Skocz do zawartości


- - - - -

Inside Job (2010) Lektor PL


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Sentinel

Gość_Sentinel.
  • Tematów: 0

Napisano

Tytuł filmu: Inside Job (2010) Lektor PL

Czas trwania:
ok 110 minut
Polska lokalizacja: tak
Krótka recenzja: Film nagrodzony Oscarem, to pierwszy materiał filmowy dokumentujący szokującą prawdę o kulisach kryzysu ekonomicznego z 2008 roku. Globalna zapaść na rynkach finansowych, która przyniosła straty w wysokości ponad 20 bilionów dolarów, doprowadziła w rezultacie do utraty pracy i domów przez miliony ludzi. Dzięki zakrojonym na szeroką skalę wnikliwym działaniom badawczym i wywiadom przeprowadzonym z głównymi graczami rynków finansowych, politykami i dziennikarzami, film pokazuje rozwój spekulacyjnych operacji finansowych i stojącego za nimi przemysłu finansowego. Rzuca również światło na wzajemne relacje i mechanizmy, które doprowadziły do skorumpowania działań politycznych, regulacyjnych i świata nauki. Narratorem filmu jest laureat Oscara® Matt Damon

Link do filmu: http://www.ekino.tv/...r-PL,21047.html




  • 0

#2 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Sentinel tutaj na forum ten film zostanie pominięty, bo godzi w "uczciwość" polityków i manipulacje rynkiem finansowym, itp. i odkrywa spisek wobec ludzkości.
  • 0

#3 Gość_Sentinel

Gość_Sentinel.
  • Tematów: 0

Napisano

Muhad to dlaczego ma zostać pominięty na tym forum??? Jak mi się wydaje to raczej również na tym forum porusza się tego typu sprawy.
Możesz sprecyzować.
  • 0

#4 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Mój post powyżej nie oznacza to, że ja jestem przeciwny. Wręcz przeciwnie, uważam że takie materiały są jak najbardziej potrzebne. Część z nas jest zdania, że elity robią ludzi w bambo mambo, ja do nich należę. Część uważa, że doszukujemy się spisków wszędzie. Takie filmy jak ten pokazuje, że nie niestety NWO tra w najlepsze.
  • 0

#5

rolpiek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

no to nieźle wydoili amerykanów

a w zasadzie to nadal ich doją - podobnie zresztą jak nas polaków - tylko nas ze względu na mniejszy majątek wydoją na mniejsze sumy
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych