Skocz do zawartości


FBI potwierdza przejęcie przez USA 3 UFO w 1947r.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

*
Popularny

"
FBI uruchomiło bardzo ciekawą archiwalną stronę internetową o wdzięcznej nazwie The Vault czyli Skarbiec. Jest tam udostępnionych publicznie ponad 2000 dokumentów, które przedtem dostępne nie były. Są to skany dokumentów papierowych do obejrzenia w formacie *PDF.

Dla tych, co lubią szperać w historii, to niezła gratka. Skarbiec jest wyposażony w prosty system wyszukiwania - zarówno po nazwiskach, jak i po tematach. Jak chcesz docenić ilość udostępnionej informacji, to zajrzyj do indeksu alfabetycznego osób, których te dokumenty dotyczą. Jest to lista kilkuset nazwisk, w większości znanych publicznie. Otwiera ją Al. Capone… a reszty już się możecie domyślić… Kompletny podręcznik historii nie tylko Ameryki ostatnich kilkudziesięciu lat!

Newsom.au, który opublikował jako jeden z pierwszych pierwszych informacje o udostępnionych dokumentach zwraca uwagę na cztery ciekawe tematy - katastrofa promu Columbia, zamachy 9/11, śmierć znanego rapera Notorius B.I.G. no i oczywiście UFO.

W pierwszym przypadki chodzi o list, który otrzymał Carl Sagan gdzie tajemniczy Mr. Springfield zapowiadał zamach terrorystyczna na prom Columbia. Ten wątek jest mało przekonujący, bo list wyprzedzał datę katastrofy Columbii o 20 lat, ale…

W kwestii zamachów 9/11, to FBI udostępniło 150-stronicowy dokument pt. The Hijackers Timeline opisujący wyniki śledztwa, które jest bardzo szczegółowym zapisem działań oskarżonych i podejrzanych o organizację zamachów 11 września.

Historia śmierci Notorious B.I.G dotyczy śledztwa, które miało wyjaśnić, czy w jego zabójstwo są zamieszani skorumpowani policjanci. Wynika z nich, że decyzję o umorzeniu śledztwa podjęto pomimo tego, że kilka zespołów FBI było na tropie kogoś, kto mógł odpowiedzieć na to pytanie.

No i UFO, gdzie niewątpliwie gratką jest poniższy dokument, który jest krókim raportem sporządzonym przez agenta FBI w sprawie Roswell. Raport wyraźnie potwierdza fakt przejęcia przez siły USA 3 latających spodków w New Mexico, wraz ze zwłokami (prawdopodobnie) 9 pilotów. UFO jest opisane jako wypukłe w środku, okrągłe obiekty o średnicy około 10 m. Jako przyczynę ich katastrofy autor raportu - agent Guy Hottel - podaje zakłocenia będące skutkiem silnej emisji amerykańskich wojskowych radarów pracujących w tym rejonie. To chyba pierwszy oficjalnie opublikowany historyczny dokument, który potwierdza historię z Roswell.

Dołączona grafika

W grudniu 2010 publikowaliśmy na naszych stronach post o tzw. Ramsey Memo- czyli tym, co współczesnemu kryptologowi udało się odczytać ze zdjęcia z 1947 roku, na którym gen. Ramsey trzyma w ręku swój mityczny raport, którego treść była przez lata obiektem zażartych spekulacji. Ten tekst świetnie koresponduje z tym, co ujawnia Skarbiec.
"
źródło

Użytkownik radoslaw edytował ten post 10.04.2011 - 22:30

  • 10

#2

Makson.
  • Postów: 167
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Coś mi się tu nie zgadza. Niby USA tak konsekwentnie od dziesiątek lat ukrywa prawdę o istnieniu fenomenu UFO...tym czasem w internecie dostajemy na tacy dokument od FBI, który potwierdza to, że UFO wraz z załogą zostało przechwycone przez USA. Nie widze tu żadnej logiki
  • 0

#3 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie widze tu żadnej logiki



Nie można kłamać w nieskończoność.
Kiedyś balonik pęka i wylewa się zwartość.
Uważam że jesteśmy w takim momencie - w momencie w którym słowa np byłego ministra obrony Kanady nie moga być traktowane jako żart:
http://youtu.be/f_OyIMl_gXw

To dlatego w TV leci edukacyjna seria Ancient Aliens w której opinię publiczną zaznajamia się z fragmentami naszej prawdziwej historii.

pozdrawiam
  • 2

#4

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dla ciekawskich:

http://www.theblackv...les/roswell.pdf

http://www.theblackv...lreportfull.pdf

http://www.theblackv...nts/ufos/17.gif

Swoją drogą to zależy jak na to patrzeć, niby zrobił się medialny szał wokół całej sprawy, ale przecież The Black Vault już od 1996 roku dostarcza nam dokumenty Stanów Zjednoczonych. Toteż mogliśmy się nimi cieszyć na długo przed jakimś wikileaks czy skarbcem FBI. Z reguły gdy ktoś wystawia na światło dzienne coś, co zostaje na językach opinii publicznej. To pragnie tym samym odwrócić uwagę od czegoś innego. Całkiem możliwe, że jest tak i teraz.
  • 0



#5 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Swoją drogą to zależy jak na to patrzeć, niby zrobił się medialny szał wokół całej sprawy, ale przecież The Black Vault już od 1996 roku dostarcza nam dokumenty Stanów Zjednoczonych.



Różni dziennikarze i fascynaci UFO dostarczają nam materiałów od 60 lat.

Teraz wygląda na to że mamy taką wiadomość potwierdzoną przez FBI. A FBi to nie jakiś portal fascynatów UFO.

FBI:
Federal Bureau of Investigation lub FBI (utarte spolszczenia: Federalne Biuro Śledcze lub Federalny Urząd Śledczy) – agencja państwowa Stanów Zjednoczonych zajmująca się przestępstwami wykraczającymi poza granice danego stanu. Stanowi też część systemu bezpieczeństwa kraju.

Uważam że jest spora róznica w kwestii wiarygodności informacji.

pozdrawiam
  • 1

#6

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Uważam że jest spora róznica w kwestii wiarygodności informacji.


Nie chcę się czepiać, ale polemizowałbym z tym. Czarny Skarbiec zamieszcza na swojej stronie dokumenty Stanów Zjednoczonych na mocy ustawy o przedawnieniu dokumentów. Są to te same dokumenty, tylko pod bardziej wiarygodnym adresem. FBI zapewne posiada ich więcej i tylko tutaj dostrzegam przewagę. Nie zrozum mnie źle, ale jest wielka różnica między przedawnionymi dokumentami a informacjami od dziennikarzy i fascynatów.


A przytoczony w temacie "nowy" (stary) dokument został przetłumaczony przez dj_cinexa 4 lata temu.

Czytam newsa, myśle... no, no... może w końcu mamy coś interesującego. Zagłębiam się w jego treść, zerkam na skan dokumentu i... "Zaraz, zaraz. Przecież ja już gdzieś to widziałem. Jaki rewelacyjny, nowy, nigdzie niepublikowany dokument? Przecież osobiście, tłumaczyłem go... [tutaj zerkam do źródła, gdy pierwszy raz publikowałem treść dokumentu na forum VRP] 27.10.2007 roku. Po tym, jak stworzyłem tego bloga, został on ponownie odświeżony - w dziale "Archiwum" (aktualne "Archiwum X").

Jaki z tego morał? UFO Zone, ma tego typu "rewelacje", jeszcze długo przed (4 lata - sic!) ich "internetowym upublicznieniem" ;D


http://www.youtube.com/watch?v=WM9Lo18K15k&feature=player_embedded
  • 0



#7 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie chcę się czepiać, ale polemizowałbym z tym. Czarny Skarbiec zamieszcza na swojej stronie dokumenty Stanów Zjednoczonych na mocy ustawy o przedawnieniu dokumentów. Są to te same dokumenty, tylko pod bardziej wiarygodnym adresem. FBI zapewne posiada ich więcej i tylko tutaj dostrzegam przewagę. Nie zrozum mnie źle, ale jest wielka różnica między przedawnionymi dokumentami a informacjami od dziennikarzy i fascynatów.


Zwracam honor.

I dodam że to archiwum FBI jakieś badziewne, same pierdoły oprócz tych rewelacji o UFO.

W sumie nic dziwnego, skoro dość szybko po przejęciu technologii od Obcych władzę w USA przejęły czarnobudżetowe tajne organizacje pod innymi banderami niż FBI.

Cała informacja dla zwykłego zjadacza chleba żadna nowina dopók nie będzie w TV.

pozdrawiam

p.s. Przemo poprawiłem link

Użytkownik radoslaw edytował ten post 10.04.2011 - 22:30

  • 0

#8

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dokładnie. Póki nie będzie w telewizji pod warunkiem, że nie będzie to "jakiś tam" news w wiadomościach na sam koniec programu podany w dodatku z wielką dawką ironii i śmiechu. To musiałoby być jakieś nadzwyczajne wydanie gdzie mówi o tym ktoś wysoki rangą . Wtedy była by to sensacja.
  • 1



#9 Gość_mag1-21

Gość_mag1-21.
  • Tematów: 0

Napisano

Dokładnie. Póki nie będzie w telewizji

Sensacja to bedzie jak Wam z nienacka spadna na leb, a TVP, juz nie bedzie dzialac. A TVP to google, za przeproszeniem?
Wyrocznia? Powie kto jest kto? Dobry czy zly?
A Wasze zdanie? Jak rozpoznac kto jest kto jak nie ma TVP?
Mali niewolnicy telewizji, i co dalej? No kto Wam powie co robic?
Glusi ludzie na wszystko. Plakac sie chce i rece opadaja.Nie mam juz sil do Was.
  • 2

#10

Kerath.
  • Postów: 24
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

... wrzuciłem to do tematu z Roswell kilka dni temu ... anyway!

Fascynujące, nieprawdaż? The Vault wrzuciłoby fake żeby nas wszystkich ztrollować? Z drugiej strony ciężko uwierzyć, że tak po prostu postanowili to ujawnić... musiał kryć się za tym jakiś powód. Powolne uświadamianie społeczeństwa? Tak żeby nie doszło do globalnego szoku kiedy przed Białym Domem wyląduje Ambasador z innego świata ;)

Jestem dość sceptyczny mimo wszystko... acz to pierwszy raz w historii kiedy to FBI robi coś takiego. Trzeba czekać na publiczne wystąpienie Obamy który to wszystko potwierdzi :)
  • 0

#11

wieslawo.
  • Postów: 682
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

dla wielu zjadaczy chleba a nie fascynatów dokumenty znajdujące się w domenie gov będą wiarygodniejsze niż te same dokumenty przedstawione gdzie indziej. To dokładnie to samo zjawisko gdize o UFO powie Niezależna TV Pcim lokalna a inaczej kiedy powie to CNN.

Nawet jeżeli to te same dokumenty to i tak fajnie. Ale zagrywka bardzo bardzo. Bo Vault został wystawiony publicznie a i tak społoczeństwo w większości ma w nosie aby szukać i czytać akta spraw. Dzięki temu zawsze można powiedzieć że przecież nic nie zostało ukryte. Bo nie dość że te dokumenty były znane prędzej, to jeszcze uruchomiono rządową stronę z dostępem do nich.
  • 0

#12

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mag, Mag, Mag. Droga.
Chodziło mi o ludzi którzy nie są tacy jak my, nie szukają prawdy, jedno co się liczy to codzienność. Nie chodziło tu przede wszystkim o mnie. O Roswell od samego początku wiedziałem, że to prawda, za dużo dowodów było i jest. Teraz z dnia na dzień wszystko dosłownie wszystko wychodzi na światło dzienne, od tajnych eksperymentów przez "niesamowite" odkrycia astrologiczne do takiego UFO.
Zwykły szary człowiek jeśli czegoś nie zobaczy w telewizji to znaczy, że czegoś takiego nie ma. Taka jest prawda, i ręce mogą opadać albo klaskać ale tak, telewizja to wyrocznia.
  • 1



#13

Anomaly.
  • Postów: 330
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie są to jakieś jajca? Agent nazywa się Guy Hottel? Przecież to brzmi jak żart.
  • -1

#14

Mehitabel.
  • Postów: 758
  • Tematów: 45
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie są to jakieś jajca? Agent nazywa się Guy Hottel? Przecież to brzmi jak żart.


A jednak był realnie istniejącym specjalnym agentem FBI:

Klik

I drugi klik

Ha,wystarczy pogrzebać tutaj:

UFO files,part 1/16

żeby znaleźć wyjątkowo ciekawe wnioski w notce datowanej na 8 lipca 1947 roku której autor pisze następująco(strona 22):

Addition to documents on Roswell and Majestic 12, the FBI also made public documents about UFOs.

A remarkable memo concerning information about ships of an ethereal planet in the same place as the earth, but a higher vibration.

The memo is particularly directed at certain key scientists involved in military and aviation authorities, a number of public servants and some publications. The memo is dated July 8, 1947 and is marked as important.

The author of this memo holds several university degrees and is a former head of a university faculty.

The author says: ‘When one decides to attack ships, the attacking aircraft almost certainly destroyed. Among the population can lead to panic’

Other important information on the memo:

1. Part of the disks carry crews, others under remote control

2. Their mission is peaceful. The visitors contemplate settling on this plane

3. These visitors are human-like but much larger in size

4. They are NOT excarnate earth people, but come from their own world

5. They do NOT come from any “planet” as we use this word, but from an etheric planet which ‘interpenetratos’ with our own and is not perceptible to us

6. The bodies of the visitors and the craft also, automatically “materialize on entering the vibratory rate of our dense matter.’ ( CP. “apports”)

7. The disks posses a type of radiant energy, or a ray, which will easily disintegrate any attacking ship. They reenter the etheric at will and so simply disappear from our vision, without any trace.

8. The region from which they come is NOT the “Astral plane” but corresponds to the LOKA or TALAS.

9. They probably cannot be reached by radio, but probably can be by radar, if a signal system can be devised for that ‘aparatus’.

The dishes are oval shaped and consist of a heat resistant metal or alloy which is still unknown. In front of the dish is the control panel. The back contains the armaments which basically consists of a powerful energy device in an emergency from which a beam can be generated.


Przyznam że znalezienie w dokumencie firmowanym przez agendę rządu USA stwierdzeń w stylu

"Oni nie pochodzą z żadnej planety w naszym rozumieniu tego słowa lecz z eterycznego świata częściowo przenikajacego nasz"

albo

"Ciała odwiedzających automatycznie materializują się po wejściu w naszą gęstość wibracji(tzw.aport)"

i może jeszcze

"Dyski posiadają rodzaj energii radiacyjnej bądź promieni będących w stanie zdezintegrować każdy atakujący je pojazd.Dowolnie powracają w stan eteryczny znikając z pola widzenia i nie pozostawiając żadnych śladów"

dostarcza mi wielu wrażeń,najprzyjemniejszym z nich jest chyba to że sceptycy bedą się musiali sporo nagimnastykować aby obronić teorię o tym jakoby UFO było wymysłem pryszczatych nastolatków przed monitorami pod koniec XX wieku xD

Użytkownik Mehitabel edytował ten post 15.04.2011 - 11:10

  • 4

#15

Anomaly.
  • Postów: 330
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Też znalazłem tę krótką notkę o agencie na stronie FBI. Faktycznie, wszystko wskazuje na to, że to prawda. Skoro ujawniają coś takiego to co dalej? Gdzie są ciała, zdjęcia etc? Gdzie są statki?
  • -1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych