Skocz do zawartości


Zdjęcie

"Rosyjska heroina"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

#1

666.
  • Postów: 260
  • Tematów: 36
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Czytasz ten artykuł na własną odpowiedzialnosc.

Coaxil

Rzekomo jest to jeden z najbezpieczniejszych leków, cechujący sie działaniem neuroprotekcyjnym. Jednak ma też swoje inne skutki:

http://www.hcfor.pl/...yna-skutki.html
http://www.youtube.c...h?v=EZGkO2xYcEU

Mechanizm działania, "narkotycznych stanów" jak i w/w objawów ubocznych nie jest znany.
Hipotezy, które przypuszczam:
1. Trianeptyna zwiększa ilość serotoniny w obiegu, jednoczesnie przez "wchłanianie" nie pozwala na dopuszczenie do tzw. zespołu serotoninowego
2. Uwalnianie niewielkich ilości dopaminy (co nie zostało oficjalnie potwierdzone). Jednak, w odniesieniu do w/w: Blokadą przed używaniem zbyt dużych ilosci SSRI jest zespół serotoninowy, trianeptyna zwiekszajac ilosc serotoniny "w obiegu" pozwala, ze cały czas jestesmy pod wpływem hormonu szczescia, jest jego wieksza synteza, za co przypuszczalnie jest "narkotykiem"
Dodano 06-04: Można z tego wywnioskować, jakoby SSRE były swoistą odtrutką nad połączenie IZWS lub przyjęcie ich w zbyt dużych dawkach
3. "w/p efekty uboczne" - wyżej pokazana jest przypuszczalnie martwica tkanek (było też napisane o zapaleniu wątroby typu c - WTF?), rzekomo na 1 miejscu odpowiedzialny jest za to tlenek/dwutlenek krzemu, w nast. kolejnosci: zanieczyszczenia, nieodpowiednie ph, nieodpowiednie sporządzenie roztworu do wstrzykiwan (pojawia sie też stwierdzenie, ze trianeptyny nie da sie wykorzystać jako roztw. dożylny).
Także, jak stwierdzono niżej - woda, której użyto to iv praktycznie sama w sobie powinna się przyczynić do martwicy tkanek.

Co moge napisać apropo tego - poprosilem o przepisanie, jako najbezpieczniejszy lek. Odstawiłem zaraz po obejrzeniu jednego z filmików. Później, zmieniłem go sobie i po zapewnieniach, ze "to są bzdury/tak nie działa", był jeden raz (gorszy, gdy byłem młody, głupi i załamany), gdy wziąłem 7 tabletek (co jest dawką "graniczną" - wszedzie pisze, ze stosuje sie 3 tabletki na dobe, są jednak przypadki dużo wyższych dawek w medycznym zastosowaniu). Efekt - jak po benzo (bez amnezji nastepcz.), stan rozluźnienia ( 0 euforii), małe rzeczy "silniej" denerwuja (bardziej sie nimi przejmuje), wieksza chęć do życia/działania z wzmożoną sennością.
Byłem już wielokrotnie znieczulany opiatami/brałem je w potrzebach "przeciwbólowych" i ten stan nijak sie do tego miał - zauważyłem po nich pobudzenie, euforie, które potem przekształcały się w "euforyczną/nietypową senność".
Jeżeli ktoś coś wie, lub mógłby przetłumaczyć górny filmik - bardzo prosze o wpis.
Pozdrawiam

Użytkownik 666 edytował ten post 06.04.2011 - 21:01

  • 1

#2

taght.
  • Postów: 275
  • Tematów: 10
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Odradzam komukolwiek oglądanie tego filmiku to jest jedna z najgorszych rzeczy jaką widziałem w życiu.
  • 2

#3

defensis.
  • Postów: 356
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@UP

Mało w życiu widziałeś.


Sam często czytam hcfora.
  • -1



#4

BoryZ.
  • Postów: 231
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Kiedyś o tym czytałem. Ludzie wstrzykujący tianeptyne dożylnie najcześciej rospuszczaja pokruszoną tabletkę w wodzie kranowej (sic!) i taki roztwór sobie aplikują. Powoduje to zakrzepy krórych następstwem jest martwica tkanek i gangrena.

Użytkownik BoryZ edytował ten post 05.04.2011 - 23:15

  • 2

#5

Pisaq.
  • Postów: 283
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jedyna ciekawa rzecz w tym filmie to ta piła, którą cięli kości. Przydałaby mi się taka :D. Fajna sprawa, dużo lepsza niż brzeszczoty włosowe.

Nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby tabletki powlekane stosować jak czopki i nawet nie chcę myśleć co reprezentuje sobą człowiek wstrzykujący sobie tabletki, które nawet nie występują w formie iniekcyjnej. Tym bardziej w roztworze chlorowanej, fluoryzowanej wody z kranu, jak wspomniał BoryZ. Na koniec dodam swoje spostrzeżenie: dzisiaj wszyscy gonią za hajem, niekoniecznie chemicznie.
  • 2

#6

666.
  • Postów: 260
  • Tematów: 36
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

@BoryZ - w takim razie mnie uspokoiłeś, ale z tego co napisałeś, nachlorowana/fluorowana woda wpuszczona w kanał z innymi bakteriami sama w sobie powinna powodować z martwice.
Wiadomo coś wam w kwestii martwicy spowodowanej dwutlenkiem krzemu lub o skutkach ubocznych samej trianeptyny (związanych z martwicą lub nienapisanych w ulotce)?
I jak sie ma sprawa z "wpuszczaniem w kanał" (pytanie zadane z ciekawości medycznej, ewent. spowodowanymi dużymi bólami głowy i niedoczynnością wątroby) - wiemy, jaki mamy NFZ - wizyte u neurologa mam b. daleko, a mam preparat Paracetamol i Kodeine. Dziś odbierając wyniki badań mam podejrzenie methemoglobinemii i niedoczynności wątroby, dużo pracy a bardzo uporczywe migreny i myślę, żeby załagodzić ból samą kodeiną dożylnie (mówimy oczywiście o małych dawkach a nie wywoływaniu rekreacyjnego stanu). Czy jest jakiś sposób, jak bezpiecznie można sporządzić roztwór do wstrzykiwań? Ile by musiały wynosić te "małe dawki" dożylnie? I oczywiście pytanie, dla którego myślę być uwolniony od opinii ćpuna - o co mógłbym prosić z wyjątkiem Kodeiny przeciwbólowego, co można by było często przyjmować (może to uzależniać, ważne, by miało mniej skutków ubocznych od kodeiny).
Mam nadzieje, że nie zostane wyzwany od ćpunów i nie dostane ostrzeżeń - nie widze, czemu przewlekły ból, korzystanie z PSZ i niedobór pieniędzy i leków miałby świadczyć z góry o danej osobie negatywnie
O odpowiedź proszę oczywiście na priv, bo dopuszczam mozliwość przeczytania przez osobę, chcącą sobie zaćpać
Pozdrawiam

Użytkownik 666 edytował ten post 06.04.2011 - 19:26

  • 0

#7

SPIOCH999.
  • Postów: 53
  • Tematów: 4
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Ale glupi pomysl
zatrszyki z leku antydepresyjnego,bieda
@666 zakup thiocodin. mozna go w sumie brac ile sie chce gdyz nie zawiera paracetamolu,sama kodeine i slaby lek na kaszel.
mozna oddzielic kodeine od paracetamolu i podac ja i.v, ale slyszalem ze jest to wyjatkowo niebezpieczne.

Użytkownik SPIOCH999 edytował ten post 06.04.2011 - 19:54

  • 0

#8

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@666 zakup thiocodin. mozna go w sumie brac ile sie chce gdyz nie zawiera paracetamolu,sama kodeine i slaby lek na kaszel.
mozna oddzielic kodeine od paracetamolu i podac ja i.v, ale slyszalem ze jest to wyjatkowo niebezpieczne.

To jeszcze nas naucz jak z parówki wydzielić mięso.

W sumie rozumiem ludzi biorących narkotyki i którzy są uzależnieni bo to im daje radość. Po co im to odbierać?
Pisaq- jak dla mnie to nie gonią za hajem, ale żeby zaspokoić ciekawość, niestety większość młodych ma słaby organizm i szybko się uzależnia.
  • 0



#9

VwB.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@666, akurat tak się składa, że mam pewne do czynienie z Narodową Fikcją Zdrowia :)
Jeśli chodzi o stosowanie leków przez iniekcje dożylną zdecydowanie odradzam coś takiego, chyba że dysponujesz w domu pomieszczeniem laboratoryjne z zachowaniem maksymalnej sterylności. Nawet rozcieńczenie leku w zwykłej "kranówce" przy podaniu dożylnym może spowodować różnego rodzaju infekcje, zakrzepice czy też zakażenia krwi. Dosyć dobrym i skutecznym sposobem na przyjmowanie silnych leków przeciwbólowych z odciążeniem wątroby to rozkruszenie tabletki i wciągnięcie nosem. Spora dawka leku wchłonie się przez śluzówkę oraz przełyk, wątroba nie będzie musiała działać przez cały czas rozkładu leku w żołądku, a będzie to robić stopniowo(pewnie masz Antidol 15 albo Solpadeine) . Ewentualnie zażywaj coś w stylu Heptailu jako osłonę. Co do bólów migrenowych to raczej nie radzę łudzić Ci się na jakieś ekstra rezultaty badania. Migrena w dalszym ciągu jest nieznaną przypadłością a leczenie jej zazwyczaj ogranicza się do stosowania środków przeciwbólowych. Jakieś tam efekty niby daje galwanizacja i jonoforeza głowy, jednak wątpię żeby chciało Ci się płacić sporą kasę za każdy zabieg, bo przez NFZ to jednak prędzej przestanie Cię boleć głowa niż doczekasz się na zabieg ;)

Ps. mój pierwszy post :)

Użytkownik VwB edytował ten post 06.04.2011 - 20:07

  • 0

#10

SPIOCH999.
  • Postów: 53
  • Tematów: 4
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

@Fisher
To ze ty wiesz jak to zrobic, nie znaczy ze wszyscy.i napewno nie wszycy wiedza ze podawanie dozylnie roztworu kodeiny jest bardzo niebezpieczne,grozi smiercia i kalectwem.

Użytkownik SPIOCH999 edytował ten post 06.04.2011 - 20:12

  • 0

#11

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Fisher
To ze ty wiesz jak to zrobic, nie znaczy ze wszyscy.i napewno nie wszycy wiedza ze podawanie dozylnie roztworu kodeiny jest bardzo niebezpieczne,grozi smiercia i kalectwem.

Każde zażywanie jakiegokolwiek narkotyku poza marihuaną przybliża ludzi do kalectwa i utraty życia. Ale gdy spojrzeć na to z innej strony- z każdym naszym wdechem zatruwamy organizm. Bo te wszystkie spaliny, które wdychamy z samochodów i fabryk to smog, który nas niszczy. Owszem, drzewa pomagają ale nie na tyle, aby całkowicie nas uchronić.

P.S Gdybym wiedział jak wydzielić mięso z parówki byłbym milionerem.
  • -2



#12

VwB.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hehe nie popadajmy w paranoję. Pamiętajmy, że substancje narkotyczne np. heroina, amfetaminy w początkowej fazie swojego istnienia były stosowane jako leki. Jednak ich niezwykle silny potencjał do uzależnień sprawił, że zostały one wycofane z obiegu. Do tej pory jednak substancje narkotyczne są stosowane w leczeniu klinicznym np. morfina, wyżej wymieniona amfetamina czy też kodeina. Jednak poza użytkiem stricte medycznym dopiero wtedy ukazują swoje niszczycielskie właściwości. Jednak na co dzień gorsze dla nas jest spożywanie ogromnych ilości cukrów, soli i tłuszczy, bo to powoduje śmiercionośne choroby.
  • 1

#13

666.
  • Postów: 260
  • Tematów: 36
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

@SPIOCH999 - Thicodin zawiera jeszcze jeden środek, którego nie można normalnymi metodami wyekstraktować. Co więcej, jak dostałem krwawienia po 150*3mg aspiryny rozkładającej sie w jelitach, to bynajmniej nie chce mieć doczynienia z ani jedną tabletką thicodinu wziętą doustnie. CO więcej - jak pisałem, zainteresowała mnie intekcja dożylna z powodu złej sytuacji finansowej i dużego bólu.

Co do innych rzeczy - myślę, że w "złą" paranoje Panowie popadacie, bowiem - fakt, ludzie aplikują sobie dożylnie różne leki w stanie tabletek, żyją i nie mają żadnych skutków ubocznych bez labolatorium, ale są też takie przypadki, jak na filmikach które podałem.

Natomiast "niebezpieczeństwem" w narkotykach, są zanieczyszczenia - tzn. jeżeli do heroiny wsypuje się krede lub mąkę do zwiększenia objętości i ćpun to bierze dożylnie, to martwica jest rzeczą normalną. Co więcej - nie ma obecnie "czystej" marihuany, wszystko kupione/hodowane to genetyczny kogel-mogel, który różni się od np. XVI oryginału i bynajmniej nie chodzi mi o skutki wybuchu Czarnobyla czy reaktora blisko Tokio, lecz o fakt, że czarny rynek spodlił wszelkie szanse wykorzystania "organicznych" narkotyków, współcześnie niestosowanych, typu koka (troche przez coca-cole, ale to tylko małe ilości i wątpie, by sie tym dzieliła z potrzebami ogólnej medycyny), marihuana, kola, poniekąd nawet grzyby halucynogenne - i to nie paranoja, ani nie żarty.
"Narkotyki" jako substancje dostały się w ręce czarnego rynku, czyli ludzi najmniej odpowiedzialnych - chciwych egoistów, którzy albo ze swojego życia uzależnieniem robią sobie piekło, albo nie myślą o konsekwencjach modyfikowania/karmienia chemią roślin.

@VwB - Żażywam hepatil i sylimarol od dłuższego czasu, od jeszcze dłuższego nie tykam alkoholu, chyba że w przerwach ok. 4 miesięcznych troche winka na uroczystość, ale 0 piwa i wódki.

Użytkownik 666 edytował ten post 06.04.2011 - 20:57

  • 0

#14

VwB.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@666
Krwawienie wynikało pewnie z przeciwzakrzepowego działania kwasu salicylowego, za bardzo ci się krew rozrzedziła

Trzeba wziąć pod uwagę że przygotowywanie zawiesiny do iniekcji dożylnej to rosyjska ruletka, wystarczy chwila nie uwagi złe odcięczenie masy tabletkowej z płynu i przedostanie się utwardzaczy jak talk do zawiesiny, dotknięcie igły o coś brudnego czy wlecenie jakiś paprochów do niej i ma się przykrość do końca życia. Proces produkcji leków do użytku klinicznego ma trochę inna formę i nie ma mowy o dostaniu się paskudztwa. W naroktykach jednak niż kreda, talk większym zagrożeniem jest dodawanie strychniny albo czegokolwiek innego co jest białe i gorzkie. Kiedyś czytałem pewne opracowanie, z którego wynikało, że w 1g kokainy sprowadzonej do Polski, faktyczna zawartość narkotyku to mniej niż 20%(przy dobrych wiatrach), więc możecie sobie wyobrazić jakie siedzi tam paskudztwo.

Btw, alkohol w małych dawkach, szczególnie czerwone wino do obiadu działa bardzo dobrze na nasz organizm, więc czasem bez obaw można sobie pozwolić na wypicie jeden lampki lub butelki ;)

Użytkownik VwB edytował ten post 06.04.2011 - 21:25

  • 0

#15

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wybaczcie, że lekko zejdę w bok (offtop), ale co do zatruwania organizmu to umrzeć można praktycznie od wszystkiego w nadmiarze. Chociażby wypicie 25 l wody w ciągu <10 godzin albo ok. 10-15 filiżanek kawy.

A jeśli o podawanie dożylnie substancji, to nikotyna z jednego papierosa podana dożylnie zabija praktycznie każdego. Zresztą nawet wstrzyknięty zwykły pęcherzyk powietrza może zabić, i zabija.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych