Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

2.Przywoływanie duchów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1

Pulty.
  • Postów: 14
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Tytuł filmu: 2.Przywoływanie duchów
Czas trwania: 0:27
Polska lokalizacja: Tak
Tagi: Przywoływanie duchów, duchy, zjawy
Krótka recenzja: Film podczas którego 2 dzieciaków bawi się w parodiowanie przywoływania duchów, natomiast zauważyłem coś interesującego na płaszczu/kurtce widniejącej w przedpokoju na wieszaku, ja tam widzę starszego mężczyznę w białej koszuli i krawacie, ciekawe co wy tam zobaczycie :)
Link do filmu:
Link alternatywny: -

 

Poprawiono tytuł tematu.

Blitz Wolf


  • -7

#2

coley.
  • Postów: 120
  • Tematów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

bezsensowny temat
nic tam nie ma a slaba jakosc nagrania powoduje ze masz zwidy
pozdrawiam
  • 0

#3

Pulty.
  • Postów: 14
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Każdy widzi to co chcę ;p Może to być wytarta powierzchnia krótki ale dziwny kształt to przetarcie by nabrało, czekam na odpowiedzi forumowiczów których to interesuję i którzy chcą coś sensownego w tym temacie napisać, a nie coś takiego jak kolega wyżej :)
  • 0

#4

defensis.
  • Postów: 356
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Człowieku, wrzuć na luz. Żadnych duchów tam nie ma, przewidziało Ci się. Widzisz, że to nagranie to pikseloza, tu zobaczysz wszystko co chcesz. Pewnie nagrywane komórką. Ten filmik jeszcze był obrabiany graficzne co jeszcze pogorszyło jakość. Nawet twarzy tych typów nie widać, tak nędzna jest jakość.
  • 0



#5

Pulty.
  • Postów: 14
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Spoko spoko, ale ja ile razy bym tego nie oglądał ciągle widzę to samo na tej kurtce w przedpokoju ; P a szczególnie jak rozjaśnię sobie monitor ; p Ty nic na tej kurtce nie widzisz? ; p
  • -2

#6

BoryZ.
  • Postów: 231
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ty ja byłeś mały to nigdy nie bawiłeś się w zgadywanie kształtów chmur? Znalezienie chmury w kształcie królika nie znaczy że on tam sobie lata, prawda?
Zresztą już sam sobie na ten temat odpowiedziałeś:

Każdy widzi to co chce


Przepraszam że tak łopatologicznie ale jak widać tylko tak może do ciebie dotrze że to tylko złudzenie optyczne spowodowane słabą jakością video.
  • 1

#7

swn.net.pl.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może i odświeżam temat, ale na przyszłość, takie zjawisko to zwykła Pareidolia. Dla ciekawskich link do wiki, aczkolwiek na angielskiej piszą o wiece więcej. http://pl.wikipedia....wiki/Pareidolia Pozdrawiam!
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych