Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwaczny dom w pobliżu Zabierzowa.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

#16

skrzypus.
  • Postów: 51
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

No tak, jeżeli były to duże napisy, to raczej nie wybryk chuliganów, swoją drogą z chęcią bym zobaczył ten budynek, ale niestety mam maturę, więc to póki co niemożliwe.
  • 0

#17

Javier.
  • Postów: 33
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jako ze mieszkam w Modlnicy, to jezeli podacie mi naprawde DOKLADNE dane to z checia sie tam przejade.
  • 0

#18

Kardamon.
  • Postów: 365
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

up@ Ale jaki chrześcijanin (wspólnota) pisałaby sobie na ścianach ,ten dom jest zaprzedany szatanowi,?
I inne satanistyczne wersy...?



Satanizm teistyczny jest odłamem chrześcijaństwa.
Poza tym skąd wiesz, że było tam coś "satanistycznego" skoro nie pamiętasz co tam było napisane?
  • 1

#19

Monolith.

    ótta

  • Postów: 1248
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wersy Szatana, ahahhaha. Może po prostu w okolicy gra zespół pokroju Gorgorotha? :)
  • 0

#20

Bobrov.
  • Postów: 135
  • Tematów: 7
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

I co z tym domem? Wiecie już coś? Pytam, bo bardzo zaciekawiła mnie ta historia.
  • 0

#21

Norberg.
  • Postów: 8
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ściema...
Najpierw piszesz że jechałaś szybko, a za moment mówisz że przeczytałaś napisy, zauważyłaś coś w środku domu itd., tyle szczegółów w tak krótkim czasie to nie możliwe.
  • 0

#22

Anders.
  • Postów: 97
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Pytałem się kumpeli która mieszka w okolicy i ona nigdy o takim domu nie słyszała . Ściema jak nic.

Użytkownik Anders edytował ten post 12.06.2011 - 18:22

  • 0

#23

someonewholovesyou.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jest taki dom (napisy były na pewno, sam widziałem, ale czy dalej są to nie wiem), znajduje się on tuż przed przystankiem autobusowym "Zabierzów Piaski" jadąc od Krakowa. Dom usadowiony jest ok 5-10 m od jezdni, w krzakach. Przed rozkwitnięciem drzew, napisy było bardzo dobrze widać z jezdni.
Ale wygląda on zdecydowanie inaczej niż został tu opisany, więc może chodzi o jeszcze inny. Na tym natomiast na pewno były 3 krzyże i napisy, ale nie pamiętam dokładnie jakie.

Użytkownik someonewholovesyou edytował ten post 13.06.2011 - 21:34

  • 0

#24

DicoPL.
  • Postów: 9
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No i jak co z tym domem? Jak macie i możecie to wstawcie zdjęcia ;p
  • 0

#25

lue.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

rzeczywiście jest taki dom w rejonie Piasków w Zabierzowie, (ale zdaje się ma tylko parter) należy do pewnego człowieka który od lat (przynajmniej 20) miał pewne problemy z psychiką, napisy i rysunki przez lata zmieniały się (pamiętam wielką swastykę) czasami były zamalowywane przez autora, a czasami zmieniane
  • 1

#26

avennatis.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A wie ktoś co oznaczają trzy krzyże na budynku. Może to absurdalne. Ale ostatnio jechałam przez okoliczne wsi i zobaczyłam stary budynek przedwojenny z wyrytymi dużymi krzyżami na bocznej ścianie. Przed oczami od razu miałam obraz mojego domu rodzinnego, przed pare laty były na nim takie same, ale podczas remontu została zburzona cała ta ściana. Co one oznaczają? :D
  • 0

#27 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Pewnie Golgote
  • 1

#28

Dragwen.
  • Postów: 136
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja za to mieszkam w Tomaszowicach widocznych na mapce i myślałem że chodzi ci o 'nawiedzony dom' w Brzeziu.
podaj dokładniejsze dane 'twojego' domu, może się przejadę.
Jeśli chodzi o to Brzezie, podobno w tym domu były manifestacje poltergeista, wiecie, przesuwanie się krzeseł, trzaskanie samoistne okiennic gdy nie było wiatru itd.
Teraz dom jest opuszczony, tak mi się wydaje. Zarośnięte, podwórze, ogólnie zaniedbane.
Dom jest na ulicy szlacheckiej, W okolicach cholerycznego cmentarza.
  • 0

#29

livin.
  • Postów: 532
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jako ze mieszkam w Modlnicy, to jezeli podacie mi naprawde DOKLADNE dane to z checia sie tam przejade.

No proszę bardzo jak łatwo wyjaśnić temat, wystarczy zaproponować pomoc w sprawdzeniu :rotfl:

Użytkownik livin edytował ten post 30.01.2012 - 08:41

  • 0



#30

doodoosh.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam!
Chyba wiem o jaki dom Ci chodzi, mieszkam kilka przystanków dalej w stronę Kochanowa, czasem tamtędy przechodzę i też mnie ciekawi co to za miejsce, spróbuje zrobić jakieś zdjęcia jak będę przechodził w okolicy.
To biały jednopiętrowy dom, napisy są na ścianie oraz pionowej części elewacji poddasza.
Pozdrawiam,
jd
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych