Skocz do zawartości


Zdjęcie

Strona "Krew i Honor" została zamknięta


  • Please log in to reply
27 replies to this topic

#16

Bielak.
  • Postów: 287
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Byłem na tej stronce ale nic ciekawego.Może dlatego że nie lubie tego tpu muzyki ???
  • 0

#17

NHolokaust.
  • Postów: 653
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Muzyki? Bielak, czy Tobie przypadkiem strony się nie pomyliły? Polska strona "Blood & Honour" najmniej traktowała o muzyce, choć wzmianki się zdarzały, wszak klimaty R.A.C. są skinheadom najbliższe.
  • 0



#18

Cote-d'Or.
  • Postów: 614
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam podobny dylemat Ejael jestem za całkowitą wolnością poglądów i wypowiedzi, ale z drugiej strony stanowi to spore zagrożenie, ale z zupełnie inną sprawą jest to, że powinno ścigać się nie tyle administratorów tego typu stron o ile ludzi wszczynających burdy na ulicach i nie pozwalającym "odmiennym" żyć, nie trudno mi sobie wyobrazić bandę tego typu ludzi, którzy mają nie wiele wspólnego z ruchem neonazistowskim, którzy w ten sposób chcą walczyć z tym co im się nie podoba,
  • 0

#19

Bielak.
  • Postów: 287
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Strony mi sie nie pomyliły.Poprostu ta treść strony mogla być inaczej przedstawiona a nie w ten sposób.
  • 0

#20

NHolokaust.
  • Postów: 653
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ukonkretnij, Bielak, bo nie rozumiem co masz na myśli.

Zaś co do wolności wypowiedzi - osobiście bardzo smuci mnie tendencja dotycząca tolerancji zwolenników komunizmu, etc. przy jednoczesnej nagonce na faszystów. Nie zrozumcie mnie źle - nie oponuję za tymi drugimi, ale uważam, że obie te strony: skrajną lewicę (tudzież lewicę mainstreamową objawiającą się w formie feministów z czerwonymi flagami) oraz skrajną prawicę (B&H, MW, czasami NOP) należy traktować w identyczny sposób. Tymczasem tolerancja dla prokomunistycznych poglądów w Polsce stale rośnie. Zamykają strony Blood & Honour, a strona Antify ( http://www.decentrum.bzzz.net/antifa/ ) stoi jak stała, a tam również można znaleźć dane osobowe i zdjęcia ich "przeciwników", a także nawoływanie do agresji wobec zwolenników skrajnej prawicy.
  • 0



#21

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No i tak jak się spodziewałem strona RedWatcha znó działa :) Tylko idiota może myśleć że wypowie wojnę Sieci i ją wygra - Internet to Feniks, wszystko co udało ci sie w nim zniszczyć odradza się ze zdwojoną siłą. Założę się że teraz ta strona jest na kilku serwerach w kilku różnych krajach i mogą im naskoczyć.
  • 0

#22

Bielak.
  • Postów: 287
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

NHolokaust mój poprzedni post był odpowiedzią na twój.Warto wiedzieć co się pisze.Pozdro
  • 0

#23

NHolokaust.
  • Postów: 653
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Bielak. Po pierwsze nie wdawaj się w gierki słowne. Po drugie przeczytaj swoje dwie wypowiedzi:

Byłem na tej stronce ale nic ciekawego.Może dlatego że nie lubie tego tpu muzyki ???

Strony mi sie nie pomyliły.Poprostu ta treść strony mogla być inaczej przedstawiona a nie w ten sposób.

Parę pytań:
1. Co polska strona Blood & Honour ma wspólnego z "tym rodzajem muzyki"?
2. Gdzie są konkrety w Twojej wypowiedzi? Czym jest "Ten sposób", a czym "inny sposób" ?

Precyzyjnie formułuj myśli i nie będzie problemu z dyskusją.
  • 0



#24

Artemus.
  • Postów: 83
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

NHolokaust, w którym miejscu Antify można znalezc dane i zdjęcia??
  • 0

#25

NHolokaust.
  • Postów: 653
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Artemus - przeczesz dokładnie sekcję "newsów", także archiwalnych. Nie wiem, czy to nadal się tam znajduje. Miesiąc temu jeszcze podziwiałem zdjęcia "prawicowych popaprańców" wraz z ich danymi osobowymi.
  • 0



#26

Apophis_.
  • Postów: 637
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

RedWatch teraz stoi na Meksykańskim serverze :) Dzisiaj w Wyborczej czytałem o tym.
  • 0

#27

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Sprawdziłem, nie znalazłem tam nic o "prawicowych popaprańcach".
  • 0



#28

NHolokaust.
  • Postów: 653
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ivellios, być może newsy te się przedawniły, bądź zostały usunięte po aferze z BH Poland. Ręczę głową, że tam właśnie były ;) Heh.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych