tym myśleć
  • 3



#2

unwanted.
  • Postów: 126
  • Tematów: 3
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No czekaj shortez :P za raz okrzykną to FAKE bo obcemu nie widać stóp :P

Według mnie Ciekawe to ;) tylko brak zdziwienia tych dwóch panów jest interesujący , ja bym na pewno miał przyśpieszony odech albo coś podobnego, a oni ... "ty wiesiek , patrz , jeszcze jeden , to już 243 w tym sezonie " , ja tak to odebrałem ... według mnie troche pachnie fake'm ale ogólnie wydaje mi się że mogło to być prawdziwe, interesujący jest też snieg, oni go ogkopali ? czy on spadając wytopił ten śnieg ?
  • 1

#3

szymonn.
  • Postów: 168
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

no, ale to jest rosja tam sie moze zdazyc wszystko... co do filmu dosc maly jest ten obcy
  • 0

#4

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No czekaj shortez :P za raz okrzykną to FAKE bo obcemu nie widać stóp :P

Według mnie Ciekawe to ;) tylko brak zdziwienia tych dwóch panów jest interesujący , ja bym na pewno miał przyśpieszony odech albo coś podobnego, a oni ... "ty wiesiek , patrz , jeszcze jeden , to już 243 w tym sezonie " , ja tak to odebrałem ... według mnie troche pachnie fake'm ale ogólnie wydaje mi się że mogło to być prawdziwe, interesujący jest też snieg, oni go ogkopali ? czy on spadając wytopił ten śnieg ?


w opisie jest napisane, że znaleźli to ciało 2h wcześniej. Emocje przez ten czas mogły już opaść.
  • 0



#5

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jakby tego było mało mamy kolejny przypadek.
Na początku marca br. okaleczone ciało martwego szaraka zostało znalezione w górskim rejonie we Włoszech.
Real alien czy gumowa lalka?
Osobiście obstawiam zdecydowanie drugą opcję ;]


  • 1



#6

Monolith.

    ótta

  • Postów: 1248
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

@Jarecki - też jestem za opcją, że lalka. Jakoś sztucznie to wygląda ;)




Natomiast pierwszy filmik - łał. Naprawdę wygląda jak spalony, czy coś w tym stylu. Ale skoro ludzie widzieli jego statek, to musi też gdzieś być, nie?


  • 0

#7

dżek.

    Muzyka Śnieżnych Pól

  • Postów: 1196
  • Tematów: 280
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 39
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

właśnie, że na drugim filmie po 'kopnięciu' zachowuje się dość realistycznie.
na pierwszym rozmiary są bardzo małe, ale kto powiedział, że musi mieć 2m wzrostu :)

ciężko powiedzieć, ciekawe czy zgłosili to do jakiegoś instytutu na badania.
ja bym zgłosił wcześniej robiąc jakiś szum na forach, żeby sprawa nie ucichła.
jeśli nie podjęli takich działań to sami są za to odpowiedzialni :P
  • 0



#8

Alexi Arduscoini.
  • Postów: 717
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Co do filmiku Jareckiego - dziwi mnie zachowanie psa, jest tak obojętny temu jakby stał nad kukłą...
Mój pies zaraz by wystartował do wąchania tym bardziej że wydobywają się z niego "wnętrzności"

W ogóle nie zdziwiła go ta postać... zwierzęta tez zwracają uwagę na takie rzeczy..są ciekawskie.

P.S czemu akurat ktoś uwziął się na nogi tych obcych :mrgreen:
  • 0

#9

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

e tam konusy z nich - nie ma się czego bać :mrgreen:



Alexi Arduscoini - na początku 1:15 coś tam próbuje wąchać ten psiak. No ale jak by waliło padliną to raczej nie dziwne, że pies jest taki nieśmiały :P

Użytkownik Ronaldo edytował ten post 18.04.2011 - 11:16

  • -1

#10

sebacyw.
  • Postów: 246
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Drugi filmik moim zdaniem fake.
Reżyserka na całego.
Mojego psa to bym nawet nie dopuścił na 5 metrów do czegoś takiego w obawie o złapanie jakiegoś syfilisa.
Dziwnie dobrze zmontowany materiał, ruchy kamery również nie wyglądają na zwykłego "laika", zwłaszcza, że podpada to pod REC'a i inne tego typu twory. Slow motion i inne bzdury-rzeczywiście przez kilka minut oglądania nie zdążyłbym zobaczyć, że jest to szarak i ktoś musiał zrobić ujęcie w zwolnionym tempie.
Co do pierwszego filmu tutaj się zatrzymam i powiem, że robi wrażenie, ale pierwsza myśl (gdyby nie głowa) to martwy płód (jeżeli ktoś nie widział to proszę bardzo-całkiem podobny zdjęcie przeznaczone nie dla osób wrażliwych: http://img849.images...f4p5dtw41b.jpg/ )
Być może to jakaś mutacja ?
Ciężko powiedzieć.

Użytkownik sebacyw edytował ten post 18.04.2011 - 13:46

  • 0



#11

unwanted.
  • Postów: 126
  • Tematów: 3
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

On nie jest taki mały jak wygląda na pierwszy rzut oka ;) jest przysypany śniegiem, dlatego tak wygląda , faktycznie jak się przypatrzycie dobrze to drugie tyle ile zajmuje jego tułów i głowa to są nogi , w tym przypadku jedna noga prawie cała przysypana śniegiem jak dla mnie wraz z nogami to wielkość trochę ponad metr . to moje osobiste przypuszczenia tam nie ma za bardzo skali odniesienia, ale można to wywnioskować na podstawie reklamówki w 11 sekundzie, potem kamerka obraca się na szarego :)

właściwie to powinien zastanawiać jeden fakt :) dlaczego nie mają prawej nogi ? pamiętacie FAKE owy filmik z krojenia szarego z roswell ? też miał uszkodzoną prawą noge ;p

Użytkownik unwanted edytował ten post 18.04.2011 - 14:06

  • 0

#12

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przypadek z tymi nogami. Pierwszy wygląda jakby był pokryty jakimś śluzem albo jest to lód. Jak najbardziej przekonuje mnie to nagranie. Na drugim całość wygląda... Jednym słowem - dziwnie. Ostatnie sekundy przed slo mo pokazują zdjęcia gdzie jest tylko plama i to w całym nagraniu jest bardzo dziwne, bo gdzie niby podział się ten ufok ?.

Ludzie-są-śmieszni(i nie chodzi tu o coś zabawnego a o negatywne znaczenie tego słowa...) popatrzcie tylko na komentarze na yt... "to na stówe fake bo wygląda jak te z filmu. Haha so gay. To Justin Bieber. Trochę szacunku dla ludzi z czarnobyla. Dziecko czarnobyla. Goblin"... To jest naprawdę żałosne. A najlepsze jest to, że wczoraj powiedziałem, nawet jakby nagrany został martwy kosmita od góry do dołu to i tak zostałoby to wyśmiane i okrzyknięte jako fake... Ach, idealne wyczucie czasu żeby to powiedzieć... I ja przestaje się dziwić, że prawda jest ukrywana skoro świat jest pełny takich... Sorry nie nazwę tego po imieniu.
  • 0



#13

Asmodean.
  • Postów: 139
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wyprzedziłeś mnie Shortez właśnie miałem obić temat odnośnie tego filmiku 8)
Co do nagrania, jest dosyć ciekawe napewno nie można tutaj zarzucić słabej jakości czy celowego wymijania 'podejrzanych części ciała" jak o często bywa, na początku wyglądało mi to na zwykłą kukłę ale później jak zobaczyłem skóre która wyglądała albo na tak dobrze wykonaną albo rzeczywiście była jak by przezroczysta i pod spodem można było dostrzec coś jak by naczynia krwionośne, organy wewnętrzne coś w tym stylu ale zarazem całe ciało wydawało się cholernie sztywne i i przez to jak by wygladało na bardziej sztuczne. Już sam nie wiem co o tym myśleć.
  • 0

#14

Makson.
  • Postów: 167
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Z pewnością najlepszy film z alienem w roli głownej. Widać dokładnie każdy detal, sam wygląda dość realistycznie choć trochę plastikowo. Oczywiście dla mnie taki filmik jest żadnym dowodem bo nie ma pewności czy nie jest spreparowany, ale napewno jest bardzo intrygujący
  • 0

#15

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Drugi filmik to fake, zauważcie że na obcym nie ma ani jednego listka, zabrudzenia, wszystko ładnie ułożone, na dodatek zachowanie psa daje do myślenia, no i za mało krwi jak na oderwaną kończynę.

Co do pierwszego nagrania to nie mam zdania.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych