Skocz do zawartości
Zdjęcie

Nostradamus a III Wojna Światowa


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1237 odpowiedzi w tym temacie

#31

kamilus.
 • Postów: 1231
 • Tematów: 106
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ciąg dalszy interpretacji. I jak zwykle zachęcam do większej aktywności w temacie :)

Gość napisał(a):
Wielki francuski Papież ,ale Nowego APOSTOLSKIEGO Zjednoczonego już i jedynego Kościoła Chrześcijańskiego zostanie mianowany w porozumieniu z duchowieństwem przez Henryka V Szczęśliwego Króla Francji i Zachodniej Europy około roku 1944.

Jak się domyślam,powinno być...około roku 2044

Ma Pan(i) rację-pomyliłem się mam ponad 70 lat i słaby wzrok -chodzi oczywiście o 2044 rok.

CenturionCiąg dalszy:

5.HENRYK V Szczęśliwy Król: Francji ,Hiszpanii i Italii(Francji i Zachodniej Europy)

Czy Henryk Szczęśliwy się już narodził-tak jak przewiduje się,że narodził się już Mahdi tzw:Jezus Muzułmański-czyli Sinobrody.

Centuria 1) czterowiersz 71(jednoznacznie tłumaczona przez wszystkich-napisana po starofrancusku)
-tłum. I-e Alexander n.Centurio

Ziemia i Powietrze bardzo mocno zamrożą wodę,
Podczas gdy będą trwać przygotowania do uczczenia czwartku..
Nigdy nowo narodzony nie będzie tak potężny i ładny...
Póżniej ze Wszystkich stron świata będą nadchodzić by go uczcić.

Z powyższego wynika,że 21 stycznia 1981 roku był w Północnej Francji dzień wyjątkowo mrożny i wypadał w środę("przygotowania do uczczenia czwartku").Natomiast brak jest zdecydowanych dowodów ,że chodzi o rok 1981.
W.Kerstanek opiera się na dobrze znanym fragmencie Alamachu część 5 411,1:

Na ziemi armorykańskiej w północnej Francji,
Wielki Wyzwoliciel Chiren i Selin - Pogromca muzułmanów,
Niezrównany władca który uświetni stulecie Wodnika
A który narodzi się w tajemniczej nocnej godzinie-
Będzie przez wszystkich ceniony uwielbiany,
Przez swoje długie życie ,aż do końca swoich dni!


Otóż -Dzień,kiedy Słońce stoi na granicy między znakami ziemi i powietrza (między Koziorożcem a Wodnikiem) wskazuje na 21 stycznia.
Ponieważ z całości przepowiedni Nostradamusa(jasnowidza z Salon)wynika,że Wielki Monarcha-Henryk V Szczęśliwy(Pogromca Muzułmanów-SELIN!-Selene-księżyc)pojawi się na na arenie dziejów na przełomie dwudziestego i dwudziestego pierwszego wieku-początkowo jako osoba mało znana i nieistotna-więc powinien się On urodzić przed końcem drugiego tysiąclecia-czyli najprawdopodobniej-już żyje!
W tym czasie rokiem w którym dzień 21 stycznia wypada w środe ,jest tylko rok 19081!
W tym też roku w znaku Wagi miała miejsce koniunkcja Jupitera(Jowisza) i Saturna.
A Henryk(Wielki Chiren) uważany jest za człowieka Jupitera.
Potwierdza to fragment Centurii 10 -Presage10-PersageX -czterowiersz 73.

Terażniejszość będzie razem z przeszłością
Sterowana przez Wielkiego Jowialistę

Jowialistą nazywano dawniej właśnie człowieka z pod znaku Jupitera.

A oto jeszcze jeden tekst dotyczący narodzin i działalności Henryka Szczęśliwego-JEST ICH BARDZO WIELE-nie ma tu sensu ich wszystkich przytaczać -ale do niego i innych głównych bohaterów wydarzeń związanych z III wojną światową będę jeszcze wracał.

Alamach część III 451,14

Z Kuli i Lilii zrodzony Wielki Monarcha
Wcześniej czy póżniej dane mu będzie wyniesienie
(Saturn góruje nad Wagą,
Powoli przemija kurs Wenus urodziwej),
Lico gładkie jak u niewiasty,lecz wewnątrz mężczyzna,
Będzie w XXI z przedłużenia błogosławionej linii Burbonów.


c d n.


Centurion


Ciąg dalszy:

Na początku chcę zaznaczyć jedną rzecz-otóż dla Nostradamusa ważnym dniem jest CZWARTEK-o nim mówi przy takich wydarzeniach;
-Uderzenie meteoru lub odłamka komety-w przeddzień czwartku
-Narodziny Henryka V Szczęśliwego- w przed dzień czwartku
-Mahdi zostaje Kalifem Wielkiego Talibanu w przeddzień czwartku
-Koronacja Króla Polski i 12 narodów w Krakowie w przeddzień czwartku

A także wiele innych wydarzeń-dlatego nie wiadomo dokładnie dlaczego będzie świętowany czwartek-czy ze wszystkich powodów-czy tylko z jednego?

A teraz dalej-przedstawię jeszcze tylko 2 postaci:Herkulesa(Kulawego) i Wielkiego Króla Polski przyjaciela Henryka V Szczęśliwego.
Oczywiście tych postaci jest dużo więcej choćby przywódcy:Chin,Rosji,Indii,różni generałowie itp. -ale w tej chwili nie są oni najważniejsi choć oczywiście będę o nich wspominał przy okazji opisów dot:zniszczenia Izraela i inwazji Mahdiego na Europę.

6.HERKULES(KULAWY)
Herkules lub Kulawy -tylko tak go nazywa Nostradamus jest dowódcą armii francuskiej od momentu wyzwalania jej z okupacji muzułmańskiej.Jest on o wiele starszy od Henryka Szczęśliwego-faktycznie mógłby być jego ojcem.
Początkowo Henryk mu podlega i wykonuje jego rozkazy.
Herkules jest bardzo odważny-ale zarazem bardzo okrutny i mściwy.
W okropnościach i rzeziach dokonywanych na muzułmanach również na wrogach politycznych we własnym obozie-dorównuje nawet Mahdiemu i Sinobrodemu.
Zazdrosny o dorównujące mu a nawet przewyższające jego sukcesy wojskowe i administracyjne których dokonuje Henryk-Herkules knuje spisek i postanawia go zgładzić.
Dochodzi do okrutnej kilkumiesięcznej wojny domowej między dwoma przywódcami(mniejsza część wojsk opowiada się za Henrykiem.
Henryk Szczęśliwy zwycięża a Herkules popełnia samobójstwo.Henryk Szczęśliwy nie jest mniej okrutny od Herkulesa w stosunku do muzułmanów,ale ma jedną zaletę,której brak jest Herkulesowi.Herkules -Kulawy jest bowiem łapówkarzem(za pieniądze sprzedaje muzułmanom ziemie nawet już na nich zdobyte-po to żeby póżniej je odbić!).Wszędzie w czasie jego rządów panuje korupcja i nepotyzm.Jest w społeczeństwie-Jako: Wysoki Dyktator(nim się ogłosza-choć jest bardzo niskiego wzrostu)-bardzo niepopularny!!!

Alamach:część II 333,1

Małemu,Kulawemu Herkulesowi przypadnie Bretania,
Z jej terytorium przy pomocy pijawek i Wielkiego Żywiciela,
Będzie druzgotał kręgosłup Mahdiemu i Sinobrodemu,
Rządy jego to; korupcja,łapownictwo i wielka rozpusta,
U jego boku mocarny Chiren wielce niezadowolony,
W dwa lata dojdzie między nimi- do okrutnej bratobójczej wojny!

Uwaga:
-Bretania to półwysep w północnej Francji,którego po opanowaniu całej Francji włącznie z Paryżem nie zdobyli muzułmanie.
Stąd,a także od strony Belgi(częściowo wolnej) rozpoczęła się kontrofensywa państw chrześcijańskich przy pomocy USA, a także Meksyku,które w nowych granicach zdołały już się otrząsnąć ze swoich problemów.
-pijawki to pogardliwa nazwa Angików przez Francuzów,która w średniowieczu była bardzo rozpowszechniona.Nostradamus nie pałał sympatią do tego kraju.
Trzeba wiedzieć,że po wojnie domowej pomiędzy Herkulesem i Henrykiem wybuchnie pomiędzy aliantami to jest Francją z jednej strony a Anglią z drugiej strony tzw:WIELKA WOJNA BRATERSKA,która będzie częścią III wojny światowej.Na wezwanie Henryka Szczęśliwego Anglicy nie będą chcieli opuścić Francji(wojska angielskie-spowoduje to silne bombardowania rakietami Londynu(już bardzo zniszczonego i częściowo zalanego przez uderzenie meteoru-Londyn już nie będzie i tak stolicą Anglii) przez armię francuską.Ale o tym póżniej.

Jedno jest pewne gdyby nie ta wojna Anglii z Francją III wójna światowa była by o kilka lat krótsza-jak twierdzi M.Nostradamus(nie trwała by 27 lat).
-natomiast wielki żywiciel to USA,które w czasie wojny braterskiej(miały jednak mimo udzielanej pomocy ograniczone możliwości wsparcia Anglii)-ogłosiły one neutralność-chociaż była ona bardzo iluzoryczna.USA obawiały się oficjalnie pomóc Anglii ze względu na poparcie Francji przez wiele krajów Ameryki Łacińskiej jak:Meksyku,czy Brazylii-a także innych krajów w tym Polski.


c d n.


Centurion


ciąg dalszy:

WIELKI KRÓL POLSKI I DWUNASTU NARODÓW(Polski i Zjednoczonej Europy Wschodniej):

Alamach część III 444,8

W końcu dwudziestego przed Bożym ciałem,
Narodzi się biednemu Słowianinowi Trzeci Krak,
Potomek Wielkiego Królewskiego Rodu Jagiellonów,
Będzie największy z dwóch przed nim i dwóch po nim
Niezwyciężony dowódca,wyzwoli kraj od wpływu muzułmanów
Zostanie Królem Polski i dwunastu Narodów Europy -jako przyjaciel Henryka!

[b]Niestety Jasnowidz z Salon(M.Nostradamus) -jako Francuz-katolik żydowskiego pochodzenia nie poświęcił zbyt wiele przepowiedni Polsce i Niezwyciężonemu Królowi Polski i 12 Narodów .Ale z tego co napisał można wywnioskować ,że Francja i Polska dwa niezależne mocarstwa będą przez długi czas ze sobą współpracować zarówno politycznie,gospodarczo i religijnie.Trzeba bowiem pamiętać,że Religia chrześcijańska(nie katolicka-kościoły Chrystusa zostaną połączone,wiele z nich siłą)-będzie po III wojnie światowej odgrywała wielką rolę Polska uzna Nowego Wielkiego Papieża i jego siedzibę w Avinion.
Po rozmowach Henryka z królem Polski w Avinionie - Warszawa zostanie siedzibą(stolicą) Skonfederowanych Wolnych Państw Europy-Prezydentami będą (co pięć lat będą się zmieniać -przedstawiciel króla Francji z przedstawicielem króla Polski).
Do tej gospodarczej i również wojskowej Organizacji będą należały pozostałe po III wojnie światowej państwa z wyjątkiem jednego -Anglii.A oto ta (najprawdopodobniejsza 16-a.?(prócz Anglii-kraj 17):

Francja,Polska,Szkocja(niepodległa),Irlandia,Islandia,Skandynawia,Finlandia,Niderlandy,Saksonia(nowe państwo),Austria, Bawaria(nowe państwo),Grecja,Rosja,a także zaliczane do Europy:Turcja, i Judeo-Palestyna.(nowy kraj obejmujący mniej więcej dzisiejsze:Izrael,Jordanię,Syrię,część Iraku i Arabii Saudyjskiej)a także Egipt.

Do państwa Henryka -Francji zostaną włączone:Północna Afryka(zostanie powtórnie z chrystianizowana całkowicie)z wyjątkiem z chrystianizowanego Egiptu-nie będzie włączony do Francji-a także:Portugalia,Hiszpania,Włochy,południowa Belgia,Zachodnie Niemcy-z wyjątkiem wyżej wymienionych landów Niemiec,które staną się nowymi państwami(RFN przestanie istnieć)-i Szwajcaria

Do Polski najprawdopodobniej będą przyłączone:cała Ukraina z Krymem, część: Zakaukazia: ,Gruzja i południwa Rosja jak:Kubań i Rostów nad Donem a także Kraje nadbałtyckie z:Litwa i Lotwa i Estonia,Obwód Kaliningradzki(przywrócona będzie nazwa miasta Królewiec,a także inne:Tylża Pilawa itd.np: Talinn będzie nazywany Rewel,przyłączona też będzie Białoruś i ziemie nieco dalej od niej położone prawie pod m.Smoleńsk-a także:Rumunia,Mołdawia,część Bułgarii z Warną(Bułgarzy w III wojnie wyginą całkowicie jako naród -o tym pisze Nostradamus),Serbia,Bośnia,Chorwacja,Słowenia,Węgry,Czechy,Słowacja i UWAGA!-tereny Niemiec aż po Łabę-czyli mniej więcej byłe NRD!-Berlin całkowicie będzie zniszczony i wyludniony najpierw przez muzułmanów i będących z nimi początkowo w sojuszu Polaków- a póżniej po zmianie volty przez Polskę-(przynajmniej raz Polacy się zachowali sprytnie)-przez Francuzów Henryka Szczęśliwego i Polaków Naszego Wielkiego Króla.

c d n

Centurion


Gość napisał(a):
kiedy można się spodziewać Pana książki?

pozdr.

Poinformuję,ale nie wcześniej jak za rok-muszę ją dobrze opracować i skonsultować z fachowcami z różnych dziedzin-a to wymaga i cierpliwości i czasu.
Chcę za względu na mój wiek -aby była ona zwieńczeniem mojej pracy.
A przecież jest tyle do zrobienia!-chcę żeby to była porządna praca -taka jakiej jeszcze nie było przede wszystkim o M.Nostradamusie-Wielkim Jasnowidzu z Salon- możliwe ,że będzie to zbiór złożony z dwóch lub trzech części tj.tomów -opisujących przepowiednie z różnych okresów i jego życia i Historii ludzkości.
Myślę ,że wiele jego(Nostradamusa) przepowiedni przedostało się w sposób nie zawsze trafny z jego faktyczną treścią do szerokiego ogółu społeczeństwa.
Wiem też ,że wielu jasnowidzów(i nie tylko) korzysta z jego wizji -przypisując je sobie-oczywiście tych żyjących po nim.
Mówiąc szczerze nie bardzo mi się to podoba.
Niektórzy (jest ich wielu)-również autorzy książek przypisują Nostradamusowi to,że przepowiedział koniec świata-a to jest oczywistą NIEPRAWDA!!!
Wielokrotnie tu o tym już pisałem!
U prawdziwego Katolika koniec świata to nie koniec rzeczywisty-a koniec świata skłóconego z Bogiem i grzesznego.
O tym wiedział i pisał M.Nostradamus.
"Po tym końcu będzie inny świat i nastaną inne czasy-czasy Boga i Ducha".
Człowiek z imieniem Boga a nie bez niego- opuści Ziemię -aby kolonizować stworzony dla niego kosmos i żyć w przyjażni z innymi napotkanymi dziećmi Boga.
I
O tym też pisał Nostradamus !!!
Ja jako rzymski katolik tak jak Nostradamus nie boję się śmierci bo wiem,że Bóg o nas wszystkich nie zapomniał.
Dał nam nie tylko Ziemię,ale w przyszłości da nam stworzony dla nas cały Wszechświat.

Jeszcze raz przypominam słowa M.Nostradamusa z Centurii-cytuję:"Pan Bóg poza rok 3792 nie dał mi zajrzeć"-Jest to jak gdyby skarga ,ale przecież Nostradamus pisze też cyt:"Ciało człowieka będzie ubraniem jego Ducha-A Duch będzie mógł bez niego istnieć i działać" jeszcze w innym miejscu pisze:"Nie będzie różnicy między wiecznością zmarłych i żywych-będą dziećmi gwiazd i Boga".
Czyż to nie piękne wizje -właśnie człowieka gorąco wierzącego -jakim był Nostradamus.
Gdzie tu jest mowa o końcu świata i istnieniu człowieka.
Jest wiele takich pięknych wizji Nostradamusa pokazujących współpracę człowieka z Bogiem w przyszłości np:

Bóg, Stwórca Wszystkiego dał człowiekowi swojego Ducha-
Żeby myślał i tworzył podobnie jak On,
I zmarłemu i żywemu nieskończone Niebo i na nim gwiazdy
Przez niego zmarli przyjmą ciała i ożyją a żywi będą się radować bliskimi
A Wszystko to jest tak przeogromne,ciekawe i piękne,
Że starczy ludziom miejsca ze wszystkich pokoleń ;Adama i Ewy!

Po co pisać w tak ateistycznym Świecie jaki istnieje obecnie o takich pięknych religijno-kosmologicznych tekstach Nostradamusa.

Lepiej straszyć ludzi końcem świata i nieodwracalną śmiercią.
My w XXI wieku chyba to rozumiemy.

Nostradamus mówi o ostatniej wojnie człowieka ze Śmiercią,która ma się zakończyć w roku 3792.
Możliwe ,że wtedy cyt:"będą sądzeni żywi i umarli"-Nostradamus pisze-cyt:" Stwórca pomoże człowiekowi i pokona Szatana i Śmierć"Może to te czasy będą związane z Apokalipsą św.Jana -Śmiercią-jako ostatnim Antychrystem i "Jerozolimą w gwiazdach"-jak pisze jasnowidz z Salon?!Centurion


ciąg dalszy:

Alamach część IV 701,1


W czasie trwania trzeciej- Polska rozszerzy granice,
Częściowo pokojowo- a częściowo zbrojnie,
Od Skandynawii,krajów Bałtyckich i Prus ,aż po Krym i czarne morze-
Ziemię Słowian,południowych,Węgrów i Rumunów,-
Zajmie zniszczone ziemie po Łabę -a Francja się zgodzi
Pod Moskwą i na Kaukazie będzie błyszczał jej Orzeł

I dalej 702,1

Po trzydziestu latach od końca trzeciej
Cała Biedna Ruś zostanie przyłączona
Na Uralu urośnie grożny przeciwnik bliski Turkom i Tatarom
Tylko Polska będzie w stanie bronić tam bram Europy
Anglo-Amerykanie i Turcy będą przeciwnikami jej i Francji
W Warnie Król Polski wzniesie Wielki Obelisk ku chwale i przestrodze przeciwników.

Niestety ale Nostradamus nie podał imienia polskiego Króla-napisał tylko o trzech ważnych Polakach w polskiej Historii-jeszcze tak.

Orzeł Biały na jego piersi ,złote berło i korona,
Największy z dwóch przed nim:Wyzwolicielem i Papieżem,
W mieście Maryi po zwycięstwach i trudach padnie na kolana,
Będzie się modlił i leżał na marmurze całą noc-
Póżniej ucałuje obraz Maryi i Świętego Papieża-na koniec
W Warszawie na placu Zbawiciela zbuduje Jego Wielką Statuę!

Widać,że naprawdę Polska od Pana Boga otrzyma w darze jeszcze jedną Wielką OSOBOWOŚĆ!!!


c d n.

Centurion


ZNISZCZENIE IZRAELA!!!

Teraz przejdę już do upadku Izraela -a następnie-już w przyszłym tygodniu(w dni świąteczne nie piszę) o inwazji Mahdiego na Europę-przed tym opiszę Armie Mahdiego i Sinobrodego tzw: Turbany i dla czego Nostradamus je tak nazwał.

W KALENDARIUM nie napisałem o zniszczeniu Izraela ,bo będzie to krótki 14-o dniowy epizod III wojny=
choć straszny okrutny i bardzo tragiczny.Zacznie się w następnym to jest 2022 roku?- po rozpoczęciu III wojny światowej ,kiedy Wielki Taliban opanował już Egipt i prawie całą północną Afrykę oraz Turcję ze Stambułem(Konstantynopolem),a Chiny z Japonią prawie całą Rosję.

Co czeka Izrael-Starcie z mapy świata!
z 10 milionów jak pisze Nostradamus:
-około 1 milion zginie od uderzeń i rzezi Talibanu
a także zatapianiu statków i
łodzi uciekających z Palestyny Żydów
-około1 milion utonie na różnych statkach i łodziach próbując przez morze uciec do Europy-w wyniku paniki i toczącej się wojny
-z około 1 miliona którym udało się uciec połowa zginie przed lądowaniem na wybrzeżach europejskich w wyniku
ataków i polowań muzułmanów( na Żydów )europejskich,którzy zachowają się jak tzw:"5 kolumna muzułmańska"-wywołując w tych krajach powstania,rewolty i rewolucje
-około 1 miliona ocaleje przyjmując Islam.
-ok 6 milionów(pozostała) zostanie wywieziona do obozów każni(koncentracyjnych) na pustynie w byłej Arabii Saudyjskiej i tam zgładzona; zabita prądem lub gazem-nawet kości nie pozostaną-będą zalewane specjalnym kwasem.
BĘDZIE TO TAK ZWANY II HOLOCAUST!!!
Mahdi przez wiele lat szmuglował potajemnie do diaspory muzułmańskiej w krajach europejskich broń,która póżniej została przez islamistów w bezwzględny sposób wykorzystana.

A oto kilka tekstów Nostradamusa których w/g mnie nie trzeba komentować:

Alamach część ii 223 7.

Nagle Dumna Synagoga zapłonie Ogromnym Ogniem,
Rozświeci On niebo pobliskich krajów na wiele mil,
Po krótkich jękach i płaczu zalegnie Wielka Cisza!
Jak by całe życie nagle wymarło i przestało istnieć,
Po trzech dniach ISLAM wkracza aby dokończyć dzieła śmierci!
Okrutna rzeż i gwałty-noże,szable i sztylety krwawią w rękach rzeżników!

Persage III 28,4

Na statkach i skleconych łodziach będą uciekać tysiące,
Wielka Trwoga Wielka Panika w oczach synów Izaaka!
Półksiężyc i z góry i z dołu będzie wszystkich rznął i biczował,
Izraelu jeszcze nigdy SZATAN nie zgotował Tobie takiego losu.

c d n:o Izraelu i inwazji na Europę.


Centurion.


Ciąg dalszy: a oto jeszcze kilka przepowiedni odnośnie Państwa żydowkiego.


Persage VIII 96,

Synagoga ,niepłodna i bez zysku,
Znajdzie przyjęcie wśród niewiernych,
Ze strony córki Babilonu będzie prześladowanie,
Biedna i Smutna obetnie jej skrzydła.

Persage IV 77,4

Wielu z Judy w okrunych mękach zginie po drodze,
Gdy będą gonieni w słońcu na pustynie Arabii,
W wielkich obozach pół narodu zostanie stracona,
Gazem i kwasem ,że nie będzie widać kości.


PersagęV 53,2

Hannibal Palestynę zamieni w kraj meczetów,
Grób narodzenia Pana zostanie przemieniony,
Synagogi i kościoły nie będą mieć tam miejsca,
Odkąd Sinobrody ustanowi tam rządy Islamu.

Uwaga:Hannibal -tak Nostradamus nazywa jednego z dowódców muzułmańskich tj:dowódcę Armii "Białego Turbanu".

Persage IX 17.3

Po trzeciej wojnie z tych co się uratują,
Nowy naród powstanie: Judeo-Syria,
Wszyscy z wolą Henryka zostaną ochrzczeni,
Nauka Chrystusa będzie ich nową drogą.

Tu zakończę opis zniszczenia Izraela,który w/g Nostradamusa niechybnie nastąpi.
Z tych przepowiedni wynika,że naród żydowski czeka jeszcze większa tragedia zagłady( II Holocaust)-niż to miało miejsce w czasie II wojny światowej (I Holocaust)spowodowanej nazistowską i rasistowską polityką Hitlera.
Z ostatniego czterowiersza wynika ,że po III wojnie powstanie na Bliskim Wschodzie nowe zjednoczone państwo:Judeo-Syria-gdzie wszyscy mieszkańcy i Żydzi Arabowie przyjmą nowe chrześcijaństwo propagowane przez Henryka Szczęśliwego i Nowego Aviniońskiego Papieża-tak jak zresztą cała Afryka Północna,oczywiście Bliski Wschód,a nawet Turcja-o czym dowiemy się póżniej.

c d n.


Centurion


INWAZJA WIELKIEGO TALIBANU NA EUROPĘ I JEJ PRAWIE CAŁKOWITE OPANOWANIE!!!

I ARMIA MUZUŁMAŃSKA:

1. Armia "Czarnego Turbanu"-Pierwsza Armia Mahdiego założona w Pakistanie i Afganistanie.

2.Armia "Czerwonego Turbanu"-Armia Sinobrodego(Jezusa Muzułmańskiego założona w VAR(Zednoczone Państwa Półwyspu Arabskiego na czele z Arabią Saudyjską).Obie armie(Czarny i Czerwony -Turbany spotkały się pod Bagdadem-miasto to zostało pożniej rozbudowane i nazwane przez Mahdiego-"NOWYM BABILONEM").Jak wspomniałem po 3 dniach Sinobrody zdradził VAR i przeszedł na stronę TALIBANU-działo się to jeszcze przed wybuchem III Wojny Światowej.

3.Armia "Białego Turbanu"-Armia tworzona ma być na wzór tureckiej piechoty "Janczarów"-to jest z branych do niewoli chłopców i mężczyzn krajów chrześcijańskich ,którzy aby uniknąć-RESTYTUOWANEGO w TALIBANIE przez Mahdiego NIEWOLNICTWA przyjmowali ISLAM!Dowódcą tej armii ma być zislamizowany Żyd nazwany przez Nostradamusa Hannibalem lub II Hannibalem( tj:nazwiskiem starożytnego wodza Kartagińskiego).

4.Armia "Niebieskiego" lub też często nazywana "Błękitnego Turbanu"-Armia ta powstała po rozpoczęciu III Wojny Światowej-jako wojska:Strategiczne ,Morskie i Lotnicze.Dysponowała przejętą od Pakistanu i Iranu bronią nuklearną ,wszelkiego typu rakietami,samolotami,okrętami-w tym podwodnymi a także bronią chemiczną i biologiczną-które w swoich działaniach Taliban najczęściej używał.
Póżniej od Chin i Japonii armia ta otrzymała nowe typy broni:elektroniczną broń zakłócającą, oraz uwaga: broń grawitacyjną,oraz próżniową(tak chyba można to zrozumieć z tekstów Nostradamusa)?!- jak wynika to też z jego z tekstów bronie te użyte w sposób właściwy- powodowały bezużyteczność ładunków jądrowych.Zresztą Taliban używał najprawdopodobniej je tylko na początku wojny i to głównie broni neutronowej-której tajemnice szpiedzy muzułmańscy wykradli z USA.Cyt."Ognisty Grzyb niszczył życie tylko drogi i budowle były nienaruszone".
Jedynie ten rodzaj broni(o małej sile rażenia-niszczącej tylko organizmy żywe)-był stosunkowo odporny na bomby próżniowe lub grawitacyjne.Jak wynika z tekstów Nostradamusa w końcowym etapie wojny państwa:Zachodu a także Talibanu zamiast broni palnej używały :karabinów i pistoletów najprawdopodobniej laserowych-o różnym stopniu rażenia.
Była to najnowocześniejsza Armia Wielkiego Talibanu.

5.Armia "Zielonego Turbanu"-to armia która charakteryzować się ma tym,że wkracza na zdobyte już tereny przez inne w/w armie i wprowadza rządy muzułmańskie.Wkraczając wywiesza wszędzie zielone flagi muzułmańskie z napisem;"ALLACH AKBAR".
Jednym z ich dowódców jest tajemniczy:Mściciel lub Wielki Mściciel.

Skąd biorą się nazwy armii cyt"TURBAN"?

Z tekstów Nostradamusa wynika,że od charakterystycznych nakryć głowy w tym hełmów przypominających hinduskie turbany.
Armie te zresztą nazywały się tak oficjalnie tak jak na przykład nazwy frontów(armii) w II wojnie światowej np:Front Grupy Armii Środek(niemiecki)czy fronty :Ukraiński lub Białoruski(sowieckie).

Ciekawe?- ma istnieć pięć armii-przypominam,że muzułmanie czczą piątek a niedziela jest tam normalnym dniem pracy.

cdn

Centurion


Ciąg dalszy:

Co prawda Nostradamus jeszcze używa jednej nazwy:- to znaczy: "Żółty Turban"ale jak się wydaję chodzi tu raczej o armię obecnej muzułmańskiej Indonezji(najprawdopodobniej tak została nazwana przez Indonezyjczyków ich armia-na wzór armii Talibańskich).
Jak pisałem poprzednio Wielki Taliban ma wspomagać armię Indonezyjską w inwazji na m.innymi Australię.

Zanim zacznę pisać o inwazji na Europę muszę wyjaśnić jeszcze jedną rzecz o której już częściowo pisałem:
Otóż Nostradamus bardzo często używa w swoich przepowiedniach odnośnie wydarzeń związanych z III wojną światową następujących dat- na przykład cytuję:" w 607 roku Liturgii lub:"w 603" itd itp.
Gdybyśmy jako badacze tekstów Nostradamusa wiedzieli o co mu chodzi?-z czym się wiążą te t.zwane lata Liturgii?-wszyscy byśmy dokładnie wiedzieli kiedy co nastąpi!!!-a tak możemy się tylko domyślać lub przypuszczać.

W/g Petera Lemesuir-a rokiem Liturgii jest rok 395 -to jest rok w którym po Soborze Konstantynopolitańskim(381r-rozpoczęty)zostały odrzucone wszelkie herezje i przyjęto ustalone dla wszystkich wierzących zasady wiary.
Gdyby przyjąć tę zasadę to III wojna światowa musiała by już trwać w tym inwazja na Europę.

Niektórzy uważają za datę tzw lat liturgii lata muzułmańskie- ale opierając się na obecnym kalendarzu muzułmańskim wydarzenia III wojny światowej miały by miejsce dopiero w XXII wieku-czemu zaprzecza sam Nostradamus!
Ci badacze uważają,że Muzułmanie pod wpływem jakichś nieznanych nam jeszcze wydarzeń mogą zmienić swój kalendarz - a więc datowanie?

Ja i nie którzy inni uważamy natomiast ,że M.Nostradamus za 1-y rok liturgii przyjął rozpoczęcie Soboru Nicejskiego(Azja Mniejsza-obecna Turcja) w roku 431.
Pisałem już ,że w czsach Nostradamusa pisząc np: rok:1554 opuszczano tysiąc pisząc po prostu 554.
Tak więc rok 1600(w/g Nostradamusa rok 600 liturgii) + 431 = rok 2031 krwawe walki w Europie w tym roku i latach następnych.

Na Soborze Nicejskim (431-433) uznano:

po 1.-że Jezus Chrystus przedstawia dwie osoby to jest:Syna Bożego- i Człowieka - nie jak dotychczas jedną osobę.

po 2.-Maryia matka Jezusa uznana została oficjalnie za Matkę Bożą- i wprowadzono jej kult(Kult Maryi).

po 3.-Krytyka Nestoriusza i jego nauki-tzw:nestorianizmu-rozpowszechnionego wówczas szczególnie w AFRYCE I NA BLISKIM WSCHODZIE!!!

po 4.Potwierdzenie liturgii Chrystusowej z roku 395 i jeszcze jej uzupełnienie-tzw:"Kanon Wiary".

Przed opisem inwazji Talibanu na Europę przytoczę jeszcze jeden sześciowiersz z Alamachu dot ucieczki Żydów z Izraela,który stawia Europejczyków w bardzo złym świetłe POPIERAJĄ MUZUŁMANÓW!!!
Wzburzony Nostradamus mówi jeszcze raz o wielkiej trwodze,panice ucieczce...i zdradzie!!!


Alamach część III 456 11,1

O! Synowie i Córki; Mojżesza,Izaaka i Abrahama,
Wielka Trwoga,Wielka Panika i Wielka Ucieczka,
Przez Śródziemne Morze przy brzegach Europy,
Nie spotka Cię od islamu i chrześcijaństwa dobre przyjęcie
Od wyznawców Wielkiej Arki przyjdzie Wielka Zdrada!


c d n .


Centurion


Przepraszam przez zły wzrok opuściłem przedostatnią linijkę ostatniego sześciowiersza=
Winien brzmieć tak:

O! Synowie i Córki:Mojżesza,Izaaka i Abrahama,
Wielka Trwoga,Wielka Panika i Wielka Ucieczka,
Przez Śródziemne Morze przy brzegach Europy,
Nie spotka Cię od islamu i chrześcijaństwa dobre przyjęcie,
Twoje statki i łodzie będą ostrzelane i zatapiane,
Od wyznawców Wielkiej Arki przyjdzie Wielka Zdrada!

c d n.

Centurion


Ciąg dalszy:

Jak już pisałem uprzednio najprawdopodobniej przed rokiem 2021 wskutek konfliktów wewnątrz europejskich-Unia Europejska się rozpadnie albo straci zupełnie swoje znaczenie.Niemcy i Francja niezadowolone z niektórych państw szczególnie :Wielkiej Brytanii ,Polski i innych przeciwnych utworzeniu silnego Zjednoczonego państwa Europejskiego,dążących do tzw:Europy niezależnych państw-postanowią po wizycie we Francji na polach Elizejskich w Paryżu utworzyć nowe państwo na wzór USA-czyli tak zwane:Stany Zjednoczone Europy do których prócz Francji i RFN wejdą jeszcze tylko państwa Beneluxu:Belgia,Holandia(tzw:Niderlandy i Luxemburg).Nowe państwo nie zdąrzy się zorganizować bo wybuchnie III wojna światowa:

Persage III 18,8

Stara Unia osłabnie i rychło upadnie
Każdy z nich pójdzie w swoją stronę,
Francja,Germania i Środek chcą tworzyć Stany pięciu-
Italia,Brytania,Hiszpania i Wschód się nie zgodzą,[b]


A co z NATO?

Chyba ten sześciowiersz dotyczy m.innymi tego Sojuszu?


Wielu z mocnym będzie wiązało nadzieję,
Po wielkiej klęsce z Talibami w górach Azji przedniej,
Sojusz w wyniku pomieszania języków
Stanie się zbrojną atrapą Atlantydów
Muzułmanie i Ruś będą go osłabiać
Europo nie łam swojego silnego ramienia!

Raczej chodzi tu wyrażnie o pakt północnoatlantycki.
Widać więc ,że zostanie on w przededniu wojny bardzo osłabiony.
Poza tym jak już pisałem- przed równoczesną inwazją połączonych sił: Talibanu na Europę,Chin i Japonii na Rosję,oraz muzułmańskiej Indonezji na Australię-w krajach Europy zachodniej wybuchną lewicowe i muzułmańskie(tzw:muzułmańska piąta kolumna)-rewolucje.Część oficerów muzułmańskich w Europie zachodniej wraz z podległymi im jednostkami zbuntuje się przeciw prawowitym rządom.W USA zaś wybuchnie z powodu nasilającego się kryzysu finansowego i gospodarczego Wielka i krwawa Wojna Domowa-która póżniej zostanie nazwana Drugą(II-gą)-pierwsza była w XIX wieku.

Napastnicy wykorzystają łatwowierność rządów zachodnich i osłabienie swych krajów w wyniku buntów lewicowych i rewolt 5-ej kolumny muzułmańskiej!

Persage I 78 ,4


Wszystkie działania Antychrysta dobrze wymierzone.
I czas i miejsca rozpoznane i uznane przez Wielką Szurę,
półksiężyc będzie miał w Europie swoich sprzymierzeńców,
Przywitają jego armie wielkimi wiecami i gorliwymi modłami.


c d n.


Centurion


zet napisał(a):
kłopot z datowaniem jest dla mnie niezrozumiały:
wygląda na to, że Nostradamus używał "cyfr-dat" np. 600 lub 607 tylko do wydarzeń związanych z III wojną światową ? a do innych wydarzeń nie używał? np. do tych które przepowiedział a się już wydarzyły? wystarczy to zweryfikować i ustalić wzór matematyczny. No chyba, że to datowanie III wojny to jakiś ewenement w przepowiedniach Nostradamusa...lub używał różnych wzorów do datowania różnych wydarzeń. ???
pozdrawiam
zet

Trudno znależć taki wzór-ale proszę próbować!-Po to m.innymi piszę!

Nostradamus jak już pisałem stosował różne sztuczki z datami-był też nie tylko :astrologiem i lekarzem,ale teologiem,matematykiem,historykiem,językoznawcą,astronomem.
Był człowiekiem wszechstronnym jak to często było w tamtych czasach-tak jak np:Leonardo da Vinci.

M.Nostradamus stosował lata liturgii faktycznie głównie do wydarzeń związanych z III Wojną Światową-ale nie tylko.On tę III wojnę,traktował jako największą i najtragiczniejszą!!! Opisał jeszcze IV-ą wojnę światową(WIELKI MASTIN) i wiele innych,aż do WOJNY ZE ŚMIERCIĄ!-o III pisał ,.innymi tak::

Alamach część III 457,12

W trzeciej światowej,zostanie póżniej tak nazwana-
Zginie od ;ognia,mrozu,wojen,głodu i czyraków prawie dwie trzecie,
Zarysy linii lądów się zmienią,szereg wysp i brzegów zalana,
Trzeba będzie rysować nowe mapy,bo jedne się wyłonią,a inne zatoną,
Nigdy nie będzie tak strasznych wydarzeń nawet w dwóch pierwszych,czwartej i dalszych,
Na Ziemi urodzi się inna cywilizacja najpierw gorsza,pózniej lepsza.

Nostradamus stosował różne kalendarze zarówno:słoneczne jak i księżycowe.

Jako ciekawostkę podam ,że jeden z wierszy Nostradamusa wspomina o tzw"Zimnej Wojnie"(chociaż nigdy On jej tak nie nazywa)-pomiędzy USA i ZSRR -Nostradamus pisze tak:
Alamach część III 612 ,8

Ameryka i Rus będą się straszyć wielką wojną,
Aż do czasu kiedy w kraju Niedżwiedzia obejmie rządy ten z piętnem,
Po siedemdziesięciu trzech prawo Morusa na wschodzie upadnie,
Pękną mury i bezwzględna władza czerwonych partii,
Najpierw dzięki Wielkiej Arce wyzwoli się kraj mniejszego Słowianina,
A póżniej pójdą inni na chwałę Sternika świata i dumnych republik.

Ja wiem,że trudno sobie wyobrazić-że ten wspaniały dla nas Świat(przynajmniej dla ludzi cywilizacji zachodniej może upaść!
Ale w historii tak jak w życiu nie ma nic stałego.Już też o tym pisałem.
Nie trzeba być Nostradamusem.Obserwujcie uważnie Świat.
Uważam,że jego przepowiednie zaczną się szybko spełniać jak talibowie zniszczą wojska NATO i w krajach Azji Środkowej zaczną budować swoje wielkie muzułmańskie państwo.

c d n.

Centurion


Ciąg dalszy;

Na wstępie chcę zaznaczyć,że w Polsce ale i nie tylko twórczość EZOTERYCZNA Nostradamusa(bardzo płodna-ciągle odkrywa się jego nowe teksty-ostatnio w latach 90-tych ubiegłego wieku)-JEST NA OGÓŁ ZNANA TYLKO POBIEŻNIE I WYRYWKOWO -I Z TEGO POWODU ŻLE JEST TŁUMACZONA!!!-dlatego uważam ,że niezbędne jest już opracowanie solidnej pracy na jego temat.

Oczywiście,że niektóre tu opisane procesy mogą przebiegać nieco inaczej lub w innych terminach-ale poważni badacze jego twórczości uznają,że III wojna światowa w wyniku agresji muzułmańskiej jest nie do uniknięcia!!!

Proszę przeczytać książki opisujące twórczość M.Nostradamusa wydane na Zachodzie w latach:50,60,80,czy 90 ubiegłego wieku-a w Polsce w latach 90-tych-(za socjalizmu nie było możliwości ich wydawania-cenzura!)

Otóż nie pisano tam o III wojnie światowej jako wojnie dwóch obozów:komunistycznego pod przewodem ZSRR i Demokracji zachodnich pod przewodem USA-NATOMIAST już wówczas pisano o światowej INWAZJI ISLAMU !!!Temat jest tak szeroki,że zapomniałem opisać jeszcze jednej ważnej postaci dotyczącej przyszłych wydarzeń w Europie-oczywiście tych dotyczących III Wojny Światowej.

Tą postacią jest tzw:CESARZ ALEMAŃSKI -jak go nazywa Nostradamus-czyli NIEMIECKI.

Alemania( nazwa przyjęta z germańskiego plemienia; Alemanów)-oznacza z języka francuskiego-NIEMCY.

W latach chaosu-"kiedy nie wypali"-idea utworzenia przez :Francję,Niemcy i trzy kraje tzw:Beneluxu -Stanów Zjednoczonych Europy na gruzach obecnej Unii Europejskiej -powstanie a właściwie zostanie restytuowane w Niemczech :Cesarstwo Rzymskie -w którym główną i zasadniczą rolę będą odgrywały;NIEMCY!
A.Voldben uważa ,że cesarz niemiecko-rzymski OTWORZY ARMII ISLAMSKIEJ WROTA DO INWAZJI NA WŁOCHY!!!

UWAGA!-jego pomocnikiem w tej sprawie ma być obecny papież(CHWAŁA OLIWKI!) -Benedykt XVI!?
Ten papież ma żyć jak pisze Nostradamus grubo ponad 90 lat!
Nostradamus w swoich tekstach (jak się przekonamy)-nazywa często wojska muzułmańskie-cyt:"OLIWKOWI"-możliwe.że od ich ciemniejszej(niż posiadają europejczycy)karnacji skóry.

Nazwa "oliwkowi" najprawdopodobniej zmyliła tych ,którzy pobieżnie znają teksty Nostradamusa i dlatego(co jest bardzo rozpowszechnione)przypisali przedostatniemu papieżowi rzymskiemu-ciemny kolor skóry!?Ja i inni badacze zawsze temu zaprzeczaliśmy.Często też teksty Nostradamusa dotyczące czarnego Prezydenta USA tj,-obecnego Prezydenta Obamy(jak już wiemy) przypisywali Papieżowi!

Po jego śmierci (Benedykta XVI)-jak już pisałem- ostatni papież rzymski będzie wybrany na kadencję 5-o letnią-Petrus Romanus(Piotr Rzymski).
Jak już pisałem uprzednio obecny papież(Niemiec),będzie niestety współpracował z Cesarzem Rzymsko-Niemieckim.

Nostradamus Cesarza Alemańskiego nazywa ;Wielkim Kłamcą i Wielkim Zdrajcą!!!

Oto przykład:

Le sainct empire viendra en
Germanie,
Ismaelites trouveront lieux
ouverts.
Ames voudront aussi la
Carmanie,
Les soustenans de terre tous
couverts.

Tu Nostradamus(nieliczne teksty) nie zastosował swoich różnych sztuczek i zagadek więć podałem ten tekst w oryginale;

Tłumaczenie:

Święte Cesarstwo powstanie w Niemczech
Arabowie zastaną otwarte miejsca:
Również dusze pragną odrodzenia,
Wszystkie podpory ziemi będą pokryte(można też tłumaczyć ;zamieszkałe)

A oto jeszcze jeden czterowiersz dotyczący Cesarza Alemańskiego;

Persage IV 33 ,7
Ten urodzony w górach z lini bawarskiej...
W otoczeniu ludzi niby bogobojnych ale przewrotnych i złych,
Nigdy nie nasyci się władzą tyrana...będzie najgorszy!
Rzym i Francja zostaną zdradzone przy udziale niemieckiego papieża...

Jego władza będzie jednak krótka -trwać będzie około; 8-u lat,zostanie on zamordowany przez samych Niemców-a wraz z jego śmiercią upadnie pseudo-cesarstwo rzymskie!

c d n.

Centurion.


 • 4#32

kamilus.
 • Postów: 1231
 • Tematów: 106
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ciąg dalszy interpretacji. I jak zwykle zachęcam do większej aktywności w temacie :)

Gość napisał(a):
Wielki francuski Papież ,ale Nowego APOSTOLSKIEGO Zjednoczonego już i jedynego Kościoła Chrześcijańskiego zostanie mianowany w porozumieniu z duchowieństwem przez Henryka V Szczęśliwego Króla Francji i Zachodniej Europy około roku 1944.

Jak się domyślam,powinno być...około roku 2044

Ma Pan(i) rację-pomyliłem się mam ponad 70 lat i słaby wzrok -chodzi oczywiście o 2044 rok.

CenturionCiąg dalszy:

5.HENRYK V Szczęśliwy Król: Francji ,Hiszpanii i Italii(Francji i Zachodniej Europy)

Czy Henryk Szczęśliwy się już narodził-tak jak przewiduje się,że narodził się już Mahdi tzw:Jezus Muzułmański-czyli Sinobrody.

Centuria 1) czterowiersz 71(jednoznacznie tłumaczona przez wszystkich-napisana po starofrancusku)
-tłum. I-e Alexander n.Centurio

Ziemia i Powietrze bardzo mocno zamrożą wodę,
Podczas gdy będą trwać przygotowania do uczczenia czwartku..
Nigdy nowo narodzony nie będzie tak potężny i ładny...
Póżniej ze Wszystkich stron świata będą nadchodzić by go uczcić.

Z powyższego wynika,że 21 stycznia 1981 roku był w Północnej Francji dzień wyjątkowo mrożny i wypadał w środę("przygotowania do uczczenia czwartku").Natomiast brak jest zdecydowanych dowodów ,że chodzi o rok 1981.
W.Kerstanek opiera się na dobrze znanym fragmencie Alamachu część 5 411,1:

Na ziemi armorykańskiej w północnej Francji,
Wielki Wyzwoliciel Chiren i Selin - Pogromca muzułmanów,
Niezrównany władca który uświetni stulecie Wodnika
A który narodzi się w tajemniczej nocnej godzinie-
Będzie przez wszystkich ceniony uwielbiany,
Przez swoje długie życie ,aż do końca swoich dni!


Otóż -Dzień,kiedy Słońce stoi na granicy między znakami ziemi i powietrza (między Koziorożcem a Wodnikiem) wskazuje na 21 stycznia.
Ponieważ z całości przepowiedni Nostradamusa(jasnowidza z Salon)wynika,że Wielki Monarcha-Henryk V Szczęśliwy(Pogromca Muzułmanów-SELIN!-Selene-księżyc)pojawi się na na arenie dziejów na przełomie dwudziestego i dwudziestego pierwszego wieku-początkowo jako osoba mało znana i nieistotna-więc powinien się On urodzić przed końcem drugiego tysiąclecia-czyli najprawdopodobniej-już żyje!
W tym czasie rokiem w którym dzień 21 stycznia wypada w środe ,jest tylko rok 19081!
W tym też roku w znaku Wagi miała miejsce koniunkcja Jupitera(Jowisza) i Saturna.
A Henryk(Wielki Chiren) uważany jest za człowieka Jupitera.
Potwierdza to fragment Centurii 10 -Presage10-PersageX -czterowiersz 73.

Terażniejszość będzie razem z przeszłością
Sterowana przez Wielkiego Jowialistę

Jowialistą nazywano dawniej właśnie człowieka z pod znaku Jupitera.

A oto jeszcze jeden tekst dotyczący narodzin i działalności Henryka Szczęśliwego-JEST ICH BARDZO WIELE-nie ma tu sensu ich wszystkich przytaczać -ale do niego i innych głównych bohaterów wydarzeń związanych z III wojną światową będę jeszcze wracał.

Alamach część III 451,14

Z Kuli i Lilii zrodzony Wielki Monarcha
Wcześniej czy póżniej dane mu będzie wyniesienie
(Saturn góruje nad Wagą,
Powoli przemija kurs Wenus urodziwej),
Lico gładkie jak u niewiasty,lecz wewnątrz mężczyzna,
Będzie w XXI z przedłużenia błogosławionej linii Burbonów.


c d n.


Centurion


Ciąg dalszy:

Na początku chcę zaznaczyć jedną rzecz-otóż dla Nostradamusa ważnym dniem jest CZWARTEK-o nim mówi przy takich wydarzeniach;
-Uderzenie meteoru lub odłamka komety-w przeddzień czwartku
-Narodziny Henryka V Szczęśliwego- w przed dzień czwartku
-Mahdi zostaje Kalifem Wielkiego Talibanu w przeddzień czwartku
-Koronacja Króla Polski i 12 narodów w Krakowie w przeddzień czwartku

A także wiele innych wydarzeń-dlatego nie wiadomo dokładnie dlaczego będzie świętowany czwartek-czy ze wszystkich powodów-czy tylko z jednego?

A teraz dalej-przedstawię jeszcze tylko 2 postaci:Herkulesa(Kulawego) i Wielkiego Króla Polski przyjaciela Henryka V Szczęśliwego.
Oczywiście tych postaci jest dużo więcej choćby przywódcy:Chin,Rosji,Indii,różni generałowie itp. -ale w tej chwili nie są oni najważniejsi choć oczywiście będę o nich wspominał przy okazji opisów dot:zniszczenia Izraela i inwazji Mahdiego na Europę.

6.HERKULES(KULAWY)
Herkules lub Kulawy -tylko tak go nazywa Nostradamus jest dowódcą armii francuskiej od momentu wyzwalania jej z okupacji muzułmańskiej.Jest on o wiele starszy od Henryka Szczęśliwego-faktycznie mógłby być jego ojcem.
Początkowo Henryk mu podlega i wykonuje jego rozkazy.
Herkules jest bardzo odważny-ale zarazem bardzo okrutny i mściwy.
W okropnościach i rzeziach dokonywanych na muzułmanach również na wrogach politycznych we własnym obozie-dorównuje nawet Mahdiemu i Sinobrodemu.
Zazdrosny o dorównujące mu a nawet przewyższające jego sukcesy wojskowe i administracyjne których dokonuje Henryk-Herkules knuje spisek i postanawia go zgładzić.
Dochodzi do okrutnej kilkumiesięcznej wojny domowej między dwoma przywódcami(mniejsza część wojsk opowiada się za Henrykiem.
Henryk Szczęśliwy zwycięża a Herkules popełnia samobójstwo.Henryk Szczęśliwy nie jest mniej okrutny od Herkulesa w stosunku do muzułmanów,ale ma jedną zaletę,której brak jest Herkulesowi.Herkules -Kulawy jest bowiem łapówkarzem(za pieniądze sprzedaje muzułmanom ziemie nawet już na nich zdobyte-po to żeby póżniej je odbić!).Wszędzie w czasie jego rządów panuje korupcja i nepotyzm.Jest w społeczeństwie-Jako: Wysoki Dyktator(nim się ogłosza-choć jest bardzo niskiego wzrostu)-bardzo niepopularny!!!

Alamach:część II 333,1

Małemu,Kulawemu Herkulesowi przypadnie Bretania,
Z jej terytorium przy pomocy pijawek i Wielkiego Żywiciela,
Będzie druzgotał kręgosłup Mahdiemu i Sinobrodemu,
Rządy jego to; korupcja,łapownictwo i wielka rozpusta,
U jego boku mocarny Chiren wielce niezadowolony,
W dwa lata dojdzie między nimi- do okrutnej bratobójczej wojny!

Uwaga:
-Bretania to półwysep w północnej Francji,którego po opanowaniu całej Francji włącznie z Paryżem nie zdobyli muzułmanie.
Stąd,a także od strony Belgi(częściowo wolnej) rozpoczęła się kontrofensywa państw chrześcijańskich przy pomocy USA, a także Meksyku,które w nowych granicach zdołały już się otrząsnąć ze swoich problemów.
-pijawki to pogardliwa nazwa Angików przez Francuzów,która w średniowieczu była bardzo rozpowszechniona.Nostradamus nie pałał sympatią do tego kraju.
Trzeba wiedzieć,że po wojnie domowej pomiędzy Herkulesem i Henrykiem wybuchnie pomiędzy aliantami to jest Francją z jednej strony a Anglią z drugiej strony tzw:WIELKA WOJNA BRATERSKA,która będzie częścią III wojny światowej.Na wezwanie Henryka Szczęśliwego Anglicy nie będą chcieli opuścić Francji(wojska angielskie-spowoduje to silne bombardowania rakietami Londynu(już bardzo zniszczonego i częściowo zalanego przez uderzenie meteoru-Londyn już nie będzie i tak stolicą Anglii) przez armię francuską.Ale o tym póżniej.

Jedno jest pewne gdyby nie ta wojna Anglii z Francją III wójna światowa była by o kilka lat krótsza-jak twierdzi M.Nostradamus(nie trwała by 27 lat).
-natomiast wielki żywiciel to USA,które w czasie wojny braterskiej(miały jednak mimo udzielanej pomocy ograniczone możliwości wsparcia Anglii)-ogłosiły one neutralność-chociaż była ona bardzo iluzoryczna.USA obawiały się oficjalnie pomóc Anglii ze względu na poparcie Francji przez wiele krajów Ameryki Łacińskiej jak:Meksyku,czy Brazylii-a także innych krajów w tym Polski.


c d n.


Centurion


ciąg dalszy:

WIELKI KRÓL POLSKI I DWUNASTU NARODÓW(Polski i Zjednoczonej Europy Wschodniej):

Alamach część III 444,8

W końcu dwudziestego przed Bożym ciałem,
Narodzi się biednemu Słowianinowi Trzeci Krak,
Potomek Wielkiego Królewskiego Rodu Jagiellonów,
Będzie największy z dwóch przed nim i dwóch po nim
Niezwyciężony dowódca,wyzwoli kraj od wpływu muzułmanów
Zostanie Królem Polski i dwunastu Narodów Europy -jako przyjaciel Henryka!

[b]Niestety Jasnowidz z Salon(M.Nostradamus) -jako Francuz-katolik żydowskiego pochodzenia nie poświęcił zbyt wiele przepowiedni Polsce i Niezwyciężonemu Królowi Polski i 12 Narodów .Ale z tego co napisał można wywnioskować ,że Francja i Polska dwa niezależne mocarstwa będą przez długi czas ze sobą współpracować zarówno politycznie,gospodarczo i religijnie.Trzeba bowiem pamiętać,że Religia chrześcijańska(nie katolicka-kościoły Chrystusa zostaną połączone,wiele z nich siłą)-będzie po III wojnie światowej odgrywała wielką rolę Polska uzna Nowego Wielkiego Papieża i jego siedzibę w Avinion.
Po rozmowach Henryka z królem Polski w Avinionie - Warszawa zostanie siedzibą(stolicą) Skonfederowanych Wolnych Państw Europy-Prezydentami będą (co pięć lat będą się zmieniać -przedstawiciel króla Francji z przedstawicielem króla Polski).
Do tej gospodarczej i również wojskowej Organizacji będą należały pozostałe po III wojnie światowej państwa z wyjątkiem jednego -Anglii.A oto ta (najprawdopodobniejsza 16-a.?(prócz Anglii-kraj 17):

Francja,Polska,Szkocja(niepodległa),Irlandia,Islandia,Skandynawia,Finlandia,Niderlandy,Saksonia(nowe państwo),Austria, Bawaria(nowe państwo),Grecja,Rosja,a także zaliczane do Europy:Turcja, i Judeo-Palestyna.(nowy kraj obejmujący mniej więcej dzisiejsze:Izrael,Jordanię,Syrię,część Iraku i Arabii Saudyjskiej)a także Egipt.

Do państwa Henryka -Francji zostaną włączone:Północna Afryka(zostanie powtórnie z chrystianizowana całkowicie)z wyjątkiem z chrystianizowanego Egiptu-nie będzie włączony do Francji-a także:Portugalia,Hiszpania,Włochy,południowa Belgia,Zachodnie Niemcy-z wyjątkiem wyżej wymienionych landów Niemiec,które staną się nowymi państwami(RFN przestanie istnieć)-i Szwajcaria

Do Polski najprawdopodobniej będą przyłączone:cała Ukraina z Krymem, część: Zakaukazia: ,Gruzja i południwa Rosja jak:Kubań i Rostów nad Donem a także Kraje nadbałtyckie z:Litwa i Lotwa i Estonia,Obwód Kaliningradzki(przywrócona będzie nazwa miasta Królewiec,a także inne:Tylża Pilawa itd.np: Talinn będzie nazywany Rewel,przyłączona też będzie Białoruś i ziemie nieco dalej od niej położone prawie pod m.Smoleńsk-a także:Rumunia,Mołdawia,część Bułgarii z Warną(Bułgarzy w III wojnie wyginą całkowicie jako naród -o tym pisze Nostradamus),Serbia,Bośnia,Chorwacja,Słowenia,Węgry,Czechy,Słowacja i UWAGA!-tereny Niemiec aż po Łabę-czyli mniej więcej byłe NRD!-Berlin całkowicie będzie zniszczony i wyludniony najpierw przez muzułmanów i będących z nimi początkowo w sojuszu Polaków- a póżniej po zmianie volty przez Polskę-(przynajmniej raz Polacy się zachowali sprytnie)-przez Francuzów Henryka Szczęśliwego i Polaków Naszego Wielkiego Króla.

c d n

Centurion


Gość napisał(a):
kiedy można się spodziewać Pana książki?

pozdr.

Poinformuję,ale nie wcześniej jak za rok-muszę ją dobrze opracować i skonsultować z fachowcami z różnych dziedzin-a to wymaga i cierpliwości i czasu.
Chcę za względu na mój wiek -aby była ona zwieńczeniem mojej pracy.
A przecież jest tyle do zrobienia!-chcę żeby to była porządna praca -taka jakiej jeszcze nie było przede wszystkim o M.Nostradamusie-Wielkim Jasnowidzu z Salon- możliwe ,że będzie to zbiór złożony z dwóch lub trzech części tj.tomów -opisujących przepowiednie z różnych okresów i jego życia i Historii ludzkości.
Myślę ,że wiele jego(Nostradamusa) przepowiedni przedostało się w sposób nie zawsze trafny z jego faktyczną treścią do szerokiego ogółu społeczeństwa.
Wiem też ,że wielu jasnowidzów(i nie tylko) korzysta z jego wizji -przypisując je sobie-oczywiście tych żyjących po nim.
Mówiąc szczerze nie bardzo mi się to podoba.
Niektórzy (jest ich wielu)-również autorzy książek przypisują Nostradamusowi to,że przepowiedział koniec świata-a to jest oczywistą NIEPRAWDA!!!
Wielokrotnie tu o tym już pisałem!
U prawdziwego Katolika koniec świata to nie koniec rzeczywisty-a koniec świata skłóconego z Bogiem i grzesznego.
O tym wiedział i pisał M.Nostradamus.
"Po tym końcu będzie inny świat i nastaną inne czasy-czasy Boga i Ducha".
Człowiek z imieniem Boga a nie bez niego- opuści Ziemię -aby kolonizować stworzony dla niego kosmos i żyć w przyjażni z innymi napotkanymi dziećmi Boga.
I
O tym też pisał Nostradamus !!!
Ja jako rzymski katolik tak jak Nostradamus nie boję się śmierci bo wiem,że Bóg o nas wszystkich nie zapomniał.
Dał nam nie tylko Ziemię,ale w przyszłości da nam stworzony dla nas cały Wszechświat.

Jeszcze raz przypominam słowa M.Nostradamusa z Centurii-cytuję:"Pan Bóg poza rok 3792 nie dał mi zajrzeć"-Jest to jak gdyby skarga ,ale przecież Nostradamus pisze też cyt:"Ciało człowieka będzie ubraniem jego Ducha-A Duch będzie mógł bez niego istnieć i działać" jeszcze w innym miejscu pisze:"Nie będzie różnicy między wiecznością zmarłych i żywych-będą dziećmi gwiazd i Boga".
Czyż to nie piękne wizje -właśnie człowieka gorąco wierzącego -jakim był Nostradamus.
Gdzie tu jest mowa o końcu świata i istnieniu człowieka.
Jest wiele takich pięknych wizji Nostradamusa pokazujących współpracę człowieka z Bogiem w przyszłości np:

Bóg, Stwórca Wszystkiego dał człowiekowi swojego Ducha-
Żeby myślał i tworzył podobnie jak On,
I zmarłemu i żywemu nieskończone Niebo i na nim gwiazdy
Przez niego zmarli przyjmą ciała i ożyją a żywi będą się radować bliskimi
A Wszystko to jest tak przeogromne,ciekawe i piękne,
Że starczy ludziom miejsca ze wszystkich pokoleń ;Adama i Ewy!

Po co pisać w tak ateistycznym Świecie jaki istnieje obecnie o takich pięknych religijno-kosmologicznych tekstach Nostradamusa.

Lepiej straszyć ludzi końcem świata i nieodwracalną śmiercią.
My w XXI wieku chyba to rozumiemy.

Nostradamus mówi o ostatniej wojnie człowieka ze Śmiercią,która ma się zakończyć w roku 3792.
Możliwe ,że wtedy cyt:"będą sądzeni żywi i umarli"-Nostradamus pisze-cyt:" Stwórca pomoże człowiekowi i pokona Szatana i Śmierć"Może to te czasy będą związane z Apokalipsą św.Jana -Śmiercią-jako ostatnim Antychrystem i "Jerozolimą w gwiazdach"-jak pisze jasnowidz z Salon?!Centurion


ciąg dalszy:

Alamach część IV 701,1


W czasie trwania trzeciej- Polska rozszerzy granice,
Częściowo pokojowo- a częściowo zbrojnie,
Od Skandynawii,krajów Bałtyckich i Prus ,aż po Krym i czarne morze-
Ziemię Słowian,południowych,Węgrów i Rumunów,-
Zajmie zniszczone ziemie po Łabę -a Francja się zgodzi
Pod Moskwą i na Kaukazie będzie błyszczał jej Orzeł

I dalej 702,1

Po trzydziestu latach od końca trzeciej
Cała Biedna Ruś zostanie przyłączona
Na Uralu urośnie grożny przeciwnik bliski Turkom i Tatarom
Tylko Polska będzie w stanie bronić tam bram Europy
Anglo-Amerykanie i Turcy będą przeciwnikami jej i Francji
W Warnie Król Polski wzniesie Wielki Obelisk ku chwale i przestrodze przeciwników.

Niestety ale Nostradamus nie podał imienia polskiego Króla-napisał tylko o trzech ważnych Polakach w polskiej Historii-jeszcze tak.

Orzeł Biały na jego piersi ,złote berło i korona,
Największy z dwóch przed nim:Wyzwolicielem i Papieżem,
W mieście Maryi po zwycięstwach i trudach padnie na kolana,
Będzie się modlił i leżał na marmurze całą noc-
Póżniej ucałuje obraz Maryi i Świętego Papieża-na koniec
W Warszawie na placu Zbawiciela zbuduje Jego Wielką Statuę!

Widać,że naprawdę Polska od Pana Boga otrzyma w darze jeszcze jedną Wielką OSOBOWOŚĆ!!!


c d n.

Centurion


ZNISZCZENIE IZRAELA!!!

Teraz przejdę już do upadku Izraela -a następnie-już w przyszłym tygodniu(w dni świąteczne nie piszę) o inwazji Mahdiego na Europę-przed tym opiszę Armie Mahdiego i Sinobrodego tzw: Turbany i dla czego Nostradamus je tak nazwał.

W KALENDARIUM nie napisałem o zniszczeniu Izraela ,bo będzie to krótki 14-o dniowy epizod III wojny=
choć straszny okrutny i bardzo tragiczny.Zacznie się w następnym to jest 2022 roku?- po rozpoczęciu III wojny światowej ,kiedy Wielki Taliban opanował już Egipt i prawie całą północną Afrykę oraz Turcję ze Stambułem(Konstantynopolem),a Chiny z Japonią prawie całą Rosję.

Co czeka Izrael-Starcie z mapy świata!
z 10 milionów jak pisze Nostradamus:
-około 1 milion zginie od uderzeń i rzezi Talibanu
a także zatapianiu statków i
łodzi uciekających z Palestyny Żydów
-około1 milion utonie na różnych statkach i łodziach próbując przez morze uciec do Europy-w wyniku paniki i toczącej się wojny
-z około 1 miliona którym udało się uciec połowa zginie przed lądowaniem na wybrzeżach europejskich w wyniku
ataków i polowań muzułmanów( na Żydów )europejskich,którzy zachowają się jak tzw:"5 kolumna muzułmańska"-wywołując w tych krajach powstania,rewolty i rewolucje
-około 1 miliona ocaleje przyjmując Islam.
-ok 6 milionów(pozostała) zostanie wywieziona do obozów każni(koncentracyjnych) na pustynie w byłej Arabii Saudyjskiej i tam zgładzona; zabita prądem lub gazem-nawet kości nie pozostaną-będą zalewane specjalnym kwasem.
BĘDZIE TO TAK ZWANY II HOLOCAUST!!!
Mahdi przez wiele lat szmuglował potajemnie do diaspory muzułmańskiej w krajach europejskich broń,która póżniej została przez islamistów w bezwzględny sposób wykorzystana.

A oto kilka tekstów Nostradamusa których w/g mnie nie trzeba komentować:

Alamach część ii 223 7.

Nagle Dumna Synagoga zapłonie Ogromnym Ogniem,
Rozświeci On niebo pobliskich krajów na wiele mil,
Po krótkich jękach i płaczu zalegnie Wielka Cisza!
Jak by całe życie nagle wymarło i przestało istnieć,
Po trzech dniach ISLAM wkracza aby dokończyć dzieła śmierci!
Okrutna rzeż i gwałty-noże,szable i sztylety krwawią w rękach rzeżników!

Persage III 28,4

Na statkach i skleconych łodziach będą uciekać tysiące,
Wielka Trwoga Wielka Panika w oczach synów Izaaka!
Półksiężyc i z góry i z dołu będzie wszystkich rznął i biczował,
Izraelu jeszcze nigdy SZATAN nie zgotował Tobie takiego losu.

c d n:o Izraelu i inwazji na Europę.


Centurion.


Ciąg dalszy: a oto jeszcze kilka przepowiedni odnośnie Państwa żydowkiego.


Persage VIII 96,

Synagoga ,niepłodna i bez zysku,
Znajdzie przyjęcie wśród niewiernych,
Ze strony córki Babilonu będzie prześladowanie,
Biedna i Smutna obetnie jej skrzydła.

Persage IV 77,4

Wielu z Judy w okrunych mękach zginie po drodze,
Gdy będą gonieni w słońcu na pustynie Arabii,
W wielkich obozach pół narodu zostanie stracona,
Gazem i kwasem ,że nie będzie widać kości.


PersagęV 53,2

Hannibal Palestynę zamieni w kraj meczetów,
Grób narodzenia Pana zostanie przemieniony,
Synagogi i kościoły nie będą mieć tam miejsca,
Odkąd Sinobrody ustanowi tam rządy Islamu.

Uwaga:Hannibal -tak Nostradamus nazywa jednego z dowódców muzułmańskich tj:dowódcę Armii "Białego Turbanu".

Persage IX 17.3

Po trzeciej wojnie z tych co się uratują,
Nowy naród powstanie: Judeo-Syria,
Wszyscy z wolą Henryka zostaną ochrzczeni,
Nauka Chrystusa będzie ich nową drogą.

Tu zakończę opis zniszczenia Izraela,który w/g Nostradamusa niechybnie nastąpi.
Z tych przepowiedni wynika,że naród żydowski czeka jeszcze większa tragedia zagłady( II Holocaust)-niż to miało miejsce w czasie II wojny światowej (I Holocaust)spowodowanej nazistowską i rasistowską polityką Hitlera.
Z ostatniego czterowiersza wynika ,że po III wojnie powstanie na Bliskim Wschodzie nowe zjednoczone państwo:Judeo-Syria-gdzie wszyscy mieszkańcy i Żydzi Arabowie przyjmą nowe chrześcijaństwo propagowane przez Henryka Szczęśliwego i Nowego Aviniońskiego Papieża-tak jak zresztą cała Afryka Północna,oczywiście Bliski Wschód,a nawet Turcja-o czym dowiemy się póżniej.

c d n.


Centurion


INWAZJA WIELKIEGO TALIBANU NA EUROPĘ I JEJ PRAWIE CAŁKOWITE OPANOWANIE!!!

I ARMIA MUZUŁMAŃSKA:

1. Armia "Czarnego Turbanu"-Pierwsza Armia Mahdiego założona w Pakistanie i Afganistanie.

2.Armia "Czerwonego Turbanu"-Armia Sinobrodego(Jezusa Muzułmańskiego założona w VAR(Zednoczone Państwa Półwyspu Arabskiego na czele z Arabią Saudyjską).Obie armie(Czarny i Czerwony -Turbany spotkały się pod Bagdadem-miasto to zostało pożniej rozbudowane i nazwane przez Mahdiego-"NOWYM BABILONEM").Jak wspomniałem po 3 dniach Sinobrody zdradził VAR i przeszedł na stronę TALIBANU-działo się to jeszcze przed wybuchem III Wojny Światowej.

3.Armia "Białego Turbanu"-Armia tworzona ma być na wzór tureckiej piechoty "Janczarów"-to jest z branych do niewoli chłopców i mężczyzn krajów chrześcijańskich ,którzy aby uniknąć-RESTYTUOWANEGO w TALIBANIE przez Mahdiego NIEWOLNICTWA przyjmowali ISLAM!Dowódcą tej armii ma być zislamizowany Żyd nazwany przez Nostradamusa Hannibalem lub II Hannibalem( tj:nazwiskiem starożytnego wodza Kartagińskiego).

4.Armia "Niebieskiego" lub też często nazywana "Błękitnego Turbanu"-Armia ta powstała po rozpoczęciu III Wojny Światowej-jako wojska:Strategiczne ,Morskie i Lotnicze.Dysponowała przejętą od Pakistanu i Iranu bronią nuklearną ,wszelkiego typu rakietami,samolotami,okrętami-w tym podwodnymi a także bronią chemiczną i biologiczną-które w swoich działaniach Taliban najczęściej używał.
Póżniej od Chin i Japonii armia ta otrzymała nowe typy broni:elektroniczną broń zakłócającą, oraz uwaga: broń grawitacyjną,oraz próżniową(tak chyba można to zrozumieć z tekstów Nostradamusa)?!- jak wynika to też z jego z tekstów bronie te użyte w sposób właściwy- powodowały bezużyteczność ładunków jądrowych.Zresztą Taliban używał najprawdopodobniej je tylko na początku wojny i to głównie broni neutronowej-której tajemnice szpiedzy muzułmańscy wykradli z USA.Cyt."Ognisty Grzyb niszczył życie tylko drogi i budowle były nienaruszone".
Jedynie ten rodzaj broni(o małej sile rażenia-niszczącej tylko organizmy żywe)-był stosunkowo odporny na bomby próżniowe lub grawitacyjne.Jak wynika z tekstów Nostradamusa w końcowym etapie wojny państwa:Zachodu a także Talibanu zamiast broni palnej używały :karabinów i pistoletów najprawdopodobniej laserowych-o różnym stopniu rażenia.
Była to najnowocześniejsza Armia Wielkiego Talibanu.

5.Armia "Zielonego Turbanu"-to armia która charakteryzować się ma tym,że wkracza na zdobyte już tereny przez inne w/w armie i wprowadza rządy muzułmańskie.Wkraczając wywiesza wszędzie zielone flagi muzułmańskie z napisem;"ALLACH AKBAR".
Jednym z ich dowódców jest tajemniczy:Mściciel lub Wielki Mściciel.

Skąd biorą się nazwy armii cyt"TURBAN"?

Z tekstów Nostradamusa wynika,że od charakterystycznych nakryć głowy w tym hełmów przypominających hinduskie turbany.
Armie te zresztą nazywały się tak oficjalnie tak jak na przykład nazwy frontów(armii) w II wojnie światowej np:Front Grupy Armii Środek(niemiecki)czy fronty :Ukraiński lub Białoruski(sowieckie).

Ciekawe?- ma istnieć pięć armii-przypominam,że muzułmanie czczą piątek a niedziela jest tam normalnym dniem pracy.

cdn

Centurion


Ciąg dalszy:

Co prawda Nostradamus jeszcze używa jednej nazwy:- to znaczy: "Żółty Turban"ale jak się wydaję chodzi tu raczej o armię obecnej muzułmańskiej Indonezji(najprawdopodobniej tak została nazwana przez Indonezyjczyków ich armia-na wzór armii Talibańskich).
Jak pisałem poprzednio Wielki Taliban ma wspomagać armię Indonezyjską w inwazji na m.innymi Australię.

Zanim zacznę pisać o inwazji na Europę muszę wyjaśnić jeszcze jedną rzecz o której już częściowo pisałem:
Otóż Nostradamus bardzo często używa w swoich przepowiedniach odnośnie wydarzeń związanych z III wojną światową następujących dat- na przykład cytuję:" w 607 roku Liturgii lub:"w 603" itd itp.
Gdybyśmy jako badacze tekstów Nostradamusa wiedzieli o co mu chodzi?-z czym się wiążą te t.zwane lata Liturgii?-wszyscy byśmy dokładnie wiedzieli kiedy co nastąpi!!!-a tak możemy się tylko domyślać lub przypuszczać.

W/g Petera Lemesuir-a rokiem Liturgii jest rok 395 -to jest rok w którym po Soborze Konstantynopolitańskim(381r-rozpoczęty)zostały odrzucone wszelkie herezje i przyjęto ustalone dla wszystkich wierzących zasady wiary.
Gdyby przyjąć tę zasadę to III wojna światowa musiała by już trwać w tym inwazja na Europę.

Niektórzy uważają za datę tzw lat liturgii lata muzułmańskie- ale opierając się na obecnym kalendarzu muzułmańskim wydarzenia III wojny światowej miały by miejsce dopiero w XXII wieku-czemu zaprzecza sam Nostradamus!
Ci badacze uważają,że Muzułmanie pod wpływem jakichś nieznanych nam jeszcze wydarzeń mogą zmienić swój kalendarz - a więc datowanie?

Ja i nie którzy inni uważamy natomiast ,że M.Nostradamus za 1-y rok liturgii przyjął rozpoczęcie Soboru Nicejskiego(Azja Mniejsza-obecna Turcja) w roku 431.
Pisałem już ,że w czsach Nostradamusa pisząc np: rok:1554 opuszczano tysiąc pisząc po prostu 554.
Tak więc rok 1600(w/g Nostradamusa rok 600 liturgii) + 431 = rok 2031 krwawe walki w Europie w tym roku i latach następnych.

Na Soborze Nicejskim (431-433) uznano:

po 1.-że Jezus Chrystus przedstawia dwie osoby to jest:Syna Bożego- i Człowieka - nie jak dotychczas jedną osobę.

po 2.-Maryia matka Jezusa uznana została oficjalnie za Matkę Bożą- i wprowadzono jej kult(Kult Maryi).

po 3.-Krytyka Nestoriusza i jego nauki-tzw:nestorianizmu-rozpowszechnionego wówczas szczególnie w AFRYCE I NA BLISKIM WSCHODZIE!!!

po 4.Potwierdzenie liturgii Chrystusowej z roku 395 i jeszcze jej uzupełnienie-tzw:"Kanon Wiary".

Przed opisem inwazji Talibanu na Europę przytoczę jeszcze jeden sześciowiersz z Alamachu dot ucieczki Żydów z Izraela,który stawia Europejczyków w bardzo złym świetłe POPIERAJĄ MUZUŁMANÓW!!!
Wzburzony Nostradamus mówi jeszcze raz o wielkiej trwodze,panice ucieczce...i zdradzie!!!


Alamach część III 456 11,1

O! Synowie i Córki; Mojżesza,Izaaka i Abrahama,
Wielka Trwoga,Wielka Panika i Wielka Ucieczka,
Przez Śródziemne Morze przy brzegach Europy,
Nie spotka Cię od islamu i chrześcijaństwa dobre przyjęcie
Od wyznawców Wielkiej Arki przyjdzie Wielka Zdrada!


c d n .


Centurion


Przepraszam przez zły wzrok opuściłem przedostatnią linijkę ostatniego sześciowiersza=
Winien brzmieć tak:

O! Synowie i Córki:Mojżesza,Izaaka i Abrahama,
Wielka Trwoga,Wielka Panika i Wielka Ucieczka,
Przez Śródziemne Morze przy brzegach Europy,
Nie spotka Cię od islamu i chrześcijaństwa dobre przyjęcie,
Twoje statki i łodzie będą ostrzelane i zatapiane,
Od wyznawców Wielkiej Arki przyjdzie Wielka Zdrada!

c d n.

Centurion


Ciąg dalszy:

Jak już pisałem uprzednio najprawdopodobniej przed rokiem 2021 wskutek konfliktów wewnątrz europejskich-Unia Europejska się rozpadnie albo straci zupełnie swoje znaczenie.Niemcy i Francja niezadowolone z niektórych państw szczególnie :Wielkiej Brytanii ,Polski i innych przeciwnych utworzeniu silnego Zjednoczonego państwa Europejskiego,dążących do tzw:Europy niezależnych państw-postanowią po wizycie we Francji na polach Elizejskich w Paryżu utworzyć nowe państwo na wzór USA-czyli tak zwane:Stany Zjednoczone Europy do których prócz Francji i RFN wejdą jeszcze tylko państwa Beneluxu:Belgia,Holandia(tzw:Niderlandy i Luxemburg).Nowe państwo nie zdąrzy się zorganizować bo wybuchnie III wojna światowa:

Persage III 18,8

Stara Unia osłabnie i rychło upadnie
Każdy z nich pójdzie w swoją stronę,
Francja,Germania i Środek chcą tworzyć Stany pięciu-
Italia,Brytania,Hiszpania i Wschód się nie zgodzą,[b]


A co z NATO?

Chyba ten sześciowiersz dotyczy m.innymi tego Sojuszu?


Wielu z mocnym będzie wiązało nadzieję,
Po wielkiej klęsce z Talibami w górach Azji przedniej,
Sojusz w wyniku pomieszania języków
Stanie się zbrojną atrapą Atlantydów
Muzułmanie i Ruś będą go osłabiać
Europo nie łam swojego silnego ramienia!

Raczej chodzi tu wyrażnie o pakt północnoatlantycki.
Widać więc ,że zostanie on w przededniu wojny bardzo osłabiony.
Poza tym jak już pisałem- przed równoczesną inwazją połączonych sił: Talibanu na Europę,Chin i Japonii na Rosję,oraz muzułmańskiej Indonezji na Australię-w krajach Europy zachodniej wybuchną lewicowe i muzułmańskie(tzw:muzułmańska piąta kolumna)-rewolucje.Część oficerów muzułmańskich w Europie zachodniej wraz z podległymi im jednostkami zbuntuje się przeciw prawowitym rządom.W USA zaś wybuchnie z powodu nasilającego się kryzysu finansowego i gospodarczego Wielka i krwawa Wojna Domowa-która póżniej zostanie nazwana Drugą(II-gą)-pierwsza była w XIX wieku.

Napastnicy wykorzystają łatwowierność rządów zachodnich i osłabienie swych krajów w wyniku buntów lewicowych i rewolt 5-ej kolumny muzułmańskiej!

Persage I 78 ,4


Wszystkie działania Antychrysta dobrze wymierzone.
I czas i miejsca rozpoznane i uznane przez Wielką Szurę,
półksiężyc będzie miał w Europie swoich sprzymierzeńców,
Przywitają jego armie wielkimi wiecami i gorliwymi modłami.


c d n.


Centurion


zet napisał(a):
kłopot z datowaniem jest dla mnie niezrozumiały:
wygląda na to, że Nostradamus używał "cyfr-dat" np. 600 lub 607 tylko do wydarzeń związanych z III wojną światową ? a do innych wydarzeń nie używał? np. do tych które przepowiedział a się już wydarzyły? wystarczy to zweryfikować i ustalić wzór matematyczny. No chyba, że to datowanie III wojny to jakiś ewenement w przepowiedniach Nostradamusa...lub używał różnych wzorów do datowania różnych wydarzeń. ???
pozdrawiam
zet

Trudno znależć taki wzór-ale proszę próbować!-Po to m.innymi piszę!

Nostradamus jak już pisałem stosował różne sztuczki z datami-był też nie tylko :astrologiem i lekarzem,ale teologiem,matematykiem,historykiem,językoznawcą,astronomem.
Był człowiekiem wszechstronnym jak to często było w tamtych czasach-tak jak np:Leonardo da Vinci.

M.Nostradamus stosował lata liturgii faktycznie głównie do wydarzeń związanych z III Wojną Światową-ale nie tylko.On tę III wojnę,traktował jako największą i najtragiczniejszą!!! Opisał jeszcze IV-ą wojnę światową(WIELKI MASTIN) i wiele innych,aż do WOJNY ZE ŚMIERCIĄ!-o III pisał ,.innymi tak::

Alamach część III 457,12

W trzeciej światowej,zostanie póżniej tak nazwana-
Zginie od ;ognia,mrozu,wojen,głodu i czyraków prawie dwie trzecie,
Zarysy linii lądów się zmienią,szereg wysp i brzegów zalana,
Trzeba będzie rysować nowe mapy,bo jedne się wyłonią,a inne zatoną,
Nigdy nie będzie tak strasznych wydarzeń nawet w dwóch pierwszych,czwartej i dalszych,
Na Ziemi urodzi się inna cywilizacja najpierw gorsza,pózniej lepsza.

Nostradamus stosował różne kalendarze zarówno:słoneczne jak i księżycowe.

Jako ciekawostkę podam ,że jeden z wierszy Nostradamusa wspomina o tzw"Zimnej Wojnie"(chociaż nigdy On jej tak nie nazywa)-pomiędzy USA i ZSRR -Nostradamus pisze tak:
Alamach część III 612 ,8

Ameryka i Rus będą się straszyć wielką wojną,
Aż do czasu kiedy w kraju Niedżwiedzia obejmie rządy ten z piętnem,
Po siedemdziesięciu trzech prawo Morusa na wschodzie upadnie,
Pękną mury i bezwzględna władza czerwonych partii,
Najpierw dzięki Wielkiej Arce wyzwoli się kraj mniejszego Słowianina,
A póżniej pójdą inni na chwałę Sternika świata i dumnych republik.

Ja wiem,że trudno sobie wyobrazić-że ten wspaniały dla nas Świat(przynajmniej dla ludzi cywilizacji zachodniej może upaść!
Ale w historii tak jak w życiu nie ma nic stałego.Już też o tym pisałem.
Nie trzeba być Nostradamusem.Obserwujcie uważnie Świat.
Uważam,że jego przepowiednie zaczną się szybko spełniać jak talibowie zniszczą wojska NATO i w krajach Azji Środkowej zaczną budować swoje wielkie muzułmańskie państwo.

c d n.

Centurion


Ciąg dalszy;

Na wstępie chcę zaznaczyć,że w Polsce ale i nie tylko twórczość EZOTERYCZNA Nostradamusa(bardzo płodna-ciągle odkrywa się jego nowe teksty-ostatnio w latach 90-tych ubiegłego wieku)-JEST NA OGÓŁ ZNANA TYLKO POBIEŻNIE I WYRYWKOWO -I Z TEGO POWODU ŻLE JEST TŁUMACZONA!!!-dlatego uważam ,że niezbędne jest już opracowanie solidnej pracy na jego temat.

Oczywiście,że niektóre tu opisane procesy mogą przebiegać nieco inaczej lub w innych terminach-ale poważni badacze jego twórczości uznają,że III wojna światowa w wyniku agresji muzułmańskiej jest nie do uniknięcia!!!

Proszę przeczytać książki opisujące twórczość M.Nostradamusa wydane na Zachodzie w latach:50,60,80,czy 90 ubiegłego wieku-a w Polsce w latach 90-tych-(za socjalizmu nie było możliwości ich wydawania-cenzura!)

Otóż nie pisano tam o III wojnie światowej jako wojnie dwóch obozów:komunistycznego pod przewodem ZSRR i Demokracji zachodnich pod przewodem USA-NATOMIAST już wówczas pisano o światowej INWAZJI ISLAMU !!!Temat jest tak szeroki,że zapomniałem opisać jeszcze jednej ważnej postaci dotyczącej przyszłych wydarzeń w Europie-oczywiście tych dotyczących III Wojny Światowej.

Tą postacią jest tzw:CESARZ ALEMAŃSKI -jak go nazywa Nostradamus-czyli NIEMIECKI.

Alemania( nazwa przyjęta z germańskiego plemienia; Alemanów)-oznacza z języka francuskiego-NIEMCY.

W latach chaosu-"kiedy nie wypali"-idea utworzenia przez :Francję,Niemcy i trzy kraje tzw:Beneluxu -Stanów Zjednoczonych Europy na gruzach obecnej Unii Europejskiej -powstanie a właściwie zostanie restytuowane w Niemczech :Cesarstwo Rzymskie -w którym główną i zasadniczą rolę będą odgrywały;NIEMCY!
A.Voldben uważa ,że cesarz niemiecko-rzymski OTWORZY ARMII ISLAMSKIEJ WROTA DO INWAZJI NA WŁOCHY!!!

UWAGA!-jego pomocnikiem w tej sprawie ma być obecny papież(CHWAŁA OLIWKI!) -Benedykt XVI!?
Ten papież ma żyć jak pisze Nostradamus grubo ponad 90 lat!
Nostradamus w swoich tekstach (jak się przekonamy)-nazywa często wojska muzułmańskie-cyt:"OLIWKOWI"-możliwe.że od ich ciemniejszej(niż posiadają europejczycy)karnacji skóry.

Nazwa "oliwkowi" najprawdopodobniej zmyliła tych ,którzy pobieżnie znają teksty Nostradamusa i dlatego(co jest bardzo rozpowszechnione)przypisali przedostatniemu papieżowi rzymskiemu-ciemny kolor skóry!?Ja i inni badacze zawsze temu zaprzeczaliśmy.Często też teksty Nostradamusa dotyczące czarnego Prezydenta USA tj,-obecnego Prezydenta Obamy(jak już wiemy) przypisywali Papieżowi!

Po jego śmierci (Benedykta XVI)-jak już pisałem- ostatni papież rzymski będzie wybrany na kadencję 5-o letnią-Petrus Romanus(Piotr Rzymski).
Jak już pisałem uprzednio obecny papież(Niemiec),będzie niestety współpracował z Cesarzem Rzymsko-Niemieckim.

Nostradamus Cesarza Alemańskiego nazywa ;Wielkim Kłamcą i Wielkim Zdrajcą!!!

Oto przykład:

Le sainct empire viendra en
Germanie,
Ismaelites trouveront lieux
ouverts.
Ames voudront aussi la
Carmanie,
Les soustenans de terre tous
couverts.

Tu Nostradamus(nieliczne teksty) nie zastosował swoich różnych sztuczek i zagadek więć podałem ten tekst w oryginale;

Tłumaczenie:

Święte Cesarstwo powstanie w Niemczech
Arabowie zastaną otwarte miejsca:
Również dusze pragną odrodzenia,
Wszystkie podpory ziemi będą pokryte(można też tłumaczyć ;zamieszkałe)

A oto jeszcze jeden czterowiersz dotyczący Cesarza Alemańskiego;

Persage IV 33 ,7
Ten urodzony w górach z lini bawarskiej...
W otoczeniu ludzi niby bogobojnych ale przewrotnych i złych,
Nigdy nie nasyci się władzą tyrana...będzie najgorszy!
Rzym i Francja zostaną zdradzone przy udziale niemieckiego papieża...

Jego władza będzie jednak krótka -trwać będzie około; 8-u lat,zostanie on zamordowany przez samych Niemców-a wraz z jego śmiercią upadnie pseudo-cesarstwo rzymskie!

c d n.

Centurion.


 • 0#33

Aeq.
 • Postów: 160
 • Tematów: 7
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Oto co napisał Nostradamus-najprawdopodobniej o ataku terrorystycznym na wieże nowojorskie " Wall Center" i ewentualnym wybuchu III wojny światowej-Alamach III 1.-cyt:" Za wielką wodą oceanu gdzie Atlantyk ma swój drugi brzeg-W wielkim mieście pieniądza będzie słychać wielki grzmot-Dwaj wielcy szklani bracia upadną pogrążeni w chaosie-kiedy żelazne ptaki zniszczą ich swoimi dziobami-ale forteca przetrwa-choć będzie opłakiwała ciała niewinnych-ich zaskoczony przywódca nie ulegnie i wyda nieprzemyślane rozkazy-Trzecia Wojna się rozpocznie w 10 lat -nim jego wojska zginą w azjatyckim kraju Tamerlana- Niespodziewanie i nagle Wielki Grzyb ognia w siódmym miesiącu zniszczy armie sprzymierzonych -a płacz i żałoba będzie ogólna,bo trumny będą puste-odtąd powoli pod zielonymi sztandarami Mahometa półksiężyc rozpocznie swój zwycięski marsz na ziemie chrześcijańskiej Europy-Jednooki Talib ogłosi się kalifem zjednoczonego imperium Allaha Dalej będę podawał przepowiednie nie tylko Nostradamusa,ale również Maryjne i innych proroków ,a także tzw:Sybilliańskie-głównie Pytii.Centurion.


Hmm WTC padlo (Dwaj wielcy szklani bracia) jako budynki. Przywodca juz wydal nieprzemyslane rozkazy. Trzecia wojna sie rozpocznie w nim 10 lat.. O ile sie nie myle to WTC padlo w 2001 a mamy 2011... Pora czekac na 7 miesiac? Zielone sztandary Mahometa. Polksiezyc kojarzy mi sie nie wiem czemu z flaga Turcji lub pakistanu.
 • 0#34

Erik.
 • Postów: 927
 • Tematów: 106
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kiedy kilka dni po tym jak w Nowym Jorku zostały zniszczone wieże „The Twin Towers World Trade Center”, zatelefonował do mnie kolega z zapytaniem czy naprawdę w Quatrianach Nostradamusa jest mowa o zniszczeniu nowojorskich wież, o czym podobno mój wspomniany znajomy miał przeczytać w jakiejś gazecie.

Czasem znajomi radzili się mnie w sprawach związanych z „NIEZNANYM”, tak też i tym razem znajomy ufał mojej wiedzy w tej materii.

Ja jednak wcale nie potwierdziłem prasowych wieści przekazując i tłumacząc jemu, że w „Centuriach” (Wieki) Nostradamusa na pewno nie ma takiego tekstu przepowiedni jaki zacytował mi znajomy. Lecz obiecałem jemu jeszcze raz sprawdzić cały ocalały zbiór. Choć oczywiście nie było tam wydrukowanego w prasie tekstu, ale było jednak coś?

We wszystkich pozostałościach po 12 księgach Nostradamusa odnalazłem wiele Czterowierszy (Quatriany) wspominających „Nowe Miasto”. Skojarzenie z Nowym Jorkiem było dla mnie oczywiste, ale prócz zakodowanego proroctwa o zburzeniu wież było jeszcze powiedziane, coś takiego, że jeśli Król (w tym przypadku moim zdaniem, może chodzić o prezydenta.) nie wybaczy tym, którzy zaatakowali go w samobójczym ataku, to nastanie straszna wojna.

Tak więc odnajdując tak ważne, jak mi się wydawało informacje z przepowiedni Nostradamusa, zaprosiłem do siebie do domu kilkanaście osób, aby móc przynajmniej omówić to owe zagrożenie.

Jednak prelekcja szybko zamieniła się w balangę zmuszając mnie( z moimi książkami i wykresami) do upicia się z powodu ignorancji zaproszonych osób.

Oczywiście, że może byśmy nic nie zdziałali, aby nie dopuścić do zaistniałej niedługo później wojny i nieuniknionego, lecz przerażające było to, że nikt nawet nie próbował.


Ze względu na sposób zapisu, formę centurii i szyfr przepowiednie Nostradamusa są często błędnie tłumaczone lub wręcz zakłamywane przez różnego rodzaju oszustów i hochsztaplerów .

Pojawiają się cytaty, których nie stworzył Nostradamus lub połączenia fragmentów różnych przepowiedni, niełączących się ze sobą. Lecz te już odszyfrowane proroctwa według pewnych źródeł, w kwestii zaistniałego prawdopodobieństwa mają się jak 1 : 1000 000 000 000. (jeden do biliona).


Kilka Quatrianów Nostradamusa mówiących o „nowym mieście”

Quatrain 1,24FRA> A cit neufue pensif pour condemner, L'oisel de proye au ciel se vient offrir: Apres victoire captifs pardonner, Cremone & Mantoue grands maux aura souffert ANG>At the New City he is thoughtful to condemn; the bird of prey offers himself to the gods. After victory he pardons his captives. At Cremona and Mantua great hardships will be suffered.

Quatrain 1,87 FRA> Ennosigee feu du centre de terre. Fera trembler au tour de cit neufue: Deux grands rochiers long temps feront la guerre, Puis Arethuse rougira nouveau fleuve ANG> Earthshaking fire from the centre of the earth will cause tremors around the New City. Two great rocks will war for a long time, then Arethusa will redden a new river. POL> Wulkaniczny ogień ze środka ziemi, Zatrzęsie ziemią wokół nowego miasta, Dwie wielkie skały będą długo walczyły, Potem Arteusa zaczerwieni nową rzekę. ( Tu może chodzić o erupcję wulkanu lub o zamach na Nowy Jork ? Ogień ze środka ziemi, Wstrząsnie wieżami w Nowym Mieście Dwie wielkie skały (wieże) spowodują długą wojnę I wtedy Arethusa zabarwi krwią nową rzekę

.Quatrain 4,95 FRA> Le regne deux l'aiss bien peu tiendront, Trois ans sept mois passez feront la guere Les deux Vestales contre rebelleront, Victor puisnay en Armenique terre ANG> The realm left to two they will hold it very briefly, Three years and seven months passed by they will make war: The two Vestals will rebel in opposition, Victor the younger in the land of Brittany.

Quatrain 9,92 FRA> Le Roy voudra en cit neufue entrer, Par ennemis expugner l'on viendra Captif libere faux dire & perpetrer, Roy dehors estre, loin d'ennemis tiendra.ANG> The King will want to enter the new city, Through its enemies they will come to subdue it: Captive free falsely to speak and act, King to be outside, he will keep far from the enemy. Pol>W 92 czterowierszu 9-tej księgi, że „Król będzie chciał wejść do nowego miasta, Przez wrogów oni będą musieli się poddać, Uwolniony fałszywie mówi i działa, Król będzie trzymany daleko od wroga.

Quatrain 10,49 FRA> Iardin du monde aupres de cit neufue, Dans le chemin des montaignes cauees: Sera saisi & plong dans la Cuve, Beuuant par force eaux soulphre enuenimees.ANG> Garden of the world near the new city, In the path of the hollow mountains: It will be seized and plunged into the Tub, Forced to drink waters poisoned by sulfur. POL> Ogród świata w pobliżu nowego miasta Na ścieżce pośród zapadłych gór ( gór, które zapadły się runęły) prowadzącej w dół (do otchłani, szybu) zmuszony pić wodę zatruta siarką.

Ostatnio odpowiedziałem pewnemu facetowi, że niekoniecznie trzeba znać francuski, aby móc pojąć przepowiednie. Jak i o tym, iż w 1999 też miała być III wojna, ale jakoś się upiekło, przynajmniej na pierwszy rzut oka tak to by mogło wyglądać. Moim zdaniem (jeśli mogę takie mieć), wojny nie powinno jeszcze być, gdyż Żydzi nie odbudowali świątyni Salomona, a to jest lub powinno być jednym ze składowch w większości przepowiedni ludzi związanych z Europą i zachodnim światem. Tak, że Armagedonu nie powinno być, chyba że źle rozumiemy pojęcie świątyni lub zarówno Żydzi jak i Jan w "Apokalipsie" się mylą.
Mateusz 24,15-22 chodzi o zbezczeszczenie przyszłej świątyni, co ma być powodem do wojny.

Erik.
 • 0#35

kamilus.
 • Postów: 1231
 • Tematów: 106
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Erik, z racji, iż tekstu jest ogrom, na razie wrzucę kolejną część interpretacji, a zaraz po tym zabiorę się za przejrzenie wszystkich wrzuconych przepowiedni i postaram się "wyłuskać" wszystkie zdarzenia, które mają mieć miejsce przed wybuchem wojny. Jeśli były przeze mnie już wklejane, to w osobnym poście spróbuję je wypisać.

Ciąg dalszy:

Żeby trochę "wzmocnić "przepowiednie Nostradamusa o inwazji Mahdiego na Europę -o to kilka przepowiedni o czasach współczesnych,lub nam bliskich:

1.Powstanie silnej diaspory muzułmańskiej w Europie.

Persage IX 14 ,6

Bezpłodne kraje Europy staną się ojczyzną muzułmanów,
U progu XXI stanie się moda ich; religia,kultura i muzyka,
Miliony Maurów i Turków najpierw będą ich Wielką UCIECHĄ-
A pózniej Wielką kolumną i UCIECHĄ III Antychrysta!

Persage VIII 49,7

Oliwkowy Władca Wielkiego Sternika,
Ulubieńcem tych z lewa i tych z pospólstwa,
Póżniej przyjdzie im srogo zapłacić za swoje poparcie,
Kiedy ISLAM wyda przeciwko nim swoje śmiertelne dekrety.

Persage I 70,3

Dwóch młodych na ziemi Wielkiej Rusi,
Będą przez czas jakiś żyli w pozornej zgodzie,
Słaba Ruś będzie udawała potężną,
Kilka przed Marsem swojej ziemi sprawią krwawą łażnię.

Persage III 81, 5

Stary niemiecki Papież będzie żył tradycją,
Spowoduje to niezadowolenie młodych-gniewnych,
Od tych skrytych kłótni Arka rzymska się wywróci,
Skończy się to pózniej pozornymi rządami STARCA!

Persage IX 67,4

Młody Li pokona starego czerwonego partii,
Wielki Smok stanie się jeszcze bardziej czerwony-bo krwawy,
Najpierw na zachodniej granicy wykosi dużo zielonej trawy,
Potem w przymierzu z zielonymi dojdzie do granic Europy.

Persage II 22 ,9

Przed XXI Zjednoczony Kraj Słowian przy Adriatyku,
W wielkich kłótniach i wojnie z pobratymcami ,
Ulegnie rozpadowi i pogrąży się w ruinie,
Tylko w Niedżwiedziu znajdą przyjaciela.
Persage II 73,2

Atlantydzi przedwcześnie ogłoszą Wielkie Zwycięstwo,
Ich Afrykańczyk zostawi tam tysiące grobów,
Muzułmanie ten dzień ogłoszą pózniej świętym,
Śniady zakończy rządy w wielkiej niesławie!I wreszcie o Polsce:

Persage I 28,6

Biedna i Bogobojna ziemia upadłych Jagiellonów,
Powstanie po pierwszej za przyczyną jej Komendanta i Maryi,
Z początku słaba po drugiej będzie podnużkiem Niedżwiedzia,
Ich Wielka Arka,Wielki Związek i Wielki Król to początek sukcesów!


Uwaga :Wielką Arką -Nostradamus m.innymi nazywał papieży(Arka Przymierza).


A teraz przedsmak inwazji do której przejdę pojutzrze:

Persage II 53,4

Władcy Południa i Zachodu Europy
Wszyscy w wi9elkiej trwodze będą uciekać
Gdy Wielki Mahdi rzuci 20 milionów nienawistnych,
Ze wszystkich skrzydeł i z pajęczyn TORRENTU!


C d n-pojutrze !2 (mam nadzieję,że mi zdrowie pozwoli)


Centurion.


Nathan napisał(a):
A ja mam takie pytanko techniczne do Pana Centuriona. Wiem, że już było, ale chcę mieć pewność, że dobrze zrozumiałem...
Coś takiego: "Persage IV 33 ,7" oznacza siódmą wersję tłumaczenia trzydziestego trzeciego czterowiersza czwartej Centurii?
Pozdrawiam


Tak zgadza się -przedstawiam pierwsze tłumaczenie z XVII wieku:

Oznaczone jest:-Centuria 4 czterowiersz 33-przez nieznanego tłumacza:

Bawaria wyda w środku- tam urodzonego,
Uczony w piśmie wiary -jest złym szkodnikiem,
Tyran Świętej Germanii-najgorszy
Romania ,Galia przez Arkę Teutonów wywiedziona.

Teutonowie to plemię germańskie obok innych plemion zamieszkujących w starożytności obecne Niemcy-takich jak:Alemanowie,Falowie(obecna Westfalia),Sasi,Saksonowie,Frankowie,Markomanie,Fryzowie,Szwabi,,Bawarowie,Badeni,i Anglowie(podbili z częścią Sasów i Fryzów- Bretanię -stąd obecna nazwa Anglia).Oczywiście te plemiona się mieszały jedne opuszczały swoje tereny inne te opuszczone zasiedlały.
Tetonowie zamieszkiwali dość długo obecną północną Bawarię-ale zamiast słowa teutoński papież użyłem słowa germański papież(bardziej zrozumiałego)-a po to żeby więszość ludzi nie będących historykami zrozumiała ,że tu chodzi o niemieckiego papieża-choć przyznaję,że w oryginale Nostradamusa jest słowo:TEUTONI.
Takie same tłumaczenie zastosowałem przy słowie Bastran-pisząc Kaszub.
Kto bowiem wie prócz historyków,że germańskie plemię Bastranów zamieszkiwało obok swoich pobratymców:Wandalów i Gotów(Bismarck i Hitler stosując swoją germanizacyjną politykę powoływali się zresztą na to ,że przed Słowianami germanie zasiedlali obecną Polskę) -ziemie polskie na długo przed przybyciem Słowian z terenów dzisiejszej południowej Rosji!


Chyba sens tłumaczenia tego tekstu jest podobny-ale ja nie uważam,żeby to było najlepsze tłumaczenie np słowo staro-aramejskie E`liszhe ma 6 oznaczeń -tak samo pisanych jak i mówionych.
Żeby to Panu(i) udowodnić musiał bym nad tą jedną sprawą napisać eloborat przynajmniej z kilkunastu stron-a to jest nie potrzebne.Chyba nie zna Pan(i) języków semickich -one bowiem swoją budową są zasadniczo różne od języków indoeuropejskich.
Powiem tak:język hinduski,perski(farsi)czy cygański itp-jako indoeuropejskie są najbardziej zbliżone do języków słowiańskich(po bałtyckich)w tym polskiego,-następne to język;grecki,ormiański i póżniej języki germańskie i romańskie a przedtym jeszcze oczywiście celtyckie.
Powiem jeszcze tak -języki:Ałtajskie to znaczy np:turecki,azerski i tatarski są bliższe polskiemu niż języki semickie-do których zaliczają się :języki arabskie(nie ma jednego mówionego języka arabskiego-choć pisany jeden),aramejskie,czy język hebrajski w tym nowo-hebrajski a także języki etiopskie w tym np:amharski.
Nie wiem czy przeciętni ludzie wiedzą, że język żydowski tak zwany jidysz ,którym mówili żydzi europejscy jest językiem germańskim(powstałym na bazie niemieckiego) a żydowski język ladino(powstały na bazie języka hiszpańskiego) zalicza się do języków łacińskich.
Żydzi więc nie mają jednej literatury i nie mówią jednym językiem ojczystym jak np:Polacy.Żyd jest odpowiednikiem słowa;chrześcijanin, lub muzułmanin.A więc słowo -Żyd oznacza bardziej wiarę (żydowską) niż jeden naród!!!
Ale tak samo jak nie ma jednego narodu arabskiego-tak samo nie ma jednego narodu żydowskiego,chociaż wszystkie mówione języki arabskie są semickie ,a żydowskie nie -bowiem semickimi są tylko;hebrajski i języki aramejskie -natomiast -jidysz to żydowski język germański(jak angielski,czy niemiecki),a ladino to żydowski język romański jak:hiszpański,francuski czy włoski.
Jeden wyraz w językach semickich może być: i rzeczownikiem i orzeczeniem i przymiotnikiem- zależy to od wymowy (akcentu) i np:ogólnego zrozumienia tekstu.
Również obecnie są języki gramatycznie i w wymowie bardziej proste i o wiele bardziej skomplikowane.
Jest to bardzo frapujący (językoznawstwo),szeroki i ciekawy temat do dyskusji,ale chyba raczej dla znawców języków w tym głównie średnowiecznych i starożytnych.

Ja uważam(i chyba jako autor tej strony mam do tego prawo),że przedstawione przezemnie tłumaczenia tekstów-są najlepsze,a co najważniejsze zrozumiałe przez odbiorców-bo oto mi przecież chodzi!

Centurion.


Dzisiaj w dniu świątecznym(szczególnie wielkim dla Polski) miałem iść na długi spacer-takie spacery człowiekowi który ma 78 lat są bardzo potrzebne-chyba-to jest najlepsze lekarstwo.
Kiedy człowiek cieszy się pięknem życia,czyli przyrody: a teraz kolorami jesieni -tym wszystkim co widzą oczy i słyszą uszy oraz co czują; nozdrza i ... serce- to ma czas aby pomyśleć nad tym kim jest i po co się urodził?Czym była przeszłość czym jest terażniejszość a czym będzie przyszłość-czy to ma wszystko sens czy ulegnie zapomnieniu na wieki?
Czym jest życia człowieka dla Pana Boga-jego Stwórcy?
Miałem pisać jutro ale deszczowa i wietrzna pogoda spowodowała to ,że zasiadłem do komputera i piszę.

Na wstępie dziękuję wszystkim za różne wpisy-wszystkie je czytam z najwyższą uwagą -zapewniam!

Tyle wiadomo,że w pewnych
stanach macki naszej duszy mogą
wysunąć się poza granice ciała
i umożliwić jej przeczucia,a nawet
realne spojrzenie w najbliższą PRZYSZŁOŚĆ!.

Johann Wolfgang Goethe
do Johanna Eckermanna.

A teraz ciąg dalszy dotyczący III Wjny Światowej.

WIELKA INWAZJA ISLAMU NA EUROPĘ!!!

Centuria -wstęp:
9,52
Z jednej strony zbliża się POKÓJ , a z drugiej..
WOJNA!
Nigdy nie było jeszcze tak zakrojonej nagonki:
Opłakujcie mężczyzn i kobiety,
oraz niewinnie rozlaną krew..
na całej ZIEMI!
Tak, stanie się tak,że Europa i Francja,
Stanie się łatwym łupem...
dla ...
KAŻDEGO!


Z centuriI 4 (wstęp)wiersz 5:

KRZYŻ OZNACZA POKÓJ,
JEŻELI WYPEŁNIA SIĘ...
PRZYKAZANIA BOGA!


Wszyscy autorzy jakichkolwiek tekstów i twórczości powinni sobie wziąść do serca słowa poety Conrada Ferdinanda Meyera-cyt:
"Nie jestem książką
pełną mądrości
Jestem człowiekiem
pełnym sprzeczności!"

Nostradamus powiedział kiedyś w pałacu królewskim podobnie-ja myślę ,że był skromnym i odpowiedzialnym człowiekiem!

Persage II ,46 ,1,Presage II 46,Centuria II czterowiersz 46(jednoznaczność);

Apres grand troche humain
plus grand s`appreste,
Le grand moteur les sciecles
renouvelle:
Pluye,sang,laict,fer & peste,
Au ciel veu feu,courant
longue estincelle

tłumaczenie:

Po wielkim eonie rodu ludzkiego nadchodzi jeszcze większy.
Wielki sprawca odnowi stulecia:
Deszcze,mleczna krew,głód, miecz i zarazy,
Na niebie widoczny będzie ogień w długich iskrach.

Persage I 77,1
Mars,Jowisz i Uran Wielkimi Panami Nieba!
W`600 z południa Afryki i Bliskiej Azji-Antychryst Mahdi!
Z Ogniem,,Ropą, zarazkami i TORRENTEM,
Rozbija chrześcijańskie mury starej Europy.

89,,4

Wielkie ogniste grzyby rozświetlają wybrzeża;
Hiszpanii,Sycylii ,Hellady jej wysp i Anatolii,
Noc staje się dniem nagłej śmierci dla wielu,
Deszcz żelaznych świetlistych strzał nagrodą Antychrysta!


66,7

Cztery Turbany rozjuszonych lądują na wybrzeżach,
Piąty zielony czeka by zrobić Wielki Porządek!
U wybrzeży Malty Wielka Bitwa morska-pijawki się spóżniają,
Żelazne ptaki,okręty i świetliste strzały przynoszą szatańską śmierć!

84,11

Wielki Taliban Antychrysta rozerwał niebo nad Kalabrią,
OKO bez powietrza rozerwało WSZYSTKO na 20 mil!
Powstały wielki lej wciągnął resztki do bram PIEKIEŁ,
Nowa broń półksiężyca postrachem republik!


88,3

Nad Andaluzją wielki huk i wielka siła zagęszczą powietrze,
Z czarnych zgromadzonych chmur spadnie żółty trujący śnieg,
Ci którzy się nie podusili stracą odzienie i swoją powłokę,
Potem wejdzie Biały Turban z dżwiękami niszczącymi słuch!


Po tych kilku przykładach widać,że Wielki Taliban zastosował w inwazji na Europę szereg nieznanych Zachodowi broni.
Faktycznie przeprowadził zmasowane uderzenie testując je w praktyce.
Przypominam o tym,że Nostradamus napisał ,że po zdobyciu bogatych krajów zatoki arabskiej(perskiej) Mahdi prawie wszystkie pieniądze wydawał na nowoczesne zbrojenia-ściągał też największych uczonych z całego świata.
Tak zwane "petrodolary"stały się zaczątkiem potęgi technologicznej jego armii-do tego stopnia ,że rakietami niszczył satelity przeciwnika!!!

c d n.

Centurion.


Ciąg dalszy:

Wśród wszystkich materiałów żródłowych relacja M.Nostradamusa podaje najbardziej szczegółowy opis nadchodzącej inwazji.
Narracja tchnie życiem,jest pełna dramaturgii,przeraża:można by ją przyrównać do posępnych wizerunków przyszłości,jakie rodzą się w bujnej wyobrażni religijnych katastrofistów czy niektórych twórców science fiction-którzy niewątpliwie scenariusze do swoich filmów układają z różnie-często mylnie tłumaczonych i nie zawsze dobrze wybranych i dobranych:centurii,Alamahu i innych tekstów Mistrza przepowiedni- M.Nostradamusa.
Wizja wieszcza obfituje również w detale-co jest wyjątkiem JEDYNYM pośród wszystkich wizjonerów!
Żaden inny jasnowidz nie podaje tylu nazwisk,nie wymienia tylu miejsc - i to już przeszłych,sprawdzonych przez historię!!!
Czasami określa on dokładnie-albo w dużym przybliżeniu(chociaż czasami stosuje liczne"łamigłówki")-wiek,rok wydarzenia,a nawet miesiąc i dzień.

Jest już bardzo bogata literatura na temat jego twórczości-zarówno ta poważna jak i niestety ta banalna.
Polecam kilka(godnych uwagi) poważnych opracowań chociaż nie wszystkie są już aktualne.
1.Nostradamus-The Nest 50 Years.
2.The Prophecies of Nostradamus.
3.The Complete Prophecies III of Nostradamus.
W języku angielskim jest ich najwięcej-chociaż nieliczne są dobre i pełne.

Prace nad twórczością Mistrza dalej trwają i są na nowo odkrywane.

Mam nadzieje,że cenzura (a każda władza boi się jakichkolwiek przepowiedni!)-nie będzie w tych pracach miłośnikom i badaczom jego twórczości przeszkadzała!!!
Niestety sam Nostradamus napisał,że przed rozpoczęciem III wojny światowej -jego twórczość,a także inne proroctwa będą zakazane przez wszystkie państwa!-Zobaczymy!

Nostradamus wyrażnie pisze,że hordy muzułmańskie zniszczą wszystko co stare.
Na ruinach i zgliszczach po około 50 latach cofnięcia ludzkości w jej rozwoju liczonym od zakończenia wojny- powstanie inny świat i inna cywilizacja.
Będzie on dużo lepszy i bardziej nowoczesny od obecnego.-A...po 500 latach zanikną państwa i narody-ludzie się zjednoczą-chociaż konflikty jak to u ludzi dalej pozostaną.

Nostradamus III Wojnę Światową nazwał OCZYSZCZENIEM(CATARSIS)ŚWIATA!!!

c d n.


Centurion.


Alamach część II 459,2

Krwiożerczy Allahim bije Turków bo nie chcą zgody,
Turcjo nie wierna po co opuściłaś sojusz,
Zawsze najbardziej przelewana jest bratnia krew!
Po trzech miesiącach miasto nad Bosforem padnie,
Dzięki wielkiej zdradzie w Osmańskich szeregach-
Arabowie i Persowie odniosą szybki sukces.

460,4

Patriarcha Wschodu uduszony na klęczkach,
Potem na wielkim krzyżu przez trzy dni będzie wisiał,
Afrykański Wielbłąd czyści przedpola Europy,
Stara znękana Grecjo nie otrzymasz niczyjej pomocy,
Kiedy wszystkie republiki jej potrzebują-
Już Wielki Taliban szykuje swoje knuty!

Na dzisiaj kończę -c d n


Centurion


Marjan napisał(a):
Centurion, czy porównasz konkretne przepowiednie Nostradamusa z odpowiadającymi (oczywiście jeśli są i się pokrywają) proroctwami z Biblii odnośnie III wojny i wydażeń późniejszych?
Czy możesz polecić przekład, który jest najdokładniej oddany w języku polskim?Pisałem na początku,że moim zadaniem jest opisanie tylko jednego wątku - zatytułowanego-cyt:"Kiedy wybuchnie III wojna światowa?"-oraz dyskusja nad tym wątkiem-taki jest przecież temat tej strony.
Napisałem też,że swoje zdanie na ten temat-powtarzam:SWOJE ZDANIE-a mogę się w różnych sprawach mylić-chociaż nie zasadniczych-będę opierał głównie na prawie 10.000 bardzo znanych ,mało znanych i tych prawie w ogóle nie znanych jeszcze tekstów:czterowierszy i sześciowierszy M. Nostradamusa.Trzeba bowiem pamiętać,że od XVI wieku do czasów obecnych miało miejsce szereg wydań twórczości mistrza -w tym też zdarzało się wiele fałszywych lub tzw:niepewnych-to jest wątpliwych-zaczęły się one ukazywać również zaraz po jego śmierci.
Prawdę mówiąc wielu badaczy napotyka wiele trudności w rozpoznawaniu i właściwym tłumaczeniu oraz interpretacji twórczości Nostradamusa.
Jeżeli poruszałem inne sprawy-to znaczy dotyczące nie tylko III wojny światowej to było to podyktowane głównie dyskusją na tej stronie i zadanymi pytaniami.
Jeśli chodzi o tzw proroctwa Biblijne - czyli tzw "Kod Biblii"to ze zrozumiałych chyba względów poruszę je na samym końcu.
Polska jest krajem w zdecydowanej większości rzymskokatolickim-a Kościół ten odgrywa w Polsce dużą rolę-jakakolwiek więc poza kościelna interpretacja Biblii nie była by dobrze przyjęta.
Nie znam interpretacji Biblii w języku polskim,którą mógł bym Panu polecić.


Centurion


jan012 napisał(a):
To wspaniale, że znalazł Pan dzisiaj czas. Dziękuję.
Chciałbym jeszcze na moment powrócić do wydarzeń poprzedzających wybuch III WŚ.

Czterowiersz 97 z Centurii VI

Niebiosa będą się piec przy czterdziestu pięciu stopniach,
Ogień zbliża się do wielkiego nowego miasta,
Ogromny płomień wzbije się w górę,
Kiedy chcą otrzymać dowód od Normanów

W opracowaniu, które czytałem czterowiersz ten jest interpretowany jako zapowiedź wybuchu nuklearnego w Nowym Jorku. Różne były tylko interpretacje ostatniego wersu. Komentatorka dzieł Nostradamusa, Pani Erica Cheetham, uważa że to aluzja do militarnego lub dyplomatycznego udziału Francji w zniszczeniu Nowego Jorku. Ciekaw jestem Pana zdania na ten temat, oraz czy jest więcej przekazów Nostradamusa na temat ataku na Nowy Jork. Jak Pan wcześniej pisał, może to być wydarzenie, które zapoczątkuje dekadę (10 lat) superterroryzmu islamskiego, po której to możliwy jest początek III wojny. Przyjmując, że początek wojny to rok 2021 to wydarzenie to powinno mieć miejsce wkrótce tzn. w przeciągu najbliższego roku.

Jest to jedno z tłumaczeń tego textu-ja opowiadam się za innym:

Przy czterdziestym piątym na niebiosach pojawi się wielki błysk,
Potworny płomień zbliży się do bram Nowego Miasta,
Po krótkiej chwili nagle wzbije się wysoko w górę,
Aby pognębić tym dowodem pychę Normanów(lub Amerykanów).

-Nostradamus dość często w swoich tekstach Normanami nazywał m.innymi Amerykanów-po prostu do wielu krajów stosował różne nazwy np.Francję nazywał:Francją,Galią,Kogutem,Starszą Siostrą itp.
Nostradamus wiedział,że Vikingowie-czyli Normanowie pierwsi-to jest przed Kolumbem przybyli do Ameryki którą nazywał np:Ameryką ,Atlantydami,Sternikiem Świata,Wielkim Neptunem itd.itp.

Znam to tłumaczenie ,które Pan napisał-ale nie uważam go za udane -szczególnie w tłumaczeniu na język polski.
Znam jeszcze 4 inne różniące się nawet bardzo tłumaczenia tego czterowiersza-tak to już jest z wielu(chociaż nie wszystkimi tekstami) m.Nostradamusa.
Podawałem już przykład wielu tłumaczeń czterowiersza dotyczącego roku 1999(proszę go odnależć na tej stronie).Nawet bardzo poważni badacze tłumaczą go i interpretują go w całkiem odmienny sposób!!!

Ja jestem zwolennikiem tłumaczenia tekstów Nostradamusa na język polski w sposób zrozumiały dla odbiorcy-ale nie pozbawiający ich tajemniczości-w czym tkwi cała ich uroda!!!

Czterowiersz którego przytoczyłem(tłumaczenie) w odpowiedzi na Pana pytanie interpretuje dwojako:
1.Jako akt terrorystyczny muzułmanów na Nowy Jork w postaci zrzucenia tzw:"brudnej bomby" atomowej-np z łodzi podwodnej-proszę zwrócić uwagę na niezbyt dużą celność ładunku(słowa:przy,w pobliżu 45 stopnia)
lub 2. Zrucenia bomby nuklearnej przez Chińczyków w czasie trwania wojny amerykańsko-chińskiej(po zniszczeniu Rosji) na Nowe Miasto-czyli Nowy Jork,który leży faktycznie przy 45 stopniu szerokości geograficznej.
O wojnie amerykańsko-chińskiej ,która ma być jednym z wielu tragicznych elementów związanych z III wojną światową też mam zamiar napisać.


Centurion.


Stan z Montrealu napisał(a):
Szanowny Panie !
Pisze Pan tak pieknie , ze jak taki niedowiarek zaczynam czytac od poczatku Panskie tlumaczenia , juz z mieszanymi odczuciami. Wniosl Szanowny Pan na to forum wiele ciekawostek majacych spelnic sie w przyszlosci.Chcialbym zadac Panu pytanie.Czy jesli rzady poteg militarnych , ekonomicznych przyjely jako pewnik przepowiednie , ktore pan tak pieknie tlumaczy, moglyby zaczac dzialac i zmienic bieg przyszlych wydarzen ? Postanowilem ze zrobie kopie , postaram sie przetlumaczyc panska interpretacje przepowiedni i zainteresowac prase .Chcialbym zaiteresowac prase nie tylko Panska interpretacja ale i Panska osoba.Jesli Pan wyrazi zgode bede usilowal, chociaz biorac pod uwage sceptycyzm mediow, szczegolnie amerykanskich, kanadyjskich, australijskich do przepowiedni latwe to nie bedzie.Z wyrazami szacunku pozdrawiam Pana.


Jeżeli chce Pan mi pomóc to proszę nie zaczynać z prasą.
Media -zapewniam Pana to nie najlepsza droga do poruszania tematów dotyczących przepowiedni.
My badacze Nostradamusa i w ogóle twórczości różnych jasnowidzów wiemy o tym dobrze.
Zapewniam Pana,że moja książka albo zostanie przemilczana przez krytykę,albo będzie się wszystko robić żeby ją zdyskredytować.
Pana planowane działania mogą mieć skutek odwrotny od zamierzonego-to jest mogą w ogóle uniemożliwić wydanie mojej książki.
Może oczywiście również ta strona zniknąć z forum GP-lub właściciel może uniemożliwić mi dokonywania dalszych wpisów.

PRZEPOWIEDNIE-ich INTERPRETACJE!-to temat wrażliwy -niejednoznaczny, a nawet bywa grożny dla niektórych środowisk,które często traktują je tak samo jak np:różnego rodzaju schizmy-PROSZĘ O TYM PAMIĘTAĆ I BYĆ OSTROŻNYM!!!

Czasami w dobrych intencjach można nieumyślnie komuś zaszkodzić-a nie pomóc!
Dziękuję za dobre chęci,ale Proszę te sprawy pozostawić mnie!

Centurion.


Nathan napisał(a):
Panie Centurionie, dziękuję za odpowiedź. Zgadzam się z Panem, że Pańska wersja brzmi znacznie lepiej i jest o wiele czytelniejsza od tłumaczenia owego nieznanego autora. Spokoju nie daje mi jednak fakt, że gdzie bym nie szukał wspomnianego czterowiersza, zawsze brzmi on zupełnie inaczej, niż przedstawione przez Pana tłumaczenie. Pisał Pan wcześniej, że w różnych wydaniach czterowiersze były przestawiane i różnie numerowane, ale to najwyraźniej nie dotyczy tego, o którym mowa...

Oto Centuria IV, czterowiersz 33 z poszczególnych wydań Les Propheties:
Obrazek
1555
Obrazek
1557 Utrecht
Obrazek
1557 Lyon
Obrazek
1568
oraz coś od Jean-Aimé de Chavigny - asystenta Nostradamusa:
Obrazek
1597 La premiere face du Ianus

Jak widać, czterowiersz jest niemal identyczny w źródłach, które wcześniej podawał Pan jako te, z których korzysta Pan przy okazji tworzenia niniejszego wątku. Jest w nim mowa o Jowiszu, któremu bliżej do Wenus niż jawiącego się w pełni księżyca, Wenus ukrytej w bieli Neptuna i tak dalej. Spotkałem się z opinią, że ów czterowiersz jest przepowiednią odkrycia Neptuna, tak jak VIII, 69 przepowiada odkrycie Urana, a I, 84 odkrycie Plutona. Tak czy siak, nie ma ani słowa o urodzonym w Bawarii, czy też Romanii/Rzymie i Galii/Francji zdradzonych przez niemieckiego papieża. Z czego wynikają takie rozbieżności? Dodam tylko, że w przypadku innych przedstawionych przez Pana tłumaczeń sytuacja jest podobna: spora część nie odpowiada pod względem treści wskazanym przez Pana oryginalnym czterowierszom. Inne natomiast pasują jak ulał. Liczę, że rozwieje Pan moje wątpliwości.

Pozdrawiam,
Nathan

Szanowny Panie Nathanie-bardzo się cieszę,że zwracacie(m.innymi Pan) uwagę na poprawność tekstów
Jak już wspomniałem wcześniej;- ja trochę niedowidzę-mam bardzo słaby wzrok.Na komputerze też nie bardzo biegle piszę-JEST TO DLA MNIE PROBLEM NIE LADA.

Cóż mam powiedzieć-przepraszam -ale się po prostu pomyliłem. Czterowiersz,który napisałem pod numerem centuria 4 czterowiersz 33 powinien być zapisany jako czterowiersz 133.Po prostu nie mam czasu(teksty tu pisane to nie wydanie książkowe-a w książkach też bywają nie zamierzone przez autorów błędy -do których są dołączane tzw:erraty.
Czterowiersz ten - zresztą nie pochodzi z tych przedstawionych przez Pana wydań.

Niektórzy(wyjątki) uważają(w odróżnieniu ode mnie),że Nostradamus nie jest jego autorem.

PRZYPOMINAM!!!-TO BARDZO WAŻNE CO NIŻEJ PISZĘ:

Z twórczością Nostradamusa jest podobnie jak z tzw: APOKRYFAMI BIBLIJNYMI!!!
Nie wszystkie jego teksty i wydania tych tekstów są uznawane przez badaczy.BADACZE TEŻ MAJĄ ODRĘBNE ZDANIA-I O TYM NALEŻY PAMIĘTAĆ!

Nie wszystkie Księgi starożytne są uznane przez poszczególne kościoły chrześcijańskie:-

Dotyczy to zarówno Starego Testamentu-np:Apokalipsy:Mojżesza ,czy Eliasza,3 księga Machabejska ,Życie Adama i Ewy i wiele wiele innych.Niektóre z tych ksiąg uznają inne kościoły chrześcijańskie np:prawosławie.

Nowy Testament (kanon)nie zawiera np:Ewangelii św. Piotra,Ewangelii św.Tomasza,Ewangelii św.Pawła,św Marii Magdaleny itd.Ale znowu niektóre z nich są uznawane przez inne wyznania chrześcijańskie,chociaż nie kościół rzymsko-katolicki.


Czterowiersz,o którym pan wspomniał :4,33 -ma kilka tłumaczeń:

Te na ogół powszechnie przyjmowane brzmi:

4,33
Jupiter,bardziej związany z Wenus niż z Księżycem,
Który lśni swym pełnym blaskiem:
Wenus niewidoczna:pod światłem Księżyca-Neptun,
Który potężną lancą trafiony zostanie przez Marsa.

Ale są też podobne -choć inne wersje tłumaczeń.

JUŻ PISAŁEM ,ŻE TEKSTY(czterowiersze i sześciowiersze) NOSTRADAMUSA dzielą się na dwie kategorie:

1.Jednoznaczne i-
2.Wieloznaczne -czyli tzw: JANUSOWE!
Te pierwsze dotyczą jednego zagadnienia-a te drugie JANUSOWE -mogą dotyczyć: 2,3 lub 4 wydarzeń historycznych w różnych wiekach dziejów ludzkich obejmujących okres do roku 3792.

W/w czterowiersz jest właśnie takim- JANUSOWYM CZTEROWIERSZEM!

Interpretaja tego czterowiersza dotycząca odkrycia planety Neptun jest w/g mnie poprawna.
Otóż na nocnym niebie latem istnieją najlepsze możliwości obserwacji w czasie najniższego położenia słońca pod horyzontem.
Kiedy zaznaczymy dokładnie zenit(meridian punkt kulminacyjny)i wschód (ascedent) wtedy koncepcja Nostradamusa pokrywa się więc całkowicie z możliwą do stwierdzenia konstelacją:jest czas pełni Księżyca(wiersz2);w świetle pełni Księżyca ginie światło Neptuna(ostatnia połowa 3 wiersza);podczas pierwszej obserwacji Neptuna odległość pomiędzy Jupiterem była mniejsza niż odległość pomiędzy Jupiterem(Jowiszem) a Księżycem(wiersz 1);Wenus jest niewidoczna tzn znajduje się pod horyzontem -ten fakt ustala czas na "około północy"!(pierwsza połowa 3 wiersza):Mars znajduje się w opozycji -do Neptuna(wiersz-linijka 4)-należy tu wspomnieć,że w języku astrologów słowa"z trudnością namierzony"jednoznacznie oznaczają opozycję,a w tym wypadku tym bardziej :ponieważ Mars jednocześnie z planetą Saturn znajduje się w opozycji,czyli w pewnym sensie podwójnie waży(gravee branche" w 4 linijce-wierszu)
Ale jak zaznaczyłem powyżej czterowiersz 4,33 jest Janusowy.
Pisałem poprzednio o licznych wojnach ,które przewidział do roku 3792 M.Nostradamus.
Ten czterowiersz dotyczy też tak zwanej Wojny Globalnej-czyli równocześnie dwóch wydarzeń w historii ludzkości.
Zaznaczę tylko krótko i pobieżnie:
Mars-bóg wojny.
Jupiter-jowialista-mądrość ponad przeciętna(Jowialistą Nostradamus nazywa też Henryka Szczęśliwego-jednego z bohaterów III wojny światowej).
Księżyc-zło tak jak półksiężyc-z trudnością namierzone rakiety z księżyca.
Wenus -bogini piękności(piękna Ziemia),ale i zdrady.
Itd.Mógłbym to dokładniej opisać,ale nie wojna globalna stanowi przedmiot naszego zainteresowania.
Proszę mi wybaczyć nie zamierzone pomyłki-ale przecież nikt nie jest doskonały.
Możliwe ,że ze względu na ogrom materiału,brak czasu i moją(niestety wzrokową ułomność popełniłem więcej błędów-za co oczywiście przepraszam).

W związku z powyższym nie będę już oznaczał(numerycznie)przytaczanych tekstów-a wiarę i przekonanie do nich pozostawię państwu.-(Podany tekst oznaczę tylko na ewentualne życzenie czytelnika-w ten sposób unikniemy może większych nieporozumień).


Centurion.


dwiejedynki napisał(a):
Według mojej wiedzy w 431 r. sobór odbył się nie w Nicei, ale w Efezie (potwierdza to też Wikipedia http://pl.wikipedia....i/SobĂłr_Efeski ) i trwał od lipca do września tego roku. Szczegół, ale istotny dla wiarygodności Pana pracy.
Moim zdaniem ważniejsze jest, że postanowienia soboru zostały zatwierdzone przez cesarza (czyt. weszły w życie) dopiero w 2 lata później, dlatego za rok początku Liturgii chyba należy przyjmować nie 431, ale 433 r. - oczywiście jeżeli obstajemy przy tym soborze. Osobiście większą wagę przykładałbym do zmiany liturgii rzymskiej przez stopniową zmianę i reinterpretację Dekalogu (co poniekąd potwierdza to sam Nostradamus, pisząc o religii przyszłości), ale w tym wypadku punktem wyjścia byłyby zupełnie inne sobory i po dodaniu 600 lat wylądowalibyśmy w trochę innych latach XXI, a nawet XX w.


Ma Pan oczywiście rację na I-ym Soborze w Nicei(Azja Mniejsza po grecku :Nikaja)- doszło do pewnych ustaleń kanonicznych.Natomiast zostały one całkowicie uzgodnione i potwierdzone na Soborze w Efezie(też Azja Mniejsza),a odbytym w latach 431-433.

Oczywiście Bardzo dziękuję za zwrócenie uwagi i..Przepraszam Pana i czytelników.

Oczywiście każdy ma prawo wiarygodność moich wypowiedzi(ale nie pracy-bo to nie jest jeszcze praca) oceniać w/g własnych przemyśleń.

Natomiast -ja też mam wgląd do Wikipedii i oczywiście gdybym wszystko co piszę dokładnie sprawdzał to bym takiego błędu(dość prostego)na pewno nie popełnił.

Robię blędy bo nawet nie wszystko dokładnie czytam i sprawdzam -co napisałem-po prostu nie mam na to czasu.
Nie traktuję swoich wypowiedzi na stronach internetowych-jako swojej pracy gdzie wszystko musi być dokładnie sprawdzone.

Mam do wyboru dwa wyjścia:

1.Pisać dużo mniej-zwracając uwagę na wszystko-sprawdzać kilkakrotnie i dokładnie wszystkie moje wypowiedzi-właśnie pod względem wiarygodności.Ale pewno tematu bym nie skończył-bo przecież staram się też odpowiadać na Wasze pytania.
2.Pisać możliwie jak najwięcej i..popełniać błędy przede wszystkim oczywiście te PROSTE,które w pośpiechu pisane i przy moim stanie zdrowia są nie do uniknięcia.

Nie zamierzam pisać tutaj w nieskończoność -nałożyłem sobie ostateczny termin-do najwyżej 20 grudnia b,roku.
Póżniej na tę stronę-jeżeli będzie jeszcze istniała-będę może wchodził(z braku czasu-pisanie książki)już bardzo rzadko.


Nostradamus zawsze za początek liczenia rachuby czasu uważał pierwszą a nie ostatnią datę wydarzenia-dlatego rok 431 a nie rok 433 uważam za rozpoczęcia datowania tzw: dat liturgicznych.
Oczywiście(o czym już pisałem)-każdy również i Pan może mieć swoje zdanie w tym i w innych tematach przeze mnie przedstawianych.

Centurion


Pozdrawiam i zachęcam do aktywności.

edit:
Zacząłem przeglądać teksty od początku i niedługo potem przestałem. A to dlatego, że prawie w każdym poście było coś na temat, a nie chciałbym raz jeszcze wklejać tego samego. Dlatego też proszę o niepoddawanie się i spróbowanie przejrzenia tych interpretacji, bo moim zdaniem są tego warte. Szczególnie w obliczu wydarzeń, jakich jesteśmy świadkami obecnie na świecie.

Użytkownik kamilus edytował ten post 06.04.2011 - 14:03

 • 3#36

Krzewiciel.
 • Postów: 312
 • Tematów: 1
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ciekawe są te katastrofy kosmiczne. Pierwsza to uderzenie dużego meteoru dwa lata po rozpoczęciu III WŚ, natomiast druga to przebiegunowanie. Przepiegunowanie i w sumie nie tylko to- wszystko ma się zmienić nawet czas dobry (ma się wydłużyć o 4 minuty). Co więcej, wpłynie na to wszystko tajemnicza planeta, o której pisze Nostradamus. Ma ona również zmienić całkowicie Wenus (stanie się możliwa do zamieszkania). Pisze tu o tym, ponieważ to forum przede wszystkim zajmuje się tymi zagadnieniami.

"Przed trzecią Wielka Przestroga Stwórcy!
Ziemia będzie się trząść coraz częściej i mocniej,
Wybuchy śpiących wulkanów i kwaśne deszcze,
Wielkie huragany i oszalałe spiętrzone wody,
Raz mrożne raz ciepłe zimy, raz gorące raz chłodne lata,
Straszne choroby,powodzie,susza i głód -wszędzie zapach śmierci!"

EDIT:: Jeśli wojna ma wybuchnąć w 2021 roku jak to pisze Arteuza, to w tym roku musi się ziścić ta centuria:


Trzecia Wojna się rozpocznie w 10 lat
nim jego wojska zginą w azjatyckim kraju Tamerlana
Niespodziewanie i nagle Wielki Grzyb ognia
w siódmym miesiącu zniszczy armie sprzymierzonych
a płacz i żałoba będzie ogólna,bo trumny będą puste
odtąd powoli pod zielonymi sztandarami Mahometa
półksiężyc rozpocznie swój zwycięski marsz na ziemie chrześcijańskiej Europy
Jednooki Talib ogłosi się kalifem zjednoczonego imperium Allaha


Jak można zauważyć powinno się to dokonać w lipcu.

EDIT2::

Jeszcze jeden szalenie ciekawy tekst:

W mieście zburzonego muru
Wielki wybuch na targowisku podróżnych
Nie dawno zbudowane pochłonie liczne ofiary,
Płacz i lament wśród bliskich z wielu krajów.
Tylko ludy półksiężyca się cieszą-
Do czasu nim się okaże,że wielu jest z ich stron!

Większości badaczy wydaje się,że chodzi tu o nowy dworzec kolejowy(Nostradamus nazywa go targowiskiem -pewnie ze względu na handel) w Belinie(miasto zburzonego muru) i zamach terrorystyczny który tam najprawdopodobniej -oby nie!-nastąpi.


Użytkownik Krzewiciel edytował ten post 06.04.2011 - 15:17

 • 0

#37

DeXc.
 • Postów: 16
 • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W mieście zburzonego muru
Wielki wybuch na targowisku podróżnych
Nie dawno zbudowane pochłonie liczne ofiary,
Płacz i lament wśród bliskich z wielu krajów.
Tylko ludy półksiężyca się cieszą-
Do czasu nim się okaże,że wielu jest z ich stron!

Większości badaczy wydaje się,że chodzi tu o nowy dworzec kolejowy(Nostradamus nazywa go targowiskiem -pewnie ze względu na handel) w Belinie(miasto zburzonego muru) i zamach terrorystyczny który tam najprawdopodobniej -oby nie!-nastąpi.


Jeżeli chodziłoby o Niemcy,a dokładnie o Berlin, to na myśl przychodzi mi tylko nowy międzynarodowy port lotniczy Berlin Brandenburg,który zostanie oddany do użytku jeszcze w maju tego roku. Może to być dobry cel dla terrorystów... Co do lamentu i płaczu bliskich z wielu krajów to jak najbardziej pasuje do tego lotniska,gdyż jest to port międzynarodowy, który oferować będzie mieszkańcom całej Europy podróże do najdalszych zakątków świata. :/
 • 1

#38

Krzewiciel.
 • Postów: 312
 • Tematów: 1
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Rzeczywiscie DeXc to się trzyma kupy. Co więcej: bardzo, ale to bardzo jest to możliwe.

Jest nawet specjalny wydzielony kawałek do handlu:

Business park
The area surrounding BBI (Brandenburg Berlin International Airport) is zoned as a commercial district. Plans call for the construction of shopping centres and parking structures as well as industrial, commercial and office spaces.
Situated directly at the terminal complex will be the BBI Airport City with an area of 16 ha (40 acres). Marketing of the real estate has begun in autumn 2006 and beginning in 2009 offices, restaurants and retailers will be opening here.
To the north is the BBI Business Park Berlin with a planned area of 109 ha (270 acres) for industrial and commercial use.
A further Business Park North was planned as a future use of the area of the old Schönefeld terminal. However, so far there are no definite plans for the future use of this area.

 • 0

#39

kamilus.
 • Postów: 1231
 • Tematów: 106
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeśli chodzi o wybuch bomby atomowej w tym roku to tak, według interpretacji Centuriona tak ma być. Ale niekoniecznie musi to być lipiec, bowiem nazwa "siódmy" brzmi podobnie jak "wrzesień" po francusku - AFAIR Arteuza pisał o tym w przepowiedniach, do których tutaj jeszcze nie doszliśmy. No i cieszy mnie każdy przejaw aktywności w tym temacie :)
 • 1#40

kamilus.
 • Postów: 1231
 • Tematów: 106
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak zauważyliście, z początkowych dwóch postów dziennie przeszedłem na formułę "jednodniową". Pomyślałem, że ogrom tekstu x2 to za dużo niż ogrom tekstu x1 :)

Także standardowo już zachęcam do czytania, komentowania i ogólnej aktywności w temacie.

I kolejna porcja interpretacji, w tym m.in. o wielkiej katastrofie kosmicznej oraz o broni, która ma zatrzymać europejskie rakiety z bronią jądrową, którą centurion nazywa - uwaga - torrentem!

Ciąg dalszy:

INWAZJI MAHDIEGO NA EUROPĘ W CZASIE III WOJNY ŚWIATOWEJ -LATA ;(1921-1923?)

Tym razem bez numeracji tekstów-jak już wyjaśniałem i podawania żródeł).
)
Od Słupów Herkulesa po Złoty Róg Bosforu,
Śródmorze ogarnęła przerażająca Łuna Ognia,
Hiszpania,Italia,Hellada i Wyspy w płomieniach,
Biały,Czerwony,Czarny i wspomagający Błękitny,
Uderzają ze wszystkich stron afro-azjatyckiego wybrzeża.
)
Zielony Turban potomka Wielkiego Saladyna czeka...
Aby na Świętej Ziemii chrześcijan zrobić Wielki Porządek,
Wszędzie słychać płacz,lamenty i prośby błagalne do Pana,
Ci co nie wierzyli-to uwierzą widząc wszędzie ruiny i okrutną śmierć bliskich!
)
Statki i okręty,zielone flagi niosące w górze,
Przedostaną się blisko Gibraltaru,
By przynieść Pampelunie smutne swoje zbrodnie.
Tysiące trosk śmiertelnych spadnie na to miasto,
Co wiele razy pod nowym atakiem upadnie,
By przypaść ostatecznie obcemu Imperium.
)
Widok jego armii niebiosa do płaczu pobudzi,
Hannibal ułożył już wcześniej swe plany.Szykują się jego floty.
Obfita,gęsta mgła w Świętego Denisa.Statki zwlekają,
Ale nie przestrzegają ciszy ani o przyszłość nie dbają.
)
Zobaczcie jakie sztandary maszerują w głąb Hiszpanii!
Od najdalszych krańców Europy prą naprzód żelazne rumaki.
Będą mieli problemy z przekroczeniem wąskiego morza:
Partyzanckie podjazdy opóżnią ich pochód.
)
Wojna grzmi wielu opuszcza swe farmy.
Granice padły krzyżują się grożby i pogłoski.
Wódz zdradza wodza.Hiszpania i Niemcy schron dają
Uciekinierom.Zbliża się niechybnie wielka flota muzułmanów.
)
Sinobrody w Kordobie i Grenadzie zapuścił korzenie,
Krew jak z beczek rozlane wino płynie wszędzie strugami!
Złapanych księży wieszają na krzyżach wzdłuż szerokich dróg,
Starcy zabijani,kobiety i dzieci skuci łańcuchami poganiani do portów.
)
Pada Barcelona i Walencja pod naporem floty półksiężyca,
Wściekły Lis ze szramą na skroni rozkazuje wywieszać flagi Mahometa,
Ludnośc miejscowa dziesiątkowana dla przestrogi,
Miejscowa kolumna pomaga zdobywcom w ich rządach i działaniach.
)
Saragossa broni się długo-ale ulega hukowi i trzęsieniu,
W wielkim ogniu grzyba ciała i dusze wszystkich zginęły,
Do strasznego miasta zmarłych -nikt nie ma wstępu,
Jeszcze kilka w Iberii spotka od prześladowcy złowrogi los!
)
Lizbona i Porto zdobyte od lądu -od wody wielka blokada,
Dzięki Allachowi za Wielki powrót Maurów i Berberów.
Nad krajem króla Żeglarza powiewają sztandary zdobywcy,
Islam i jego kultura wkracza wszędzie za sprawą Sinobrodego!


)
Śliczna stolica zniszczona ognistymi strzałami,
Wkrótce Biały Turban Panem całej Hiszpanii,
Wandaluzja odżyła!W Kordobie głoś muzzeina,
Obwieszcza Światu odrodzenie i chwałę Islamu!

Oto kilka tekstów dotyczących zajęcia przez wojska Mahdiego i Sinobrodego:Hiszpanii i Portugalii(odbicia).

c d n.

Centurion


Ciąg dalszy:

Pierwszy czterowiersz cyt:-"Od Słupów Herkulesa do Złotego Rogu Bosforu" itd-
dotyczy oczywiście ataku wielomilionowych zmasowanych rzesz muzułmanów na wszystkie kraje Europy leżące w basenie Morza Śródziemnego z wyjątkiem jak się wydaje Francji-gzie zaatakowane zostało tylko wybrzeże lazurowe aby zdobyć przyczółki do dalszej agresji.
Słupy Herkulesa to cieśnina gibraltarska przy wejściu do Atlantyku.
Zaś zatoka Złoty Róg wchodzi w miasto Stambuł(Konstantynopol)z cieśniny Bosfor,która Morze Egejskie i Morze Marmara(części Morza Śródziemnego) łączy z Morzem Czarnym.
Widać ,że muzułmańskie Turbany podzieliły się rolami:
1.Biały Turban pod wodzą Sinobrodego(Jezusa Muzułmańskiego) i tajemniczego (z blizną na skroni)-Hannibala atakuje Hiszpanię i Portugalię pozostawiając za sobą spalone i wyludnione Baleary:

)
Minorka i Majorka od rdzawej chmury spalona i wyjałowiona,
Wszędzie na wyspach zalega popiół i czarny piach!
Po zwycięstwie będą tam obozy wrogów Allacha,
Zielony będzie tam długo się mścił

)
Przez kraj wielkiej rzeki Gwadalkiwir,
Daleko od Iberii do królestwa Grenady,
Krzyże odepchnięte przez ludzi Mahometa,
Dowódca z Kordowy zdradzi swój kraj.
)
Wielka posiadłośc zostaje opuszczona,
Koło Ebro uformują się zebrane oddziały,
Góry Pireneje przyniosą krótką pociechę,
W maju ziemia ogniem znów zadrży.
)
Sinobrody nie jest zadowolony-Hannibal pieczętuje,
Przez kraj maszerują szahidzi zielonych-na ramieniu...
Każdemu ,który przeżył- wypalają znak krzyża!
Tylko nieliczni za sprawą przysięgi stają się niezbędni.

)
Niedaleko Duero przez Morze Tyrreńskie zamknięty,
Przyjdzie pokonać wielkie Góry Pireneje.
Rzeką któtszą w ukryciu,
do Carcasonne poprowadzi ludzi.
)
W niecały rok Hiszpania poddana,
W Toledo Sinobrody przyjmuje koronę Al Wandaluz,
Za sprawą Kalifa Wielkiego Talibanu -
Wielki Mufti zakłada na nim złote szaty Emira Kordoby!

Nostradamus wielokrotnie zapowiadał zdobycie Hiszpanii i Portugalii przez Wielki Taliban.
Inwazja muzułmańska będzie się rozwijać i będzie się odbywać w kilku kierunkach m.innymi na Grenadę i Kordowę(Kordobę).
Komendant Kordowy podda miasto po krótkiej walce.
Większość terenu Hiszpanii zostanie poddana .Po zniszczeniu i utracie"ślicznego"Madrytu stolica zostanie przeniesiona do Saragossy.Naturalną ochronę będą im dawać Pireneje.Jednak muzułmanie zdecydująv sę na użycie najprawdopodobniej boby weodorowej i zniszczą całkowicie to miasto.
Wieloma taktycznymi manewrami muzułmanie przechytrzą osamotnionych Hiszpanów i przez zachodnią Francję(Carcasonne) zajmą już całą Hiszpanię wraz z Portugalią.

Trzeba pamiętać o kilku sprawach o których już pisałem:
po 1-we wszystkich krajach Śródziemnomorskich wybuchną na rozkaz Mahdiego rewolty zbrojne -na dwa tygodnie(lub miesiące)przed inwazją-a więc w krajach tych będzie wielkie zamieszanie i walki wewnętrzne z 5-tą kolumną muzułmaNską.
2.Rosja będzie walczyła z Chinami,Japonią i Talibanem,a w USA będzie trwała II Krwawa Wojna domowa itd.
3.Akcja ta będzie dobrze zaplanowana i przemyślana -Taliban będzie w początkowej fazie wojny miał olbrzymią przewagę.
W jednej ze swoich przepowiedni M.Nostradamus nawet twierdzi ,że Wielki Taliban będzie dysponował-UWAGA!-100(sto milionową Armią-jakiej świat nie widział!!!
Wielka rzesza NIENAWISTNYCH muzułmanów będzie rozsiewała wszędzie śmierć i zniszczenie.
Jedna z przepowiedni mówi że będą rożucane różne chorobotwórcze zarazki.

III WOJNA ŚWIATOWA STAWAĆ SIĘ BĘDZIE POMAŁU _-WOJNĄ RELIGIJNA CHRZEŚCIJAŃSTWA Z SLAMEM!!!
WOJNĄ NA ŚMIERĆ I ŻYCIE!-któraś z tych religii musi zniknąć -jak pisze Nostradamus.
O prześladowaniach muzułmańskich na zdobytych ziemiach muzułmańskich Nostradamus pisze:
cytuję:-
TO NIESAMOWITE,PORAŻAJĄCE-NIGDY PRZED III WOJNĄ I PO III NIE BĘDZIE TAKICH OKROPNOŚCI !!!

Na wypalonych Balearach powstaną obozy śmierci dla przeciwników Islamu z Hiszpanii!


c d n.

Centurion


Ciądg daklszy inwazj na Europę:

Nostradamus,tak jak Edgar Ewans Cayce a także m.innymi Maria de Sabato mówią z wielkim niepokojem o pojawieniu się wśród narodów arabskich WIELKIEGO PROROKA I WOJOWNIKA-MAHDIEGO,za którego każdy muzułmanin odda życie i dosłownie nie tylko w przenośni wejdzie w ogień-JAKO WYPEŁNIENIE OFIARY!!!
Nazywają go NAJWIĘKSZEGO Z NAJWIĘKSZYCH-jest to człowiek pozbawiony jakichkolwiek skrupułów-jest obojętny zimny i wyrachowany.
Wyrażną radość i przyjemność sprawia mu samodzielne wydawanie i wykonywanie wyroków śmierci.
Posiada ciągle uzupełniany liczny harem nałożnic-ponoć ponad 1000 kobiet,który pilnuje powstała klasa eunuchów.
Kobiety które przestają go interesować po prostu zabija-czasami własnoręcznie poprzez poderżnięcie gardła.
W jego licznym haremie trwa wieczny strach!
Wśród swoich dowódców wywołuje sam lub poprzez podstawione osoby różne intrygi-które pozwalają kontrolować sytuację.
W jednej z przepowiedni Nostradamus nazywa Mahdiego-LUDZKIM WCIELENIEM LUCYPERA-WRĘCZ SYNEM LUCYPERA!!!

)
III Antychryst z ciemnych czeluści LUCYPERA-
Przemienił Świat w śmiertelne BRAMY PIEKIEŁ!
Jego tysiąckrotny harem w wiecznie nieprzemijającym strachu,
A każdy sługa jego oddaje ciało i duszę -w rozpalonym ogniu!

)
Zabawą dla niego nienawiść i walki gladiatorów,
Syn Lucypera nie przebiera w środkach,
Lepiej by było żyć przed nim lub po nim,
Niż wczasach oddanych mu -by lud zobaczył PIEKŁO!

A teraz przechodzę do zdobycia przez muzułmanów ITALII(WŁOCH)!

Dodam jeszcze ,że Mario de Sabato powiedział,że jedną z przyczyn inwazji na Europę będzie pokusa materialna- miraż zdobycia bogactw Zachodu -to głównie on(ale nie tylko) przyciągnie azjatyckie wielomilionowe hordy muzułmańskie.
Oczywiście również w czasie inwazji na Europę będą się odbywaćmiędzynarodowe szczyty i wezwania do pokoju-Ale będzie już za póżno:

)
Umierające wszędzie republiki,
Szukają rozejmów i porozumień,
Zwinięty Wąż z sykiem prostując kręgosłup-
Kąsa i opluwa półżywe i nierozsądne.

Aha jeszcze jedno--jeżeli Nostradamus używa określenia"zmiany"to ma on na myśli nieszczęścia(angielskie słowo disaster-nieszczęście-oznaczało pierwotnie "zakłócenia biegu gwiazd").
)
Saturn i Jowisz spotkają się w znaku Barana;
O Wieczny Boże,jakież przyjdą zmiany!
Jakie wzburzenia we Francji i Włoszech,
Gdy powrotny obróyt historii niesie znów ciężkie czasy!

Zachodnią Europę o zamierzonym niespodziewanym ataku Wielkiego Talibanu będzie chciał ostrzec jeden z przeciwników Mahdiego.Ale nie obdarzony on zostanie zaufaniem,gotowego wyrzec się własnej wiary:

)
Tuż przed tym,nimwypełni się,
Z Persji przybędzie posłaniec,
Nisąc do Francji słowo swe.
Próżne nadzieje odrzucą go:
Przeciw Allahowi on blużni,
Gotów na niby odrzucić swego Boga.

Wkrótce jednak fakty(w tym rewolucje muzułmanów w ich własnych krajach)zaczną coraz mocniej przemawiać na korzyść prawdy zawartej w niepożądanym przesłaniu.Kiedy jednak zlaicyzowane i rządzone głównie przez lewicę i pewne siebie społeczeństwa Zachodniej Europy się zorientują o co tak naprawdę chodzi-I UDERZĄ NA ALARM!-będzie już za PÓŻNO!!!

Nastąpi ogólne zwątpienie i przygnębienie-wzrośnie gwałtownie znaczenie popularnych objawień różnego autortymentu jasnowidzów i przepowiadaczy,zarazem zaś zmniejszą się w Europie wpływy tradycyjnych religii.


BRUTALNA WOJNA JAKIEJ DOTYCHCZAS NIE BYŁO ZAPANUJE NA 27 LAT NAD EUROPA i RESZTA ŚWIATA!!!

Potężne kleszcze półksiężyca w tym samym czasie kiedy trwa kampania:hiszpańska i bałkańska zmkną się nieodwołalnie nad Włochami.
Czerwony Turban (dawniej pod władzą Sinobrodego-obecnie Garbatego Małego lub Małego Wielbłąda-ta sama postać) zamknęła nieodwołalnie w śmiertelnym uścisku Włochy..Jak przewiduje Nostradamus Francja zagrożona atakami na Wybrzeże Lazurowe-szybko wycofa swój korpus ekspedycyjny.Tym bardziej,że w Niemczech wybuchnie rewolucja i do władzy dojdzie tzw:Cesarz Alemański ,który restytuuje w Niemczech istniejące w Średniowieczu tzw:Cesarstwo Rzymskie Narodu Niemieckiego..i poprosi Mahdiego o rozejm i pokój!Francja będzie też wystraszona postępami Wielkiego Talibanu w Hiszpanii i na Bałkanach,a także Chin i Japoni..oraz Talibanu w wojnie z Rosją!!!
)
Liczne mrowie ląduje na słonecznych wybrzeżach Italii,
Wielkie rzesze zamieszkałych Mahometan robią wcześniej porządek!
Mały Garbaty zdobywa południowe miasta bez odpowiedzi,
Synowie i Córki chrześcijańskie zabijane i zniewolone,
Noworodki i małe dzieci rozbjane o mury w ciasnych uliczkach miast,
Pośród śmiechów,okrzyków i trąb bojowych zielonych chorągwi Antychrysta!

)
Niech Gryfon się gotuje,
By walczyć z wrogiem wszędy
Niech wzmocni swoje armie,
lub Słoń go zaskoczy,
Potęgą straszną,nagłą i ponurą,
Sześćset sódmy zapali Śródmorze!

)
Przywódcy gadają,gdy walą się mury chrześcijaństwa:
Tron Święty padł jużofiarą wrogich hord.
Wpierw ich przybycie złym,potem śmiertelnym ogłoszone,
Ze wschodu śmierć,zaraza i pakt haniebny./b][b]
)
Klęska niezmierzona na polach Perugii!
Bój zajadły wokół Rawenny!,
Koń zwyciężcy będzie jadł owies zwyciężonego.
Przejście Talibów utorowane w dzień święta.

)
Ani dobrego ,ani złego bitwa nie przyniesie
Ziemianom wokół Perugii.
Piza bunt wznieca:a gwiazda Florencji zwiastuje nieszczęściA.
Ranny wódz nocą...ubłoconego osła dosiądzie.

)
Wielki Ptak nad Ferrari piekielny grzyb roznieci,
Aby wydrążyć przejście do Florencji,
Nic żywego w pobliżu nie znajdziesz-
Tylko szczurze watahy szczurów i nietoperzy!
)
Uciekaj Florencjo uciekaj!Uciekaj przed tym,co nadejdzie z Rzymu.
Pod Fiesole bitwa wypowiedziana,
Krew czarami się poleje,potężni półksiężyca zwyciężą!
)
Obydwie Florencje zgubione o wiele zbyt póżno,
Wąż nie zdoła się przeciwstawić najświętszemu prawu,
Francuzi przyjdą z pomocą trochę sprzymierzonym,
Męczennicy ich padają trupem od Monaco po Savonę.
)
Tuż przed zmianą włodarza
W Lukce krew i mleko z nieba spadną:
Głód i pragnienie,wielka zaraza i wojna przeklęta
Z dala od miejsca,gdzie jej prawowity Książę skona.

)
Jak trzeci palec u nogi przy pierwszym wyglądał będzie,
Wódz karłowaty i garbaty,nie mniejszy tyran,
Pizą i Lukką zawładnie dokonawszy-
Dzieła śmierci,któremu nie podołał jego przeciwnik.
)
Pójdą na wygnanie ci którzy go wesprą,
On zaś dotrze dalej niż ktokolwiek przed nim-
Wóz który Pizę zgniecie i Lukkę puści z torbami.
Rwący grona Muzułmanie nie przyrządzą z nich wina.
)
Czerwony wszędzie gnieść i zabijać będzie-
Zielony po nim będzie zły bo zastanie trupy,
Mały Wielbłąd swoich z wściekłości będzie rżnął wokoło,
Dopóki mu nie dostarczą nowych niewolników.
)
Taliban Wielki się przegrupuje i część Czarnego przeżuci,
Aby roztrzaskać mury Wielkiej Romy,zarazę z nieba jak mannę rozrzuci,
Nim skończy się miesiąc modlitw- krwawy szturm nastąpi,
Po którym psy miejskie zżerać będą trupy!
)
W ludzkich gardłach utkwi rozpalone słońce,
Na ziemiach etruskich ludzka krew się poleje,
niosąc wodę w cebrze,wódz pocznie swego syna:
Jego matka i on w niewolę turecką pójdzie.
)
Wielki Talib zdobywcą i pogromcą Italii,
Odziały zielonych czyszczą równiny,
Niewolników i niewolnice ładują na statki,
By przynosiły im chwałę w Azji i Afryce!

Na razie kończę.
W poniedziałek będę kontynuował inwazję na Europę w tym italię i Bałkany.
Ciekawego materiału jest naprawdę bardzo dużo!

c d n.

Centurion


jan012 napisał(a):
Wydaje się wręcz niewiarygodne, że kraje europejskie będą aż tak bezradne, że Rosja która posiada 16000 głowic nie będzie w stanie odpalić żadnej. Broń jądrowa jest na wyposażeniu francuskich okrętów podwodnych, które stanowią jednostki autonomiczne tzn. , że do podjęcia decyzji o odpaleniu rakiet wystarczy jednomyślność dwóch osób na okręcie. Trudno dziś sobie wyobrazić, że nikt nie będzie w stanie zareagować gdy niszczone będą Włochy czy Hiszpania. Ale w końcu Taliban zostanie pokonany, ciekawe jak, już nie mogę się doczekać.
PS
To nie jest pytanie, to tylko głos w dyskusji, bardzo proszę kontynuować.


Na chwilę wszedłem do komputera,żeby coś sprawdzić i postanowiłem zajrzeć na tę stronę.
Dziękuję za wszystkie wpisy.W poniedziałek jak Bóg pozwoli postaram się kontynuować temat,ae pytanie tu zadane jest tak intrygujące(również dla mnie jak i innych badaczy,że postaram sę krótko na nie odpowiedzieć.

Otóż zapewne wiecie,że wynaleziona przez Niemcy broń gazowa(iperyt)użyta na froncie francuskim w I wojnie światowej była postrachem całej Europy w okresie międzywojennym.Tej broni tak się bano,że w szkołach na zajęciach obowiązkowych uczono dzieci zakładania masek przeciwgazowych.I co!-otóż w II wojnie światowej broni gazowej praktycznie nie używano!
Zdawano sobie sprawę,że ta broń -przy zmianie kierunku wiatru może być zabójcza dla własnej armii,oraz to,że udoskonalona broń pancerna-czołgi i lotnictwo jest bardziej efektywna w walce!
Natomiast po II wojnie światowej trwa psychoza użycia broni nuklearnej.Ale jak do tej pory(dzięki Bogu) z wyjątkiem Hiroszimy i Nagasaki tej broni nie użyto.
W/g przepowiedni Nostradamusa (nie tylko)po II wojnie światowej ta broń zostanie po raz pierwszy użyta w Afganistanie przez Talibów.
Z przepowiedni Nostradamusa wiadomo ,że broń nuklearna będzie jednak-w ograniczonym zakresie ale używana.
Z przepowiedni jasnowidza wynika,że przez cały czas III wojny światowej będzie działała najprawdopodobniej ta najważniejsza wojna -to jest :ELEKTRONICZNA -chyba związana z siecią komputerową.Nostradamus w Alamachu użył takiego wyrażenia; cyt: "niewidzialny ,zabójczy TORRENT"-koniec cytatu.Ktoś mi tu słusznie podpowiedział(za co bardzo dziękuję!),że chodzi tu o najprawdopodobniej INTERNET.Otóż ten torrent-cyt:"nowa siła-TORRENT"-nie jest armią w znaczeniu wojska jak myślałem do tej pory-ale nazwaną tak przez Nostradamusa bronią elektroniczną-którą Nostradamus-UWAGA!-UWAŻA ZA NAJWAŻNIEJSZĄ W KONFLIKCIE JAKIM MA BYĆ III WOJNA ŚWIATOWA!!!

Nostradamus pisze,że cyt "straszna broń grzyba- przez niewidzialną siłę pajęczyn będzie unieruchamiana -na lądzie ,na wodzie,pod wodą i w powietrzu- przez wszystkie mocarstwa.-a tylko niektóre wystartują"-koniec cytatu.
Jak więc wynika Taliban ,Chiny itd będą przy pomocy TORRENTU unieruchamiały bojowe głowice nuklearne Zachodu-a Zachód czynił będzie to samo unieruchamiając broń nuklearną Chin I Talibanu.Poza tym wszystkie państwa ograniczą użycie tej strasznej broni -bo użycie jej w pobliżu -lub na własnym terytorium będzie wielkim zagrożeniem(ze względu na promieniowanie radioaktywne)dla ludności własnego państwa.
Myślę,że za kilkanaście lat elektronika tak się rozwinie,że możliwe stanie się skierowanie broni przeciwnika na ich własne terytorium.
Pisałem też już,że zostaną wynalezione- przed i w czasie III wojny światowej nowe efektywniejsze bronie-niż broń nuklearna-bronie o podobnej sile rażenia ,ale mniej straszliwe ze względu na zabójcze promieniowanie broni nuklearnej- na przyszłą egzystencję człowieka -takie jak broń:grawitacyjna(powodująca trzęsienia ziemi)laserowa,próżniowa,anty-próżniowa(pociski powodujące olbrzymie zagęszczenie powietrza lub wysysające powietrze) i wiele innych.
Nostradamus podał kilka przykładów wystrzelenia bomb nuklearnych na Wielki Taliban przez Francję(tylko kilka uderzeń się powiodło)-ale jedna dotarła do celu.
Napiszę o tym przy kontynuowaniu inwazji Wielkiego Talibanu na Francję.
Również Rosjanom udało się wystrzelić kilka ładunków nuklearnych na Chiny,ale Chińczycy przekierowali te pociski w stronę Rosjan cyt:"przy pomocy sąsiednich wyspiarzy"-przypuszczam ,że przy pomocy sojuszniczej Japonii-cyt:"Wielki Niedżwiedż ginie od broni przeciwnika i własnej broni ,która zawróciła!

Naprawdę,ale czy -Nostradamus,który użył też w swoich nieśmiertelnych tekstach takich nazwisk jak:N`Polleon-Hister,Hilter,Franko,Stalin,Człowiek znad Leny itd-nie zasługuje na to żeby się przynajmniej nad tym wszystkim co napisał -poważnie zastanowić?!


C d n.

Centurion


Ciąg dalszy;

W niedzielę łamiąc nieco swój zwyczaj odpowiedziałem na bardzo intrygujące pytanie odnośnie używania broni nuklearnej w wielkim konflikcie zbrojnym jaką ma być III wojna światowa.
A oto kilka przykładów tekstów M.Nostradamusa:
)
Zanurzone w piaskach Afryki i Arabii łodygi plujące promieniami,
Niszczą lub zawracają pociski przeciwnika,
Francja i sprzymierzeni cierpią od własnej broni,
Trzy jednak dochodzą i niszczą ziemie Talibanu,
Wielkie płomienne grzyby nad:Nową Kartaginą,Damaszkiem i Medyną,
Okręty i podwodne łodzie Koguta zniszczone w dniu rozpoczęcia.

Uwaga:
-Nową Kartaginą nazywano za czasów Nostradamusa Tunis w pobliżu,którego znajdują się ruiny starej Kartaginy.
-Medyna,czyli Medinat el Nabi(miasto proroka)-to drugie pod względem znaczenia-po Mekce miasto wyznawców Islamu.
-Kogut to Francja.
Z w/w przepowiedni wynika,że mimo ogromnych zniszczeń jakich Taliban dokonał- przy najprawdopodobniej tajemnej sile TORRENTU(zakłóceń elektronicznych) na siłach strategiczno-nuklearnych Francji-to jeden z ataków jądrowych się udał i trzy w/w miasta zostały zniszczone w czasie inwazji Wielkiego Talibanu na Europę.
Widzimy więc,że wojna od razu przybrała niezwykle ogromnego(na wielką skalę) konfliktu zbrojnego-mającego katastrofalne skutki.
Szczególnie zniszczenie Medyny(świętego miasta muzułmanów),które miało doprowadzić(zgodnie z życzeniem generałów francuskich),do wystraszenia muzułmanów i ewentualnego zawarcia przez nich rozejmu-WYWARŁO ODWROTNY OD ZAMIERZONEGO (przez generałów) SKUTEK!-Talibowie z jeszcze większą pasją i nienawiścią dokonywali podboju Europy mszcząc się szczególnie na kościele chrześcijańskim jego duchowieństwie i wyznawcach.
A oto jeszcze jeden przykład sytuacji w jakiej znalazła się Francja:
)
Wielka Galia stała się:mała,słaba,bezbronna,
Jej boska broń zniszczona siłą arabskiego oręża.
Wszędzie i wokoło wielka rozpacz i przygnębienie,
Wobec siły siedzącej armii pajęczego TORRENTU!

Uwaga;

Pisałem już ,że Nostradamus opisując III wojnę światową bardzo często w swoich tekstach używa słowa:"TORRENT.
Przy czym pisze ją zawsze z dużych liter i na ogół z wykrzyknikiem na końcu.
Świadczy to niezbicie o tym jak ogromne znaczenie przywiązuje do tego słowa i do wojny elektronicznej(jak ktoś trafnie wg mnie mi podpowiedział)-za co mu jestem niezmiernie wdzięczny!Przecież po to piszę,żebyście mi również pomagali-po prostu podpowiadając-co przyda się w opracowaniu mojej książki!

Za czym wrócę do kampanii włoskiej,oraz opiszę kampanię Wielkiego Talibanu na Bałkany to poruszę jeszcze jeden tekst często pomijany przez badaczy-tzw liczbowy,który drukowany jest na ogół tylko w tzw "Prognostykach;

Liczba dziewięć -to czasy Marsa,
liczba sześć początkiem trzeciego,
Jeden i osiem rozpocznie z wielką siłą,
Żeby dojść do dwa i siedem,
Końcem powodzeń będzie pięć i cztery,
A gdy przyjdzie sześć i dziewięć skończy się jego panowanie.

Często się zastanawiałem co przez te liczby chciał nam Nostradamus powiedzieć i kiedyś patrząc na atlas geograficzny oraz analizując przyrost naturalny ludności na świecie doszedłem do takiego rozwiązania-czy prawidłowego-nie wiem?
Nostradamus wymienia liczby:9,6,3,oraz łącząc liczby:1 i 8 mówi więc o liczbie 18,a następnie (też łącząc)mówi o liczbach:27,54 i 69.
W/g mnie liczba 9 oznacza liczbę ludności w okresie konfliktu to jest 9 miliardów(na świecie)-co prawda taką liczbę wszystkie prognozy przewidywały na rok ok:2040-ale w roku 1999 liczba ludności świata przekroczyła 6 miliardów-a w przyszłym roku ma przekroczyć 7 miliardów.
Niektórzy demografowie przewidują,że 9 miliardów mieszkańców świat osiągnie już w latach 2020-2030.
czyli mniej więcej zgodne by to było z moimi przewidywaniami,że III wojna światowa wybuchnie w roku 2021?
Liczba 6 to liczba Antychrysta-Nostradamus napisał tekst o potworze z nieba ,który miał się pojawić w roku 1999 w tym też roku liczba ludności świata osiągnęła 6 miliardów.
Pisałem już wcześniej,że niektóre czterowiersze i sześciowiersze Nostradamusa są tak zwanymi tekstami :JANUSOWYMI-czyli jeden wiersz mówi o kilku wydarzeniach,a nie jednym -tak samo niektóre z liczb przedstawianych przez Nostradamusa określają kilka spraw,lub wydarzeń historycznych.
Liczba 18 to liczba krajów muzułmańskich,które pokojowo-czy też zbrojnie Wielki Taliban zacznie po kolei włączać do swojego terytorium przy biernej obserwacji Zachodu po jego klęsce w Afganistanie.
Liczba 27 to liczba(po przyłączeniu Arabskiej części Afryki północnej)byłych państw muzułmańskich,które będą wchodziły w skład Wielkiego Talibanu w chwili inwazji na Europę.
Liczba 54 to liczba wszystkich państw opanowanych przez Taliban w trakcie trwania III wojny światowej w tym okupowanych krajów europejskich.
Liczba 69 może oznaczać ostateczny pułap rozrostu terytorialnego Wielkiego Talibanu,szczególnie po przyłączeniu krajów Afryki Centralnej(podział Afryki przez Taliban i RPA -pisałem poprzednio) i wiele muzułmańskich(i nie tylko)krajów ze środkowej i wschodniej Azji.

Charakterystyczne w tym tekście jest to(Nostradamus był też matematykiem,),że po przeprowadzeniu n/w prostych działań otrzymujemy:
9-6=3 trzeci Antychryst. 9-3 = 6 liczba Antychrysta(np data ur:1966lub 1969 itd.)6-liczba ludności(miliardy)w 1999 roku. 6-3=3,6+3=9 (miliardy)liczba ludności w 2021(możliwa).A następnie: 6x3=18 liczba krajów Talibanu w początkowym okresie.9x3=27 liczba krajów Talibanu na początku działań wojennych i wreszcie 6x9=54.
I wreszcie jeżeli do 54 +9+6=69-ale co oznacza to dodawanie ostatnie to już nic nie przychodzi mi do głowy.

I jeszcze jedno pisałem już tu ,że w swoich listach do:Syna Cezara i Henryka Szczęśliwego M.Nostradamus napisał,że komunizm w Europie skończy się po 73 latach to jest :1917+73=1990(w 1989 nastąpiły zmiany w Polsce,w roku 1990 w pozostałych krajach Europy Wschodniej a w roku 1991 upadł ZSRR).
Otóż Nostradamus napisał,że państwo IZRAEL zakończy swój żywot też po 73 latach-czyli:1948(rok powstania)+73=2021?!!!

c d n.


Centurion


Zanim przystąpię do opisu dalszych działań zbrojnych Wielkiego Talibanu w Europie wyjaśnię parę spraw:

Jak pisałem już uprzednio po dwóch latach działań zbrojnych:2021-2023?,w wyniku Wielkiej Katastrofy Kosmicznej (uderzenie odłamka komety,lub meteorytu)działania wojenne będą na nie całe dwa lata przerwane.
Działania te będą przerwane wówczas,kiedy Wielki Taliban zdobędzie prawie całą Hiszpanię,a także Portugalię i Włochy,śródziemnomorskie wybrzeże Francji,oraz całe Bałkany i toczył będzie krwawe walki na Węgrzech.
Natomiast Chiny i będąca z nimi w sojuszu Japonia dojdą w wojnie z Rosją do Uralu.W tym samym czasie Żółty Turban muzułmańskich:Indonezji i Malezji będą kończyć opanowywanie Australii.
W Stanach Zjednoczonych będzie wówczas trwała WIELKA ANARCHIA i tzw:II Wojna Domowa(ma rozpocząć się w tym samym roku co III wojna światowa-tylko o trzy miesiące wcześniej),spowodowana Wielkim Kryzysem Finansowym i Gospodarczym,który przeplatany będzie na krótko latami względnego ożywienia - ma on trwać 50 lat-włącznie z okresem III Wojny światowej.

)
Atlantydzi dumni i zarozumiali z bogactwa,
W pierwszej dekadzie przez marny pieniądz zbiednieją,
Popularny Śniady będzie próbował zaradzić,
Jego słowa nie będą miały pokrycia w czynach,
Pięćdziesiąt lat:w kryzysie,poprawie i wojnach,
W drugiej będą się zabijać nawzajem-bez opamiętania!

Tak więc Wielki Taliban najprawdopodobniej wykorzysta tak korzystną sytuację międzynarodową na świecie i nie dziwmy się że uderzy z wielką siłą!!!


c d n.


Centurion


Trzeba też wspomnieć(nie dokończyłem kalendarium wydarzeń-co niebawem zamierzam uczynić),że atak na Francję,W.Brytanię,a także Niemcy(po konflikcie z Polską-Taliban wstawi się za naszym krajem-oczywiście nie za darmo!)-nastąpi dopiero po dwuletniej przerwie to jest w roku 2025?
Działania wojenne będą trwały do roku 2030-kiedy to ostatecznie ma być zdobyta Francja,południowe Niemcy,a także:Austria,Czechy i Słowacja.
W latach 1925-1930 Polska(oficjalnie już muzułmańska) jako sojusznik Wielkiego Talibanu i Chin ma przyłączyć do swojego terytorium:Ukrainę,Białoruś,państwa nadbałtyckie,część ziem rosyjskich aż po Smoleńsk-a także tzw Nową Rosję czyli Kubań leżący nad przed Kaukaziu.!!Oczywiście te oficjalne przejście Polski na Islam będzie tylko pozorne -to jest deklaratywne w obliczu wielkiej potęgi Talibanu!Po militarnym załamaniu się Wielkiego Talibanu około roku 1938-Polska po DEKADZIE ISLAMSKIEJ(1928-1938?) ma szybko powrócić na łono nowego kościoła chrześcijańskiego i odwrócić sojusze wojskowe!

)
Mocarna już Polska dzięki Talibanowi,
Zdradzi swoich sojuszników,
Wszyscy muzułmanie znajdą wygnanie lub śmierć,
Po Wielkim Zwycięstwie Henryka pod ULM,
Wielki król przywróconych Jagiellonów,
Podpisze z Kogutem Wieczny Pokój i Nowy Podział!

Uwaga:

Pod Ulm w Bawarii rozegra się największa batalia WSZECH-CZASÓW---która będzie miała podobne znaczenie jak w II wojnie światowej Bitwa Stalingradzka czy w I wojnie światowej Bitwa pod Verdun.

c d n.


Centurion


Napisałem też już uprzednio ,że Wielka Katastrofa Kosmiczna pomoże mocarstwom sprzymierzonym to jest:Chinom,Japonii,Wielkiemu Talibanowi i Indonezji w dokonaniu ich celów politycznych i militarnych(dokonaniu podbojów)-napisałem ,że nastąpi ona ok: roku 2023?
Otóż przy końcu wojny -która ma trwać 27 lat to jest w latach:2021-2048?-najprawdopodobniej w roku 2044?-nastąpi przebiegunowanie Ziemii,które będzie miało odwrotny skutek-otóż tym razem ze względu na klimat -w Europie się ociepli(w Polsce np:ma być klimat śródziemnomorski)-a w krajach podbitych przez Taliban i Chiny mają nastąpić bardzo niekorzystne zmiany klimatyczne(susze lub nieprzerwane deszcze),a także mają tam nastąpić wielkie ruchy tektoniczne skorupy ziemskiej,czyli ogromne trzęsienia ziemi- kraje muzułmańskie w tym Wielki Taliban i Chiny zostaną osłabione a Japonia prawie całkowicie(prawie w jednej chwili)zatonąć pod powierzchnią Pacyfiku.
Z przebiegunowaniem Ziemi(zamiana biegunów magnetycznych) będą związane tak zwane 3-y dni ciemności-o tym póżniej jak dojdę do tego okresu-roku 2044,ale podam jeden charakterystyczny tekst M.Nostradamusa:

W wyniku chwiejnych obrotów Ziemi,
I zaburzonych siłą nieznanej gwiazdy,
Świat się przekoziołkuje i zwolni ruch,
Trzy dni na lądach będą trwać ciemności!

A no- niektórzy z obecnie żyjących mogą tej strasznej chwili dożyć-jeszcze jeden tekst:

W samo południe nad lądami nagle pozornie zgaśnie Słońce,
Wszyscy poczują jakby Ziemia stanęła w eterycznym bezruchu-
I straciła Boską siłę przyciągania-
Wszyscy poczuli raptem,że jak gdyby mniej ważą!
Po trzech dniach wszystko wróci do swojego porządku,
Tylko kształt lądów i wód się zmieni!

Uwaga:
Nostradamus znał teorię heliocentryczną Kopernika-wiedział już ,że Ziemia jest kulą w ruchu obrotowym wokół osi i obiegowym wokół Słońca- bo udowodnił to wielki żeglarz-F.Magellan w roku 1522 opływając kulę ziemską.W jego też czasach Indie Zachodnie(tak Nowy ląd został mylnie nazwany przez K,Kolumba)zaczął być nazywany Ameryką od imienia Amerigo Vespucciego-wielkiego badacza lądu zachodniego.
W latach 30-ych i 40-ych mają nastąpić jeszcze (jak już pisałem w ramach konfliktu światowego)dwie wielkie wojny niezależne od Talibanu-to jest Wielka Wojna BRATERSKA W.Brytanii z Francją zakończona zwycięstwem Francji pod wodzą Henryka Szczęśliwego i Wielka Wojna PACYFICZNA Chin w sojuszu z Japonią przeciwko:USA,Kanadzie i Meksykowi zakończona zwycięstwem Amerykanów(m.innymi Chińczycy z Japończykami okupując rosyjski Daleki Wschód i Syberię będą usiłowali przez Alaskę-drogą lądową i Hawaje drogą morską dostać się zbrojnie na kontynent północno-amerykański.

c d n.

Centurion


A oto dalszy ciąg inwazji Wielkiego Talibanu na Włochy w przewidywanych przeze mnie latach;2021-2023?-to jest do upadku odłamka komety(lub meteoru) na Atlantyk.
Przedtem podam jeszcze tylko jeden tekst dotyczący rozgrywającej się w tym samym czasie wojny Chin i Japonii z Rosją-a oto on:
)
Wielki Smok z Północnymi Wyspami siłami TORRENTU!
Wielką część sił Nieżwiedzia bezpowrotnie zawrócił,
Jedynie sześć dotarło do Wielkich przeludnionych miast,
Nieustraszony Wielki wyrzucił pięćdziesiąt razy więcej,
I prawie wszystkie dotarły do celu przeznaczenia!
Niebo rozciągłego Słowianina pokryte zostało dziesiątkami sztucznych Słońc!

A teraz Inwazja na Włochy:

)
Wielki atak powietrznej TRĄBY wywołał niespotykane Trzęsienie!
Sztuczna szatańska siła Talibanu uzyskała tu pierwsze odkrycie!,
I to co Stare i to co Nowe w większości zniszczone do ziemi,
Wieczne miasto uniosło się-jak gdyby z modlitwą do Boga!
Koloseum i Forum przeszło do historii odwiecznego zapomnienia,
ISLAMADABAD!- w rękach Mahometan-Namiestnik Jezusa zabity obok Rubikonu!

)
Przed Straszliwą zemstą Talibów i przekleństwem Antychrysta,
Wielki Namiestnik Chrystusa w przebraniu niewiasty opuszcza mury miasta,
Po trupach kardynałów i wiernych kościoła przemierza drogami martwego miasta,
Petrus Romanus niechciany a wybrany mocno zawierzał Wielbłądowi,
Śmierć znajduję przy wzniesieniu wielkiego krzyża od kul i zatrutych strzał Talibów,
Ostatnia Arka Starego kościoła zrodzi za Wolą Pana nowe przymierze i nową siedzibę!

Uwaga:jak już pisałem szachidzi-mściciele muzułmańscy Zielonego Turbanu mają też być uzbrojeni w nowoczesne łuki z plastikowi zatrutymi strzałami (powolna śmieć w męczrniach ugodzonego taką strzałą)oraz małe podręczne sierpy do podcinania(za jednym przyłożeniem) gardeł chrześcijan.Mahdi będzie uważał,że śmierć od kuli jest zbyt lekka dla chrześcijan,którzy nie będą chcieli przyjąć ALLAHA!
Jak już pisałem uprzednio Rzym zostanie nazwany ISLAMADABADEM tak jak kiedyś przez Turków Konstantynopol został nazwany ISTANBULEM(STAMBUŁEM).
Tak jak Stambuł został stolicą Imperium Tureckiego-tak Islamadabad(Rzym) zostanie stolicą Imperium Talibańskiego.Stolica Wielkiego Talibanu zostanie bowiem jeszcze raz przeniesiona tym razem z Kairu do ISLAMADABADU(Rzymu).
Bazylika Świętego Piotra o dziwo!-prawie w całości ocalała (jak już pisałem)zostanie tak jak w Konstantynopolu (Hagia Sofia-Aja Sofia po turecku-świątynia mądrości Bożej)z dobudowanymi górującymi nad miastem olbrzymimi minaretami przekształcona w WIELKI MECZET PROROKA MAHOMETA z siedzibą WIELKIEGO IMAMA lub MUFTIEGO!!!-to jest niestety pewne!-przytaczałem już na ten temat teksty Nostradamusa.

)
Lud puszczony samopas plądruje Italię i Hiszpanię,
Tymczasem ląd grecki zaścielają trupy i ludzie w agonii.
Ich prawa pogwałcone przez głupotę wołającą o pomstę do nieba,
Wszelkie rozstaje spływają ich krwią.

Tutaj też Nostradamus jak korespondent wojenny pokazuje,że akcja Talibanu dotyka jednocześnie wszystkie kraje europejskie położone w basenie Morza Śródziemnego!

)
Z braku żeru zdechną robaki w ziemi.
Trzeci raz na ziemię powróci waleczny Mars.
Złowieszczym szatańskim światłem rozbłysną karbunkuły:
Nadejdzie czas Karbunkułów,a po nim WIELKI GŁÓD!

)
Z upływem roku opodal Wenecji spotkają się,
Przywódcy afrykańsko-azjatyckiej armii
Wódz"Renu"pozdrowi wodza "Dunaju"
Na Malcie płacz ;lament na liguryjskim wybrzeżu.

Choroby i pożoga wśród sadów:
Drzewo oliwne daje dobre plony:winorośl niemal jałowa.
Przywódcy pomrą,jeśli nie zdołają uczynić wypadu na wroga.
Granice zagrażają muzułmanie falami uderzają od strony morza!

)
Serca zimne jak lud,okrutne,czarne i twarde jak kamień,
Przyniosą łzy,płacz,,okrzyki strachu i rozdzierające wrzaski.
Krwawa jatka,wielki głó,znikąd litości,
Leman i co większe wyspy wokół Genui wzięte!

)
Od Monaco aż po Sycylię,
Całe wybrzeże wyludnione.
Opustoszałe miasta,miasteczka i inne sadyby,
Niewierni jednak ich nie splądrują jak nie rozgrabią.

)
Niedługo trzeba będzie czekać,
Jeszcze gorszy bój wśród floty rozgorzeje.
Tumult wielki i ogień na lądzie i na morzu,
Wraz z nim wszędzie gwałtowna pożoga śmierci!
)
Potęga brytyjska na Śródmorzu na samym dnie otchłani,
Zmieszana z krwią afrykańską i francuską.
Neptun nie zdąży na czas,Wyspy spłyną krwią,
Tajemnice zdradzone ,chociaż z mniejszą szkodą.
)
Wielki Mediolan przez rok oblężony ,
Wyda ostatniego ducha gdy wielki płomień,
Zabierze wszystko do środka ziemi
Po wielkiej wojnie rosnąć tam będzie wysoka trawa!

)
W złą pogodę plagi i burze szaleją;
Muzułmanie przypuszczą straszliwy atak.
Niewysłowionych klęsk doświadczymy w tym miesiącu,
Tylko dwaj z wielkich wodzów nie dadzą się przestraszyć!

Na dzisiaj kończę

c d n.

Centurion


Dziękuję za ciekawe wypowiedzi i pytania-ale pozwólcie,że będę się tylko do tych -W/g mnie zasadniczych i dotyczących III wojny światowej -ustosunkowywał;

ABY POKAZAĆ- ŻE Z M.NOSTRADAMUSEM NIE MOŻNA ŻARTOWAĆ-oto kilka jego tekstów dotyczących II wojny światowej:

#
Dwadzieścia po pierwszej będzie druga,
Przedtem Hister z podnóżka Germanii przejmie władzę,
Język węża i charakter wilka będzie jego domeną,
Splugawiony znak krzyża będzie na jego sztandarach.

#
Aryjczycy z pokręconymi czarnymi krzyżami,
Rozbudzą wielką nienawiść do dzieci Izaaka,
Tak,że będą ginąć milionami z rąk Drugiego Antychrysta,
W wielu obozach głodem i gazem będą niszczeni.

#
Hilter-Wielki krętacz i Oszust wszystkich otumani,
Jego żelazne karety będą rozjeżdżać pola i drogi Europy,
Doprowadzi to do wielkich zwycięstw i klęski pięknej Francji,
Druga bez wypowiedzi zacznie się nad ranem atakiem na kraj przedmurza.

UWAGA:
Nostradamus używał nazw:HISTER(albo od rzeki Dunaj -po łacinie nazwa rzeki -Histerium-Hitler urodził się w Austrii -podnóżek Germani,albo jego histerycznego zachowania,lub HILTER- tak przekręcał nazwisko Hitlera!-nazywał też Hitlera np:"Drapieżnym Wilkiem" itd.)
Polska była za czasów Nostradamusa i póżniej nazywana krajem przedmurza chrześcijańskiego.

#
W Bawarii w mieście mnichów podpisano haniebny pakt,
Władcy Brytanii i Galii bardzo zadowoleni,
Rok póżniej okaże się jak byli naiwni i głupi,
Kiedy Hister zgniecie butem Czechów i Słowaków!

#
Nad wielką rzeką w kraju rządzonym przez Tępego Gruzina,
Drapieżny Wilk dozna haniebnej i Wielkiej Klęski,
Ostra zima i Wielka Pycha Germanii znajdzie tam początek końca!
Dwieście tysięcy pójdzie do niewoli bez powrotu-a wielu umrze z głodu!

#
Wiele okrętów i statków ląduje u brzegów Normandii,
Wielki Żywiciel i Brytania rozpoczynają swój Wielki Finał,
Mimo silnego oporu chmary wojska robią szybkie postępy,
Po drugiej wojnie wysoki generał będzie rządził Francją.

Tak pisał Nostradamus o II wojnie światowej-oczywiście tekstów jest sporo-chociaż-uwaga jakieś 20 razy mniej jak o tej III -która jest naszym tematem.
Dlaczego Zachód nie zapobiegł tej wojnie-próbował-JAK ZAWSZE- ZAWIERAJĄC UKŁADY-może to jest ten błąd?

Następny tekst-III wojna-kontynuacja.


Centurion


A teraz wracam do tematu III wojny światowej.

UWAGA:

OTÓŻ TAK JAK JUŻ PISAŁEM POPRZEDNIO PO OPISIE III WOJNY ŚWIATOWEJ W/G M.NOSTRADAMUSA przejdę do PODSUMOWANIA TEMATU-OTÓŻ OPISZĘ(już skrótowo)JAK III WOJNA JEST INTERPRETOWANA U INNYCH JASNOWIDZÓW, też W TAJEMNICACH I PROROCTWACH RELIGIJNYCH,KSIĘGACH(Pismach Świętych)poszczególnych religii itd.
OBYM TYLKO ZDĄŻYŁ!

Na początek tekst z "Prognostyków" Nostradamusa ,który jak mi się zdaje mówi o obecnej sytuacji w Afganistanie i uwaga:propozycjach(chyba?) załatwienia tego problemu.
Nie wiem czy wiecie ale Nostradamus często proponował załatwianie jakichś problemów-szczególnie dotyczącej tych ktore dotyczyły jego ukochanej Francji!

)
W krajach na wschód od Indusu trwa ciągła i długa batalia,
Wielki Sternik i sprzymierzeńcy -gdy ją zaczęli to już ją skończyli,
Nie wierzcie Talibom -wyznawcom nauki Mahometa i jego miecza!
Victoria!-wymaga nie haniebnych układów a odważnych i mocnych decyzji!

Widać,że Nostradamus wyrażnie sprzeciwia się jakimkolwiek układom i paktowaniem z Talibami-nawołuje wręcz do cyt:odważnych i mocnych decyzji"-czyżby nawet użycia broni nuklearnej?

Oto jeszcze jeden przykład tym razem z Alamachu,-w którym Nostradamus pisze,że część przepowiedni może się nie spełnić,jeżeli decyzje będą odważne i przemyślane!

!
Pamiętaj przyszły czytelniku,że czas trwania i przeznaczenia-
Zmienia się-jak wszystko!
Część co tu napisane nie spełni się tylko-
Jeżeli postąpisz zgodnie z rozsądkiem i Wolą Wszechmogącego!

Widać tutaj także wielką religijność Nostradamusa i jego wieczną i silną wiarę w Boga!


Ciąg dalszy III Wojny Światowej:

)
Od Wysp Sycylii do Tarentu,Pizy i Mediolanu,
Wszędzie słychać głos muzzeina i modły muzułmanów,
Romania,Kampania i Kalabria szykują nowych niewolników,
Zrzucane ze świątyń krzyże chrześcijaństwa dopełniają grozy!

UWAGA:
Sardynia za czasów Nostradamusa była nazywana:Małą Sycylią lub Północną Sycylią,a obecna Sycylia:Wielką lub Południową Sycylią.
Po pierwszej fali wywózek ludności chrześcijańskiej(włoskiej,hiszpańskiej,także francuskiej i innej)-która nie będzie chciała dobrowolnie przejść na ISLAM!!!-a rozpoczętej już w trakcie działań wojennych- różnymi statkami -w tym zdobycznymi -żołnierze Zielonego Turbanu(szachidzi) zorganizują następne wywózki niewolników chrześcijańskich z
Europy (druga,trzecia i czwarta -fale)-będą one prowadzone aż do końca pobytu Talibanu w Europie-czyli do jego klęski.
Będą rozdzielane rodziny:

Starcy-nieprzydatni będą zabijani strzałami ze specjalnych łuków lub podrzynane będą mieli gardła specjalnymi szachidzkimi sierpami(trzymanie za głowę i jedno śmiertelne cięcie szyi)-przypominającymi(tak jak łuki) swoim kształtem półksiężyc.Na czubkach łuków i sierpów u góry-mają znajdować się metalowe błyszczące pięcioramienne(piątek u nich jak u nas niedziela) -gwiazdy!
Młodzi mężczyżni będą mieli wybór-albo iść do ciężkiej pracy niewolniczej i zostać poddanymi arabskich szejków i zdobywców albo tak jak w tureckiej armii (janczarowie)zgodzić się na wcielenie do muzułmańskiej armii-na pierwszą linię frontu w walce z armiami chrześcijańskimi!

Młode kobiety i dziewczęta będą wcielane(w nagrodę) do muzułmańskich haremów jako nałóżnice szejków i zdobywców.

Inni:starsze,kobiety i mężczyżni jeszcze przydatni będą też w nagrodę oddawani do pracy jako niewolnicy lub sprzedawani na odrodzonych targach niewolniczych-największy taki targ ma być w Egipcie w Kairze.

Dzieci będą sprzedawane jako niewolnicy a niektóre(tzw:niewartościowe-nienadające się do pracy-zabijane).

Całe grupy niewolników chrześcijańskich skutych w kajdany będzie na piechotę przemierzało bezkresne pustynie Północnej Afryki i Bliskiego Wschodu.

Jak już pisałem Mahdi po zdobyciu Rzymu(ISLAMADABADU) wyda specjalne słynne-3-y(trzy) dekrety,które zatwierdzi ŚWIĘTA SZURA (parlament Wielkiego Talibanu-składający się z wodzów ,szejków i duchownych muzułmańskich),na swym pierwszym posiedzeniu w Islamadabadzie(Rrzymie) po przeniesieniu stolicy z Kairu.

Na podstawie tych dekretów Europa ma być w krótkim stosunkowo czasie całkowicie ZISLAMIZOWANA!!!
Mahdi ma ogłosić(na pierwszym posiedzeniu Wielkiej Szury w Rzymie)- m.innymi-całkowite WYTĘPIENIE chrześcijaństwa w Europie!!!

Mahdi po prostu będzie stosował (podobną do Hitlera- ale w o wiele większym i tragiczniejszym zakresie)- tzw:POLITYKĘ FAKTÓW DOKONANYCH!!

Pierwszy dekret będzie dotyczył likwidacji fizycznej:komunistów,wszelkiej maści marksistów,socjalistów,anarchistów i innych osób o lewicowych poglądach-jako"dzieci szatana"nie będą nawet mogli przejść na islam!-w nich będzie pierwsze uderzenie Mahdiego!)

Drugi dekret będzie dotyczył fizycznej likwidacji:homoseksualistów,pedofili,ludzi ułomnych i nieuleczalnie chorych-z powodu głodu spowodowanego nagminnym brakiem żywności.

I wreszcie trzeci dekret będzie dotyczył chrześcijan i PLANOWEJ,SZYBKIEJ ISLAMIZACJI EUROPY!!!


)
Trzy dekrety Mahdiego przekleństwem Italii i Europy,
Wyznawcy Morusa i poganie skazani na śmierć-
Jak wielbiciele swojej płci;gwałciciele niewinnych i ułomni,
Ten ostatni Wielką Karą dla wątpiących w Chrystusa!

Uwaga:
Niewinnymi-nazywano małe dzieci.
Tomasz Morus był twórcą utopii komunistycznej.
)
Najpierw tysiące,a póżniej dziesiątki i setki-
Zbici,skuci,ranni,chorzy i zniewoleni-
Starzy w sile wieku,niewiasty i dzieci,
Wszyscy naznaczeni i opieczętowani -
Krwawymi i bolesnymi znakami trzeciego Antychrysta!
Płyną na przepełnionych statkach do brzegów;
Afryki i bezkresnej Azji-na sprzedanie ciała i- zatracenie duszy!


c d n.


Centurion


Pozdrawiam
 • 2#41

ArAb.
 • Postów: 44
 • Tematów: 7
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czytam to i się pogubiłem. Polska razem z Francją wygrają wojnę z Talibanem, będą wielkie, potężne i schrystianizują muzułmanów?
 • 0

#42

kamilus.
 • Postów: 1231
 • Tematów: 106
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie. Powiem Ci z pamięci, jak ma wyglądać przebieg, więc mogą być pewnie nieścisłości.

Armia Talibanu (połączonych państw Islamskich) ma zaatakować Europę. Polski generał (jaki? nie wiadomo) ma błyskawicznie poddać nasz kraj i niejako zawiązać sojusz z najeźdźcą, przez co w Polsce ludzie mają nie być mordowani jeśli nie zechcą przejść na Islam (inne państwa nie będą miały tak "łatwo"). Taliban dojdzie pod Rzym, uciekający stamtąd papież ma zostać zabity. W czasie wojny mają być dwie katastrofy kosmiczne, które zatrzymają działania wojenne na kilka lat. Taliban (chyba) dojdzie aż do Hiszpanii/Portugalii i Francji niepokonany - a to dlatego, że ma użyć jakiejś broni "torrent" która ma blokować europejskie rakiety z bronią jądrową.

Dopiero później los ma się odwrócić. Europejskie kraje wynajdą sposób, by ominąć blokadę "jądrową" Talibanu i zaatakują, jednocześnie blokując ich rakiety. (Chyba) Amerykanie włączą się do wojny, razem z Anglią i Francją zaczną odpierać najeźdźców od zachodu. Głównym wodzem ma być jakiś Francuz, nie pamiętam już imienia. W Polsce ma przejąć władzę zdolny "Kaszub", który szybko się rozprawi z Arabami w Polsce i ruszy na pomoc. Razem obie armie odeprą Arabów daleko z Europy. O chrystianizacji chyba w ogóle nie było mowy :)
 • 3#43

Krzewiciel.
 • Postów: 312
 • Tematów: 1
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie, trochę namieszałeś Kamilus. :P

Wielki Taliban ma zaatakować Europę w nocy, która poprzedzać ma dzień podpisania

wielkiego pokoju w Jerozolimie. Jak się później okażę był to jeden z największych

błędów krajów zachodu. Przedstawiciele wszystkich krajów świata w tym również

przywódcy religijni mają się tam spotkać. Wielka uczta, bal świętowanie. Lecz...

Przywódca Talibanu (Wielki Mahdi, jednooki) i Chin (Liang, czerwony smok) mają w nocy

wymsknąć się i wyruszyć do swoich krajów na rozpoczęcie III Wojny Światowej. Chiny

uderzą w Rosję, natomiast Wielki Taliban w Turcję, Egipt i również Rosję. Po dwóch

latach walk ma dojść do wielkiej katastrofy kosmicznej, która przerwie wojnę na dwa

lata. Katastrofa ta to uderzenie meteoru w wody Atlantyku. Świat będzie tym

zszokowany- wszystko ulegnie zniszczeniu, niektóre wyspy zatoną, całkowicie zmienią

się kształty Europy jak i również innych kontynentów, ponadto ma powstać nowy wulkan

na Minorce (Baleary). Polska nie będzie aż tak poszkodowana, więc tutaj się nam nieco

uda. Po czasie gdy świat trochę ochłonie znów wznowione zostaną walki. Wielki Taliban

w parę lat zdobędzie niemal całą Europę, Afrykę, Azję. W jego posiadaniu będą:

Hiszpania, Portugalia, Włochy, Grecja, wszystkie kraje bałkańskie, Austria, Niemcy,

kawałek Francji itp. Polska przewodzona przez tajemniczego generała będzie dążyła do

współpracy z tym Islamskim Hegemonem. I tak własnie będzie: w Polsce zostanie

ustanowiona religia narodowa: Islam, chrześcijanie będą prześladowani. Niemal

całkowicie rozpadnie się Kościół Katolicki. Watykan zostanie zniszczony, a pałac

apostolski zamieniony na meczet. Swoją stolicę katolicy przeniosą do Avinionu (o ile

dobrze pamiętam). Papieżów w tym nowym pałacu będzie jednocześnie co najmniej paru,

będzie dochodziło do walk między nimi, co jeszcze bardziej pogłębi zły los

chrzescijanów.
Jednakże zostanie parę krajów, które nie będą rządzone przez Mahdiego, będą to: kraje

skandynawskie (skandynawia stanie sie wyspa), Wielka Brytania, Francja. To wlasnie we

Francji dojdzie do wladzy dwoch charyzmatycznych przywodcow. Beda to: Henryk V

Szczescliwy i Herkules, rowniez tajemniczy general, ktory pozniej bedzie toczyl wojne

domowa z Henrykiem. Muzulumanie beda straszliwie przesladowac wszyskich ludzi

wyznajacych inna religie jak i rowniez: lewicowcow, komunistow, pacyfistow,

homoseksualistow, pedofili i innych "odchylencow". Jak juz pisalem to od Francji

zacznie sie kontrofensywa Europejczykow. Bardzo duzy wplyw bedzie mialo na

przelamanie frontu walka w Azji miedzy Indiami a Wielkim Talibanem. Juz wtedy Polska

zacznie cos przeczuwac- a mianowicie kleske muzulumanow. Calkowiecie zmieni kurs

polityki, general zostanie obalony a wladze przejmie potomek Jagiellonow- nie wiadomo

prawie nic o nim, poza tym, ze bedzie prawdopodobnie z pomorza. Wielkie wyzwalanie

rozpoczete- kraj po kraju odbijany z rak muzulumanow. Dojdzie wtedy do najwiekszej

bitwy wszechczasow- pod Ulm- bawarskim miasteczkiem. Oczywiscie "spotaknie" to

wygraja chrzescijanie. Wtedy to wlasnie oni zaczna przesladowac muzulumanow. Henryk V

Szczesliwy zalozy specjalne zakony, ktore beda sie trudnily wychwytywaniem

innowiercow i bezlitosnym ich zabiajniu. Podczas gdy w Europie bedzie wrzalo USA,

Kanada (jako jedno panstwo) oraz Meksyk beda walczyly przeciwko Chinom. Dojdzie do

prawie calkowitego zniszczenia wszystkich krajow bioracych udzial w wojnie- w USA z

prawie 0,5 mld ludzi pozostanie okolo 60 mld, a w Chinach 80 mln. Podobnie bedzie w

Ameryce Polnocnej, w ktorej kraje hiszpanskojezyczne walczyc beda z Brazylia. Nikt

nie wygra tej wojny. Gdy wojska francuskie beda w okolicach Wloch Herkules widzac

sukscesu Henryka sprzeciwi sie mu- dojdzie do strasznej wojny domowej. Wielu ludzi

zginie, ale wygra ja Henryk, a Herkules popelni samobojstwo. Kontrofensywa ruszy

dalej- dojdzie do Hiszpanii, ktora Francja rowniez wyzwoli. Krolowa tego krajo bedzie

pozniej zona Henryka. Anglia postanowi jednak utrudnic sprawe Francji i ja zaatakuje-

dlaczego? Nie mam pojecia. Wygra ta potyczke Francja, ktora calkowicie zniszczy

Londyn i ogolnie Wielka Brytanie- rozpadnie sie ten wyspiarski kraj na wiele

mniejszych. Polska juz wtedy bedzie odgrywala ogromna role na arenie miedzynrodowej.

Tak w sumie mowiac, to bedzie obok Francji najpotezniejszym krajem na swiecie. Ugra

bardzo dobre tereny i to calkowiecie bez walk!!! Od Uralu i Syberii po zachodnie

Niemcy- od Litwy Łotwy i Estonii po Rumunię. Juz pod koniec walki z Mahdim nastapi II

katastrofa kosmiczna. Tajemniczy obiekt calkowicie zmieni uklad sloneczny. Dojdzie do

przebiegunowania, wielkich a nawet ogromnych katastrof! 3 dni ciemnosci zapanuja i

jak pisze Nostradamus: "zywi beda zazdroscic umarlym". Wydarzenie to zakonczy sie

"cudem krzyza". Bedzie on widoczny na niebie przez pare dni i naukowcy beda sie

trudzic wyjasnieniem tego jeszcze przez 600 lat. Po tych katastrofach muzulumanie

beda sie masowo nawracac na "nowe chrzescijanstwo". Bedzie to kosciol calkowicie

rozniacy sie od obecnego- bez przepychu, bez bogactwa, bez pychy i glupoty.

Calkowicie skormny, nie bedzie sakramntu spowiedzi, gloryfikowania swietych, swiat

(oprocz Wielkiejnocy i Bożego narodzenia). Mahdi widzac, ze powoli zaczyna tracic grunt pod nogami prawdopodobnie wpadnie w szalenstwo, a zabity zostanie przez swoja naloznice, ktorej w gniewie zabil dziecko. Europejczycy zemszcza sie na bliskim wschodzie- general muzulumanin (!!!) wyda rozkaz zbombardowania bronia atomowa mekki i medyny. Jak pozniej sie okazalo byl to jego blad, poniewaz popelni samobojstwo, a przed tym napisze list, w ktorym bedzie przepraszal. Czarny kamien z Mekki zostanie zatoponiu w oceanie, aby juz nigdy wiecej Islam sie nie odrodzil. Oczywiscie fanatycy zawsze przetrwaja i wyniszczenie ich zajmie jeszcze pare lat.

Jak mozecie zauwazyc Polska ugra na tym konflikcie najwiecej. Prawie calkowicie nie ucierpi, co wiecej, bedzie o wiele bardziej wzmocniona! Wszystko to prawie bez zadnego zabitego polskiego zolnierza (oprocz parodnowiej potyczki z Niemcami). Po II katastrofie calkowicie zmieni sie klimat polski- bedzie srodziemnomorski. Narod Niemiecki, Rumunski zostana calkwoicie zniszczone, a dominacja angloamerykanow sie skonczy i juz nigdy nie powroci...

Wszystko to oczywiscie oparte jest na tekstach Nostradamusa i interpretacji Arteuzy.
 • 2

#44

livin.
 • Postów: 532
 • Tematów: 11
 • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja mam takie pytanie - szklani bracia i dwa żelazne ptaki to ponoć dobry fake? Czy to prawda?
 • 0#45

drimaniack.
 • Postów: 16
 • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Centurion zastanawiał się czym jest TORRENT. Ja pokusiłbym się o hipotezę że jest to znany nam wszystkim protokół BitTorrent. Myślę że za jego pośrednictwem może zostać rozesłany złośliwy kod, który sprawi że broń atomowa stanie się tymczasowo bezużyteczna. Może ten złośliwy kod będzie nawet ukryty w klientach BitTorenta? Niemożliwe? A pamietacie co Stuxnet zrobił z Irańskimi wirówkami?
Jako ciekawostkę powiem jeszcze, że niedawno odkryto wiele sposobów na przejęcie kontroli nad autem. Można użyć np. bluetooth, albo użyć płyty audio z odpowiednim kodem. Oto źródło: klik. Niektórzy producenci aut umieszczają w nich backdoor. Oto przykład, co może się stać jeśli wykorzysta go nieuprawniona osoba: klik. Jakoś od zawsze czułem niechęć do elektroniki umieszczanej w nowoczesnych autach...
 • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości oraz 0 użytkowników anonimowych

stat4u