Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwaczny dom w pobliżu Zabierzowa.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

#1

Pudel_.
  • Postów: 44
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ostatnio byłam w Zabierzowie. Gdy wracałam w stronę Kujawej Góry (jakoś tak się nazywała) zauważyłam dosyć specyficzny dom. Niestety niewiele z niego zapamiętałam, bo nie mogłam zwolnić, gdyż nie ja prowadziłam. Pamiętam tylko tyle, że dom był chyba dwupiętrowy, a na dolnym piętrze świeciło się światło. Widać było jedną osobę. Ba, w tym niby nic dziwnego nie ma, ale z jednego z profili były narysowane na białych ścianach trzy krzyże (o ile dobrze pamiętam). Natomiast z przodu domu był napisany tym samym kolorem farby co krzyże tekst. Niestety nie pamiętam co pisało dokładnie. Coś w rodzaju ,ten dom został zaprzedany diabłu' i coś o szatanie.
Nie powinnam się przejmować, ale ten dom siedzi w mojej głowie już od paru dni.

Czy ktoś coś słyszał o tym domu?
Próbowałam coś w googlach znaleźć. Gdy coś w podtekście pisało, co mogło mnie trochę naprowadzić na ,,trop" i włączyłam tą stronkę, nic nie mogłam znaleźć. Było tam o noclegach.
  • 0

#2

Aeq.
  • Postów: 160
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Sprobuj podac jakies dokladniejsze informacje prosze. Nie wiem... jaka to droga byla, mniej wiecej okolica czy cos. Chociaz postaram sie na mapie tego poszukac. Potem sie zobaczy dalej.
  • 0



#3

Pudel_.
  • Postów: 44
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

O ile dobrze pamiętam była to ,,klasyczna" droga. W sensie, że dwa pasy. Jednak wiele dróg wlotowych było bardzo wąskich. Tylko jeden samochód na asfalcie mógł się zmieścić. Nie było to jakieś miasto, ale wieś. To dosyć niedaleko od ulicy Sportowej w Zabierzowie.

Użytkownik Pudel_ edytował ten post 04.04.2011 - 13:53

  • 0

#4

Aeq.
  • Postów: 160
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ciezko cokolwiek znalezc a szkoda bo zainteresowal mnie ten dom. Czy byl to zwykly dom? Najzwyklejszy?
  • 0



#5

Pudel_.
  • Postów: 44
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No wyglądał jak zwykły. Nic mi się w oczy nie rzucało. Zwykły, biały dom ;p Oczywiście nie licząc tamtych napisów ;D
  • 0

#6

szymonn.
  • Postów: 168
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

co do samego zabierzowa
Dołączona grafika
  • 0

#7

Aeq.
  • Postów: 160
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Domow bialych pelno... Wiem ze nie raz mozna ustawic tak ze podaza sie droga za autem w 3D ale to chyba tylko wieksze miasta...
  • 0



#8

machado.
  • Postów: 248
  • Tematów: 35
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jakbyś podała więcej informacji to chętnie bym się tam przejechał, mam niedaleko, mógłbym zrobić kilka zdjęć. Może zapytaj osoby które z Tobą jechały, kierowcę? To było w samym Zabierzowie czy gdzieś w pobliżu?
  • 0

#9

Pudel_.
  • Postów: 44
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

up@ jak już mówiłam albo na obrzeżach Zabierzowa, albo gdzieś w granicach. Mniej więcej na Kujawą Górę. Jakoś tak. Właśnie problem jest w tym, że nie pamiętam jak ta Góra się nazywała.
  • 0

#10

machado.
  • Postów: 248
  • Tematów: 35
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może Nawojowa Góra?
  • 0

#11

Pudel_.
  • Postów: 44
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

up@ o właśnie! Nawojowa Góra! Tak, to było to. Przypominam, że jechałam normalną ulicą, a ulice, które ,,wlatywały" do głównej były bardzo wąskie.
  • 0

#12

skrzypus.
  • Postów: 51
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Może to była salka katechetyczna jakiejś wspólnoty Chrześcijańskiej, napis, ktoś mógł przekręcić, przecież nie wszystkie odłamy Chrześcijaństwa spotykają się w kościołach, trzeba zbadać, czy te okolice nie są zamieszkane w większości przez któryś z odłamów Chrześcijaństwa.
  • 0

#13

Pudel_.
  • Postów: 44
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

up@ Ale jaki chrześcijanin (wspólnota) pisałaby sobie na ścianach ,ten dom jest zaprzedany szatanowi,?
I inne satanistyczne wersy...?
  • 0

#14

skrzypus.
  • Postów: 51
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

A może to zapisał ktoś, kto nie koniecznie lubi takie wspólnoty (np. Ksiądz Katolicki- joke). Ludzie są złośliwi i różne chamstwa robią.
  • 1

#15

Pudel_.
  • Postów: 44
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale to były ogromne napisy...
Wiesz, normalnie by trzeba było przyjść z wielką drabiną, i parę dni to pisać.
A zresztą gdyby tak było szybko by to zmazano itd....
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych