Skocz do zawartości


Bashar - odpowiedzi na sens istnienia


  • Please log in to reply
40 replies to this topic

#16

Herme5.
  • Postów: 425
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja nic o skutku finalnym nie pisalem - nic nie negowalem. Jesli przeniesienie sie do innego Wszechswiata, a zmiana Wszechswiata - to taka mala roznica, to ja juz nie mam wiecej pytan.
  • 0

#17 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Ja nic o skutku finalnym nie pisalem - nic nie negowalem. Jesli przeniesienie sie do innego Wszechswiata, a zmiana Wszechswiata - to taka mala roznica, to ja juz nie mam wiecej pytan.


Przecież napisałem, że Kamil napisał o finalnym skutku, więc o co Ci chodzi?

Użytkownik Muhad edytował ten post 26.05.2011 - 08:09

  • 0

#18

Herme5.
  • Postów: 425
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Muhad nie chodzilo mi o skutek, tylko, ze ktorys z tych "super ludzi nowej generacji" wymyslajac swoje bajki klamie. Skutek taki sam, ale dwie drogi diametralnie inne, a mimo to ktorys z tych klamczuchow (bo przeciez 1 opcja musi klamac, zeby 2 mowila prawde) oszukuje naiwnych ludzi, poszukujacych alternatywnych drog.

Ed. Tutaj masz przyklad: mam 2 jasnowidzenia. Widze, jak wypadasz z 15 pietra i przezywasz nie majac nic nawet zlamene - cud. W drugiej wizji masz zderzenie czolowe z ciezarowka, z auta nic nie zostaje, ale tak samo jak wczesniej nic nie masz nawet zlamane - cud.
Wiec czy oba jasnowidzenia sa prawdziwe, bo skutek finalny jest taki sam ??, przeciez nie, bo jedno zdarzenie wyklucza inny ciag zdarzen.

Użytkownik 5emreH edytował ten post 26.05.2011 - 08:21

  • 0

#19 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Obie opcje prowadzą do tego, że człowiek może być twórcą. W tym akurat przekłamania nie ma i jest to zbieżne.
Sekret omawia kwestię w sposób ogólny i twórcy nie doszli do tego, że to człowiek ma zmieniać wymiar.
Bashar opisuje to w sposób szczegółowy i na tym polega różnica. Bez świadomości o wielkiej mocy twórczej nie doświadczysz tego w żaden sposób i wówczas obie opcje dla Ciebie nie będę realne. Myślę że Ty sam jeszcze poszukujesz.
  • 0

#20

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Właśnie o to mi chodziło, Bashar ma kontakt z istotami "wyższymi" dzięki czemu zna szczegóły, natomiast Ci od sekretu takowego kontaktu nie mają, ergo - nie mogą znać szczegółów. Zatem wyjaśniają to w najprostszy im sposób, czyli poprzez dostosowanie się wszechświata.

Przynajmniej ja tak to widzę.
  • 0



#21

Herme5.
  • Postów: 425
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

kamilus, a przypadkiem ta "wyzsza" istota nie nazywa sie Bashar, a gosciu co to niby sie z nim channelinguje nazywa sie Darryl Anka.
Powiedzcie jakie moze byc moje stanowisko, jezeli filmiki, ktore imho powinny byc dobrem calej ludzkosci sa zablokowane, a 3 wydawnictwa kaza sobie za nie placic, a po wpisaniu w wyszukiwarce Bashar i po oficjalnej stronce wchodze na cos takiego:

CZYM SIĘ ZAJMUJĘ?

Najprościej mówiąc- udzielam indywidualnych konsultacji on-line. Jestem na allegro, można też zamówić u mnie channelling, pisząc na mój adres email. Koszt to 50zł.

???
Cos tutaj chyba jest nie tak. Moze dla Was jest OK, ale to zwykla komercha, sprzedawanie uslug. Moze Wam cos pochannelingowac ? Z kim mam nawiazac kontakt z Orionem ? Plejadiankami ? Basharem ? Gadami ? Cena jedyne 40 zl - o 50% takiej w promocji dla paranormalne.pl.

Ed. Jeszcze troche faktow: Wszystkie te kontakty channelingowe z "wyzszymi" bytami, kosmitami etc. powinny byc chyba klarowne i proste w odbiorze, a mam wrazenie, ze te wszystkie "super" byty mowily jezykiem literackim. Dlaczego ?
Odpowiem Wam: Bo bajki latwiej sie sprzedaje.
Dlaczego w channelingu live nigdy nie odpowiadaja na zlozone zadania matematyczne, tylko zawsze zaslaniaja sie zlymi wibracjami pytajacego ?. Rowniez Wam odpowiem: bo umysl ludzi, ktorzy uzywaja channelingu (mimo faktu, ze potrafia ladnie opowiadac i stosuja NLP) nie posiada takiej wiedzy, wiec nie moze odpowiedz na takie pytania.

Użytkownik 5emreH edytował ten post 26.05.2011 - 23:04

  • 2

#22 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

kamilus, a przypadkiem ta "wyzsza" istota nie nazywa sie Bashar, a gosciu co to niby sie z nim channelinguje nazywa sie Darryl Anka.
Powiedzcie jakie moze byc moje stanowisko, jezeli filmiki, ktore imho powinny byc dobrem calej ludzkosci sa zablokowane, a 3 wydawnictwa kaza sobie za nie placic, a po wpisaniu w wyszukiwarce Bashar i po oficjalnej stronce wchodze na cos takiego:
CZYM SIĘ ZAJMUJĘ?


Owszem, nazywa się Derryl Anka, a mówi przez niego istota Bashar.

Najprościej mówiąc- udzielam indywidualnych konsultacji on-line. Jestem na allegro, można też zamówić u mnie channelling, pisząc na mój adres email. Koszt to 50zł.
???
Cos tutaj chyba jest nie tak. Moze dla Was jest OK, ale to zwykla komercha, sprzedawanie uslug. Moze Wam cos pochannelingowac ? Z kim mam nawiazac kontakt z Orionem ? Plejadiankami ? Basharem ? Gadami ? Cena jedyne 40 zl - o 50% takiej w promocji dla paranormalne.pl.


Skoro ten człowiek podjął się pewnego rodzaju misji i jeździ po świecie musiał wyrzec się dotychczasowego życia. Myślisz, że ma darmowe loty po świecie? Musi coś jeść, pić, gdzie spać. To kosztuje. Ja nie widzę nic złego w tym, że pobiera pieniądze za pracę jaką wkłada w głoszeniu informacji. Ty go wyżywisz i dasz mu utrzymanie? A może będziesz mu sponsorował przeloty samolotowe i noclegi??
Każdy taki wygadany i wytyka możliwość zarobkową a nie pomyśli o tak oczywistych rzeczach.

Ed. Jeszcze troche faktow: Wszystkie te kontakty channelingowe z "wyzszymi" bytami, kosmitami etc. powinny byc chyba klarowne i proste w odbiorze, a mam wrazenie, ze te wszystkie "super" byty mowily jezykiem literackim. Dlaczego ?
Odpowiem Wam: Bo bajki latwiej sie sprzedaje.
Dlaczego w channelingu live nigdy nie odpowiadaja na zlozone zadania matematyczne, tylko zawsze zaslaniaja sie zlymi wibracjami pytajacego ?. Rowniez Wam odpowiem: bo umysl ludzi, ktorzy uzywaja channelingu (mimo faktu, ze potrafia ladnie opowiadac i stosuja NLP) nie posiada takiej wiedzy, wiec nie moze odpowiedz na takie pytania.


Wiesz dlaczego? Dlatego że języki na ziemi są dość ubogie w kontekście przekazów. Wiele rzeczy, które są opisywane nie sposób oddać słowami, bo często jest to zbyt trudne do pojęcia przez ludzi żyjących na ziemi.
Pytasz o zadania matematyczne? Nie przyszło Ci do głowy, że poza ciałem używa się tylko telepatii a język jest abstrakcją? Niejednokrotnie pisałem o tym , że w wielowymiarowości nie istnieje coś takiego jak język. Języki to wytwór na rzecz hologramu.
Do tego technologia ziemska jest zupełnie inaczej rozwijana od technologii w innych wymiarach. W wyższych wymiarach technologia powstaje w oparciu o manifestację myśli. Do tego nie potrzebne są wykresy i czytanki matematyczne.

Użytkownik Muhad edytował ten post 27.05.2011 - 07:22

  • -2

#23

Herme5.
  • Postów: 425
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wiesz dlaczego? Dlatego że języki na ziemi są dość ubogie w kontekście przekazów. Wiele rzeczy, które są opisywane nie sposób oddać słowami, bo często jest to zbyt trudne do pojęcia przez ludzi żyjących na ziemi.
Pytasz o zadania matematyczne? Nie przyszło Ci do głowy, że poza ciałem używa się tylko telepatii a język jest abstrakcją? Niejednokrotnie pisałem o tym , że w wielowymiarowości nie istnieje coś takiego jak język. Języki to wytwór na rzecz hologramu.
Do tego technologia ziemska jest zupełnie inaczej rozwijana od technologii w innych wymiarach. W wyższych wymiarach technologia powstaje w oparciu o manifestację myśli. Do tego nie potrzebne są wykresy i czytanki matematyczne.


Jestem chyba jasnowidzem :), wczoraj pomyslalem, co mi odpowiesz i sie pokrylo niemal w 100%. Moze zglosze sie po ten milion dolarow i udowodnie istnienie zjawiska paranormalnego. Zadam pytanie i odpowiem co odpowie Muhad, po czym udzielisz odpowiedzi.
NIe wiem co to za argument "języki na ziemi są dość ubogie w kontekście przekazów" - pomysl, przeciez to sa "super byty", czy jak sie zwracasz do psa, zeby przyniosl patyk mowisz: "przejdz kolo pagorka, uwazaj na kupy innych psow, wez patyk w zeby, uwazaj, zebys sie nie pokaleczyl w dziasla, wroc ta sama trasa i poloz patyk pod moimi nogami", czy mowisz: "przynies" ?? - widzisz roznice ?, czy komenda "przynies" jest zbyt skomplikowana dla psiego rozumowania ?. Porownalem te super byty w stosunku do nas, jak mozna porownac nas w stosunku do psow. Nie sadze, zeby (jakby istnieli oczywiscie) nie potrafili w sposob prosty i klarowny odpowiadac na pytania, tylko w taki sposob, ktory po przelaniu na papier mozna latwo sprzedac.
Technologie zapewne sa inaczej rozwijane, ale matematyka na poziomie studiow matematycznych nie powinna przerastac super byty, no ale Darryl Anka i inni channeling userzy, nigdy nie posmakowali bardziej zlozonej matematyki, o fizyce wspominal nie bede, bo to co odpowiadaja te super byty - to poziom forow internetowych i czasami uzyta wikipedia.
  • 1

#24 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Jestem chyba jasnowidzem :), wczoraj pomyslalem, co mi odpowiesz i sie pokrylo niemal w 100%. Moze zglosze sie po ten milion dolarow i udowodnie istnienie zjawiska paranormalnego. Zadam pytanie i odpowiem co odpowie Muhad, po czym udzielisz odpowiedzi.
NIe wiem co to za argument "języki na ziemi są dość ubogie w kontekście przekazów" - pomysl, przeciez to sa "super byty", czy jak sie zwracasz do psa, zeby przyniosl patyk mowisz: "przejdz kolo pagorka, uwazaj na kupy innych psow, wez patyk w zeby, uwazaj, zebys sie nie pokaleczyl w dziasla, wroc ta sama trasa i poloz patyk pod moimi nogami", czy mowisz: "przynies" ?? - widzisz roznice ?, czy komenda "przynies" jest zbyt skomplikowana dla psiego rozumowania ?. Porownalem te super byty w stosunku do nas, jak mozna porownac nas w stosunku do psow. Nie sadze, zeby (jakby istnieli oczywiscie) nie potrafili w sposob prosty i klarowny odpowiadac na pytania, tylko w taki sposob, ktory po przelaniu na papier mozna latwo sprzedac.
Technologie zapewne sa inaczej rozwijane, ale matematyka na poziomie studiow matematycznych nie powinna przerastac super byty, no ale Darryl Anka i inni channeling userzy, nigdy nie posmakowali bardziej zlozonej matematyki, o fizyce wspominal nie bede, bo to co odpowiadaja te super byty - to poziom forow internetowych i czasami uzyta wikipedia.


Proszę, kpij sobie :) To Twoja jedyna broń na moje argumenty.

Odpowiem Ci krótko, bo zaczynasz tu mącić.

1. Język i przełożenie informacji channelingowych przez człowieka od istoty wielowymiarowej.

- Istota wielowymiarowa posługuje się tylko telepatią, a język dla niej to abstrakcja.
- Człowiek na ziemi posługuje się językiem.

Człowiek uzyskujący informacje telepatycznie (bo channeling to forma telepatii) nie potrafi często odnaleźć słów własnym językiem w kontekście przekazanej mu informacji.

2. Kwestie naukowe jak matematyka.

- poza naszą rzeczywistością nie ma czasu, jest telepatia i manifestacja myśli.
- technologia nie powstaje pod wpływem opracowań laboratoryjnych czy obliczeniowych w pracowni. Technologia powstaje w oparciu o manifestację myśli.
- dla istot wielowymiarowych nasze bazgroły to abstrakcja, które są im zbędne. One manifestują. Nie muszą tego obliczać ani robić eksperymentów.

Myślę, że kolejne pytania z Twojej strony będą tendencyjne, jak zwykle.


P.S: jednak muszę Cię pochwalić. Bardzo się cieszę, że przewidziałeś co napiszę, bo jest to wynik z naszych rozmów w postaci podniesienia Twojej wrażliwości, jako istoty wielowymiarowej :)

Pozdrawiam.

Użytkownik Muhad edytował ten post 27.05.2011 - 10:24

  • 2

#25

Herme5.
  • Postów: 425
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Proszę, kpij sobie :) To Twoja jedyna broń na moje argumenty.


P.S: jednak muszę Cię pochwalić. Bardzo się cieszę, że przewidziałeś co napiszę, bo jest to wynik z naszych rozmów w postaci podniesienia Twojej wrażliwości, jako istoty wielowymiarowej :)

Pozdrawiam.


To znaczy, ze fizyczne argumenty uwazasz za kpine, a swoje metafizyczne za jedyna prawde :)

Nie wiem, moze zdziwi Cie fakt, ale znow w mniej wiecej 90 % wiedzialem co odpiszesz, jesli chodzi o sens.
  • 0

#26

ViRuS.
  • Postów: 158
  • Tematów: 2
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

patrzac oczami Muhad'a - on i 5emreH sa na dwoch roznych poziomach "wymiarowych" (4 i 3?)
patrzac oczami 5emreH'a - Muhad to czlowiek ktoremu sie popieprzylo w glowie

ciekawi mnie czemu wiekszy sens widze w tym co pisze ten pierwszy: P moze dlatego ze to co on pisze jest piekne i sam bym chcial kiedys tego doswiadczyc, moze czuje ze tak po prostu jest, moze ogarniam troche bardziej, a moze uleglem glupocie ;>

Użytkownik ViRuS edytował ten post 27.05.2011 - 22:20

  • 0

#27

Herme5.
  • Postów: 425
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@ViRuS
Musialbys poczytac tez w innych tematach. Muhad oprocz powtarzania farmazonow z channelingu (za 100 zl brutto mowia, ze jestes wybrancem) ma swoje wizje, a moje (i innych) doswiadczenia skoro nie sa takie jak jego, to sa to hologramy zlych jaszczurow, bo Muhad ma wylacznosc na prawde.
Na szczescie zostalo jeszcze tylko 1,5 roku, zeby wszystko sie wyjasnilo, bo chyba wtedy mamy niby wejsc w ten "IV wymiar", czy jakos tak.
  • 1

#28

Erik.
  • Postów: 927
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

ViRuS, to co piszesz:

Muhad to czlowiek ktoremu sie popieprzylo w glowie


podlega pod regulamin forum w punkcie:

4.15 Nie obrażaj innych Użytkowników.


Zostawiam decyzję dla moderatorów

Erik.

Użytkownik Erik edytował ten post 28.05.2011 - 08:24

  • 0



#29 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

5emreH....Twój problem polega na to, że szufladkujesz, zjawiska, ludzi, schematy. Może gdybyś przestał to robić to Twój sposób myślenia też by się zmienił, chociaż w stosunku do mnie samego. Ja Ci jakąś krzywdę robię, że mnie tak obrażasz? :) Nie.
Kto tu mówi o wybrańcach? Ja cały czas piszę, że wszystkie istoty ludzkie są takie same, są wielowymiarowe. Nie ma wyjątków. Każda ma tylko inną percepcję doświadczenia.

Ja piszę co wiem, a Twoim celem jest atak. Tak to wygląda i obaj wiemy dlaczego to robisz.
  • -2

#30

Herme5.
  • Postów: 425
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jesli zadawanie pytan uwazasz za atak, to niech Ci bedzie. O wybrancach bylo w nawiasie, bo takie uslugi oferuja channeling userzy, a niewiatpliwie w kwestii Gadow im wierzysz. Jesli uwazasz, ze Cie obrazam, to przepraszam (oczywiscie mozesz to tez zglosic administracji), ale zacznij w koncu stosowac w odpowiedziach technike: "Uwazam, ze", a nie sformulowan, ze masz 100% racje w tym co piszesz, bo dla niektorych to czyste s-f.
  • 1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych