Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mam problem z duchem pomocy!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#16

PIAST.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witaj Akinci. Kiedyś oglądałem program Ewy Drzyzgi na TVN, wystepowały tam osoby które miały podobny problem jak mój jedna pani miała problem z duchem swojego męża, pomogła jej jakaś dobra świecka egzorcystka i to telefonicznie. Był tam jeszcze pan który miał problemy ze zmora i również pomogła mu jakaś osoba. Dzwoniłem do tego programu rozmowy w toku ale nie chcieli mi dać kontaktu do tych osób. Zależy mi na tym aby sie skontaktowac z tymi osobami ponieważ oni znają już kompetentne osoby które mogły by i mnie pomóc. Mój przypadek jest taki że za życia moja babcia była bardzo emocjonalnie zwiazana ze swoim synem a z moim ojcem i może tu tkwi przyczyna problemu.
  • 0

#17

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Może wystarczy wrzucić gogle ? jak program Ewy odnalazł egzorcystę z całą pewnością uda się również Tobie.

Czasem nie pozwalamy odejść bliskim i zostają.
  • 0



#18

artur9620.
  • Postów: 24
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zależy z jakiego jesteś miasta np. u mnie w mieście jest dość dobra medium która na codzień zajmuje się takimi przypadkami.Mówisz że jest to duch zmarłej osoby z rodziny?Jaki to jest duch złośliwy czyli poltergeist czy posłańcy ?Ten typ duchów występuje najczęściej. Duchy te ukazują się zwykle wkrótce po śmierci, by być blisko ludzi. Są one świadome własnej śmierci i mogą nawiązywać kontakty ze światem żywych. Najczęściej informują swoich kochanych bliskich, że są zdrowe i szczęśliwe i żeby się z ich powodu nie smucić. Duchy te ukazują się krótko i zwykle tylko raz. To jest jak gdyby umyślny powrót z wiadomością mającą na celu pomoc w poradzeniu sobie z ich stratą.Albo inne możliwość że to duch zmarłej osoby,czyli Zmarli ludzie.
Tradycyjny pogląd na duchy mówi, że są one duchami osób zmarłych, którzy z jakichś powodów zostali "zablokowani" między płaszczyzną istnienia i następną, często w wyniku jakiejś tragedii lub urazu. Wielu łowców duchów i osób mających zdolności parapsychologiczne sądzi, że takie ziemskie duchy nie wiedzą, że nie żyją, ten duch zmarłej osoby,może po prostu nie chce odeść z tego świata,sam oceniaj jaki to jest typ ducha a dopiero potem kontaktuj się z jakimś dobrym medium.Liczę że pomogłem.Pozdrawiam Artur :roll:
  • 0

#19

machado.
  • Postów: 248
  • Tematów: 35
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

może skontaktuj się z nimi http://www.paranorma...rupa-anomalium/
  • 0

#20 Gość_Nivers

Gość_Nivers.
  • Tematów: 0

Napisano

sprawdz lepiej instalacje hydrauliczną w domu, rury potrafią niezle przestraszyć :)
  • 0

#21

Asmodean.
  • Postów: 139
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jeżeli jesteś pewien że to duch, lub jakiś innay niematerialny byt to raczej nie ufał bym egzorcystom katolickim, kiedyś gdzieś czytałem, i oglądałem serie programu dokumentalnego traktującego właśnie o nawiedzeniach (jest gdzieś jeszcze na yt) nazywał się bodajże "Duchy" w paktycznie każdym odcinku kiedy dana rodzina sięgała po pomoc egzorcysty zazwyczaj wszelkie objawy nawiedzeń ustawały, ale za pare miesięcy czy tygodni wracały z kilkukrotną siłą.
  • 0

#22

artur9620.
  • Postów: 24
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak znam ten dokument opowiada bodajże o amerykańskich rodzinach które borykają się z nawiedzeniami,to prawda jest z tym że duchy wracają po kilku tygodniach,oczywiście jest wszystko zależne od typu ducha,bo jeśli to jest demon lub jakiś zły duch to wtedy powróci a jeśli to jest duch po zmarłej osobie to raczej zawsze taki już nie powraca.
  • 0

#23

PIAST.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dodam jeszcze że moja babcia za życia była osoba bardzo konfliktową i skłóconą z większością znanych sobie ludzi. Byłą też bardzo emocjonalnie związana ze swoim synem a z moim tatą. Zaraz po jej śmierci w domu zaczęła się pokazywać taka czarna postać ale widoczna tylko przez ułamek sekundy. Przed jej śmiercią zawsze było w domu dobrze, wszystko zaczęło się dokładnie po jej śmierci. Zaczęło się trzaskanie stukanie, w nocy nie daje spać a najgorsze jet to że nas to bardzo osłabia, czujemy brak energii do codziennych czyności mimo tego że jesteśmy całkowicie zdrowi.
  • 0

#24

Quirel.
  • Postów: 17
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeśli chodzi o egzorcystę katolickiego, to radzę poszukać naprawdę przyzwoitego, a nie takiego który swoją "pracę" uważa za uspakajanie małorozumnych. Warto poszukać STARSZEGO księdza, który odprawi rytuał wg. starego ceremoniału który obowiązywał przez setki lat a został zmieniony stosunkowo niedawno.
Niestety nowy ryt nie jest tak skuteczny jak stary.
  • 0

#25

PIAST.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tylko że ja mam dostęp tylko do swojego egzorcysty diecezjalnego.
  • 0

#26

Kałuża.
  • Postów: 22
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zaraz po jej śmierci w domu zaczęła się pokazywać taka czarna postać ale widoczna tylko przez ułamek sekundy.

Przypomina mi to nieco to, co sama zobaczyłam kilka lat po śmierci mojej babci. Dwa razy przez ułamek sekundy widziałam białą postać z jej twarzą, bardzo wyraźną. Nie wiem czy to było złudzenie czy nie, lecz w tamtym czasie niezbyt dużo myślałam o niej.
Mam jedną radę. Pomódl się. Niezależnie czy jesteś wierzący czy nie, pomódl się za, bądź do osoby zmarłej. Pamiętaj o niej. Jeśli to prawdziwy duch, to możliwe, że pokazuje ci się, by o sobie przypominać.
  • 0

#27

PIAST.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zaraz po śmierci babci modliliśmy się za nią w domu oraz daliśmy na msze ale zaraz po tym zaczęły być jakies huki na dachu. Kontaktowaliśmy sie z księdzem który powiedział że jeżeli sie dzieja takie rzeczy to żeby się za nią nie modlić gdyż ona za modlitwe powinna byc wdzięczna a jeżeli wali w dach po modlitwie za nią to znaczy że jest to zły duch!
  • 0

#28

Metamorfozja.
  • Postów: 46
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Po co ja wchodzilam na ten temat... ech no dobrze powiem Ok ja uslyszalam ze ten duch chce poswiecenia (nie wiem.poblogoslawienia?) jego duszy.... a nie potępienia i odganiania..on uwaza ze na to poswiecenie zasluzyl a nikt go mu nei dal za zycia..jest dobry a uznali go za kogos zlego i nie moze tego zniesc
  • 0

#29

cezlan.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Po co ja wchodzilam na ten temat... ech no dobrze powiem Ok ja uslyszalam ze ten duch chce poswiecenia (nie wiem.poblogoslawienia?) jego duszy.... a nie potępienia i odganiania..on uwaza ze na to poswiecenie zasluzyl a nikt go mu nei dal za zycia..jest dobry a uznali go za kogos zlego i nie moze tego zniesc


Ile Ty masz lat? 12? Dusza może co najwyżej potrzebować modlitwy.
  • 0

#30

DicoPL.
  • Postów: 9
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sorry post brata

Użytkownik DicoPL edytował ten post 19.07.2011 - 17:30

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych