Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co z tym wszystkim zrobic?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
115 odpowiedzi w tym temacie

#31

Metamorfozja.
  • Postów: 46
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Coz. Dla mnie jest ona prawdziwa. Dziekuje za slowa aprobaty, bardzo to doceniam. A co do moejgo fizycznego wyksztalcenia to jest ono zerowe.
Nie umiem tego wytlumaczyc, po prostu to wiem.
Jednak to co dla mnie jest prawdziwe nie musi byc prawdziwe dla kogos (chociaz to co napisalam w fiolecie jest rzecza uniwersalna).
Czy ja rozumiem? Owszem rozumiem, ale kiedy wychodze w rozumowaniu dalej to przyznam ze czasem mam metlik w glowie z nadmiaru informacji, ktore leza ulozone w moim mozgu wiec staram sie wszystko zapisywac.

ps. Chwilke temu kiedy rozmysalam sluchajac muzyki pcozulam czyjas reke na glowie, to byla reka istoty wyzszej, ktora okazala mi swoja akceptacje i pochwalila za to co robie. Zaobserwowalam ta prawidlowosc zawsze kiedy usiluje zrobic cos w celu uswiadomienia czlowieka lub grupy ludzi. To dla mnie cos niezwyklego i pieknego. Postanowilam przestac sie bac tylko rozmawiac. To krok do przodu.

Użytkownik Metamorfozja edytował ten post 06.04.2011 - 18:54

  • 0

#32 Gość_Dolg

Gość_Dolg.
  • Tematów: 0

Napisano

I sądzę , że ten temat może byc już zamknięty . Sama sobie poradzisz , wierzę w ciebie. Być może poprostu musiałaś to usłyszeć od innych.
Twoja nagła zmiana od całkowitej nie akceptacji siebie , do akceptacji swojego zadania baardzo mnie zadziwiła...

Pozdrawiam:)
  • 0

#33

Metamorfozja.
  • Postów: 46
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak. Masz racje. Zrozumialam, ze chce to zaakceptowac, a co za tym idzie rozwijac i szerzyc swoje dzialanie.
Moze potrzebowalam na to swoistego spolecznego przyzwolenia.
Bardzo dziekuje za pomoc wszystkim.
  • -1

#34

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To teraz zacznij działać. Postaraj się znaleźć swojego "mistrza" albo "przewodnika", który mógłby pokierować Twoim życiem tak, byś jak najlepiej mogła wykorzystać swój dar.
  • 0



#35

Metamorfozja.
  • Postów: 46
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czuje ze to przyniesie mi szczescie i spelnienie.
Musze poskromic moje dary.
Cudownie!
  • 0

#36 Gość_mag1-21

Gość_mag1-21.
  • Tematów: 0

Napisano

Czuje ze to przyniesie mi szczescie i spelnienie.
Musze poskromic moje dary.
Cudownie

To juz nie sa zmysly, to juz jest swiadomosc. Poskromienie, o tyle, ze nie skupiaj sie na nich za bardzo, bo na tym zostanie. Moja rada: wyjdz z glowy i wejdz w serce, tam znajdziesz odpowiedz i przewodnika swiatla. Ale jak widze to Ty go juz masz.
Jego troska przypomina mi mojego.
Pozdrawiam i...rowniez sie ciesze. :mrgreen:
Spelnienia.
Ps. zapomnialam dodac, teoria jest prawdziwa.

Użytkownik mag1-21 edytował ten post 06.04.2011 - 19:39

  • 0

#37 Gość_Dolg

Gość_Dolg.
  • Tematów: 0

Napisano

To teraz zacznij działać. Postaraj się znaleźć swojego "mistrza" albo "przewodnika", który mógłby pokierować Twoim życiem tak, byś jak najlepiej mogła wykorzystać swój dar.


Tak dokładnie , niedość , że jej ego potrzebuje kogoś by udowodnił jej wartość to jeszcze ma szukać mistrza ,albo przewodnika , który ma kierowac jej życiem. bardzo mądre.....

Jak to dobrze mieć kogoś kto powie jej jak ma życ....

Kazdy dla siebie powinien być mistrzem , może uczyć sie od innych .Będziesz wiedziała jak twoje zdolności wykorzystać. Mam nadzieję tylko , że nie przysłonią ci prawdziwego celu rozwoju. Te zdolności pokazały ci to co naprawdę masz jeszcze do zrobienia , czyli uwolnić się od ego.

Mimo wszystko mam nadzieję , że będziesz słuchała osoby , która najlepiej ci powie jak masz żyć - samej siebie.

Pozdrawiam:)

ps . pamietaj o swoim sercu .
pps .niewiem czego mam taki stosunek do różnych "darów " , dla mnie ważniejszy jest rozwój, bycie tu i teraz niż wyginanie łyżeczek ,ale może to moja zazdrosć , gdyż takowych darów nie posiadam:D
"

Użytkownik Dolg edytował ten post 06.04.2011 - 19:45

  • 1

#38

Metamorfozja.
  • Postów: 46
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czuje ze to przyniesie mi szczescie i spelnienie.
Musze poskromic moje dary.
Cudownie

To juz nie sa zmysly, to juz jest swiadomosc. Poskromienie, o tyle, ze nie skupiaj sie na nich za bardzo, bo na tym zostanie. Moja rada: wyjdz z glowy i wejdz w serce, tam znajdziesz odpowiedz i przewodnika swiatla. Ale jak widze to Ty go juz masz.
Jego troska przypomina mi mojego.
Pozdrawiam i...rowniez sie ciesze. :mrgreen:
Spelnienia.
Ps. zapomnialam dodac, teoria jest prawdziwa.


Postaram sie kierowac sercem, nie bedzie to chyba trudne.
Skad masz informacje ze teoria jest prawdziwa? Czy moze to Twoje zdanie?
Tak, czuje ze to moj opiekun. Ma na imie Daren - tak mi powiedzial. Otrzymalam wiec nowego opiekunaOn do mnie mowi. Musze sie z tym oswoic. Kiedys juz tego dowiadczylam, ale dawno. Uff..oddychaj 1..2...3




To teraz zacznij działać. Postaraj się znaleźć swojego "mistrza" albo "przewodnika", który mógłby pokierować Twoim życiem tak, byś jak najlepiej mogła wykorzystać swój dar.


Tak dokładnie , niedość , że jej ego potrzebuje kogoś by udowodnił jej wartość to jeszcze ma szukać mistrza ,albo przewodnika , który ma kierowac jej życiem. bardzo mądre.....

Jak to dobrze mieć kogoś kto powie jej jak ma życ....

Kazdy dla siebie powinien być mistrzem , może uczyć sie od innych .Będziesz wiedziała jak twoje zdolności wykorzystać. Mam nadzieję tylko , że nie przysłonią ci prawdziwego celu rozwoju. Te zdolności pokazały ci to co naprawdę masz jeszcze do zrobienia , czyli uwolnić się od ego.

Mimo wszystko mam nadzieję , że będziesz słuchała osoby , która najlepiej ci powie jak masz żyć - samej siebie.

Pozdrawiam:0
"


Bede sluchala siebie, ale nie tylko. Nie uznaję autorytetow, ale cenie dobre rady :) Takie tutaj otrzymalam.

Użytkownik Metamorfozja edytował ten post 06.04.2011 - 19:56

  • 0

#39 Gość_mag1-21

Gość_mag1-21.
  • Tematów: 0

Napisano

Skad masz informacje ze teoria jest prawdziwa? Czy moze to Twoje zdanie?

Powiedzmy, ze czytam z tej samej ksiazki, ona jest otwarta dla wszystkich. Kosmiczna biblioteka.
Ps. Zeby do konca oddac prawde, to jestem mile zaskoczona podejsciem kolegow i widze ogromna zmiane, baaardzo duza. Jak rowniez zrozumienie spraw wnetrza. Jak to nazwe? Moze wzrost swiadomosci?
Zycze wszystkim wielkiego skoku.

Użytkownik mag1-21 edytował ten post 06.04.2011 - 20:03

  • 0

#40

Metamorfozja.
  • Postów: 46
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Troszke zaluje ze nie zostawilam jej dla siebie.. ale stalo sie i trudno.
Bylam kiedys w tej bibliotece i byla tam gruba ksiega poswiecona moim wcieleniom.
  • 0

#41 Gość_Dolg

Gość_Dolg.
  • Tematów: 0

Napisano

Zawsze możesz ją usunać:D
  • 0

#42

Metamorfozja.
  • Postów: 46
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmmm. Myslalam nad usuniecie, ale wtedy gdyby ktos wykorzystal te tresci to nie mialabym dowodu na to ze sa one moje.. nie nie znalazlam inny sposob, usuwam
A tymczasem ide sie oddac plebejskim rozrywkom, czyli ogladaniu telewizji :)
Papa, milego wieczoru.

Użytkownik Metamorfozja edytował ten post 06.04.2011 - 20:10

  • -1

#43

Patrolinho.
  • Postów: 137
  • Tematów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Po pierwsze to nie wiem skąd nagle taka zmiana na forum, że od tak niektórzy po prostu uwierzyli. Piszesz, że zaczęłaś leczyć ludzi na odległość i wyczuwasz ogniska choroby. Jakieś konkretne osoby, które mogą o tym poświadczyć ? Od razu zaznaczam, że to Ty musisz udowodnić coś nam bo sama o tym napisałaś, a jeśli nie masz chęci to lepiej poproś o zamknięcie tematu bo nie na takiej zasadzie działają fora.
Odnosisz się także do tego, że nie rozumiesz jak można pobierać opłatę za surowce, która dostarcza nam Ziemia.
Więc powiedz mi jakbyś rozwiązała taki problem ? Weź pod uwagę, że płacisz za wodę, ale nie musisz sama jej zdobywać. Ktoś musi robić to za Ciebie (chyba, że masz studnię własną). Teraz przyjmijmy, że jesteś głodna i od tak wychodzisz sobie do lasu zabić dzika albo zerwać jakieś owoce i warzywa bo to też nam daje Ziemia. I teraz pomnóż to przez 7mld. Jak myślisz jaki byłby efekt ?
Nasza cywilizacja doszła do takiego stopnia, że w tej drodze nie ma odwrotu chyba, że wymordujemy te 5 mld, a reszta niech się wróci do życia w stylu starych cywilizacji i będzie prowadziła sielankowe życie uprawiając rośliny, zwierzynę i inne. Wychodzi na jedno i to samo.
  • 1

#44

Metamorfozja.
  • Postów: 46
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pisalam ze potrafilam uleczac, nie wiem jak jest z tym teraz. Moglabym probowac znalezc te osoby, tylko nie bardzo wiem jak bo nie mam juz z nimi kontaktu. Mimo, ze naprawde nie mam sily zbierac materialu dowodowego , abyscie mogli przesluchac swiadkow. Poza tym troche mi glupio bedzie wywlekac te sprawy. Ten, kto mi nie wierzy niech nie czyta tego watku i tyle. Nie bede uruchamiac tej machiny.

Jak bym rozwiazala problem wody? Moim zdaniem kazda solecznosc np. miasto powinna meic wlasne zrodlo wody na ktore pieniadze szly by bezposrednio. Wtedy ludzie wiedzieliby za co placa i napewno byloby to bardziej komfortowe. Nie rozmyslalam nad tym gleboko. pisze tylko, ze ejst to dla mnie nienaturalne.
Racja Ziemia daje owoce, warzywa i zwierzeta. Czasem warto sie zastanowic dlaczego wszystko sobie przywlaszczylismy zabierajac zwierzetom miejsce do zycia i pozywienie... Uprzedzajac pytania, nie mowie ze jest to zle, ale zastanawiajace.
Nic nie poradze na to, ze jestem przeciwniczka sztucznego tuczenia zwierzat np. poprzez wtlaczanie im pozywienia przez rury wlozone do gardel podczas, gdy sa one unieruchomione. Jak dla mnie kazdy sam powinien hodowac zwierzeta i rosliny na wlasny pozytek lub zbierac sie w spolecznosci, ktore to hoduja. A jesli "nie chce mu sie" to kupowac pozywienie z gosporastw, ktore maja go nadmiar.
Cywilizacja ludzka od poczatku zmierzala w zlym keirunku. Zastanow sie jednak co by bylo, gdyby wprowadzono te metody kilka tysiecy alt wczesniej. Chyba nie groziloby nam globalne ocieplenie, rpzeludnienie i inne "choroby cywilizacyjne". Czy uwazasz ze obrana przez nas droga jest dobra,
Nie mowie o powrocie do jaskiniowego trybu zycia. Po prostu chcialabym dac ludziom wybor, ale zdrowy wybor
Wiem, to utopia. Ale ja czuje jakbym kiedys zyla w takim wlasnie swiecie.

Użytkownik Metamorfozja edytował ten post 07.04.2011 - 09:05

  • 0

#45

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ten, kto mi nie wierzy niech nie czyta tego watku i tyle. Nie bede uruchamiac tej machiny.

Jak chcesz, mnie i tak nie interesują o tyle twoje zdolności i to czy są one mniej lub bardziej prawdziwe, ale to co masz do powiedzenia.

Jak bym rozwiazala problem wody? Moim zdaniem kazda solecznosc np. miasto powinna meic wlasne zrodlo wody na ktore pieniadze szly by bezposrednio. Wtedy ludzie wiedzieliby za co placa i napewno byloby to bardziej komfortowe. Nie rozmyslalam nad tym gleboko. pisze tylko, ze ejst to dla mnie nienaturalne.

Jest nas 7 miliardów!

Racja Ziemia daje owoce, warzywa i zwierzeta. Czasem warto sie zastanowic dlaczego wszystko sobie przywlaszczylismy zabierajac zwierzetom miejsce do zycia i pozywienie...

Bo jesteśmy silniejsi od zwierząt i wykorzystujemy to by „przetrwać”, my gatunek homo-sapiens, człowiek rozumny.

Jak dla mnie kazdy sam powinien hodowac zwierzeta i rosliny na wlasny pozytek lub zbierac sie w spolecznosci, ktore to hoduja.

Gdzieś w głębi duszy, chciałbym tak żyć.

Czy uwazasz ze obrana przez nas droga jest dobra,

Żyj szybko, wydajnie, bezmyślnie jacy ludzie taki system, dla niektórych jest on dobry, pamiętaj że wielu ludzie jest szczęśliwych w tym świecie mniej lub bardziej.

Po prostu chcialabym dac ludziom wybor, ale zdrowy wybor

Ładnie powiedziane.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych