Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nostradamus a III Wojna Światowa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1315 odpowiedzi w tym temacie

#1141

kikkhull.
  • Postów: 324
  • Tematów: 6
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Przeczytałem mniej więcej wszystkie przepowiednie, strasznie chaotycznie, żeby to ogarnąć trzeba by jeszcze raz na spokoju.

Na chwilę obecną najważniejsze dla mnie są wydarzenia od napisanie tego tekstu, do dnia dzisiejszego. Arteuza napisal to 2009/10.

I tak 

Na podzielonym półwyspie Azji
Czerwona Północ zagrozi Neptunowi
Będzie ją chciał zniszczyć Wielkim ogniem
Ale Smok swoim traktatem ją uratuje

 

to jest ciekawe bo wydarzyło się w teraz, chodzi o Koree i jest jeszcze jeden czterowiersz o połączeniu ich. W tamtym czasie przewidzenie tego to mistrzostwo świata.

 

Kolejna sprawa to Ukraina i przewidzenie wojny. 2009 to wszyscy jarali się ME a rządzący przybijali piątki z Putinem. Kolejne mistrzostwo świata w przewidywaniu.

 

10 lat terroru przed 3 wojna to wg mnie zaczęło sie Arabską Wiosną, grudzień 2010, pasowało by na rozpoczęcie wojny 2021


  • 0

#1142

Ruban.
  • Postów: 155
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

I. Kiedy wybuchnie III Wojna:
1. W/g Nostradamusa wojna wybuchnie w roku, którego suma cyfr wynosi 3, a sama liczba dzieli się przez 3 (dla każdego matematyka to „masło maślane”, a przecież Nostradamus był matematykiem) i trwać będzie 27 lat (o tym później). Zakończyć powinna się ok. połowy XXI w. Czyli przedział czasowy rozpoczęcia wojny to:
2013 do 2033 r. (arbitralnie przyjąłem ok. = 10 lat).

W/g centuriona w tym czasie gdy żył Nostradamus nagminnie opuszczano pierwszą cyfrę roku np: zamiast pisać rok 1540 pisano  540 itd.

W tej manierze rok 2030 to 030 czyli suma cyfr daje 3.

2. Kolejna wskazówka:
Trzecia Wojna się rozpocznie w 10 lat,
Nim jego wojska zginą w azjatyckim kraju Tamerlana (Afganistan).
Niespodziewanie i nagle Wielki Grzyb ognia w siódmym miesiącu zniszczy armie sprzymierzonych,(uderzenie jądrowe "zbuntowanego" generała Pakistanu na bazę NATO w Afganistanie)
A płacz i żałoba będzie ogólna, bo trumny będą puste.!!!!!!!!! (ciała wyparują)
Odtąd powoli pod zielonymi sztandarami Mahometa półksiężyc rozpocznie swój zwycięski marsz na ziemie chrześcijańskiej Europy.
Jednooki Talib ogłosi się kalifem zjednoczonego imperium Allaha.


Obali słabego władcę w państwie nad Indusem, gdzie kiedyś Macedończyk ustalił swoje granice, (Pakistan)
A jej mieszkańcy ogłoszą go kalifem państwa Wielkiego Talibanu,
Wielką armię utworzy o 5 milionach głów, a znakiem żołnierzy będzie czerwony turban Mahometa,
Począwszy od roku '607 liturgii jego nowej ery.

W złotym pałacu u stóp niebotycznej góry ogłoszą go Wielkim Mahdim i Nowym Mesjaszem,
W czasie wielkich uczt przełamie nogą w pół przyniesiony mu krzyż, a w dłoniach zgniecie gwiazdę Dawida,
Wielkie ogniste zdobyczne grzyby i świetliste strzały spadając z nieba będą towarzyszyły jego zwycięskiemu pochodowi,
Wojna! Wojna! przybędzie do dumnych i chorych republik Zachodu.

Czyli – JEŻELI !!!! w lipcu  roku (2020) nastąpi uderzenie jądrowe na bazę wojsk NATO w Afganistanie (zbuntowany generał ????????) to wojna wybucha w 2030 r.

Dlaczego 27 lat:

Jednooki Potwór z piętnem na twarzy zrodzony z matki ladacznicy
Następcą Mahometa i Jezusa zostanie ogłoszony- a wielki harem służyć mu będzie
20 i 7 lat będzie trwała jego wojna ,która pózniej trzecią będzie nazwana
Dwaj przywódcy -czerwonego i czarnego Turbanu na krew wylaną posłuszeństwo mu złożą

4. Kolejna wskazówka:

W mieście zburzonego muru (Berlin)
Wielki wybuch na targowisku podróżnych.(nowe lotnisko)
Niedawno zbudowane pochłonie liczne ofiary,
Płacz i lament wśród bliskich z wielu krajów.
Tylko ludy półksiężyca się cieszą
Do czasu nim się okaże, że wielu jest z ich stron!

 W/g ostatnich danych lotnisko ma powstać w 2020 r.

Póżniej będzie jak to określił Centurion i Nostradamus 10 lat super-terroryzmu i  III Wojna - czyli potwierdzenie rok 2030 !!!!!!!!!!!. Centurion zasugerował się atakiem na wieże, dlatego jego obliczenia były błędne.


Użytkownik Ruban edytował ten post 26.09.2018 - 20:41

  • 1

#1143

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Centurion opierał się na sfałszowanych tekstach, których autorstwo tylko przypisywano nostradamusowi, więc jego przepowiednie są niewarte uwagi.
  • 0



#1144

Ruban.
  • Postów: 155
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Centurion opierał się na sfałszowanych tekstach, których autorstwo tylko przypisywano nostradamusowi, więc jego przepowiednie są niewarte uwagi.

Ja twierdzę, że to co piszesz to to bzdura (być może ktoś Ci płaci za to), więc Twoje wypowiedzi są niewarte uwagi.

Można tak dyskutować do us... śmierci.


  • 0

#1145

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Centurion opierał się na sfałszowanych tekstach, których autorstwo tylko przypisywano nostradamusowi, więc jego przepowiednie są niewarte uwagi.

 

 A tak bardziej konkretnie? O które teksty chodzi? Bo przecież nie o wszystkie.


  • 1



#1146

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Na poprzedniej stronie tego tematu jest o tym mowa, np. ta przepowiednia o atakach na wtc jest fejkiem. Ten arteuza twierdził, że tłumaczy te wiersze ze starych języków. Ale jeśli można znaleźć takie banalne fejki, to można śmiało domniemywać, że jest ich więcej.
  • 0



#1147

Ruban.
  • Postów: 155
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Na poprzedniej stronie tego tematu jest o tym mowa, np. ta przepowiednia o atakach na wtc jest fejkiem. Ten arteuza twierdził, że tłumaczy te wiersze ze starych języków. Ale jeśli można znaleźć takie banalne fejki, to można śmiało domniemywać, że jest ich więcej.

 Na podstawie Twoich wypowiedzi można śmiało domniemywać, że jesteś wybitnie inteligentny.

Sceptyk i eunuch 
jednej są parafii
obaj wiedzą jak 
żaden nie potrafi.

Obraza i spam. Kasacja.

obraza2.gif

Wszystko


Użytkownik Wszystko edytował ten post 27.09.2018 - 20:26

  • 0

#1148

Perseusz.
  • Postów: 75
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Odnosząc się tak ogólnie do ostatnich wypowiedzi Rubana zastanawiam się jak to możliwe, by w ustach niektórych osób aż tak obrzydliwie brzmiało słowo ,,sceptyk''. Jest to niemalże synonim wszelkiego zła tego świata, oznaczać ma ono kompletny zaścianek. Zapewne gdyby nie sceptycy, wszyscy byśmy już lewitowali, komunikowali się za pomocą telepatii, a przy świątecznym stole obsługiwałyby nas posłuszne duszki, demony i golemy. Dlaczegóż by nie? Dlaczego wiara w tłumaczenia i (sic!) interpretacje anonimowego internauty dotyczące przepowiedni (rzekomych) Nostradamusa, miałyby być gorsze od książki wydanej przez jakiegoś hochsztaplera, który uczy ludzi magii? W czym się różni prawda jednego od prawdy drugiego? Wyłącznie wiarą ich wyznawców. Albowiem empiria, logika, a nawet prostacki chłopski umysł powinien wystarczyć, by opowieści o rządzących nami kosmicznych jaszczurach wsadzić tam, gdzie jest ich miejsce: między płaską Ziemię, Atlantydę i dobrą wolę polityków. 

 

Ktoś świadomie wybrał wiarę w interpretacje fałszywych przepowiedni spisane przez anonimowego internautę. Jest to jego prawo, jak i każda wiara każdego człowieka. Zabawnym jest jednak obrażanie się o to, iż komuś taki internetowy spis przepowiedni nie wystarczy, by dać wiarę w ich autentyczność. Można wszakże znaleźć wiele profesjonalnie wyglądających stron internetowych z których dowiemy się, że średniowiecza tak naprawdę nie było, a świat nie ma nawet czterech tysięcy lat. Jeśli nie wiemy jak krytykować źródła, jak analizować serwowane nam informacje i w jaki sposób weryfikować rozmaite fakty, nikt nas do tego nie zmusi, ani nas tego siłą nie nauczy. Jednakowoż obrażanie tego ,,sceptyka'' wygląda w tej sytuacji co najmniej tak dziecinnie, jak gdyby dziecko powiedziało dorosłemu, iż jego głupi, skoro nie wierzy w Świętego Mikołaja. Tyle, że dziecku wiarę w Mikołaja wszczepiono, zaserwowano w pięknym opakowaniu, a dorosły miał okazję przekonać się, że jest to po prostu bajka. Tym różnią się wyznawcy tych ,,przepowiedni Centuriona'' od sceptyków: ich wyznawcy są wierzącymi w swoją bajkę dziećmi obrażonymi na dorosłych, którzy przekonują ich, że Mikołaja naprawdę nie ma. Ani Króliczka Wielkanocnego. 


  • 0



#1149

Ruban.
  • Postów: 155
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

@Up

 

Nic nie rozumiesz.

1. Sceptyk to człowiek mówiący "NIE" takie to proste nie trzeba niczego udowadniać wystarczy powiedzieć NIE i już się jest genialnym sceptykiem - proste.

2. Na jakiej podstawie "Wszystko" twierdzi, że Centurion wszystko zmyślił. Na jakiej podstawie obraża człowieka, który w dobrej wierze przez pół roku udzielał się w internecie, żeby nam przybliżyć Nostradamusa - jest tego prawie 400 stron. Na jakiej podstawie obraża człowieka, który już nie żyje.

3.Nikogo nie zmuszam do wiary w te przepowiednie (to sprawa indywidualna, ja też nie jestem pewien czy to wszystko się zdarzy, ale wiele wskazuje na prawdziwość tych przepowiedni) tylko wkurza mnie, że  dla wielu walka z tymi przepowiedniami to krucjata, w której wszystkie chwyty są dozwolone.

 

3.12 Odpowiadając na Post cytuj wyłącznie fragment, do którego się odnosisz.

cytat2.gif

TheToxic


  • 0

#1150

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W jaki sposób go obrażam? Chcesz zrobić z tego centuriona ofiarę i męczennika. Swoje interpretacje pisał z własnej woli. Mają one pewnie swoją wartość ale jedynie stylistyczną i poetycką ale są mało dokładne i robione dla zwolenników. Centurionowi chodziło o to żeby się to czytelnikom podobało i tylko tyle.
Sukces przepowiedni Neostradamusa jest związany z jego umiejętnością ich konstruowania a także zdolnością zwoleenników do interpretowania i przekręcania jego wierszy tak żeby one pasowały do szukanych wydarzeń.
W tym celu stosowane są różne zabiegi min.
-posługiwanie się anagramami czyli przestawianiem liter w wyrazach. Często także opuszcza się niektóre litery. Dzięki temu hadrie może być odczytywane jako Henry albo Harry lub jeszcze inaczej
-Neostradamus często nie stosował znaków interpunkcyjnych albo stosował je nieprawidłowo. A jak wiadomo znaki interpunkcyjne mogą czasem nawet zmienić sen zdania
-nazwy własne mogą byc "ukryte" w pospolitych np. Francuskie słowo Pasteur czyli pastor można uznać za nazwisko Luisa Pasteur.
-zapożyczenia wyrazów z dowolnych języków.
  • 0



#1151

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ruban@

Sceptyk, to człowiek wątpiący, krytyczny, a nie mówiący "nie bo nie". Nikt nie musi się zgadzać z Twoim punktem widzenia, ani Ty z czyimś.

Zabawa polega na użyciu argumentów, ale merytorycznych argumentów. Nie jest takim argumentem przekonanie, czy wiara religijna.

"Szkiełko i oko" jest naszym argumentem.





#1152

Ruban.
  • Postów: 155
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Staniq@

 

1. Nie musisz mi tłumaczyć kto to sceptyk. Celowo uprościłem żeby podkreślić jak łatwo być sceptykiem, a jak trudno tworzyć jakieś wartości i jak łatwo je negować mówiąc NIE.

2. Ja nigdzie nie twierdziłem, że Centurion się nie mylił. Ja tylko się sprzeciwiałem gdy ktoś twierdził stanowczo, ŻE SIĘ MYLIŁ, a to jest ZASADNICZA !!!!!!!!!!! różnica ,a nie żadna WIARA !!!!!!!!!!!!! To że przedstawiam przepowiednie Nostradamusa na różnych forach to tylko dlatego, żeby ludzie wiedzieli że coś TAKIEGO MOŻE BYĆ, a NIE ŻE MUSI BYĆ !!!!!!

3 Co do szkiełka to się zgadzam.

 

Radzę się uspokoić.

3.14 Nie nadużywaj emotikonów, kolorów, wielkich liter, pogrubień i innych dekoracji tekstu.

TheToxic


  • -1

#1153

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tyle, że Wszystko swoje argumenty przytoczył.

Podobnie jest ze stwierdzeniem: "pomylił się". Jeżeli jest to jakaś nieścisłość, to jest to pomyłka, czy od razu kłamstwo?

Przepowiednie Nostradamusa, to jak łapanie ryb w mętnej wodzie. Wszyscy zanurzają rękę, ale każdy łapie co innego.

 

Aha, jeszcze jedno:  nie krzycz.





#1154

Ruban.
  • Postów: 155
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Jakie argumenty ???

Czy to,że gdzieś w internecie nie znalazł tych czterowierszy to argument ??. Czy jak ja w lesie nie znajdę grzyba to znaczy, że grzybów nie ma ?????

Problem w tym, że Wszystko zarzuca Centurionowi, ze sam to wymyślił czyli KŁAMSTWO.

Za dwa lata się wyjaśni (dokładnie w lipcu 2020 r.) czy Nostradamus miał racje czy nie ,a wtedy w internecie już tego nie znajdziesz.

Na tym polega problem.

Nie wiem czy zauważyłeś,że cenzura w internecie jest coraz większa - posłuchaj blogerów.


  • 0

#1155

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie wiem czy zauważyłeś,że cenzura w internecie jest coraz większa - posłuchaj blogerów.

Aaaa, zaczynam rozumieć... Wiesz, na naszym forum, jak ktoś wali bzdety w postaci - mam jednorożca w domu - to też go cenzurujemy. Mieliśmy tutaj różne przypadki, a jeden z nich do dnia dzisiejszego wyzywa nas od agentów, płatnych trolli itp. bo nie chcemy zgodzić się z jego argumentami.

Co więcej, neguje oficjalny nurt nauki, twierdząc, że naukowcy chcąc ukryć coś tam, zmieniają podręczniki itp. Odradzam Ci branie rozpędu w tym kierunku. Forum ma w nazwie "paranormalne", ale My twardo stąpamy po ziemi.

 

Co do tego, co się wyjaśni, a co nie, zechciej wrócić do tego wątku w lipcu, a najlepiej w sierpniu 2020. Jak znam życie, nie wydarzy się nic, a Ty nie będziesz chciał o tym rozmawiać. Tak nam to wychodzi statystycznie i nie ma w tym mojej złośliwości. Końców świata na forum przeżyliśmy kilka, jak i kilka proroctw, tak że jesteśmy doświadczonym zespołem w katastrofach.

 

Co do czterowierszy Centuriona, jeżeli oficjalna nauka ich nie uzna za prawdziwe, traktujemy je, jak napisane przez Pana Janusza z internetu.

 

Zapomniałbym... argumenty Wszystko:   http://www.paranorma...atowa/?p=713725






 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych


    Bing (1)