Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zmarły Dziadek Przytula Nienarodzonego Wnuczka - Wzruszające Zdjęcie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1

m4st3r.
  • Postów: 182
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Kobieta w czwartym miesiącu ciąży twierdzi, że na zdjęciu USG jej dziecko jest otoczone przez ramiona swojego zmarłego dziadka - donosi "The Scottish Sun".
28-letnia Marion McAleese była w szoku, gdy zobaczyła na zdjęciu swego nienarodzonego jeszcze synka w objęciach ramion. Uznała, że należą one do jej ojca, który zmarł miesiąc temu po ciężkiej chorobie.

- Mój ojciec mówił, że znajdzie sposób, by po śmierci dać mi znać, że czuje się dobrze - mówi Marion. - Na początku byłam wystraszona, ale potem poczułam radość, że jego duch ukazał się na zdjęciu. Tak, jakby mówił: "Oto Twoje dziecko, nie musisz się martwić" - dodaje kobieta.

McAleese, która ma już dwoje dzieci, opisuje zdjęcie: - Widać palce na twarzy dziecka, jakby dłoń podtrzymywała jego główkę. Jest też ramię, które znajduje się pod ciałem maleństwa.

- Wygląda jak zdjęcie kogoś siedzącego, trzymającego dziecko na kolanach. Teraz wierzę w duchy - podkreśla kobieta.

ZDJĘCIE:
http://img14.imagesh...i/29046568.jpg/


Źródło :
www.onet.pl
  • 0

#2

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mi już to prędzej wygląda na gościa w masce gazowej. Według mnie wyjaśnienie jest proste: Patrzyła się długo na zdjęcie (w końcu jej dziecko), a że miesiąc temu zmarł jej ojciec a w dodatku powiedział, że znajdzie sposób na opiekę to sobie go wynalazła na zdjęciu.
  • 0



#3

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Fotka w większej rozdzielczości:


Dołączona grafika

Zapis USG ma to do siebie, że osoba, która ma blade pojęcie o tej technologii, oraz o medycynie, dopatrzy się na nim wszystkiego tego, co na pewno tym nie jest.

Zresztą, jak widzę "The...Sun", to się odechciewa komentować...

Użytkownik D.B. Cooper edytował ten post 05.04.2011 - 19:40

  • 0



#4

riseman.
  • Postów: 705
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Lekarze siedzący na co dzień przy USG od razu wypatrzą coś niecodziennego. TO tutaj wygląda może dziwnie, zapewne interpretacja jako ręce dziadka pochodzi od matki, wątpię by lekarze zaryzykowali taki stwierdzenie.
Zgodzę się, że The Sun to szmatławiec pokroju naszego Faktu, tylko że w angielskim brukowcu dają więcej gołych cycków i rozkładówek - plakatów z paniami niż w naszym Fakcie :))
  • 0



#5

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zazwyczaj jest tak, że każdy widzi to, co chce widzieć. Skoro "chciałaby" widzieć dziadka, to i go zobaczyła.

Użytkownik kamilus edytował ten post 05.04.2011 - 20:09

  • 0



#6

Aeq.
  • Postów: 160
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak wiarygodne jak Fakt...

Naprawdę ludzie szukają sensacji. Ja tam nic nie widzę. A na pewno nie oczekuje dokładnego zdjęcia USG więc i UFO tam można zobaczyć... Hmm w sumie? Co to jest tam nad ręką i dzieckiem? UFO LECI!


Dobra idę poczytać "Nie śpię bo trzymam kredens".. Chyba bardziej wiarygodne. =.=
  • 0



#7

m4st3r.
  • Postów: 182
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Szczerze mówiąc ja tam dziadka nie widzę, ale wstawiłem tu ten temat ponieważ wydał mi się ciekawy! A poza tym chciałem posłuchać waszych opinii.
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych