Skocz do zawartości


Zdjęcie

9/11 To... Ogromne Złudzenie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
60 odpowiedzi w tym temacie

#16

insi.
  • Postów: 97
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Eurycide jesteś wielki. Jestem pod ogromnym wrażeniem tego tekstu. Podpisuję się pod słowami tego człowieka obydwoma rękami. Chłopie gdzie ty to znalazłeś?
Moi faworyci w poszukiwaniu i jakości zamieszczanych materiałów na tym forum to Przemo i Eurycide.
  • 0

#17

EmilSm.
  • Postów: 9
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jestem dosłownie "zszokowany"... myślę że nie przesadzę jak powiem, że to jedna z największych wyrafinowanych zbrodni przeciwko ludzkości... Ludobójstwo i to w dodatku własnego narodu.. Z cała pewnością można to ustawić na równi z holokaustem a może jeszcze nawet to było bardziej perfidnym zbrodnią...

Chciałbym podzielić sie również pewnym filmem przygotowanym przez filmy poszukując prawdy... Jest tu wiele z tego co pisze Eurycide w formie bardziej zobrazowanej...:
http://video.google....247616051038290

Jak możecie to roześlijcie link tak żeby jak najwięcej ludzi poznało prawdę... Niech nie żyją w zakłamaniu... bo ja to przyjmuje już jako pewnik...

Ku dedykacji ludzi którzy zgineli 11 września... Niech ich śmierć nie będzie daremna...
  • 0

#18

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

LOOSE CHANGE po raz n-ty. :roll:

Jak możecie to roześlijcie link tak żeby jak najwięcej ludzi poznało prawdę...

"Prawdę", chciałeś chyba powiedzieć...

bo ja to przyjmuje już jako pewnik...

Naprawdę szczerze współczuję...
  • -2



#19

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ludobójstwo i to w dodatku własnego narodu.. Z cała pewnością można to ustawić na równi z holokaustem a może jeszcze nawet to było bardziej perfidnym zbrodnią...

No bez przesady - to równie dobrze można porównywac holokaust z corocznym zabijaniem wielorybów. :mlotek:
Znaj miarę mocium panie.

Ku dedykacji ludzi którzy zgineli 11 września... Niech ich śmierć nie będzie daremna...

:o
  • 0

#20

Rastamanek.
  • Postów: 50
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeśli chodzi o rzekome ludobójstwo ze strony USA na swoim narodzie


Nigdy nie uwierzę, żeby jakikolwiek rząd był w stanie osierocić tyle dzieci!
  • 0

#21

bini.
  • Postów: 163
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I to rząd który się świetnie trzyma stołków choć ma poparcie ludzi poniżej 30 %
http://www.money.pl/...8,0,247138.html
  • 0

#22

Jeden_z_Wielu.
  • Postów: 169
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Szczerze wam napisze, że dziwie się ludziom, że nie poszukują prawdy i nie zrobili jakiegoś protestu, żeby rząd odpowiedział na bardzo ważne pytania dotyczące tamtego wydarzenia ;> Powinni udostępnić wszystkie informacje publicznie i opisać co sie stało. Żeby takie wieże zawiliły się przez 1 i 2 samoloty...... Jeśli to nie były samoloty i nie był to kontrolowany wybuch, to może to wina budynków? ;> może stąd te tajemnice? Źle wybudowane wieże? W sumie niemożliwe ;]
  • 0

#23

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

I by się tylko osmieszyli, bo wszystko wyjaśnione jest, tylko są ludzie, którzy usilnie podsycają internetowy tłum, bo im tak jest najwygodniej.

Równie dobrze możesz się pytać, czemu ludzie nie wyjdą na ulice, nie urządzą pikiet i nie zażądają od rządu wiadomości na temat zielonych ludzików z Marsa.


Swoją drogą, niedawno widziałem plakat Talibabów z Afganistanu jeszcze z czasó reżimu ;) Dumny Osama obok zdjęcia wybuchu w drugiej wieży i nieudolnie wklejony rysunek samolotu :) Musieli być z siebie dumni.


A właśnie, czemu nikt ze "spiskowców" nie wspomina o jawnych i udowodnionych oszustwach "głosicieli prawdy", jak nazywają siebie twórcy teorii spiskowych?
  • -1



#24

Jeden_z_Wielu.
  • Postów: 169
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Od kilku tygodni interesuje sie sprawa "spisku" zwiazanego z WTC.... obejrzalem film "Loose change 2nd edition" i jestem pod ogromnym wrazeniem, martwi mnie tylko to, ze w sumie wszystko uklada sie w jedna latwa do zrozumienia calosc, a ludzie nie wiem czy cos o tym wiedza? dlaczego nie reaguja? Jakby ktos nie ogladal to jest link

http://video.google....3...38290&hl=pl

Porazajace...
  • 0

#25

reaper.
  • Postów: 532
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zaczynam przesyłać to do znajomych. Jest tu taka kompilacja dowodów i dowodzików, że prawie każdy (oprócz ludzi z "klapkami na oczach", jakich na forum kilku mamy) powinien zrozumieć co stało się 11 września i co dzieje się w Stanach Zjednoczonych kierowanych przez George'a W. Bush'a.
  • 0

#26

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jest tu taka kompilacja dowodów i dowodzików, że prawie każdy (oprócz ludzi z "klapkami na oczach", jakich na forum kilku mamy)


Klapki na oczach to maja ci, ktorzy zawierzaja naiwnie takim filmom, nawet samemu nie probujac analizowac sprawy, nie siegajac do zadnych innych analiz, tylko opierajac sie na jednym zrodle. Przeciez to typowy propagandowy, polityczny, socjotechniczny film demokratow, a wstawka na koncu, na kogo amerykanie powinni glosowac juz mowi sama za siebie, jak mozna lykac wszystko bez pogryzienia i wypluwania pestek. No ale widac niektorzy lubia pestki. Wystarczy przeczytac (do konca !! nie tylko pierwszy post) tematy na tym forum, zeby znalezc przeklamania tych filmow. Jak mozna wierzyc bzdurom typu "niebieskie namioty w ktorych wynoszona sa czesci samolotu" albo "z samolotu nie da sie korzystac z komorki" itd. Nie wspomne o klamstwach typu "nie bylo czesci samolotu" podczas gdy sa dziesiatki udokumentowanych czesci, nawet fragmentow silnika i kol.
  • 0

#27

reaper.
  • Postów: 532
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tiamat, o wydarzeniach z 11 września 2001 roku przeczytałem naprawdę wiele, obejrzałem sporo filmów o tym traktujących (zarówno tych przekonujących do teorii spiskowych, jak i tych, w których to terroryści są obwiniani za te zamachy). Oczywiście większość przeczytanego przeze mnie materiału znajduje się na tym forum (aby mieć pełen obraz wydarzeń z tamtego dnia nie trzeba szukać nigdzie indziej ;) ). Oczywiście czytając tematy o 11 września, jak i inne nie kończę na 1 poście, ale czytam je "od deski do deski", zawsze wypowiadam się po zapoznaniu się z wszystkimi postami i różnymi zdaniami na dany temat - inaczej nie ma sensu włączać się w dyskusję.

Nie twierdzę, że wszystko co zostało napisane czy nagrane a przemawia za teorią spiskową jest prawdą i mamy temu ślepo wierzyć. Oprócz dowodów i tam znajdują się przekłamania, które albo mijają się z prawdą (co rzadko się zdarza) albo są po prostu naciągnięte, a które trzeba umiejętnie odrzucić. I w tekście z tego tematu na pewno nie wszystko ma aż takie powiązanie z 11 września jak jest to przedstawione.

Ludzie, którzy zaczęli się zajmować propagowaniem teorii spiskowej i jej rozszyfrowywaniem po prostu za daleko w to zabrnęli, zaczęli wszędzie widzieć kłamstwa rządu USA, które były, ale nie w takiej ilości. Łączyli i podciągali fakty do teorii spiskowej, również takie, które nie miały z nią nic wspólnego. Zdarzenia zawarte w każdej minucie tego pamiętnego dnia próbowali przerobić tak, aby pasowały do ich koncepcji.

Nie zmienia to jednak faktu, że jest to spisek na skalę światową, że rząd USA, być może kierowany przez coś potężniejszego (koncepcja New World Order) spowodował zwalenie się WTC, uderzenie w Pentagon i zniszczenie samolotu w Pensylwanii. Nie podlega wątpliwości, że zrobili to aby zaatakować Afganistan i podporządkować sobie społeczeństwo poprzez ich totalną inwigilację, która dopiero się rozkręca. Nie da sie ukryć, że zrobili to bardzo skutecznie. Społeczeństwo amerykańskie boi się terrorystów jak niczego innego i pozwoli się kontrolować na wszystkie możliwe sposoby. Na atak na Afganistan nie zareagował nikt, wręcz przeciwnie, każdy popierał i podziwiał "walkę z terrorystami".

Dla mnie zaplanowanie i wykonanie tych zamachów przez najwyżej stojących w amerykańskim rządzie (i nie tylko w rządzie) jest faktem i nikt ani nic tego nie zmieni. Twoje stanowsko pewnie też nie ruszy się ani o trochę. Wiem jakie masz poglądy na ten temat i szanuję twoje zdanie. Nie ma więc sensu na nowo przedstawiać i analizować dowodów, sprzeczać się kto ma rację. Za wiele już takich dyskusji na tym forum było.

Jest to moje ostateczne stanowisko i więcej na temat 11 września się nie wypowiem. Więc nie ma sensu atakowanie mojego posta ze wszystkich stron, bo odpowiedź i tak nie zostanie przeze mnie sformułowana, nie ze strachu czy braku wiedzy, tylko z braku większego sensu.

Pozdrawiam :drink:
  • 0

#28

Jaku.
  • Postów: 122
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Mimo, że - podobnie jak kilka innych osób na tym forum - nie zgadzam się z taką interpretacją wydarzeń z 11/09/2001, jaką podał powyżej reaper, to jestem pełen uznania dla jego wypowiedzi. Takie podejście jak autora powyższego posta przydałoby się większości forumowiczów. Brawo reaper! :)
  • 0



#29

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie zmienia to jednak faktu, że jest to spisek na skalę światową, że rząd USA, być może kierowany przez coś potężniejszego (koncepcja New World Order) spowodował zwalenie się WTC, uderzenie w Pentagon i zniszczenie samolotu w Pensylwanii.

Wtrące swoje trzy grosze. Otóż - co nie podlega wątpliwości? Jaki fakt za tym przemawia? Otóż mamy zdarzenie czyli 11.09 i następujący w konsekwencji nastepny fakt: atak na Afganistan. I to są jedyne fakty, namacalne weryfikowalne, sprawdzalne itp. itd. Natomiast twierdzenie - na tej podstawie i to twierdzenie niezwykle twarde i zdecydowane, że wydarzanie 11.09 są spiskiem światowym - jest już tylko hipotezą i to dosyć wątłą. Nie ma na to dowodów - jest tylko stawianie hipotezy na podstawie zdarzeń, które miały miejsce. To nie jest fakt - to jest jak na razie hipoteza. Jak już wcześniej wspominałem: jest to możliwe. Tylko z samej mozliwości zaistnienia zdarzenia nic więcej nie wynika.

Nie podlega wątpliwości, że zrobili to aby zaatakować Afganistan i podporządkować sobie społeczeństwo poprzez ich totalną inwigilację, która dopiero się rozkręca.

A dlaczego: nie ma wątpliwości i czemuż nie podlega? A co do totalnej inwigilacji społeczeństwa amerykańskiego: to akurat tutaj nie mam aż takich wielkich obaw i to nie dlatego, że istnieje coś takiego jak "amerykańska demokracja". Istnieje ale to nie jest ta państwowa demokracja, a ta obywatelska, która skutecznie będzie bronić zasad.
  • 0

#30

martinez.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Polecam książke - Jan.van.Helsing-Rece precz od tej ksiazki, jest w niej m.in. o mistyfikacji 11 wrzesnia. Nie Korea, nie Chiny i nie Rosja sa niebezpieczne to wlasnie USA stanowi najwieksze zagrozenie.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych