Skocz do zawartości


Zdjęcie

Historia silnika z Pentagonu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#1

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Historia silnika z Pentagonu :

Karl Shwarz wraz ze swoją grupą starał sie zidentyfikować silnik z obiektu, który uderzył w Pentagon. Wcześniej został zidentyfikowany silnik Boeing'a 737 CFM56, NIE BOEING'A 767 (jak twierdzi Rząd USA), który wylądował na ulicy Nowego Jorku i który był pozostałością po samolocie uderzającym w wieże południową (atrykuły o silniku z WTC w drodze - "Is Popular Mechanics Hiding 911 NYC Engine In Street Photo?" i "The Rest Of The 9/11 Street Engine Story" - tłumaczenie i analiza po omówieniu Penatgonu).

Tamte dwa artykuły (przypominam, że przeanalizuje je w najblizszym czasie) zawierają kilka różnych ujęć silnika Boeing'a 737. Jedno z tych fotografii pokazuje agenta FBI, który przygląda sie silnikowi:

Dołączona grafika

Silniki, które zostały odkryte z Lotu 93, Pentagonu i Strefy Zero pokazują iż użyto pokrewnych (jeśli nie tych samych) samolotów w całych atakach dnia 9/11.

Śledczy Karla Shwarza starali sie zidentyfikować te części:

Dołączona grafika

Strona internetowa www.praxair.com określiła silnik jako JT8D. Po jakimś czasie strona ta została zlikwidowana aby bronić "winnych" (aktualnie działa lecz jej nieprzegladałem i niewiem jakie treści dot. 9/11 przechowuje).

Dołączona grafika

Oczywiste jest, że silnik JT8D jest o ponad połowę mniejszy od silników Boeing'a 757. Od kiedy dwa takie silniki zostały odkryte w Pentagonie jasne stało sie to, że samolot posiadał dwa silniki pod skrzydłami. Samoloty typu 737-100 i 737-200 posiadają takie silniki. Samolot A-3 Skywarrior posiada natomiast bardzo zbliżone silniki. FBI skonfiskowała wszelkie nagrania wideo, które mogłyby pokazać co uderzyło w Pentagon. FOIA zaapelowała aby pokazać wszelkie zdjęcia dla opini publicznej ... odpowiedzia na to wezwanie była informacja, że sa prowadzone w tej sprawie śledztwa i zdjęcia niemogą być ujawnione (przykład gry na czas itd.).

Wojsko jest kolejną przykrywką na ten atak. Ta fotografia ukazuje samolot uderzający w Pentagon, który następnie wybucha. Świadkowie zdarzenia uważają , że samolot najpierw wbił sie w ściane, a następnie eksplodował na kawałki.

Helikopter, który według teorii samonaprowadzenia nakierowywał samolot na Pentagon jest widoczny i zaznaczony na żółto:
Dołączona grafika

Pomiędzy uderzeniem samolotu w Pentagon a zawaleniem sie sekcji bydunku mineło 30 minut. Ta fotografia przedstawia Pentagon tuż po uderzeniu:

Dołączona grafika

Jako, że samolot rozbił sie o budynek itd. należy zwrócić uwagę na silnik na zdjęciu poniżej. Obszar zaznaczony na żółto pokazuje miejsce gdzie fragmenty metalu łączą sekcje silnika. Karl SHwarz twierdzi, że rozmiar obiektu jest właściwy:

Dołączona grafika

Muzeum Nauki i Przemysłu w Chicago ma w swoich zbiorach silnik JT8D, który ma identyczne części co silnik znaleziony w Pentagonie. Silnik jest w przekroju także widać podobne fragmenty (zaznaczony obszar):

Dołączona grafika

To zdjęcie JT8D pochodzi z Francuskiej strony internetowej:
Dołączona grafika

Ta fotografia z muzeum pokazuje kompletny silnik:
Dołączona grafika

Trzynaście minut po uderzeniu frontowa sekcja Pentagonu uległa zniszczeniu. Nalezy zwrócić uwagę na żółte wyróżnienie, które pokazuje silnik. Żadnych bliższych zdjęć niema! Gdy tylko na miejscu zjawiła sie FBI wszelkie próby fotografowania tajemniczego obiektu zostały przerwane. Jamie McIntyle, korespondent CNN w Pentagonie posiadał wszystkie fotografie i nagrania wideo, lecz wszystkie (!) zostały skonfiskowane przez FOIA i niezostały zwrócone.

Dołączona grafika

Grafika poniżej ma przedstawiać takowe samoloty, których USA ma na pęczki na pustynnych lotniskach ... :
Dołączona grafika



________________
Tłumaczenie do ogólnego zrozumienia: =[dj_cinex]=
Żródło: http://www.rense.com/[/i]
________________
  • 0



#2

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak tak dalej pojdzie to samemu stworzysz potezna baze wiedzy o tym najwiekszym spisku wszechczasow, gratuluje zapalu i naprawde swietnych analiz!
  • 0



#3

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jak tak dalej pojdzie to samemu stworzysz potezna baze wiedzy o tym najwiekszym spisku wszechczasow, gratuluje zapalu i naprawde swietnych analiz!


Dzięki ...
Co do zapału to jakos tak mam, że to wydarzenie utkwiło mi w głowie i staram sie pokazywać jego "podstęp" - jesli chociaż ktoś kto w to niewierzy (bo są i tacy) lub niezna szczegółów i po przeczytaniu moich wypocin chociaz sie nad tym zastanowi to już bedzie dla mnie pozytywne ...

Bede robił jeszcze takiego typu analizy (jeszcze troche faktów musze przedstawić - niektóre poznałem niedawno) ... a co do tego, że sam stworze tą baze wiedzy to raczej nie ... mam zamiar dac sobie przerwe i mieć nadzieję, że ktoś dołączy ... (do czego nawołuje :D ).
  • 0



#4

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

to bylo przygotowywane wczesniej, sadze ze wieza sama sie nie zawalila, ani od samolotu, tylko od serii wybuchow, jak to sie robi z wyburzaniem budynkow, nie mozliwe jest to przeciez ze wieza nie przewrocilaby sie jesli niszczona bylaby z jednej strony, kontrolowane wybuchy pozwolilyby uniknac przewalenia sie wiezy w ktoryms kierunku
  • 0



#5

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Co więcej ... są i ujęcia na których widać ekplozje i dym u podnóża wież, tuz przed zawaleniem sie wieży pierwszej ... mam to na filmie + analiza dźwiękowa - a niekażdy dokument to pokazywał!
  • 0



#6

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

a możesz mi ten filmik jakoś podesłać? albo linka podaj... nurtuje mnie ten temat... :D
  • 0



#7

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

a możesz mi ten filmik jakoś podesłać? albo linka podaj... nurtuje mnie ten temat... :D


Taką analize (dym u podnóża + analiza dźwiękowa, która pokazuje że były minimum 3/4 eksplozje w wieży nr.2 kilka chwil zanim zaczęła spadać) widziałem na filmie, który dziś obejżałem "September 11-Evidence of the Centrary REDUX 2006".

Film sciągnełem z sieci torrent ...
  • 0



#8

wachos.
  • Postów: 71
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Parę lat temu, kiedy nie interesowałem się tymi tematami, to nie przypuszczałem ze to moze być ukartowane. Przeczytałem tylko kilka faktów i już mnie przekonało. Praca, którą wykonujesz Cinek jest bardzo dobra, godna uwagi. Tu widzę kolejne fakty, które są tylko kropką nad "i", myślę, że mało ludzi gd to przeczyta, będzie za tradycyjną wersją ataku terrorystycznego. Ja miałem pewien filmik, z polskimi napisami, pokazałem go rodzicom i byli w szoku, chociaż ostatecznego ich wniosku nie znam. Jeżeli DJ miałbyś kłopot ze znalezieniem tematu jeszcze o WTC to napisz o tajemniczym błysku i rakiecie pod kadłubem samolotu, bo ja do pisania artykułów stworzony nie jestem.
A takie jeszcze nurtujące mnie pytanie, gdzie się podziały samoloty pasażerskie i pasażerowie?
  • 0

#9

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

W drodze jest jeszcze pare aspektów tego dnia ... wszystko przedstawie partiami ...
  • 0



#10

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

a możesz mi ten filmik jakoś podesłać? albo linka podaj... nurtuje mnie ten temat... :D


Zaraz go wrzuce, przejrzyj dzial download filmy o wtc

ps. download na stronie dziala
  • 0



#11

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

sadze ze w samolocie nie bylo zadnych mocniejszych materialow wybuchowych, bo przez to wieza moglaby wyzadzic wiele niepotrzebnych szkod, najlepiej jest myslec tak ze samolot sie wbil i troch zadumil okolice wokol niego, a reszty dokonaly materialy wybuchowe u podstawy budynkow
  • 0



#12

wachos.
  • Postów: 71
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jednak było coś przyczepione pod kadłubem.
  • 0

#13

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wedlug mnie:

Samolot mial bomby z napalmem (a to poto aby wywolac "Efekt" mocnej eksplozji). Reszty dokonaly ladunki wybuchowe rozmieszczone u podstawy i! wewnatrz budynku. Moment zawalania sie wiezy wyglada tak, ze najpierw gorna czesc budynku rozpada sie (wybuchaja kolejne pietra) a dopiero potem trach.. ladunki na parterze i wszystko ladnie zawala sie w dol. Kto wie, byc moze wewnatrz budynku w kluczowych miejscach konstrukcji znajdowaly sie dodakowe ladunki, majace oslabic kolejne kondygnacje po to aby budynek zlozyl sie jak papierowa harmonijka (tych wybuchow nie moglismy widziec z zewnatrz).
  • 0



#14

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

... byc moze wewnatrz budynku w kluczowych miejscach konstrukcji znajdowaly sie dodakowe ladunki...


Te ładunki musiały być potężne by osłabić tzw. z oryginalnej wymowy "Core Column's" (czyli kręgosłup wież) ...
Takich kolumn wewnątrz wież było sporo ... wszystko widać na starych zdjęciach z czasów jak budowano WTC ...
  • 0



#15

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

i to wszystko wyjasnia, bo trudno uwiezyc ze samolot, ktory uderzyl gdzies ponad polowa wysokosci wiezy zawalilby ja
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych