Skocz do zawartości


Zdjęcie

Illuminati-Przemysł muzyczny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
135 odpowiedzi w tym temacie

#121

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No to pytam o kim mówisz to mi napisałeś, że rycerze jedi...


  • 0



#122

luk26.
  • Postów: 384
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

sarkazmem na sarkazm :> no ci którzy maja w rękach przemysł muzyczny,filmowy,grono z tych ludzi to masoneria jak chodzby disney,jak bedziesz sie kiedys nudzil wlacz mtv i pomysl ,co wyciagnie twoje dziecko ogladajac ten program,slyszales o co spytala siostra MJ JAK zmarl,kto jeszcze zginal bo zawsze zabijaja trojkami.....pamietaj tez ze ludzie ktorzy duzo ci daja przewaznie oczekuja czegos w zamian,zobacz jak te wszystkie idolki nastolatek sie zmienily gdy wlazly w ten przemysl


zwroc uwage jak czesto maja na sobie koszulki z lucyferem albo bizuterie bo juz nie mowie o tych slynnych trójkątach :>


  • 0

#123

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie oglądam takich bzdur jak MTV i Tobie też radzę przestać, bo później właśnie wszędzie człowiek widzi illuminatów. Znam wielu artystów, choćby z Naszego "podwórka" i nie zauważyłem niczego niepokojącego w ich zachowaniu, niektórzy są tacy sami już dziesiątki lat.

Cała akcja opiera się cały czas o kilka osób: Eminem, Lady Gaga, Bieber, PSY, etc, czyli Ci którzy są po prostu najpopularniejsi, więc i teorii będzie multum.

Pewnie na ulicy nie raz minąłeś kogoś kto miał koszulkę w krzyże, albo jakieś znaki, mordę szatana, czy inne pierdoły i nie zwróciłeś na to uwagi, ale jak Eminem taką włoży to już multum teorii. Tak samo trójkąty na zdjęciach.

A to, że ktoś "życzliwy" może ingerować w ich życie to normalne, bo są NAJ. Czemu tak głośno nie było o illuminatach za czasów np Mike Tysona, który był obrzydliwie bogaty? Hollyfield? Lennox? Tyson rozdawał pieniądze, kupował kolegom samochody, itp, itd. Jak szybko się dorobił, tak szybko stracił, właśnie też między innymi dzięki tym "życzliwym", tylko wtedy to się nazywało normalnie, a teraz illuminati, masoni, reptilianie, annunaki czy bóg wie co jeszcze.


  • 1



#124

luk26.
  • Postów: 384
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

a oglądałeś filmik tytu ljak temat rozmowy


tak z ciekawości


  • 0

#125

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Oglądałem pobieżnie, bo czasami padały tam tak absurdalne stwierdzenia, że czułem zażenowanie oglądając to...

 


Użytkownik Daniel. edytował ten post 10.06.2014 - 00:42

  • 0



#126

luk26.
  • Postów: 384
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

a propo oglądania mtv to właśnie dlatego patrze żeby ich wyszukiwać,a grono ludzi patrzy jak woły i nie wie co widzi


Użytkownik luk26 edytował ten post 10.06.2014 - 01:01

  • 0

#127

Cascco.
  • Postów: 589
  • Tematów: 9
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

a propo oglądania mtv to właśnie dlatego patrze żeby ich wyszukiwać,a grono ludzi patrzy jak woły i nie wie co widzi

 

Skoro nie wiedzą co te znaki znaczą albo co widzą to jaki jest sens tej całej teorii, te znaki kompletnie nie mają wpływu na osobnika.  Ja nawet nie zwróciłem uwagi na to, słuchając takiej muzyki stwierdziłem "fajny utwór", jakoś nie zauważyłem by dzieciaki czy dorośli biegali po ulicy mordując w imię owych Illuminati.

 

Takie teorie to na siłę doszukiwanie się czegoś tajemniczego w zwykłych utworach. To kompletnie nie ma związku z Illuminati, jako że oko w trójkącie jest uważane za znak tajemniczości to wrzuca się je do utworów ale to już wymysły artystów od teledysków czy reżyserów. Nawet gdyby to niby jak ma to ogłupiać? Że niby falami ludzie leca kupić jej płyty? Dajcie spokój...każdy ściągnie z neta w formacie mp3 .

 

Sceny z tymi znakami są tak skąpe że... kompletnie nie wiem nawet jak ta teoria powstała, twóca tej teorii musiał chyba godzinami patrzeć w teledysk by doszukać się tego podczas gdy zwykły Kowalski obejrzy teledysk i zapomni o nim 10 minut później .


Użytkownik Cascco edytował ten post 10.06.2014 - 09:36

  • 1

#128

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W latach 30. krążyły słuchy, że za upadek moralny społeczeństwa odpowiada muzyka jazzowa, w latach 60. przyczyną rewolucji seksualnej był nie nowy trend czy ruch kontrkulturowy, lecz oglądanie piosenkarzy rockowych, którzy podczas gdy ruszają biodrem. Teraz jak komuś się nie podoba zmiana obyczajów, to może zwalić winę na trójkąty i oczy.


  • 2



#129

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Warto też dodać, że Ci 'illuminatcy artyści' nie rzadko sprzedawali więcej płyt kilka/kilkanaście lat temu, gdy nie było głośno o żadnych masonach niż teraz, kiedy to ma im niby pomagać.


  • 0



#130

luk26.
  • Postów: 384
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

kilkanascie lat temu nie bylo torentow :>





 

a propo oglądania mtv to właśnie dlatego patrze żeby ich wyszukiwać,a grono ludzi patrzy jak woły i nie wie co widzi

 

Skoro nie wiedzą co te znaki znaczą albo co widzą to jaki jest sens tej całej teorii, te znaki kompletnie nie mają wpływu na osobnika.  Ja nawet nie zwróciłem uwagi na to, słuchając takiej muzyki stwierdziłem "fajny utwór", jakoś nie zauważyłem by dzieciaki czy dorośli biegali po ulicy mordując w imię owych Illuminati.

 

Takie teorie to na siłę doszukiwanie się czegoś tajemniczego w zwykłych utworach. To kompletnie nie ma związku z Illuminati, jako że oko w trójkącie jest uważane za znak tajemniczości to wrzuca się je do utworów ale to już wymysły artystów od teledysków czy reżyserów. Nawet gdyby to niby jak ma to ogłupiać? Że niby falami ludzie leca kupić jej płyty? Dajcie spokój...każdy ściągnie z neta w formacie mp3 .

 

Sceny z tymi znakami są tak skąpe że... kompletnie nie wiem nawet jak ta teoria powstała, twóca tej teorii musiał chyba godzinami patrzeć w teledysk by doszukać się tego podczas gdy zwykły Kowalski obejrzy teledysk i zapomni o nim 10 minut później .

 

nie no proszę cię czy ktoś tu napisał o tym,ze to ma służyć nakręcaniu do sprzedży płyt?nie mogę wyszukać filmiku gdzie jest pokazany wpływ muzyki na młodzież i gdzie faktycznie dochodziło do samobójstw czy morderstw gdzie wcześniej nakręcali się muzyką.wypowiedzi rockowych artystów gdzie śmieją się,że dzięki nim rodzice nie mają już wpływu na swoje dzieci...


Użytkownik luk26 edytował ten post 10.06.2014 - 17:35

  • 0

#131

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak dotąd nie udowodniono że muzyka wpływa na przestępczość i samobójstwa. Mam wrażenie że to jakieś "gawędy starego zrzędy" który powtarza że "za moich czasów to było lepiej" i że teraz "telewizja ogłupia i pan widzi co się dzieje".


  • 0



#132

stupidkid.
  • Postów: 146
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A nawet jeśli teoria o illuminati to prawda, to co? No co? No nic. Zamiast popadać w paranoję, lepiej zająć się życiem. Podchodzić krytycznie i z dystansem to zdrowo, ale we wszystkim węszyć spisek takiego kalibru to już problem. Ludzie, którzy mają takie paranoje muszą mieć bardzo nudne życie i ciasny umysł. Demoralizacja postępowała zawsze, dlatego wykształciliśmy coś takiego jak "cywilizacja i kultura", żeby kontrolować (niezbyt estetyczne) ludzkie, zwierzęce popędy i zachowania. To jest naturalne, ludzie szmacą się od wieków i będą to robić dalej. Manipulowani też są od dawien dawna, bo prawda jest taka, że 3/4 społeczeństwa to kretyni, których jednak trzeba przytrzymać za mózg, bo inaczej nie wiedzą jak pokierować swoim życiem i robią bałagan. Teraz muzyka, a kiedyś monopol na kontrolowanie umysłów miał Kościół. Ktokolwiek by kogokolwiek nie oświecał, nie "ratował" i tak w pewien sposób będzie to pranie mózgu i narzucanie poglądów. Możecie się ze mną nie zgadzać, ale ja uważam, że niezależnie od tych wszystkich teorii spiskowych, w dzisiejszym społeczeństwie jest naprawdę mnóstwo ludzi myślących samodzielnie i na tyle twardo stąpających po ziemi, że takie zagrywki ich po prostu nie ruszą... chociaż z drugiej strony jest też sporo takich, którym wydaje się, że są rozsądni, a mają mózg posiekany na kawałki i, niestety, ci krzyczą najgłośniej - z każdej strony.

Ilumisrati. Jak kogoś naprawdę to frapuje, niech spróbuje przeniknąć w te mechanizmy. Jak kogoś wkurza, że jakieś obce siły piorą mu mózg, niech wespnie się ponad nie.


  • 1

#133

Cascco.
  • Postów: 589
  • Tematów: 9
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

wypowiedzi rockowych artystów gdzie śmieją się,że dzięki nim rodzice nie mają już wpływu na swoje dzieci...

 

Jakiś przykład?

 

@Down - Mhm


Użytkownik Cascco edytował ten post 12.06.2014 - 11:36

  • 0

#134

luk26.
  • Postów: 384
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

no nie mogę go już namierzyć,chociaż parę dni szukałem,oczywiście nie jest kapela pokroju queen,znana raczej tylko w ameryce,bo o tym rejonie było


  • 0

#135

luk26.
  • Postów: 384
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

kolejny nowy chłam na mtv,tym razem jakiś serial o lezbach,oczywiście dla młodzieży.....demoralizacji ciąg dalszy


  • 1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych