Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nostradamus a III Wojna Światowa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1315 odpowiedzi w tym temacie

#1021

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dlaczego seks jest dla mniej rozwiniętych skoro seks jest podstawowym "przedłużaczem" ewolucji? Coś mi się wydaję, że bredzisz  z własnego widzimisię. Dowiem się w jaki sposób ginąłeś, czy to tajemnica?


  • 0



#1022

Tygrys99.
  • Postów: 45
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Dlaczego seks jest dla mniej rozwiniętych skoro seks jest podstawowym "przedłużaczem" ewolucji? Coś mi się wydaję, że bredzisz  z własnego widzimisię. Dowiem się w jaki sposób ginąłeś, czy to tajemnica?

Jak Grecy powiadają; " Jedni wiedzą co piszą a drudzy piszą co wiedzą ", Kopulacja jest podstawą zachowania gatunku na tym "padole", dlatego jest przyjemna. Natomiast po co w poświacie księżycowej seks??? Otóż ci którzy żyli wyłącznie zmysłami doznań seksualnych, aby byli szczęśliwi po drugiej stronie, maja szanse zaspakajać tam również  


  • -2

#1023

serim.
  • Postów: 70
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jest mowa o 2 tygrysach małym (młodym) dużym (starym) maly to ukraina a stary to rosja młody Tygrys poprosi o pomoc Chiny.
Ale Jak Polska Ma się powiększyć co państwa bałtyckie wchłoniemy + Ukrainę i znów Unia polsko - ukraińska

Wytapiane flexy na galaktycznej s v3 wysłane w świat przez tapatalk wi aj pi
  • 0



#1024

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

III wojna światowa na pewno będzie, ale kiedy to nie wiemy. Teraz się na nią nie zapowiada, przynajmniej moim zdaniem.

W ciągu najbliższych 100 lat nie będzie III wojny światowej, chyba ze na innych planetach! Za 50 lat świat będzie bardzo wspaniały i odnowiony.

 

 A skąd to wiesz? Skąd ta pewność? 


  • 2



#1025

Monolith.

    ótta

  • Postów: 1248
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A skąd to wiesz? Skąd ta pewność?

 

 

Daj spokój, przecież Tygrysek nigdy nie odpowiada na tego typu pytania, ewentualnie czymś w stylu "bo to prawda", "oświecenie" itd...


  • 1

#1026

Adam Bernal.
  • Postów: 28
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Takiego chaosu po wyborach chyba nikt się nie spodziewał...


  • 0

#1027

Adam Bernal.
  • Postów: 28
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale Jak Polska Ma się powiększyć co państwa bałtyckie wchłoniemy + Ukrainę i znów Unia polsko - ukraińska

Wszystkie pytania które nam się nasuwają, "jak to będzie możliwe", można sobie wsadzić w ...kieszeń. Każdy kto ocenia przyszłość miarą teraźniejszości popełnia ogromny błąd. Wbrew pozorom świat się zmienia bardzo dynamicznie a my żyjąc chwilą obecną nie zawsze potrafimy to dostrzec. Czytając wczoraj tekst Atraktora (wg. niektórych to Arteuza, ja tego zdania nie podzielam) z maja 2013 roku o przyszłych wydarzeniach na Ukrainie, zauważyłem, że nawet on spodziewa się tego wszystkiego w dalszej przyszłości, za jakieś 5-10 lat, a to wszystko zaczęło się dziać pół roku później i dzieje się na naszych oczach. Wtedy wydawało się to prawie niemożliwe, a teraz jak najbardziej i nikt tego nie kwestionuje. Więc proponuje ze słownika dotyczącego przyszłych zdarzeń, wykreślić słowo "niemożliwe".


  • 3

#1028

Algirdas.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tyle czasu minęło odkąd powstał ten wątek i proszę... o to zagadka powoli zaczyna nam się wyjaśniać... 

 

 

król... książe... jagiellonowie...

 

kto oglądał ostatnio wiadomości już wie o kogo chodzi...

 

JAROSŁAW NARYMUNT ROŻYŃSKI !!!

 

to co udało mi się ustalić :

- od czasu do czasu pojawia się w mediach, ale dosłownie błyskiem, widziałem materiał w TVP1 Wiadomości, gdzie mówili dokładnie że jest potomkiem Wielkiego Księcia Litewskiego Giedymina,

- ma co najmniej 35 lat, bo kandyduje w wyborach prezydenckich, chociaż ostatnio zniknął zupełnie z sieci (pisze o nim wprost),

- jest łysy, chociaż na różnych zdjęciach różnie wygląda

- jest KASZUBEM !! urodził się w KARTUZACH !! KARTUZY - miasto założone przez mnichów Kartuzanów, czyli nie "były ksiądz" tylko "z miasta założonego przez mnichów",

- na stronie prezydent.org.pl (!?) był jego BLOG, gdzieniegdzie pojawiają sie jeszcze jego teksty, w których pisze, że Polska powinna być monarchią oraz że jest gorącym katolikiem, często pisze o tym, że kościół i państwo to bardzo powiązane ze sobą rzeczy,

- ma papiery !! we Wprost napisali, że przysłał im do redakcji jakieś dokumenty z opisem drzewa genealogicznego,

- informatyk chyba, gazeta wyborcza napisała że jego mocną stroną jest właśnie WOJSKO,

 

teraz na stronie prezydent.org.pl nie ma bloga tylko jest logo jagiellonów z jakąś łaciną. co to znaczy ? szukałem w google i mam tylko 3 odpowiedzi, a najczęściej pojawia się słowo "TRIPOD"

 

a teraz to co mieliśmy cały czas przed nosem... GENERAŁ DYKTATOR : generał SZOGUN Stanisław Koziej, który nie odstępuje Komorowskiego ani na jeden krok !!

 

i teraz... zobaczie Twitter i profil @Skoziej i @Narymunt ... wygląda na to, że panowie się trochę znają...


  • 3

#1029

Mehitabel.
  • Postów: 758
  • Tematów: 45
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Czy Nostradamus nie pisał czasem o zjednoczonej islamskiej armii która w swoim czasie ruszy na Europę, o "szurze z Kairu" budzącej postrach na starym kontynencie?

Nie żebym straszył ale dzisiaj w Egipcie przywódcy 22 krajów muzułmańskich ogłosili powstanie zjednoczonych islamskich sił zbrojnych Ligi Arabskiej,zwał jak zwał ale ichniejszej wersji NATO.



http://www.businessi...ry-force-2015-3

http://abcnews.go.co...t-arab-29985750

Edit:Jednym z sygnatariuszy paktu jest uzbrojony w broń atomową Pakistan, niektóre źródła podają że traktat umożliwia użyczenie powyższej na potrzeby wspólnych operacji poza terytorium tego kraju.

Użytkownik Mehitabel edytował ten post 29.03.2015 - 12:43

  • 6

#1030

Macgajwer74.
  • Postów: 39
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam jestem nowy na forum, często czytam tematy, ale nie udzielam sie specjalnie :-)

Od kilku dni czytam ten wątek i bardzo mnie zaciekawił. Już jako dziecko czytałem książki o przepowiedniach Nostradamusa, zawsze mnie fascynował. Co kilka lat powracam do jego przepowiedni aby sprawdzić czy czasem sie sprawdziły :-)

 

Najbardziej ciekawi mnie fakt iz Arteuza miał ciekawą interpretację o jakiej jeszcze nie słyszałem. Denerwuje mnie fakt że większość ludzi myśli że Nostradamus przepowiedział koniec świata, co roku zresztą sie kończy i nie umie skończyć :-p. Przypomina mi sie jedna książka Nostradamus- Wielka Księga Przepowiedni i właśnie w tej książce prawie każdą centurie o meteorycie, o III wojnie światowej, o głodzie i kleskach żywiołowych autor intepretuje jako zapowiedź końca świata. Któryś użytkownik wcześniej napisał że Arteuza wymyślił sobie wiekszość centurii otóż w tamtej ksiązce a napisanej w latach 90 - tych bodajże są te centurie które tutaj nam przytoczył.

Ciekawi mnie jeszcze jedna rzecz dlaczego Centurion pisze, że akurat w latach 2011, 2021r, oraz 2100r ma rozpocząć się III wojna światowa?? Troszku poszperałem i znalazłem centurie która według mnie datuję na rok 2037 :

 

Antychryst zniszczy wkrótce Trzech,
Siedem i dwadzieścia łat będzie trwała
jego wojna,
Heretycy są martwi, uwięzieni, wygnani,
Czerwony grad, woda, krew i ciała
pokrywają ziemię.

 

Centurion napisał również że w między czasie 2 lata przed wojną spadnie na ziemię meteoryt lub kometa, a z czystej ciekawośći wpisałem w googlach kometa 2021r. i wyskoczyło mi iż bkisko ziemi przeleci asteroida w 2035 niebezpiecznie blisko nazywać sie ma Apophis. Ciekawe???? Co o tym myślicie???


  • 2

#1031

Vaqowsky.
  • Postów: 780
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Czyli datujesz centurie na podstawie tego, że asteroida przeleci w 2035 ?


  • 0

#1032

Macgajwer74.
  • Postów: 39
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czyli datujesz centurie na podstawie tego, że asteroida przeleci w 2035 ?

 

Nie wiem czy od razu datuję, ale zbieg okoliczności jakis tam jest. Dla mnie dosyć ciekawe. Z tego co wyczytałem to ta asteroida nam zagraża i będzie najbliżej ziemi nawet maja wysłać na nią jakieś sondy czy cos takiego. Data 2021 nie pasuje mi wcale za wcześnie mi sie wydaje,  w dzisiejszych czasach i z taką techologią jaką dysponujemy już by było głośno o komecie czy meteorycie zbliżającej się za 5-6 lat.


  • 0

#1033

SeniorEdward.
  • Postów: 19
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niekoniecznie, pamiętasz czelabińsk ?, nikt o tym wczesniej w mediach nie mówił...


  • 1

#1034

Kuloczek.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem jeśli faktycznie mowa o meteorycie 2 lata przed wojną, to jest to meteoryt Czelabiński, który pojawił się na niebie w w lutym 2013. Według wielu przepowiedni i orędź chrześcijańskich to właśnie w przeciągu następnego roku może się zacząć poważna wojna i inne kryzys na Świecie. Ja tylko łącze fakty. A w te ,,siedem i dwadzieścia lat będzie trwała'' coś mi się nie chce wierzyć, ponieważ każda z wojen światowych trwała nie dłużej niż 5 lat, gdyż było wiele strat w ludziach, zaopatrzeniu. Moim zdaniem, gdyby wyniknęła kolejna wojna światowa to też nie będzie trwała 27 lat tylko max 5-10, a te ,,siedem i dwadzieścia'' to są jakieś liczby symboliczne, które są jakoś zakodowane.


  • 0

#1035

Ilamtris1.
  • Postów: 72
  • Tematów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tutaj macie bardzo ciekawy artykuł nt. planu al-kaidy, które spisał jordański dziennikarz, znający głównodowodzących 

http://interia360.pl...-al-kaida,73316

 

Pierwsza faza Znana jako "przebudzenie" - została już przeprowadzona, miała trwać od 2000 do 2003 roku, a dokładniej od czasu ataków terrorystycznych z 11 września 2001 roku w Nowym Jorku i Waszyngtonie do upadku Bagdadu w roku 2003. Celem ataków z 9/11 było sprowokować USA do wypowiedzenia wojny przeciw światu islamskiemu, a tym samym "przebudzenie" muzułmanów. "Pierwszy etap został uznany przez strategów z Al-Kaidy za bardzo udany", pisze Hussein. "Pole walki zostało otwarte, a Amerykanie i ich sojusznicy znaleźli się bliżej i stali się łatwiejszym celem." Terroryści czują się zadowoleni, ponieważ ich przesłanie może zostać usłyszane teraz "wszędzie".
Druga faza "Otwarcie Oczu", według Husseina, jest to okres który trwa do 2006 r. Husajn jest przekonany, że jest to faza, w której Al-Kaida chce rozwijać organizację. Sieć liczy na zatrudnienie młodych ludzi w tym okresie. Irak powinien stać się centrum dla wszystkich operacji globalnych, z tworzonymi"armiami" bazujących na rekrutach z krajów arabskich.
Trzecia faza, ta powinna trwać od 2007 do 2010 roku " Będą skupiać się na Syrii," prorokuje Husajn, w oparciu o to, co powiedziały mu jego źródła. Kadry bojowe są podobno już przygotowane, a niektóre są w Iraku.Są przewidywane ataki na Turcję i - jeszcze większe ataki bombowe - w Izraelu . Przywódcy Al-Kaida mają nadzieję, że ataki na Izrael pomogą stać się znaną organizacją. Autor uważa, że kraje sąsiadujące z Irakiem, takie jak Jordania, są również zagrożone.
Czwarta faza W latach 2010 i 2013, Hussein pisze, że al-Kaida będzie miała na celu doprowadzenie do upadku znienawidzonych rządów arabskich . Szacuje, że "powolna utrata siły przez reżimy" doprowadzi do stałego wzrostu siły Al-Kaidy ". W tym samym czasie będą prowadzone ataki wobec dostawców ropy i przeciw gospodarce USA za pomocą cyber terroryzmu.
Piąta faza, ta będzie punktem, w którym państwo islamskie, lub kalifat, może zostać uznany. Plan jest taki, że w tym czasie, między 2013 i 2016, zachodnie wpływy w świecie islamskim zostaną zredukowane a Izrael zostanie osłabiony tak bardzo, że nie będzie stawiał oporu. Al-Kaida ma nadzieję, że dzięki temu państwo islamskie będzie w stanie doprowadzić do nowego porządku światowego.
Szósta Faza Hussein uważa, że począwszy od roku 2016 będzie okresem "całkowitej konfrontacji." Jak tylko kalifat zostanie ogłoszony, "armia islamska" będzie prowokować "walki między wierzącymi a niewierzącymi", które były często przewidywane przez Osamę bin Ladena.
Siódmy Etap to ostatni etap, jest opisany jako "ostateczne zwycięstwo." Hussein pisze, że w oczach terrorystów, reszta świata będzie pobita przez " półtora miliarda muzułmanów", kalifat niewątpliwie osiągnie sukces. Ten etap powinien zakończyć się do 2020 roku, mimo że wojna nie powinna trwać dłużej niż dwa lata.


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych