Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nostradamus a III Wojna Światowa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1315 odpowiedzi w tym temacie

#1036

Vaqowsky.
  • Postów: 780
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Kompletne bzdury. Jakoś nie widać słabnącego Izraela. A wręcz przeciwnie. Trzyma wszystkich w szachu jak przez ostatnie lata a w dodatku w dalszym ciąghu zwiększa swoje uzbrojenie  np niedawny zakup 20 czy 30 maszyn f35raptor..

 

Już nawet nie będę mówił o tym , że ich ekspansja została zatrzymana i zdaje się, że zachód trzyma ręke na pulsie. Dziwię się troche tylko, że nie zaatakują ich bardziej bezpośrednio. Być może liczą na to, że ten grajdołek sam sie wypali z czasem a oni będą ich punktować runda po rundzie prawymi prostymi..

 

No i jaka wygrana wojna o czym my mówimy.. Turcja i Izrael już same w sobie w tamtym rejonie świata są nie do pobicia przez żaden tam kalifat.. Do tego dochodzi reszta NATO już o Ruskich nie wspominając..


Użytkownik Vaqowsky edytował ten post 26.05.2015 - 22:35

  • 0

#1037

NTM.

    Nie dotykaj mnie...

  • Postów: 444
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

ponieważ każda z wojen światowych trwała nie dłużej niż 5 lat

 

II wojna światowa trwała sześc lat i jeden dzień (od 1 września 1939 do 2 września 1945). Nie licząc konfliktów wstępnych (wojna w chinach, wojna domowa w Hiszpanii) i następczych (kolejna chińska wojna domowa).


  • 0

#1038

Mewa_lp.
  • Postów: 7
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tutaj macie bardzo ciekawy artykuł nt. planu al-kaidy, które spisał jordański dziennikarz, znający głównodowodzących 

http://interia360.pl...-al-kaida,73316

 

Pierwsza faza Znana jako "przebudzenie" - została już przeprowadzona, miała trwać od 2000 do 2003 roku, a dokładniej od czasu ataków terrorystycznych z 11 września 2001 roku w Nowym Jorku i Waszyngtonie do upadku Bagdadu w roku 2003. Celem ataków z 9/11 było sprowokować USA do wypowiedzenia wojny przeciw światu islamskiemu, a tym samym "przebudzenie" muzułmanów. "Pierwszy etap został uznany przez strategów z Al-Kaidy za bardzo udany", pisze Hussein. "Pole walki zostało otwarte, a Amerykanie i ich sojusznicy znaleźli się bliżej i stali się łatwiejszym celem." Terroryści czują się zadowoleni, ponieważ ich przesłanie może zostać usłyszane teraz "wszędzie".
Druga faza "Otwarcie Oczu", według Husseina, jest to okres który trwa do 2006 r. Husajn jest przekonany, że jest to faza, w której Al-Kaida chce rozwijać organizację. Sieć liczy na zatrudnienie młodych ludzi w tym okresie. Irak powinien stać się centrum dla wszystkich operacji globalnych, z tworzonymi"armiami" bazujących na rekrutach z krajów arabskich.
Trzecia faza, ta powinna trwać od 2007 do 2010 roku " Będą skupiać się na Syrii," prorokuje Husajn, w oparciu o to, co powiedziały mu jego źródła. Kadry bojowe są podobno już przygotowane, a niektóre są w Iraku.Są przewidywane ataki na Turcję i - jeszcze większe ataki bombowe - w Izraelu . Przywódcy Al-Kaida mają nadzieję, że ataki na Izrael pomogą stać się znaną organizacją. Autor uważa, że kraje sąsiadujące z Irakiem, takie jak Jordania, są również zagrożone.
Czwarta faza W latach 2010 i 2013, Hussein pisze, że al-Kaida będzie miała na celu doprowadzenie do upadku znienawidzonych rządów arabskich . Szacuje, że "powolna utrata siły przez reżimy" doprowadzi do stałego wzrostu siły Al-Kaidy ". W tym samym czasie będą prowadzone ataki wobec dostawców ropy i przeciw gospodarce USA za pomocą cyber terroryzmu.
Piąta faza, ta będzie punktem, w którym państwo islamskie, lub kalifat, może zostać uznany. Plan jest taki, że w tym czasie, między 2013 i 2016, zachodnie wpływy w świecie islamskim zostaną zredukowane a Izrael zostanie osłabiony tak bardzo, że nie będzie stawiał oporu. Al-Kaida ma nadzieję, że dzięki temu państwo islamskie będzie w stanie doprowadzić do nowego porządku światowego.
Szósta Faza Hussein uważa, że począwszy od roku 2016 będzie okresem "całkowitej konfrontacji." Jak tylko kalifat zostanie ogłoszony, "armia islamska" będzie prowokować "walki między wierzącymi a niewierzącymi", które były często przewidywane przez Osamę bin Ladena.
Siódmy Etap to ostatni etap, jest opisany jako "ostateczne zwycięstwo." Hussein pisze, że w oczach terrorystów, reszta świata będzie pobita przez " półtora miliarda muzułmanów", kalifat niewątpliwie osiągnie sukces. Ten etap powinien zakończyć się do 2020 roku, mimo że wojna nie powinna trwać dłużej niż dwa lata.

Witam, piszesz ze to terorysci szukali zaczepki a ogladales film Wezwanie do pzrebudzenia? Tam sami amerykanie widza ze to oni wymyslili te bajki z terorystami bo nie mieli pretekstu do ataku i zdobycie taniej ropy.


  • 0

#1039

Macgajwer74.
  • Postów: 39
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Po tym co się ostatnio dzieje w Europie przypomniał mi się ten wątek. Powoli zaczyna wszystko się wyjaśniać, teraz brudasy ze wschodu podbijają Europę po cichu udając biednych uciekających uchodźców. Dopiero się zacznie zagrzeją u nas tyłki i zaczną ściągać rodziny i znajomych. Nie wiem, który to etap, ale nie wygląda to dobrze.


Tak jak napisał Mehitabel : Czy Nostradamus nie pisał czasem o zjednoczonej islamskiej armii która w swoim czasie ruszy na Europę, o "szurze z Kairu" budzącej postrach na starym kontynencie?


  • 0

#1040

Lowi.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"Wiem z absolutną pewnością, że jak ta umowa wejdzie w życie to ludzie w Europie i Stanach Zjednoczonych będą umierać - powiedział Cruz. Stanie się tak - przekonywał - ponieważ Iran wykorzysta 100 mln dolarów, jakie uzyska ze zniesienia sankcji na swój "morderczy plan". Przekonywał, że umowa stanowi też "egzystencjalne zagrożenie dla Izraela"."

http://www.polskiera...dza-nami-glupcy

 

Czyżby przepowiednia Nostradamusa spełniała się na naszych oczach?


  • 0

#1041

Macgajwer74.
  • Postów: 39
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Według mnie coś jest na rzeczy. Dziwne to jest wszystko. Czas pokaże

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  • 0

#1042

Urgo.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sixain 9 14,1

TORRENT to czyny i diabelskie i Boskie zarazem
Europo!-Broń się i patrz ;ani w przód ani w tył -a na swoje skrzydła!
Ta niezwyciężona ,armia ducha- rozkrusza twoje chrześcijańskie mury!
Przekaz Mahdiego jak sieć PAJĄKA gmatwa i zaplata WSZYSTKO!
Ta Broń i Armia TALIBANU unicestwia to co dotychczas stworzyłaś,
Na nic twoje wysiłki-będziesz niszczona własną bronią za rozkazem Wielbłąda!

Biorąc pod uwagę to co aktualnie się dzieje to jako TORRENT można rozumieć potok "uchodźców" zalewających Europę

 

 

 

 

Persage II 53,4

Władcy Południa i Zachodu Europy
Wszyscy w wielkiej trwodze będą uciekać
Gdy Wielki Mahdi rzuci 20 milionów nienawistnych,
Ze wszystkich skrzydeł i z pajęczyn TORRENTU!

Również ten czterowiersz wskazuje, że jako TORRENT rozumiany jest napływ muzułmanów do Europy, a "uchodźcy" to kolejna nić tej pajęczyny.

 

Ogólnie nie wygląda to optymistycznie w świetle aktualnych wydarzeń


Użytkownik Urgo edytował ten post 18.09.2015 - 13:12

  • 0

#1043

Macgajwer74.
  • Postów: 39
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cicha wojna jak dla mnie. Myślę że centurie są źle interpretowane. Wystarczy spisać to co się ostatnie lata na świecie dzieje i porównać. Podobne ale nie do końca dokładne.

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  • 0

#1044

GreenMask.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kolejny etap państwa Islamskiego "Wielkiego Talibanu"  
http://www.wprost.pl...sowac-do-zasad/


  • 0

#1045

Mattiex.
  • Postów: 85
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dzisiaj krwawy księżyc rozpoczynający koniec świata ...


  • 0

#1046

Padael.

    Tauri

  • Postów: 1017
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Znowu?To już drugi w tym miesiącu a nawet tygodniu. Końców świata wysyp jak prawdziwków.


Użytkownik Padael edytował ten post 27.09.2015 - 10:05

  • 2



#1047

Janek2000.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam wszystkich - to mój pierwszy post na tym forum.
Przeczytałem ten wątek od początku, kilka spostrzeżeń:
1. Zacznę od Centuriona, wydaje się, że wbrew pozorom sporo trafnie przewidział.
Mam mieszane uczucia co do jego wiarygodności, szkoda, że nie ma z nim kontaktu.
Niby zostawił do siebie zaszyfrowany namiar, można by postarać się go rozszyfrować...
Toczyły się dyskusje o Mahdim. Na szybko wklepałem go do Google i wyszło, że to jest tytuł, jak np. generał, czyli nie jest to imię czy ksywka.
2. Jestem przekonany, że wszyscy starający się zrozumieć czterowiersze Nostradamusa są skazani na porażkę.
Wydaje mi się, że tekst jest mocno pomieszany (może to wina tłumaczenia), czyli bez jego uporządkowania nie ma co go czytać.
Nie znalazłem nigdzie jakiejś analizy, zbioru jego "algorytmów". Czyli najpierw należało by znależć algorytm jakim się posługiwał do mieszania tekstu.
Jeżeli takiego algorytmu by nie było to potrzeba paru tęgich głów do analizy i układania tekstu o ile w ogóle jest to wykonalne...

Każdy pojedyńczy przeciętniak tylko może stracić czas.
Nie wiem dlaczego wszyscy zakładają, że czterowiersz jest całością...
O co mi chodzi, np. Centuria V:

 

czterowiersz 5:
Pod cienistym pretekstem usuwania służebności,
On sam uzurpować sobie ludzi i miasta:
Zrobi gorsze ze względu na oszustwa młodej prostytutki,
Dostarczane w zakresie czytania fałszywe wiersz.

 

podzieliłbym np. tak:
Pod cienistym pretekstem                     - usuwania służebności,
On sam uzurpować sobie                     - ludzi i miasta:
Zrobi gorsze ze względu na oszustwa  - młodej prostytutki,
Dostarczane w zakresie czytania          - fałszywe wiersz.

 

i czterowiersz 61:
Dziecko wielkiego                                     - jednego nie przez jego urodzenia,
On podporządkować                                - wysokie Apeniny:
On będzie powodować wszystkich tych,  - salda drżeć,
I od Pirenejów                                           - do Mont Cenis.

 

Można by złożyć z tego np: Dziecko wielkiego i młodej prostytutki,
Może to nie jest dobry przykład ale mam nadzieję, że zrozumieliście o co mi chodzi.

 

Tłumaczyłem to Google translatorem  (https://translate.google.pl) z:
http://www.spiritcom...mus/cen5eng.php

 

3. Uważam, że najpierw powinno się wyszukać wszelkie schematy jakimi się posługiwał, przeanalizować jego rysunki, szukać zależności.
Czyli np. lubił trójkąty, kwadraty, mnożyć, dzielić przez 3, 4. Np. czasami lata podawał około roku 600, czyba nikt nie próbował mnożyć przez 3.

Można by się zastanowić, czy np. poszczególne elementy (fragmenty zdań) nie powinny tworzyć jakiejś tablicy, np:
1. Wg moich powyższych przypuszczeń może to być szerokość 10 Centurii * 4 (czterowiersz) * 2 (każdy wiersz dzielę na dwa) = 80, wysokośc to oczywiście 100.
2. Ale gdyby jeden czterowiersz rozbić na 10 a nie na 8 elementów (4 * 2) to było by 100 * 100.

Podsumowując, wg mnie należało by prace zacząć od szukania algorytmów (ułożenie tekstu) a dopiero później ewentualnie zastanawiać się nad jego sensem.


  • 1

#1048

Patrol.
  • Postów: 36
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Znalazłem coś takiego:

Przyjdzie arabski mocarz jeśli Mars,Słonce Wenus w Lwie stoją

Rząd kościelny przez morze ucieka
W okolicy Persji stoi milion przygotowany
Ze żmijami i robakami idą przez Bizancjum i Egipt

Co do pierwszej linijki, to wychodzi chyba sierpień 2015. Czy to nie wtedy zaczęły się masowe migracje do Europy?


  • 0

#1049

kamilkom.
  • Postów: 11
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Znalazłem coś takiego:

Przyjdzie arabski mocarz jeśli Mars,Słonce Wenus w Lwie stoją

Rząd kościelny przez morze ucieka
W okolicy Persji stoi milion przygotowany
Ze żmijami i robakami idą przez Bizancjum i Egipt

Co do pierwszej linijki, to wychodzi chyba sierpień 2015. Czy to nie wtedy zaczęły się masowe migracje do Europy?

 

Już dawno się zaczeły migracje ;)

 

Przepowiednie Nostradamusa 2015r.

http://www.onet.pl/p...paign=onetsg_fb


Użytkownik kamilkom edytował ten post 10.10.2015 - 18:07

  • 0

#1050

Varamir.
  • Postów: 31
  • Tematów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nostradamus przewidział kilkudniową wojnę Polski z Niemcami, pragnę przypomnieć że od kilku tygodni trwa ciągła propaganda medialna w Niemczech, co robi dobry grunt pod bratnią pomoc.

 

Przykład propagandy:


  • -2


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 4

0 użytkowników, 4 gości oraz 0 użytkowników anonimowych