Skocz do zawartości


Zdjęcie

9/11 To... Ogromne Złudzenie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
60 odpowiedzi w tym temacie

#1

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

9/11 To... Ogromne Złudzenie
Końcowa Gra Oświeconych
Nasz Wybór: Strach albo Miłość


Dołączona grafika


George Humphrey
Phoenix 2004

Przełożył z języka angielskiego: Stanisław Chęciński
Korekta i przekład do wersji elektronicznej: Eurycide, www.paranormalne.pl


"Kiedy należy spodziewać się nadchodzącego niebezpieczeństwa? Odpowiadam, jeżeli kiedykolwiek nas dosięgnie, musimy zmobilizować się. To nie może przyjść z zewnątrz. Jeżeli zniszczenie będzie naszym udziałem, my będziemy tego autorem i wykonawcą."
Abraham Lincoln




Spis treści:

Część I - Ten Poranek
Część II - Zasadzka
Część III - Uprowadzenie
Część IV - Atak na Pentagon
Część V - Tuszowanie i śledztwo
  • 1



#2

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

TEN PORANEK...

Wydarzenie tego poranka, będzie z całą świadomością, zapisane na zawsze, w mojej pamięci. Zadzwonił telefon, a wydawało się, że dzwoni z niezwykłym natężeniem; był to telefon od przyjaciela, który nakazał mi włączyć natychmiast odbiornik telewizyjny. Pierwsze co zobaczyłem na ekranie, był to niewątpliwie zarys horyzontu Nowego Jorku i budynki World Trade Center (WTC) -światowego centrum handlowego. Jednak, było tam coś więcej, coś innego - jakaś złowroga wstęga czarnego dymu, buchająca od północnego wieżowca. Sprawozdawca był oszołomiony, zabrakło jemu po prostu słów, gdy po prawej stronie ekranu ukazał się mały i szybki obiekt, który zniknął za bliźniaczymi wieżami i wówczas nastąpiła... eksplozja! Wybuch czerwono - żółtej potężnej grozy, rozprzestrzeniał się od południowego wieżowca. W tym momencie zimny dreszcz przeszył moje ciało - aż do głębi mojej duszy, poczułem zbiorowe przerażenie tysięcy osób będących w tym budynku. I dotarło do mojej świadomości: to Oświeceni rozpoczynają pierwsze uderzenie swojej ostatecznej śmiertelnej gry!

Przez niezliczone godziny tego dnia, napływało coraz więcej „wiadomości": inne samoloty zostały także porwane; zaatakowany został Pentagon; przechylił się południowy wieżowiec i runął jak w pirotechnicznym pokazie, co wyglądało wprost jak z Hollywood; sprawozdawca nie wiedział gdzie jest prezydent; północny wieżowiec runął w podobnie dramatyczny i przerażający sposób; gigantyczna kula żółtego kurzu przesuwała się ścigając tysiące obserwatorów, odsuwając ich z centrum miasta; podawano, że liczba śmiertelnych ofiar może sięgać 50 tysięcy; inny samolot rozbił się w Pennsylvani; podano, że v-ce prezydent znajduje się w bezpiecznym, podziemnym bunkrze; wszystkim samolotom polecono lądowanie; budynki WTC 3, 4, 5 i 6 paliły się; wg nowej oceny liczba osób w budynkach mogła wynosić 20 tysięcy; rozpowiadano, że atak przygotowany był przez Osama Bin Ladena; nadal nie było wiadome, gdzie znajdował się Prezydent; cały teren został zamknięty, a major miasta Guliani przekazywał komunikaty; obserwowaliśmy tuziny i tuziny powtórzeń; zakomunikowano, że prezydent jest, wraca do Waszyngtonu; skorygowaną liczbę osób, które mogły stracić życie, obniżono do 10 tysięcy; budynek nr 7 WTC, czterdziesto-siedmio piętrowy wieżowiec rozpadł się tego wieczoru tajemniczo; itd. itd...


PODSTĘP

Właśnie my starsi, którzy pamiętamy, co wydarzyło się prawie 40 lat temu, gdzie oni znajdowali się i jak oni się czuli, gdy zamordowany został Kennedy - będziemy pamiętać 9/11/01; to wydarzenie i jego obrazy zostały celowo utrwalone w naszej świadomości - jest to bardzo ważne i należy o tym pamiętać. Powód ku temu jest zasadniczy i my musimy zdawać sobie z tego sprawę, że 'majstersztyk oszustwa', które kryje się za tym ogromnym dramatem, jest sztuczką sceniczną i magią najwyższego rzędu. Pamiętajmy zawsze, że magik manewruje swoją laską sugestywnie dla odwrócenia naszej uwagi, a w tym czasie wykonuje swoje planowe ruchy.

Tak było naprawdę, samoloty uderzyły w WTC i Pentagon, zginęło prawie 3 tys osób - bądź pewny, że był to jeden z najbardziej niesprawiedliwych, śmiercionośnych ataków w historii, dokonany z zimną krwią na ludności cywilnej. Ten osobisty terror i dokonane zniszczenia nie były żadnym złudzeniem. Aktualnie, jeżeli my czujemy się wolni od tego wytworzonego lęku, musimy przebić się przez barierę umysłową, która została podświadomie wtłoczona do naszego procesu myślowego. Trik ten, który dokonywany był na nas z takim powodzeniem przez 'Elitę Rządową, ma na celu wytworzenie w naszej podświadomości pierwotnego lęku. Lęk ten pozbawia nas serca i niszczy nasz proces myślowy. Osoby, które nie używają swojej - otrzymanej od Boga zdolności obiektywnego rozumowania, kontrolowani są, przez oszukańcze, nie zdyscyplinowane umysły i łatwo są wodzeni za nos. Ci, którzy nie słuchają głosu swego własnego serca, łatwo są spychani do samoniszczacej energii zła, nienawiści, zemsty, pomyłki i strachu.


ZASADA HEGLOWSKA

Patrząc obiektywnie z punktu widzenia historycznego -można zauważyć, że wydarzenia 9/11 były klasycznym zastosowaniem zasady heglowskiej. George Wilhelm Hegel (1770-1831), był niemieckim filozofem, który uważany jest obecnie, za jednego z najbardziej wpływowych współczesnych myślicieli. Jego sposób nauczania dotyczącego następujących kolejno po sobie faz w procesie świadomości i trzeźwości człowieka, jest nadal częścią podstawową nauki filozofii. Hegel znany jest z twierdzenia: teza, antyteza i synteza. Uproszczone tłumaczenie na język angielski jest następujące: problem, reakcja i skutek. Przez setki lat Oświeceni używali heglowskiego procesu dla swoich bieżących planów; przygotowują w tajemnicy niebezpieczne wydarzenia, na które ludność reaguje strachem, rozwiązaniem czego jest przekazanie władzy tym, którzy byli twórcami tego wydarzenia - co jest szatańsko efektowne. Przykłady tego procesu, są następujące:


1. Agenci Roosevelta złamali japoński szyfr i wiedzieli, na
miesiąc wcześniej, że Pearl Harbor miał być zaatakowany.
Jednakże, FDR - federalne służyły specjalne, celowo nie
przekazały nigdy tych informacji do dowódcy bazy marynarki
wojennej, ponieważ Roosevelt chciał mieć „powód" do
przystąpienia do wojny. Przed tym atakiem, ludność
amerykańska, w przeważającej części występowała przeciwko
włączeniu się w konflikt europejski czy też azjatycki. Po tym tzw.
„niespodziewanym" ataku, kongres zareagował natychmiast i w
ciągu kilku zaledwie dni zadeklarował przystąpienie do wojny,
podczas gdy olbrzymia większość obywateli, która wierzyła w tę
wersję, włączyła się patriotycznie do walki.

2. Gdy Hitler przejął władze, spalił Reichstag, siedzibę
niemieckiego rządu i obwinił tym opozycję - w ciągu kilku dni,
zdołał aresztować większość przeciwników politycznych.

3. Nie dawno, byliśmy świadkami podłożenia bomby pod
budynek imieniem Alfreda P. Murrah w Oklahoma City, gdzie
ponad 175 obywateli amerykańskich zostało zabitych. Należy
zwrócić uwagę obiektywnemu obserwatorowi co - 'oficjalna'
rządowa wersja podaje, ze Timothy Mc Veigh, zbombardował ten
budynek, w ramach zemsty na agentach federalnych za ich udział
w masakrze w Waco, Teksas. Jest to dziwny 'zbieg okoliczności,'
że żaden z agentów FBI, ATF i służb specjalnych, nie znajdował
się wówczas w tym budynku? Dalej, tak się złożyło, że Clinton i
jego gang wprowadzili natychmiast, przygotowany „Anti -
Terrorist Legislation" - ustawa anty-terrorystyczna, która
naruszyła naszą konstytucję. Stało się to już w kilka dni po
bombardowaniu.

Dla osób, które wierzą w sprawiedliwość i dobroć, nie są w stanie pojąc, że oszukańcze elementy w naszym rządzie mogą przeprowadzić takie haniebne akcje. Istotne jest, że godne i uczciwe osoby, rozważają oskarżenia, a co ważniejsze - dowody.

Dokumenty tych dowodów świadczą, w jaki sposób federalni agenci, rozpoczynali gwałtowne i coraz częściej śmiercionośne akcje przeciwko nie winnym obywatelom amerykańskim, mi.: Ruby Ridge; Waco; zbombardowanie WTC w 1993 roku, Oklahoma City, TWA numer lotu 800 i obecnie 9/11. Jeżeli dowód ten jest prawidłowy - te nie zgodne z konstytucją i śmiercionośne siły, użyte zostały przeciw naszym obywatelom, włączając w to oskarżenie głównych środków przekazu, podających celowo nieprawdziwe informacje - wówczas... Ty będziesz sędzią.


PONIŻSZA BROSZURA

Chociaż czułem w moim sercu, od dnia 9/11 WTC i Pentagonu, że ten atak był wydarzeniem scenicznym, powiedziałem sobie, że ja nie napisałbym następnej broszury ponieważ ponieważ ja już napisałem, sam wydałem i sprzedawałem dwie broszury i taśmy magnetofonowe. Dalej, mój co tygodniowy program telewizyjny, pochłaniał kilka godzin tygodniowo, moje sprawy zawodowe wymagały zawsze poświęcenia im uwagi i chciałem spędzić więcej czasu z moją rodziną i przyjaciółmi. Powiedziałem sobie, że przecież robiłem wystarczająco. Dodatkowo, miałem zbyt dużo rozmów z drogimi moimi, wykształconymi przyjaciółmi, którzy dostawali szału na odmienny koncept, tego wydarzenia, niż podawały to „wiadomości". To narzucone sobie ograniczenie trwało kilka miesięcy. Jednakże, słuchając środków przekazu i ich 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu, szaleńczych i nienawistnych wiadomości, słuchając o amerykańskich „inteligentnych bombach" zabijających w Afganistanie niewinne kobiety i dzieci, moje postanowienie osłabło. Wówczas Bush i Chaney spowodowali ustanowienie specjalnego prawa zwanego „Patriot Act Legislation"- ustawodawstwem patriotycznym i byłem świadkiem wycofania się amerykańskiej psychiki, pod wpływem strachu -wiedziałem, że jest to moment do działania.

Gdy dokonałem tego wyboru, ruszyła cała synchronizacja - pojawiła się ogromna liczba, „niezaprzeczalnych dowodów", przedstawiających niezaprzeczalne fakty, że wersja rządowa była wersją do zaakceptowania. Doszedłem więc do przekonania, że. . . jeżeli ja naprawdę wierzę w Boga - jako natchnienie ideałów amerykańskiej Konstytucji i Bili of Rights - ustaw prawnych.-stało się wówczas koniecznością, aby podzielić się moim punktem widzenia wychodzącym z samego serca, ze wszystkimi, którzy będą chcieli słuchać.

Broszura ta nie jest dla wszystkich - jest dla tych, którzy kochają swój kraj i posiadają te rzadkie zalety, nazwane otwartym umysłem. Obecnie w Ameryce, tylko około 1% potrafi 'powiązać fakty'. Oni zdają sobie sprawę, że garstka samo-zdeklarowanej elity posiada rzeczywistą kontrolę naszego systemu bankowego, filmów, 'wiadomości' i obydwóch partii politycznych. Dopóki i jeżeli my nie zwiększymy tej względnej liczby obywateli, którzy rozumieją tę rzeczywistość, do 5 % ludności - to nasza masa krytyczna - nasza kultura kontynuować będzie ten marsz, w kierunku ogólno - światowego rządu faszystowskiego. To na prawdę nie jest zabawne, pisać lub myśleć o tym, jednakże jest to aktualna prawda, jak podaje Biblia, „Niech ci co mają uszy, słuchają".

W podobnym znaczeniu powiedział Jezus: „Niech umarli grzebią umarłych", co dla mnie oznacza - 'w dowolnym czasie historii, znajdują się osoby, które nie otworzą swoich oczu na rzeczywistość, nie zależnie od tego, jak dużo pokazane jest im dowodów, lub jak dużo poświęcisz im czasu i wysiłku - oni sami muszą rozpracować to zagadnienie, we własnym zakresie.' Tak więc, zrób rozeznanie, w jaki sposób podawać te informacje, wiedz, że wiele osób jest nie zdolnych psychicznie, lub nie chcących obecnie tego zrozumieć. Chociaż każdy wie, że 'coś' jest ogromnie źle. Ja rozmawiam z każdym kogo spotykam, na temat nowego porządku świata i 9/11, i znajduję coraz więcej osób, które zaczynają być tego świadome i chcą się uczyć. Jeżeli spotykasz kogoś, kto jest otwarty na taką dyskusję, rób to powoli i bądź cierpliwy - to zagadnienie zabiera sporo czasu, zanim dotrze do jego świadomości. Dobrze jest wiedzieć, że możemy, my naprawdę możemy, odwrócić to - wprawdzie będzie to wymagało ogromnej dyscypliny, ale czy my mamy inny wybór?

9/11: Ogromne złudzenie, jest celowo podane zwięźle, aby jak największej liczbie osób umożliwić dostęp do tych materiałów. Rozważając następujące informacje, pamiętaj proszę, o dwóch podstawowych aspektach: Po pierwsze, ludność musi obudzić się i zaakceptować twardą rzeczywistości, specjalnie tę, która jest udziałem cudownego narodu amerykańskiego: mała okultystyczna grupa -Oświeceni - organizowana od wieków, kontroluje naszą ekonomię, kulturę i organizacje polityczne. Osoby te nie mają żadnego respektu dla naszej Republiki i jej praw (Bili of Rights). Inne motto tej elity jest: ,,Out of chaos, order" - skończyć z chaosem, porządek. Odpowiedzialni są oni, w olbrzymiej większości, za wojny i rewolucje, odpowiedzialni za wydarzenia 11 września. Ja rozumiem jak ogromnie trudno jest zaakceptować komuś, kto nie przeprowadził obiektywnych badań historycznych, ponieważ nie idzie to w parze z ogólnym pojęciem umysłowym i nikt nigdy nie mówił o tym, na korporacyjnych stacjach telewizyjnych. Niemniej jednak, jest to historyczna i obecna rzeczywistość (istnieje kilka materiałów źródłowych, wymienionych w końcowej części broszury, które mogą dać więcej informacji, niż większość czytelników mogłaby to sobie wyobrazić) i jeżeli naród nie obudzi się, nie obudzi się wkrótce, możemy znaleźć się w bardzo przykrej sytuacji. Jest duże prawdopodobieństwo, że Oświeceni, posunęli się „zbyt daleko" i przedobrzyli wydarzenia 9/11. Jest oczywiste - jak dotychczas, iż prawdziwy problem polega na tym, że: wiele osób jest pod tak ogromnym wpływem dezinformacji, że nie widzą tego co przed nimi. Po drugie, być może bardziej znaczące jest, że: my możemy uderzać w bęben i dokonywać wszystkich politycznych reform w świecie, ale, tak długo jak nie nastąpi nasze intelektualne przebudzenie i nie odnowi się nasza świadomość duchowa, my tylko „przestawiamy krzesła na pokładzie Tytanika". Jedyna droga, która może przywrócić rozsądek i sprawiedliwość, to włączenie się w ten proces całej społeczności, osoba po osobie, zaczynając od nas samych. Każdy z nas ma swoją indywidualną duchową ścieżkę, która prowadzi do rozpoznania i określenia swojego stosunku do Stwórcy. Każda religia ma swój własny język i zespól symboli, ale, jedna rzecz jest wspólna dla wszystkich - istnieją tylko dwie podstawowe energie - strach, który paraliżuje energię i oczywiście miłość. Miłość, w jej najwyższej formie, pobudza odwagę i przenosi dusze do świadomości i jej prawdziwego połączenia z Bogiem. Jak jest nam już wiadomo, wydarzenia te i obecne czasy, zmuszają każdego z nas, do podjęcia zasadniczego wyboru - czy będziemy żyć w ciągłym strachu, lub też w świadomej miłości?

Broszura ta przedstawia dowody, które świadczą przeciwko wszystkiemu co reprezentują środki masowego przekazu, i co chciałyby struktury polityczne, aby ludzie w to wierzyli. Dla wielu osób włączając w to mnie, jest to bardzo trudna pigułka do połknięcia. Jednakże, tylko przezwyciężając nasz strach, będziemy mogli zrozumieć prawdę i żyć w prawdziwej wolności i miłości. Jak to powiedział Jezus,,,Prawda uczyni was wolnymi".

Jest nadzieja, że gdy ludność zdobędzie świadomość masowego i drakońskiego oszustwa, które zgotowane zostało naszemu narodowi, wystarczająca liczba osób obudzi się, ze swoich sennych marzeń i podejmie odpowiednie działanie, aby przywrócić ideały naszej Republiki; być może, że myśli, a także pomysły są już częścią tego procesu. Ja zrobiłem, co było w mojej mocy, sprawdzić i potwierdzić, podane informacje; jak zwykle, proszę, aby każdy czytelnik użył swojej roztropności i sprawdził odnośne materiały, według potrzeby. Następnie podana jest chronologia ważnych wydarzeń, które miały miejsce 11 września 2001 roku - dodatkowo 60 punktów do przemyślenia.

c.d.n
  • 0



#3

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

CHRONOLOGIA WYDARZEŃ W DNIU 9/11

7:59 lot nr 11 - American Airlines; startuje z Bostonu
8:10 lot nr 77 - American Airlines; startuje z Waszyngtonu DC
8:14 lot nr 175 - United Airlines; startuje z Bostonu
8:24 wieża kontrolna lotniska zorientowała się, że lot nr 11 został uprowadzony
8:42 lot 93 - United Airlines; startuje z New Jersey
8:46 lot nr 11 - uderza w wieżę północną
8:57 lot nr 77 - samolot ginie z ekranów radaru w Ohio, robi zwrot o 180 stopni i zawraca w kierunku Pantagonu.
9:03 lot nr 175 - uderza w wieżę południową
9:04 eksplozja powoduje ogromny słup dymu, który posuwa się od WTC, budynku nr 6
9:40 lot nr 77 - uderza w Pentagon
9:59 południowa wieża rozpada się
10:06 lot nr 93 - rozbija się o ziemię w Pensylwanii
10:29 północna wieża rozpada się
17:25 budynek WTC nr 7 rozpada się


ZASADZKA

„Ja tobie mowie, wolność i prawa ludzkie nie istnieją w Ameryce. Rząd amerykański poprowadzi Amerykanów - a generalnie cały Zachód - do okropnego piekła i niemożliwego życia." Osama Bin Laden, wywiad telewizyjny BBC, nagrany po 9/11.

Amerykanie zachowują się tak jak dobre skrzypce, na których wygrywa mistrz, od ustawiania informacji, podawanych nam przez dominujące środki przekazu. Skoro tylko wydarzenia 9/11 zaczęły się rozwijać, tzw. 'eksperci', pokazali się natychmiast w telewizji, i tak się złożyło, że bardzo duży procent tych 'głoszących głów', rekrutowało się z Council of Foreign Relations (CFR) - rada współpracy z zagranicą. CFR jest elitarną organizacją polityczną Stanów Zjednoczonych, która zdefiniowana została przez byłego senatora i kandydata na prezydenta, Barry Goldwater'a, jako: "An offshoot of a British secret society whose purpose is to destroy the sovereignty of the United States and create a One World Government."- "oddział brytyjskiego tajnego stowarzyszenia, którego celem jest zniszczenie suwerenności Stanów Zjednoczonych i utworzenie jednego rządu światowego." Następujące czternaście punktów, zawiera obiektywne dane, rzeczowych informacji i istotnych pytań, dotyczących wydarzeń, które miały miejsce przed 9/11, a które zostały ukryte, przeinaczone lub też zignorowane, przez Rząd i środki przekazu:

1. W 1979 roku, CIA zainicjowało masowy program, tajnej wojskowej pomocy dla rdzennego islamskiego plemienia w Afganistanie oraz islamskich ochotników z innych państw, którzy byli w opozycji, w stosunku do Rosyjskiej inwazji tego kraju. Rosjanie utworzyli koalicję z kilkoma plemionami afgańskimi z północnej części kraju pod nazwą Northern Alliance - sojusz północny. Plemiona popierane przez CIA, nazywane były przez prasę zachodnią "Mujahadeen". Ronald Reagan eufemistycznie odnosił się do "Mujahadeen", jako do 'bojowników o wolność' z centralnej Azji. Z tych to elementów wyłoniło się później odgałęzienie al.- Kaida - znowu z całym poparciem i finansowaniem przez CIA.

2. Liderem al-Kaida jest wykształcony w Europie, saudyjski Arab - który nazywa się Osama bin Laden. Ojciec Osama bin Laden'a, Shejk Mohammed bin Laden, utworzył firmę budowlaną o nazwie bin Laden Construction Company. Później firma ta zmieniała nazwę na, Saudi bin Laden Group. Należy pamiętać, że od wczesnych lat 1980 - Osama bin Laden był cennym nabytkiem CIA - pod nazwiskiem Tim Osman.

3. Rodzina bin Laden'ów jest jedną z najbogatszych w Arabii Saudyjskiej, która brała udział w budowie tuzinów amerykańskich baz wojskowych na Środkowym Wschodzie. Rodzina bin Laden'ów jest powiązana z rządzącymi szejkami Saudi Arabii, i posiada silne powiązania polityczne i osobiste na całym świecie. Rodzina bin Laden'ów i rodziny Bush'ów, byli przyjaciółmi i partnerami w biznesie przez wiele lat. W 1977 roku, George Bush junior utworzył firmę Arbusto Energy Co., w Midland, w Teksasie. Jednym z pierwszych inwestorów, był Salem bin Laden, który w tym czasie został prezydentem firmy, Saudi bin Laden Group. Tak się złożyło, ze Salem jest najstarszym bratem Osama bin Laden'a.

Innym interesującym powiązaniem, jest Szejk Khalid bin Mahfouz, który jest najbogatszym człowiekiem na świecie i był także głównym inwestorem w Arbusto Energy Co. Dalej, był on dyrektorem wykonawczym skorumpowanej BCCI (Bank of Credit and Commerce International) - unii kredytowej i handlu międzynarodowego, w okresie od 1986 do 1990 r. Według dyrektora CIA Jamesa Woolsey, w czasie przesłuchań w Senacie amerykańskim w 1998 roku, Mahfouz był głównym udziałowcem Osama i al-Kaidy, jeszcze jeden detal, siostra Mahfouz'a jest żoną Osa ma bin Laden'a. Wygląda to, jak jedna duża i szczęśliwa rodzina.

5. Al-Kaida zamieszana była w 1992 roku, w bombardowaniu ambasad amerykańskich w Sudanie i w Jemenie gdzie zginęło 35 obywateli amerykańskich i 150 osób miejscowych. Al-Kaida była także odpowiedzialna częściowo, za samobójcze zbombardowanie, w 1996 roku, statku, U.S.S. Cole, w którym zginęło 25 amerykańskich marynarzy.

6. Po zbombardowaniu ambasad i U.S.S. Cole, obydwa kraje Jemen i Sudan, ofiarowały ekstradycję Osama bin Laden'a. Sekretarz Stanu, Madeline Albright, mianowana na to stanowisko, przez Billa Clintona, odmówiła przejęcia bin Laden'a.

7. John O'Neil, zastępca dyr. FBI zrezygnował ze swojej pozycji na znak protestu, przeciwko ingerencji obydwu administracji, Clintona i Bush'a - w sprawie prowadzonych dochodzeń, dotyczących al.- Kaidi. Rzekomo powiedział: "Główną przeszkodą w prowadzeniu dochodzeń dotyczących islamskich terrorystów, były interesy amerykańskich korporacji olejowych". Pan O'Neil miał nieszczęście być zaangażowanym, jako dyrektor do spraw bezpieczeństwa w WTC, rozpoczynając od dnia 9/11/01 - został zabity tego dnia - w czasie ataku na WTC.

8. Prasa europejska informowała szeroko, ze Osama bin Laden był chory, miał wadliwe funkcjonowanie nerek i był leczony, w styczniu 2001 roku, w amerykańskim szpitalu w Dubai. Tam spotkał się z kierownikiem sekcji CIA. Oskarżenie to jest bardzo poważne, ponieważ nastąpiło już po zbombardowaniu obydwu amerykańskich ambasad i statku U.S.S. Cole, które łączone były z bin Laden'em.

9. Inteligentne osoby na całym świecie, śmieją się na ten pomysł, że bin Laden mógł zaaranżować ten złożony plan uprowadzenia czterech samolotów, startujących z rożnych lotnisk - z jaskini w górach Afganistanu, z odległości 12 tys. Mil.

10. W październiku 1993r., został zbombardowany WTC, przy użyciu samochodu. Bombardowanie to nie zdołało zburzyć budynku, ponieważ samochód zaparkowany został zbyt daleko od kolumn wewnętrznych. Niestety, 3 osoby zostały zabite. Zamachowcem był 43 letni Egipcjanin, Emad Salem. Według artykułu opublikowanego w New York Times, Salem otrzymał 1 milion dolarów - i został przygotowany do tego nagannego zadania przez agenta FBI. Salem zorientował się, że został użyty i nagrał na taśmie John'a Anticev. Anticev, czołowy amerykański agent FBI, powiedział Salemowi, że ma kontynuować bombardowanie!

Środki przekazu zachowują się dziwnie wobec tej wewnętrznej zdrady - jest to nie wiarygodne! Szereg osób świadome jest, że w 1985 roku była próba zbombardowania budynku, Alfred P. Murrah w Oklahoma City - 10 lat przed ostatnim incydentem. New York Magazine (magazyn Nowojorski) zrobił doskonałą robotę, podając informacje o tej grupie, która pierwotnie próbowała zbombardować ten budynek, a która mieszka w Elohim City, w Oklahoma. Kilku niezależnych detektywów jest przekonanych, że w bombardowaniu 1995 roku brała udział kontrowersyjna grupa, która mogła mieć poparcie z elementów z FBI.

Jest powiedzenie, że: "złodziej zawsze wraca do miejsca popełnienia przestępstwa". Czy może to być jednostka, wewnątrz rządu, która wróciła, aby dokończyć swojej niedokończonej pracy Przy WTC, wydaje się, że zrobili to oni w Oklahoma City?

11. Rząd amerykański wydawał co najmniej 40 miliardów dolarów rocznie, z naszych pieniędzy, na programy FBI, CIA i NSA. Agencje te, odpowiedzialne były, za pomoc w tworzeniu i finansowaniu al-Kaidi i śledzenie Talibanu, bin Ladena i al-Kaidi, co najmniej przez ostatnią dekadę. Pomimo tego, wszystkie te agencje, z dostępnymi finansami i posiadaną technologią, stanowczo zaprzeczają, że miały informacje o mającym nastąpić ataku. Nonsens! Po ataku, agencje te były w rzeczywistości nagrodzone w znacznym zwiększeniu funduszy i były chwalone przez administrację i prasę. To jest niedorzeczność.

12. W tygodniu poprzedzającym 9/11, aktywność na nowojorskiej giełdzie wzrosła 1200%, aktywność ta nie objęła akcji American Airlines i United Airlines, jak to podawała Chicago Securitie Exchange (giełda czikagowska). Inwestor stroni od akcji, gdy spodziewa się, że jej wartość spada. Osoby, które wydaje się miały ostrzegającą informację o tym wydarzeniu, zarobiły na giełdzie dziesiątki milionów dolarów. Wg. New York Times'a, Wali St. Journal (dzienniki amerykańskie) / London Independent (nie zależny dziennik londyński), duży procent tej aktywności dokonała firma, Deutche Bank /AB Brown. Naczelnym managerem tej firmy jest obecnie, dyrektor CIA. Jak dotąd, nie rozpoczęto w tej sprawie żadnych oficjalnych dochodzeń!

13. Wg informacji podanych przez Reuters News Service -informacje Reutera, dwaj terroryści weszli do nocnego baru dla dorosłych, na kilka dni przed atakiem. Zachowywali się tam okropnie, dużo pili, każdy z nich wydał ponad 200 dolarów na zamawiane tańce. Podobno mówili, że Ameryka dozna cierpień i dogodnie pozostawili swoje wizytówki. I jeszcze jedno, jako muzułmańscy wyznawcy, zostawili także święty Koran. JASNE...! Ci informatorzy musieli być pijani, podając taką bajkę. Oni chcieli abyśmy wierzyli, że muzułmańscy fundamentaliści, którzy zamierzali oddać życia za Allacha, poszliby do Strip Bar - nocnego baru dla dorosłych; upić się (co jest zakazane prawem islamskim); powiedzieć światu czego zamierzają dokonać, następnie; zostawić wizytówki i Koran. Jedyna rzecz bardziej zabawna, niż ta bajka - jest, to że większość Amerykanów w to wierzy!

14. Gazeta New Jersey podawała, że w dniu ataku, widziano w Jersey City grupę mężczyzn na dachu przyległego budynku, filmujących i wiwatujących, gdy pierwszy odrzutowiec, uderzał w północny wieżowiec. Policja aresztowała mężczyzn, ale to nie byli Arabowie. Byli to Izraelici, przebywający tutaj w Stanach Zjednoczonych nielegalnie. Pracowali oni dla firmy transportowej, która wg Forward Magazine - magazynu Forward, lokalnej żydowskiej publikacji, ma możliwe powiązania z Mossadem (izraelski wywiad). Kim byli ci mężczyzn i kto miał wcześniejszą wiadomość, dlaczego ta informacja została wyciszona i dlaczego nasz rząd pozwolił im powrócić do Izraela?

c.d.n
  • 0



#4

Halley.
  • Postów: 316
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

NIesamowity tekst, co prawda nic mnie w nim nie dziwi, bo zmianki, co prawda nie w tak zwartej formie, ale jednak pojawiały się juz tu i ówdzie. Jednak tekst ten pokazuje jasno i wyraźnie sytuację w ameryce. Globalne rządzenie zawsze byo ich marzeniem a teraz zdaje się to spełniać. Chociaż osobiscie uważam, ze grupa, która naprawdę ma chrapkę na władzę śiatową, nie koniecznie pochodzi tyko z amerykli, stawiam na międzynarodową, czy raczej należałoby powiedzieć ponad-narodową zbieranianę.
  • 0

#5

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

UPROWADZENIE


"Mówiąc ogólnie, jest rzeczą naturalną, że ludzie nie chcą wojny... Przecież to przywódcy państwowi, wyznaczają kierunki polityki i jest zawsze sprawą prostą pociągnąć ludzi za sobą, niezależnie, czy mamy do czynienia z demokracją, dyktaturą faszyzmu, systemem parlamentarnym, czy dyktaturą komunistyczną... Wszystko co należy zrobić, to powiedzieć, że są zaatakowani, potępić pacyfistów o brak patriotyzmu i wystawianie kraju na niebezpieczeństwo. Działa to identycznie w każdym kraju"

Herman Goering (jeden z najbliższych współpracowników Hitlera) w czasie norymberskiego przewodu sądowego.

Informacje podane przez administrację i środki przekazu, dotyczące uprowadzeń są następujące: 11 września dziewiętnastu radykalnych islamskich fundamentalistów uprowadziło cztery samoloty pasażerskie. Porywacze użyli noży do ciecia papieru, aby obezwładnić i zabić ośmiu pilotów i opanować 266 pasażerów i załogi samolotów. Dwa loty, które startowały z Bostonu (lot 11 i 175), skierowane zostały na budynki WTC. Budynki te zapaliły się, co spowodowało zmięknięcie i rozszerzenie się wiązań, i obydwa budynki WTC, budynek 1 i 2 runęły. Samolot, który startował z Newarku (lot nr 93), przyleciał do Ohio i zakręcił z powrotem, poleciał w kierunku Waszyngtonu DC. W czasie tego lotu, kilku pasażerów telefonowało z samolotu. Pewna liczba pasażerów próbowała, bez sukcesu odzyskać kontrolę nad samolotem i w czasie walki samolot rozbił się w centrum Pennsylvanii. Słynne ostatnie słowa Todd Breamer'a, jednego z pasażerów lotu 93 brzmiały: "Let's roll" (toczmy się) - „atakujmy". Czwarty lot nr 77, wystartował z Waszyngtonu DC, przeleciał przez Wirginię, zachodnią Wirginię do Ohio i zawrócił do Waszyngtonu DC, gdzie uderzył w Pentagon. Jest to opowieść, którą większości Amerykanom powtarzano wielokrotnie i w którą uwierzyli.

Następująca lista zawiera szereg obiektywnych faktów, ważnych pytań i cennych spostrzeżeń, dotyczących tej części wydarzenia 9/11 i jest istotną w podjęciu decyzji, co naprawdę wydarzyło się:

15. Z ośmiu pilotów, tych czterech lotów, sześciu miało doświadczenie wojskowe i uważani byli „za osoby, które poradzą sobie". Czy jest to możliwe, że wszyscy zostali obezwładnieni, zabici przez porywaczy, którzy używali „noży do cięcia papieru"? Dalej, czy jest to możliwe, żeby żaden z ośmiu pilotów nie podjął żadnej akcji, lub nie zaalarmował FAA (federalnej administracji lotniczej)? Tak, jest to możliwe, ale nie prawdopodobne.

16. Dwaj przypuszczalni piloci uprowadzonego lotu nr 77 to Khalid al-Mihdar i Nawaą al-Hamzi. Jest to lot, który zniknął nad Ohio, następnie wrócił, wykonał manewr precyzyjnej spirali, wyrównał i uderzył w Pentagon. Instruktor lotniczy, Rick Garza, z Sorbi's Flying Club, powiedział o naszych lotniczych asach, „to było jak głupi i głupszy. Ja mam na myśli, że oni nie mieli pojęcia o tym co się działo. Było to dla mnie jasne, że oni nie mogli dokonać tego jako piloci."

Dołączona grafika


17. Pilotowanie dużego odrzutowca, to nie jest to samo, co kierowanie samochodzikiem golfowym - trzeba nauczyć się dużo, aby nabyć umiejętności. Przede wszystkim piloci, którzy nie są urodzeni w tym kraju, powinni latać wzrokowo kilkaset mil. Po drugie, piloci lotu 175 i 77, podobno sprowadzili samoloty z 30 tys stop, wykonując szybko i precyzyjnie skręt 280 stopni, uderzając w cel z ogromną precyzją, i to ręcznie. Nie prawdopodobne! Samolot powoduje od 1,5 do 2 razy większe przeciążenie, gdy robi zakręt. Przy tak ostrym zakręcie na takiej wysokości i szybkości, samolot powoduje przeciążenie 6-7 razy większe od normalnego. Wg doświadczonych pilotów, manewr taki był by praktycznie nie możliwy dla jakiegokolwiek pilota oprócz najbardziej zaawansowanych.

18. Niewiele osób wie o tym, że loty 175 i 11 skrzyżowały drogę lotu nad Stewart International Airport - międzynarodowym lotniskiem Stewarfa w New Windsor, New York, w tym samym momencie - co za zbieg okoliczności? Jest także interesujące, że jeden z kontrolerów tego lotniska, jak podano, to ten sam, który był kontrolerem egipskiego lotu nr 990, który rozbił się w 1999 r. kiedy to pilot przypuszczalnie popełnił samobójstwo - interesujące!

19. Należy odnotować, że FAA nie ujawniła informacji na temat przebiegów lotów, uprowadzonych samolotów, ani też pełnego zapisu taśmowego komunikacji, pomiędzy samolotami i FAA. Istnieją dwie „czarne skrzynki" w każdym samolocie budowane w taki sposób, aby wytrzymać większość katastrof. Jest więc nieco dziwne, gdyż FAA twierdzi, że większość informacji z ośmiu „czarnych skrzynek" została zniszczona.

Dołączona grafika


20. Niewielu Amerykanów orientuje się, że istnieje technologia zwana „Global Hawk". Zdalnie sterowany, bezzałogowy latający pojazd, podobny do samolotów komercyjnych, może on być manewrowany z wielką precyzją. Wiele osób wierzy, że ta technologia może być także użyta do zablokowania ręcznej lub automatycznej kontroli samolotu i mogła być zastosowana w 9/11/01.

21."Oficjalna" wersja podaje, że United lot nr 93 wystartował z New Jersey i poleciał do Ohio, gdzie został uprowadzony, zmienił kurs na Waszyngton, DC. Kilku pasażerów telefonowało z samolotu, a Scott Beemer wraz z innymi pasażerami próbował odzyskać kontrolę nad lotem, ale w czasie tej próby, samolot się rozbił. Jest to bardzo możliwe, że pasażerowie próbowali odzyskać kontrolę samolotu; jednakże samolot nie rozbił się z powodu walki. SAMOLOT ZOSTAŁ ZESTRZELONY! Fakty są następujące:

1) odłamki samolotu rozrzucone były w promieniu 8 mil;
2) największy kawałek był wielkości książki telefonicznej;
3) mieszkańcy w tej części słyszeli głośną eksplozję i widzieli samolot wojskowy.


Dołączona grafika


22. Kilka lat temu zawodowy golfista Paine Stewart leciał z kolegą z Florydy w małym prywatnym samolocie do Dallas. W krótkim czasie po starcie ujawnił się defekt samolotu, pilot i pasażer stracili przytomność i stracili kontakt z FAA. W ciągu 18 minut NORAD (North America Aerospace Defense Command) - dowództwo obrony północnoamerykańskiej przestrzeni powietrznej, przechwyciło go i natychmiast samolot F-16 pojawił się w pobliżu tego samolotu, w ciągu 18 minut. W ciągu 22 minut były już cztery. Jest to normalna procedura operacji komendy głównej, z siedzibą w Cheyenne Mt, w Kolorado. Znajduje się tam światowa, najwyższej jakości technologia śledzenia. Do ich odpowiedzialności należy przeglądać i ochraniać Amerykę od pocisków i samolotów. To jest ich zajęcie!

Przeciwnie, żadne F-16, lub inne samoloty nie zostały poderwane do akcji, w czasie lotów 11 lub 175, które wystartowały z Bostonu, nawet w ciągu tych 36 minut, to jest od czasu gdy, FAA już wiedziała, że lot 175 został uprowadzony, aż do uderzenia w południową wieżę WTC. Sprawa lotu nr. 77, jest nawet bardziej alarmująca, ponieważ znajdował się on w powietrzu ponad 43 minuty z całą świadomością, że mierzył w Biały Dom, Stolicę lub Pentagon. Baza lotnicza Andrew (w Waszyngtonie), oddalona jest jedynie o kilka minut, żaden samolot nie został posłany i żadne samoloty nie zostały poderwane do akcji z Langley Air Force Base (z bazy lotniczej Langley), dopóki nie nastąpił atak! W rejonie tym znajduje się kilka baz wojskowych, które mają możliwość, a także odpowiedzialność za ochronę Stolicy - ale nie zostało nic zrobione - wydaje się, że wydany został rozkaz przez NORAD, aby „nie interweniować".


ZNISZCZENIE KOMPLEKSU BUDYNKÓW ŚWIATOWEGO CENTRUM HANDLOWEGO

"Nikt nie jest bardziej beznadziejnym niewolnikiem, niż ci, którzy bezpodstawnie wierzą, że są wolnymi."
Goethe

Cały świat to widział. Samoloty te wleciały w drapacze chmur, nastąpiły ogromne eksplozje i ogień spowodował, że budynki rozpadły się. My wszyscy widzieliśmy to na własne oczy wszyscy to widzieli!" Ja słyszałem to, lub podobne wersje, od wielu osób, jak oni patrzą na ciebie z niedowierzającym spojrzeniem, iż ktokolwiek może wątpić, że to stało się w taki sposób jak to wyjaśniono w telewizji. Jednakże, za tym kryje się więcej, niż zauważa się naszymi oczami - szczególnie gdy te oczy wystawione są na filtr korporacyjnej telewizji:

Dołączona grafika


Budowa WTC, budynki 1 i 2 (północnego i południowego), rozpoczęta była 11 września 1971 r. Wysokość ich wynosiła 1350 stóp (411.5m), były to dwa najwyższe i najsłynniejsze budynki na świecie. Znaczący fakt, że większość ludności nie wiedziała, że zostały one zaprojektowane i zbudowane, jak przysłowiowe „bunkry". Budynki te miały specjalną konstrukcję, aby wytrzymać głównie sztormy i uderzenia przez duże samoloty. Były zbudowane z 47 ogromnych stalowych kolumn, łącznie z 236 wielkich zewnętrznych kolumn stalowych, które były zespawane i połączone razem płytami stalowymi. Poza tym, były tam stalowe krzyżujące się wiązadła, tworzące siatkę, która łączyła co drugą kolumnę zewnętrzną; dodatkowo były tam skośne wzmocnienia i pręty stalowe łączące opasania. Były tam także elementy ze stali falistej wypełnione betonem, na każdej podłodze i wszystko to stanowiło bardzo głęboką i solidną podstawę.

Budynki projektowane były architektonicznie, aby pochłonąć energię i uginać się w czasie sztormów. Wg świadków, którzy byli w budynku względnie blisko od miejsca, kontaktu samolotu z budynkiem, wieże zakołysały się krótko na sekundy, jak to przewidziano w projekcie. Inni świadkowie z pobliża powiedzieli, że hałas i podmuch były znaczne, ale odczuwalne drgania w czasie były minimalne.

Fakty:

żadne budynki stalowych konstrukcji w Nowym Jorku, w Stanach Zjednoczonych i na świecie, nie rozpadły się na skutek pożaru! W ostatnich stu latach, dosłownie tuziny budynków zapaliło się i paliło się długi czas i nie rozpadł się żaden. Dobrym przykładem jest budynek Meridian Plaże w Filadelfii, był to 38 piętrowy budynek biurowy, który zapalił się w 1991 r. Palił się na ósmym piętrze przez 19 godzin i trzech strażaków poniosło śmierć walcząc z pożarem, ale był daleki od rozpadnięcia się. W przeciwieństwie, północna wieża WTC paliła się 1 godzinę i 4 minuty, a południowa wieża paliła się 56 minut. W obydwu wieżowcach ogień palił w większości rumowisko (wykładziny ścian, dywany meble, itd.), wytwarzając dużo czarnego dymu, co wskazuje na małą efektywność spalania i niską temperaturę ognia.


Dołączona grafika


Fakty:

- Stal topi się przy 2700 St.F. (1482 C.) Paliwo lotnicze we właściwej proporcji z powietrzem, będzie się palić przy około 1800 F., (982 C)

- Z powodu rumowiska (dywany, wykładziny, meble, cement aluminium, itd.) i brak tlenu, ogień na WTC palił się prawdopodobnie przy ok. 1200 -1300 F (650 - 704 C Należy także zapamiętać, że znaczna część paliwa eksplodowała na zewnątrz budynków; zewnętrzne kolumny jako wystawione na otaczające powietrze z trzech stron musiałyby odprowadzić ciepło w szybkim tempie; belki i kolumny pokryte były materiałem ognioodpornym.


Oficjalna wersja głosi, że budynki rozpadły się w czasie uderzenia samolotu, z powodu intensywnego płomienia, który spowodował, że powiązania wypchnęły kolumny na zewnątrz. Pomimo tego, gdy obejrzy się otwór utworzony przez samolot w północnej wieży, jest tam względnie mały płomień i temperatura nie może być zbyt wysoka, ponieważ można zobaczyć dwie osoby stojące przy otworze i gapiące się na zewnątrz.

Dołączona grafika


Górna część południowej wieży zaczęła się przechylać, około 9:59. w tym momencie olbrzymia chmura szarego kurzu została nagle wydmuchnięta z budynku. Sekcja 35 pięter wierzchołka kontynuowała przechylanie się do 23 stopni od pionu. W tym punkcie, górny segment zwisał na krawędzi o około 65 stóp (20m). Oglądając film obrazek po obrazku, można zauważyć jak koncentryczna i jednorodna szara chmura w kształcie grzyba powiększa się otaczając budynek. W czasie tego można zauważyć jak gruzy wyrzucane są z budynku z ogromnym podmuchem. Zwisająca Górna sekcja budynku została wówczas tajemniczo zakryta i nie była już nigdy widziana. Wówczas cały budynek opadł równolegle w dół. Z niewiarygodną prędkością, w ciągu 10.4 sek., kiedyś potężny 1350 stóp wysokości (411 m) wieżowiec, zredukowany został do stosu całkowicie sproszkowanej pozostałości.

Dołączona grafika


Wersja rządowa podaje, że ten budynek doświadczył sprężenia lub „zburzenia metoda placka" (spłaszczenia), spowodowanego przez osłabienie wiązań i ciężaru górnej części. Po pierwsze to tłumaczenie wydaje się budzić zaufanie, szczególnie dlatego że sprawozdania telewizyjne powtarzały nam bez końca. Jednak zdrowy rozsądek powinien wskazywać na centrum grawitacji górnej części, która nie znajdowała się w osi dolnej sekcji. Wobec tego, jeżeli zaistniało kompresyjne zburzenie budynku, to nie byłoby jednolite, ponieważ centrum grawitacji, znajdowało się znacznie poza osią budynku. Po drugie, ponieważ odcięta górna sekcja, która była znacznie przechylona opadłaby niezależnie sama. Po trzecie, sekcja ta opadła by w szybszym tempie niż przymocowana dolna część, ponieważ nie napotkałaby oporności nienaruszonej dolnej części. Po czwarte, górna i dolna sekcja popękałyby na kawałki - a nie zostałyby sproszkowane. Żadne z tych czterech opisów nie miały miejsca!

Kompletne zburzenie północnego wieżowca nastąpiło o 10:29 i zajęło jedynie 8.1 sek., rozpadł się zgrabnie samoczynnie, pozostałości zostały również sproszkowane.

Fakty są bardzo uparte. Zgodnie z prawem opadających ciał, które oryginalnie zostało sformowane przez Galileo i nadal jest obecnie akceptowane, przez wszystkich naukowców (jak to podaje World Book Encyclopedia, w dziale praw dotyczącym Opadających Ciał.), cała droga przebyta w ciągu określonego czasu i w zupełnej próżni, obliczana jest wg następującego wzoru:

odległość, stopy (d) — (32.16/2) x czas (sec) do kwadratu.

Jeżeli zaś napotkany jest jakiś opór, opadające ciało zwalnia, a czas rośnie, w zależności od oporności ośrodka. W przypadku wieżowców WTC północnego i południowego, wysokość ich wynosiła 1350 stop, wg podanych powyżej wzorów można zatem obliczyć najkrótszy z możliwych, czas spadku wieżowców dla próżni:

1350(stop) — (32.16/2) x czas (sec.kwadratowe), wynik wynosi 9.1627 sec, jako najkrótszy czas w ciągu którego budynek mógłby opaść. Obliczenie to przedstawia bardzo ciekawe pytanie, ponieważ południowy budynek WTC opadł w ciągu 10.4 sec, a budynek północny WTC opadł w ciągu 8.1 sec. Dodatkowo, nie uwzględnione zostały opory takie jak: masywna dolna sekcja budynku, która była stabilizowana za pomocą 250 głównych wewnętrznych i zewnętrznych kolumn i tysiące stalowych wzmocnień. Przeciwstawia się to podstawowemu prawu grawitacji!

A zatem, albo wysokość budynków jest nie dokładna, czas upadku jest nie dokładny, obliczenia, które używane były przez setki lat są nie dokładne, lub... coś wciągnęło te budynki w szybszym tempie. Sprawdź to samemu.

Pamiętaj, szara chmura, która koncentrycznie buchnęła i w tym momencie nastąpiła implozja, która odpędziła tysiące Nowojorczyków - pokrywając cały obszar substancją podobną do piasku - co to było? Był to cement i inne materiały, które skrystalizowały się. Czy wybuch paliwa lotniczego mógł wytworzyć tę krystalizację? Nie, ponieważ przy pełnym wybuchu, paliwo lotnicze rozszerza się z prędkością 208 stop/sec (87.78 m/sec). Czy mogło dokonać tego zburzenie kompresyjne? Nie, nie było tam wystarczającej ukrytej energii - cement mógłby popękać i połamać się, ale nie mógłby zamienić się w proszek. Jedyny sposób, na uzyskanie kompozycji molekularnej tego materiału, mogłoby być miniaturowe urządzenie nuklearne, lub materiał wybuchowy o zaawansowanej technologii. Skoro nie zanotowano tam podwyższonej radioaktywności, logiczne jest, że zastosowano nowoczesny materiał wybuchowy. Materiał wybuchowy jak RDX lub C-4 może rozszerzać się z prędkością ponad 1000 F/sec (304.8 m/sec) i wytwarzać niezmiernie wysoką temperaturę.

Nowoczesne materiały wybuchowe mogą powodować krystalizację materiałów budynku, wytwarzając jednocześnie próżnię, która może zniszczyć budynek z większą niż normalnie prędkością, przy bardzo wysokiej temperaturze.

FEMA - amerykańska federalna agencja, przygotowała pośpieszne wyjaśnienie, dotyczące zawalenia się budynków, południowego i północnego WTC: ,,Rozszerzenie się płyt podłogowych i szkieletu spowodowały odchylenie na zewnątrz kolumn i potencjalne obciążenie". Na podstawie opinii tego „eksperta", administracja i środki przekazu lansują agresywnie „teorie spłaszczenia" - która twierdzi, że wiązania podłogi rozszerzyły się i spowodowały wygięcie kolumn, popękanie spoin i wówczas podłogi same się sprężyły. Jednakże, obiektywny obserwator rozważyłby ważne następujące zagadnienia:

1. Nigdy przedtem, żaden budynek o konstrukcji stalowej nie
rozpadł się z powodu pożaru - na WTC trwał względnie
krótko i palił się przy niskiej temperaturze.

2. Aby budynki WTC reagowały w taki sposób, to tysiące
złączeń tych pierwszej jakości spawania, musiałyby
popękać w tym samym momencie (pamiętaj, te szczególne
budynki budowane były, aby sprostać rozszerzaniu się i
zachować giętkość, a elementy konstrukcji pokryte były
także środkiem żaroodpornym).

3. Rozpadnięcie się budynku nie mogło nastąpić z taką
prędkością.

4. Rozpadnięcie się nie mogło mieć ukrytej energii, aby
zmienić na postać krystaliczną materiały budynku,
poszatkować aluminium, lub odrzucić gruz na takie
dległości.

5. Rozpadnięcie się, nie mogłoby utworzyć lub utrzymać
gigantycznych próbek ciepła, które zarejestrowane zostały
i pokazywane były później całymi tygodniami.


Szesnastego sierpnia, pięć dni po ataku, NASA (National Aeronautics and Space Association) - ośrodek badania przestrzeni kosmicznej, przeleciał samolotem nad miejscem zburzonych budynków, aby dokonać pomiarów i utworzyć mapę cieplną pozostałości po budynkach. W tym czasie, setki samochodów ciężarowych załadowanych gruzem wywoziły je, a strażacy wylewali miliony galonów wody, na dymiące gruzy. W wyniku tych pomiarów stwierdzono kilka „gorących miejsc", o temperaturze na powierzchni wynoszącej 1000 F (538 C) i jednym miejscu na południowej wieży wynoszącej 1377 stopni F (747 C)! Większość z nas zauważyło, że nad miejscem ataku dymy unosiły się tygodniami. Ponieważ, ani tony paliwa lotniczego, ani kompresyjne zburzenie, nie ma potencjału do wytworzenia takiego ciepła - i utrzymywanie tego ciepła przez wiele dni - bezstronny
detektyw mógłby wywnioskować, że było tam inne źródło tej wysokiej temperatury!

Christopher Bollyn z American Free Press (amerykańskiej prasy niezależnej), odkrył także, że kolumny stalowe fundamentów - 70 stop (32.3 m) pod ziemią, zostały stopione - co by wskazywało, że temperatura musiała przekroczyć 2700 F (1482 C). Halo, czy słucha ktoś w głównych środkach przekazu, w rządzie, lub z departamencie sprawiedliwości??????

Budynek nr 6 WTC, jest ważną częścią tej układanki. Krótko po tym, jak trafiony został WTC 2, nastąpiła ogromna eksplozja, która wydaje się wychodziła z centralnej sekcji budynku 6, chwilę później budynek zapali się. Palił się przez kilka godzin przy bardzo wysokiej temperaturze, ogień został ostatecznie ugaszony. Znowu, obiektywny badacz zapytałby:

Dołączona grafika


• Co spowodowało eksplozję budynku, zanim się zapalił?
• Po tym, jak w centralnej części budynku nastąpiła
eksplozja, i przedłużał się intensywny płomień,
dlaczego budynek nie zawalił się, jak budynki 1, 2 i 7 ?

Fakty otaczające WTC 7, czterdziestosiedmio piętrowy budynek, są nawet bardziej dziwaczne. Budynek ten zbudowany został powyżej pomieszczenia podstacji zasilania energią elektryczna, która posiadała ten olbrzymi transformator. Ponadto, właściciel tego obiektu pozwolił swoim dzierżawcom na zainstalowanie olbrzymiego zbiornika oleju paliwowego, o pojemności 42 tys. Galonów (15 tys. litrów), jako awaryjne źródło zasilania budynku. Jednymi z głównych dzierżawców w tym budynku, byli: major Nowego Jorku Guliani, który zbudował w nim „specjalny bunkier", za 13 milionów dolarów; CIA (agencja wywiadowcza), departament obrony; tajne służby. Jest to bardzo dziwne, że major zbudował tak kosztowny bunkier na stropie tak potencjalnie wybuchowych zbiorników i transformatorów.

Dodatkowo WTC 7 nie był podawany, że się pali, aż do godz. 15:00 - to jest 5 godzin po tym jak obydwa wieżowce (WTC 1 i 2) zamieniły się w gruzy. Pożar ten był stosunkowo nie wielki i palił się mniej niż trzy godziny, zanim budynek ten nie rozpadł się o 17:25. Oglądając fotografie, wydaje się, że było to po prostu konwencjonalne zburzenie. Nie było tam ogromnej eksplozji, ściany budynku opadły starannie, a gruzy były popękane i połamane (nie sproszkowane). Interesujące jest, że ani FEMA (federalna agencja bezpieczeństwa) - ani też ktokolwiek inny - nie sporządził raportu, ani nie podał nawet żadnej sugestii co mogło się stać z tym ogromnym budynkiem, który gościł niektórych bardzo interesujących dzierżawców.

Dołączona grafika


Mówi się, że: "każdy obraz ma swoją wymowę", i w przypadku aktywności sejsmicznej jaką zanotowała grupa sejsmologiczna z Uniwersytetu Columbia, znajdują się w nim niektóre bardzo interesujące i niepokojące szczegóły. Południowa wieża zarejestrowała drgania na poziomie 2.1 i zawaliła się w ciągu około 10.4 sek. Północna wieża zarejestrowała drgania na poziomie 2.3 i zawaliła się nieco powyżej 8 sek. Przebiegi wstrząsów, jakie zostały zarejestrowane dla WTC 1 i 2, wskazują na serię zdetonowanych bomb, z ostatnią eksplozją, o największym ładunku. Przebiegi wstrząsów, jakie zarejestrowane zostały, w czasie upadku WTC 7 są znacznie mniejsze i wykazują znamiona zburzenia konwencjonalnego.

c.d.n
  • 0



#6

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ten text w całości powinno się drukować i dawać szarym ludziom, którzy wierzą tylko w to co pokazuje im TV :evil:

Sam sobie wydrukuje całość i może komuś to przemówi do rozsądku ... :hmm:
  • 0



#7

mortyr.
  • Postów: 1171
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To nie jest jedyna mistyfikacja tych OŚWIECONYCH bandytów:

-Bo jak wyjaśnić, że w "filmie z afganistanu" talib nosi złote pierścienie na każdym palcu i bransoletę.

-Jak to możliwe,że zestrzelony w Iraku samolot AIRBUS nie uległ zbyt dużym uszkodzeniom, nie wydobywał się z niego dym, a ogień w filmie wygląda na dorobiony komputerowo.

-Jak to możliwe, że Izraelscy żołnierze sprzedają broń "palestyńskim terrorystom",

-Dlaczego rosyjska armia sprzedaje broń czeczeńskiej partyzantce

-Jak to się dzieje, że w komórce Zarqawiego są numery telefonów do Irackich polityków i ministrów

[ Dodano: 2006-07-05, 21:26 ]
Oni preparują różne wydarzenia, a sami z ukrycia obserwują wyniki i osiągają korzyści.
Zawsze osiągają cel, bo nikt nie zwraca na nich uwagi. Oni podburzają dwie strony konfliktu do walki, a większość ludzi daje się nabrać i wciągnąć w taką grę.
Wszyscy opowiadają się za jedną lub drugą stroną konfliktu (ROSJA-CZECZENIA, USA-IRAK/Afganistan, IZRAEL-PALESTYNA) a nie dostrzegają, że prawdziwy wróg z ukrycia doprowadza narody do wojny, kryzysu gospodarczego i moralnego.

Uważam, że ONI mają swoich przedstawicieli w większości krajów w UE, USA, IZRAELU, Rosji itd. Nie możemy ich wykryć, bo wykorzystują szereg pośredników dla osiągnięcia celu. Sami są Bossami, więc nie zajmują się mokrą robotą. Przecież wystarczy, że mają swoich w ministerstwach, rządach. Kto się skapnie, że w jakiejś ustawie zmieniono jedno słowo, lub dodano inne? A w ten sposób można zrujnować lub wynieść na piedestał niejedno państwo.
  • 0

#8

sceptyczny.
  • Postów: 173
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jesli mozna ...



Klip pokazany w TV raz i ... nigdy wiecej.
  • 0

#9

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

ATAK NA PENTAGON

„Ci, którzy zrezygnowali z podstawowej wolności, aby uzyskać tymczasowe bezpieczeństwo, nie zasługują ani na zachowanie wolności ani na bezpieczeństwo."
Benjamin Franklin

Pentagon jest jednym z największych biurowców na świecie i mieści departament obrony. Jest on położony nad rzeką Potomak w Arlington, Virginia, po przeciwnej stronie od Waszingtonu DC. Jest to budynek tradycyjny o pięciu bokach, czyli pentagon, który zawiera pięć koncentrycznych pierścieni połączonych korytarzami. Budowa tego budynku rozpoczęta została w sierpniu 1941 roku, a ukończona została w 1942 roku, obecnie pracuje tam ponad 25 tysięcy pracowników cywilnych i wojskowych.

Wielu historyków wierzy, że kształt tego obiektu zgodny jest z symboliką i metodologią Oświeconych. Jest to więc interesujące do odnotowania, iż wiele osób wierzy, że siatka ulic Waszyngtonu DC widziana z góry, reprezentuje masońskie symbole okultystyczne. Jest także interesujące, że słownik Webstera tłumaczy pentagon jako magiczny symbol okultyzmu. Bez względu na to, czy budynek departamentu obrony został zaprojektowany w taki sposób, wszyscy wiemy, że przypuszczalnie jest on najbardziej chronionym budynkiem amerykańskich sił obronnych.

Skoro tak, to gdy powiedziano nam, że rozpoznany uprowadzony samolot, trzy stany na zachód, dokonał zwrotu o 180 stopni w kierunku Stolicy i pozwolono mu zaatakować centrum dowodzenia wojskowego, całych Stanów Zjednoczonych - swobodnie - to coś tu się nie zgadza.

1. Dokoła obszaru Waszyngtonu DC umieszczonych jest więcej kamer inwigilacyjnych, niż w jakimkolwiek miejscu na świecie, jeżeli więc wojsko udostępnia tylko dwie fotografie dotyczące
ataku, które nie pokazują nawet atakującego samolotu, wówczas... ja miałbym nadzieje, że dobrzy ludzie zaczęliby zadawać bardzo trudne pytania.

2. Przypuszczalnie, w ciągu piętnastu minut po ataku na Pentagon, agenci FBI przyjeżdżali do lokalnych biznesów i konfiskowali inwigilacyjne kamery.

Dołączona grafika


3. Wg. informacji podanych przez wojsko, znaleziono tylko dwie części należące do samolotu - bardzo mały i trudny do opisania fragment metalu i kawałek pomalowanego aluminium. Lakier na tym aluminium nie wydaje się, że pasuje do symboli linii lotniczej American i aluminium wydaje się, że jest cieńsze niż to ma miejsce w przypadku odrzutowca osobowego. Jest zasadnicze pytanie: gdzie jest silnik, urządzenie lądowania i pozostałe części, które mogły się zachować? Samolot 757, nawet po rozbiciu się i spaleniu, powinien pozostawić wiele identyfikujących części. Gdzie jest dowód?

4. Istnieje wiele, kontrastujących ze sobą teorii „naocznych świadków", co widzieli ludzie, a co jest zrozumiałe. Wg. Washington Post, "Steve Patterson, powiedział, że wydaje się mu, że samolot pasażerski przeleciał nad narodowym cmentarzem w Arlingtonie kierując się w stronę Pentagonu... Samolot który wydaje się mógł mieć pojemność ośmiu do dwunastu osób...". Jeżeli ten świadek jest w jakimś stopniu bliski prawdy, to niezależny detektyw musi rozważyć czy ten samolot był odrzutowcem przemysłowym, czy też samolotem bezzałogowym. Należy pamiętać: lot 77 zniknął całkowicie z ekranu radaru, w stanie Ohio lecąc na zachód - nikt nie twierdzi, że widział ten samolot wracający na wschód w kierunku Waszyngtonu - nie wydaje się, że NORAD poderwał do akcji jakiekolwiek odrzutowce, aby zbadać ten lot, zanim nie uderzył w Pentagon - samolot dokonał trudnego i szybkiego, na niskim pułapie zwrotu o 270 stopni i uderzył w Pentagon z absolutną precyzją - samolot ten był rzekomo ogromnym Boeingiem 757 - samolotem pasażerskim... Ja nie sądzę!

kadr z filmu, który rzekomo przedstawia uderzenie samolotu w pentagon. Nagranie pochodzi z kamery umieszczonej na pobliskiej stacji benzynowej.

Dołączona grafika


pentagon na chwile po uderzeniu przez "Boeinga 757"
Dołączona grafika


  • 0



#10

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

TUSZOWANIE: PÓŹNIEJSZE WYDARZENIA, ORAZ NIE PODJĘCIE BADAŃ OKOLICZNOŚCI 9/11


„Znajdujemy się obecnie w punkcie krytycznym. Sytuacja nasza porównywalna jest do sytuacji nazistów niemieckich z 1939 roku, kiedy to Niemcy pozwolili, aby Adolf Hitler, wyperswadował im, że atakowanie innych narodów, jest w ich najlepszym interesie. Jest to szczera prawda, poza całą tą propagandą, uzasadnieniami, i usprawiedliwieniami. Jak zawsze, tak i w tym przypadku, my musimy wybrać, czy chcemy być rządzeni za pomocą zastraszania, czy kierowania sie uczuciem. A morał z tego, że Ci, którzy nie wyciągnęli wniosków, z lekcji historii, skazani są na jej powtórzenie."
Auisone Heartsong, Mt Shasta, Kalifornia, list do gazety Sacramento Bee, datowany 12-X-2002 r.


W ciągu dni, tygodni i miesięcy, od 9/11, naród nasz się zmienił. Przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu, napełniani byliśmy, przez nadawane programy, strachem opartym na stronniczym, nieścisłym, rasistowskim uzasadnianiu, oraz pełnej nienawiści. Na telewizyjnej stacji MSNBC, jest kilku anonserów, którzy prawie, że z pianą na ustach, wypluwali zniekształcone wiadomości. W tym okresie czasu, nie było tam jednego czy dwóch manipulowanych heglowskich wydarzeń - były ich tuziny. Poniżej, podane jest kilka z nich, a zasługują one na uwagę.


1. W ciągu tygodni, następujących po 9/11, anonimowe listy i pakunki, wypełnione były przez wąglik, śmiertelny biały proszek i przesyłane do kilku, przypadkowo wybranych osób. Biuro senatora Daschle, było najbardziej nagłaśniane, ponieważ otrzymało także, tę śmiertelną niespodziankę. W całym kraju zabitych zostało sześć osób, przez ten obłąkany plan. Korporacyjne środki przekazu, w pierwszym rzędzie obwiniały, oczywiście, al-Kaida, „eksperci" z CFR, drapali wówczas podbródki, kierując swoją uwagę, na Saddama Husseina - wówczas powiedziano - „my musimy powstrzymać Irak". Później natomiast, gdy analiza wykazała, że ta odmiana, okazała się bardziej zaawansowanym rodzajem wąglika, że był dziesięć razy drobniejszy, niż najbardziej zaawansowany wąglik sowiecki i z dodatkiem, który był opracowany, tylko w amerykańskim laboratorium, porzucono nagle poprzednią wersję pochodzenia wąglika (z Iraku), jak gorący przedmiot.


Dołączona grafika


2. Sprzedaż Cipro (lekarstwo przeciw wąglikowe), tego drogiego antybiotyku wzrosła kosmicznie, przynosząc firmie produkcyjnej setki milionów dolarów. Później dopiero dowiedziano się, że prezydent Bush i jego otoczenie, zostało zaszczepione szczepionką Cipro, na miesiąc przed 9/11... Jako smutne postscriptum -osiemnastu wybitnych biologów i mikrobiologów z różnych krajów świata, którzy mogli mieć wiedzę na temat pochodzenia tego typu wąglika zmarło tajemniczo pomiędzy 15 września 2001 roku i 20 grudnia 2002 roku.


3. Dwunastego listopada 2002 r., 300-Airbus linii American, numer lotu 587, wystartował z międzynarodowego lotniska Kennedy, w drodze do Republiki Dominikany. W kilka minut po starcie, samolot stracił tylne skrzydła, zgubił silniki i rozbił się w Rockaway, NY. Jako „oficjalne" wytłumaczenie podano, że samolot został uderzony przez prąd powietrza poprzedniego samolotu, który wytworzył tak ogromną turbulencję, że samolot rozpadł się. Jako rezultat tego "wypadku", zginęło 260 niewinnych osób i publiczność amerykańska była dalej zaszokowana.

Problem tego wytłumaczenia polega na tym, że nawet według FAA, lot 587 był więcej niż 3.5 minuty za poprzednim samolotem. Odległość ta i przedział czasu, zgadza się z przepisami bezpieczeństwa podanymi przez FAA. Pomyśl o tym, codziennie, przez ostatnie 40 lat, tysiące samolotów latało przy tym, lub krótszym dystansie pomiędzy samolotami i nigdy przedtem podobny wypadek nie wydarzył się. Samoloty nie rozpadają się w czasie lotu. Interesujące jest także, że nie przeprowadzono pełnego dochodzenia tego okropnego wypadku... Co się tutaj dzieje?


4. Nie było posunięcia, aby spowodować oficjalne dochodzenie komisji kongresowej, najgroźniejszego ataku terrorystycznego, w historii naszego narodu, do listopada 2002 roku - czternaście miesięcy po ataku! Wówczas Bush miał czelność mianować Henry Kisingera, na przewodniczącego kongresowej komisji dochodzeniowej, który będzie widziany, jako jeden z najbardziej zaszarganych i skorumpowanych charakterów w historii naszego narodu. Tydzień później, Kisinger zrezygnował, ponieważ nie zamierzał ujawnić listy członków. Oświeceni są tak pewni siebie, że celowo poniżają amerykańskich obywateli, tym ich aroganckim ubliżaniem, nazywanym dochodzeniem. Jest to ogromny skandal!

Niestety, ogromna większość obydwu partii demokratycznej i republikańskiej, kongresmani i senatorowie, nawet nie domagali się przeprowadzenia uczciwego dochodzenia - nie zatroszczyli się, lub zostali przestraszeni i dołączyli do posłusznych - i poparli otwarcie to ukrywanie prawdy. Być może, jest to jedno z najbardziej adekwatnych faktów, jak dalece upadł system integralności naszej reprezentacji rządowej.

Na szczęście, było kilka wyjątków tej reguły. Kongresman Ron Paul z Teksasu, przemawiał elokwentnie i odważnie w imię prawdy. Posłanka Cynthia McKinney z Georgia, także poprosiła o dochodzenie, ale za jej próbę została natychmiast potępiona przez środki przekazu i niektórych z jej własnej partii, prawie jako „zdrajcy". Jej przeciwnicy zebrali ponad milion dolarów (większość przyszła z poza stanu), aby ją pokonać w procesie ponownego wyboru. Kolejnym głosem rozsądku, był senator Paul Wellstone, który wystąpił przeciw „poprawności politycznej" i prosił, o oficjalne przebadanie dotyczące 9/11.

Dołączona grafika


W czasie rywalizacji o ponowny wybór do Senatu, 25 października 2002 roku, jego prywatny samolot uległ katastrofie, w północnej Minnesocie. Zginął w niej senator Wellstone, wraz z rodziną i pracownikami kampanii wyborczej oraz pilot. Nie podano żadnego komunikatu na temat przyczyny tej katastrofy. W następujących tygodniach, republikański kandydat, który w pełni poparł patriotyczny akt, dotyczący bezpieczeństwa narodowego oraz inwazję Iraku, został wybrany i przesunął balans w Senacie na korzyść Republikanów. Tym głosom rozsądku, i szeregu innym wybranym reprezenŹtantom, którzy mieli odwagę głosić prawdę, dziękujmy im i módlmy się za nich.


5. Pierwszą czynnością na miejscu przestępstwa, jest zabezpieczenie dowodów i przeprowadzenie dochodzenia, jednakże... pamiętaj co stało się w Oklahoma City. Zgodnie z oświadczeniem generała Ben'a Partin i innych badaczy budynku Alfreda Murrach, dowody zostałby zniszczone w czasie wybuchu, rozrzucone i pogrzebane zanim detektywi mogli przeprowadzić dochodzenie. Firma, która przeprowadziła powyższe prace, to firma o nazwie Controlled Demolition Co. Tak się złożyło, że firma Controlled Demolition Co., zaangażowana została bardzo szybko do oczyszczenia i sprzedania pozostałości po WTC (z wysokim zyskiem). Firma ta zrobiła dobrą robotę, a także trzymała wszystkich z daleka od egzaminowania, a nawet fotografowania dowodów.

Najstarszym, największym i najbardziej prestiżowym krajowym magazynem strażackim jest Firefighters Magazine. Jego redaktor naczelny Bili Manning był bardzo krytyczny wobec braku dochodzenia i usuwaniu dowodów; powiedział on, że była to „nie w pełni dopracowana farsa".


6. FBI, CIA, NASA i administracja, wszystkie zaprzeczyły, że miały wcześniejszą wiedzę na temat mającego nastąpić ataku, ponadto dowody, które wypłynęły po 9/11 wskazują:

a. W wywiadzie w grudniu 2001 roku, egipski prezydent Hosni Mubarak powiedział: „Spodziewaliśmy się, że coś się stanie i powiadomiliśmy o tym Amerykanów. Powiedzieliśmy im..."

b. Major San Francisco, Wilie Brown, autor Salmon Rushdie i prokurator generalny John Ashcroft, oświadczyli publicznie, że byli ostrzegani przed korzystaniem, w tym czasie z linii
lotniczych.

c. Niemiecka policja i izraelski wywiad ostrzegały o nadchodzącym ataku na WTC i Pentagon.

d. Agent FBI Robert Wright, w odbytej w maju 2002 konferencji prasowej, powiedział, że grożono mu, że będzie oskarżony o naruszenie bezpieczeństwa narodowego, jeżeli będzie
rozpowszechniał publicznie poprzednie informacje FBI.

e. Kierownicy szkoły, nauki lotów w stanie Minnesota, gdzie naukę lotów odbywał podejrzany porywacz Zacarias Moussaoui, ostrzegali kilkakrotnie FBI. Lokalny agent FBI próbował przeprowadzić pełne dochodzenie, ale został zatrzymany.

f. Czterysta rodzin, które straciły krewnych w 9/11 wniosły formalny pozew przeciwko Bush'owi i administracji rządowej na ogólna sumę 7 miliardów dolarów. W uzasadnieniu podano, że Bush i inni pozwolili terrorystom na dokonanie tego ataku. Ich adwokat, Stanley Hilton podał, że Mohammed Atta i dwaj inni porywacze otrzymali trening w marynarskiej szkole
lotniczej w Pensacola.

g. Podano, że pracownicy informacyjnej firmy Odigo, nie stawili się do pracy w WTC, w dniu 9/11. Dyrekcja Odigo, znajdują się w Tel Awiwie w Izraelu i tak się złożyło, że sąsiaduje
z Departamentem Anty Terrorystycznym... itd., itd.


7. Najpierw powiedziano nam, że może być do 50 tys. ofiar, dzięki Bogu liczba ta spadła do znacznie mniejszej liczby. Poniżej podane są niektóre rzeczowe informacje, które należy rozważyć.

a. MSNBC (wiadomości telewizyjne) podały, że wiele szkół i biznesów, wokół WTC było w połowie puste tego dnia; północny budynek WTC został trafiony w rejonie, gdzie było najmniej wypełnionych biur.

b. Lot 11, 176, 93 i 77 miały łącznie 1328 miejsc pasażerskich, tego natomiast dnia miały tylko 266 pasażerów, co stanowi zaledwie 20.03 % normalnie zajętych miejsc - dla
kontynentalnych lotów średnia ta wynosi 75% - linia American i United Airline miały całkiem zamknięte usta, aby udzielić jakichś informacji.

c. Lot nr 77 (lub samolot bezzałogowy), skierowany na obszar Pentagonu, który znajdował się w trakcie renowacji i jak było wiadomo, znajdowało się w nim niewielu pracowników; było to akurat po przeciwnej stronie biura sekretarza obrony, Donalda Rumsfelda.

d. Społeczeństwu amerykańskiemu powiedziano, że porywacze byli to nie zrównoważeni emocjonalnie członkowie islamskiej grupy Dzihad, z misją atakowania „wielkiego szatana". Jeżeli to prawda, czy oni nie próbowaliby dokonać maksimum zniszczenia, lub informacja ta stanowi niezwykły zbieg okoliczności.


8. Wg uzyskanych informacji, 15 sierpnia 2001 r., wielu członków Talibanu było w Houston, negocjując z amerykańską korporacją Unocal, celem uzyskania praw na budowę rurociągu gazowego z terenu bogatego w gaz i ropę, położonego na wschód od Morza Kaspijskiego, przez Afganistan do Oceanu Arabskiego (Unocal ma bliskie powiązania z korporacją Halliburton, która była poprzednio zarządzana przez V-ce prezydenta Cheney). Te pola bogate w gaz i ropę, uważane są za jedne z największych rezerw na świecie. Interesujące jest do odnotowania, że po tym jak Taliban nie zgodził się na warunki amerykańskie Unocal:

a. Prezydent Bush podpisał prezydenckie wytyczne, przed 9/11, celem zorganizowania ataku na Afganistan;

b. Nowy prezydent Afganistanu, Hamid Karzai, jest byłym pracownikiem korporacji Unocal;

c. Pierwszym krokiem nowego biznesu dla przywódców Północnego Sojuszu, było zezwolenie dla Unocal i Halliburton'a na budowę rurociągu.


9. Nasze lotnictwo wysłało do Afganistanu tysiące samolotów, z pociskami o zawansowanej technologii aby zniszczyć kilka istniejących afgańskich budynków biurowych, hurtowni, sklepów, szkół, szpitali i domów mieszkalnych. Wysłaliśmy tysiące wojska i najechaliśmy ich kraj, niszcząc ich szmatławe wojsko i obalając ich rząd. Jest to, co ja nazwałbym czynem wojennym - być może ty zrobiłbyś to również. W kongresie odbyło się głosowanie pozwalające prezydentowi kontynuować - ale, kongres nigdy nie zadeklarował wojny, jak to nakazane jest w naszej konstytucji. Albo my przestrzegamy paragrafów konstytucji - albo my jej nie posiadamy!


10. Tak przy okazji - żaden z porywaczy nie pochodził z Afganistanu - bin Laden powiedział, że on tego nie dokonał - a Taliban oświadczył, że wydaliłby bin Ladena, gdyby Stany Zjednoczone dowiodły, że on był w tym zamieszany (po prostu
dla formalności).


11. Amerykańskie służby specjalne kierowały i wspierały Północny Sojusz w obaleniu Talibanu - tam nie było naprawdę wielkiej bitwy. To byli Amerykanie z broniami „wojen gwiezdnych" 21 wieku, przeciwko grupie zaganiaczy kóz, ze strzelbami 19 i 20 stulecia. Jedna z amerykańskich wojskowych, faworyzowanych taktyk, w tym „strzelaniu do kaczek" było zrzucanie zapalających bomb z samolotów, latających na wysokości większej od zasięgu żałosnych 'zabawek' artyleryjskich, które posiadał Taliban. Bomby te rozpryskiwały substancje naftowe na obszarze wielkości boiska sportowego. Substancja ta opadająca na ziemia była zapalana, tworząc niezwykle intensywny stopień spalania, a także zasysanie całego powietrza - żadne żywe stworzenie nie mogło uniknąć tego holokaustu.

Po jednej z tych „konfrontacji" w północnym Afganistanie, około 2000 oszołomionych Talibanów zostało pochwyconych. „Zwycięzcy" Północnego Sojuszu zamknęli więźniów w wagonach kolejowych, które pozostawiono w gorącym słońcu - nie dając im ani pokarmu ani wody. Po kilku dniach, tych którzy jeszcze żyli, wielu z nich zwykli chłopcy, byli wyciągani z pojazdów, a następnie zabijani strzałem w głowę i zakopywani w płytkich grobach. Czy ty nie masz uczucia?


12. Mówienie o uczuciu miłości. W dniu 9/11, zabitych zostało 2998 osób, w Nowym Jorku, Pennsylvanii i w Pentagonie. Nazwane to zostało ,, Największym aktem terrorystycznym w historii." Trudno jest opisać, ból i cierpienia rodzin i krewnych, a ogólnie ludzi na całym świecie. Wiele osób mówi i wierzy, że nasz naród jest „ponad innymi", ponieważ wielu wyznaje wiarę w nauczanie Jezusa. Pomimo tego, wg profesora Marc Herold'a, z uniwersytetu z Nowego Hampshire - pomiędzy 7 października i 7 listopada 2001 roku - nasze służby specjalne zabiły co najmniej 3800 niewinnych osób z afgańskich plemion. Profesor Herold podaje, że liczba ta podana została przez środki przekazu, rzeczywista liczba osób dokonanej rzezi na - ludności cywilnej, była prawdopodobnie bliższa 5000, a prasa indyjska podawała, że liczba zabitych była większa od 20 tysięcy. Wszystko to dokonane zostało w imię amerykańskiego narodu pod eufemistycznym hasłem „operacji najwyższej sprawiedliwości". Była bardzo mała odpowiedź, czy jakaś dyskusja, duchowieństwa, środków przekazu lub społeczeństwa, na temat tej masakry. Zastanawiam się co powiedziałby Jezus na temat tej „operacji najwyższej sprawiedliwości"?


13. Następująca relacja mogłaby być uważana za śmieszną, gdyby nie była tak przykra. Tego właśnie ranka, 9/11 prezydent Bush znalazł się w Emma E. Booker Elementary School, w Sarasota, na Florydzie. Zanim wszedł do klasy dla zrobienia zdjęć, szef Białego Domu Andrew Card, powiadomił go, że lot nr. 11 uderzył właśnie, w północną wieżę (WTC). Nieustraszony Bush, ze sztywną górną wargą, pomimo tego, postępował zgodnie z planem i poszedł do klasy dla zrobienia fotografii z dziećmi, które miały mu czytać bajkę o koziołku. W czasie tej opowieści, wszedł Andrew Card i powiedział prezydentowi, że drugi samolot uderzył właśnie w południową wieżę WTC.

- Wówczas Bush zareagował trzeźwo i zdecydowanie, jak przystało na prawdziwego lidera, on pozostał w klasie, przez następne 26 minut, słuchając bajki o koziołku. Po opuszczeniu klasy, zajęło mu następne 29 minut, zanim postawił wojsko w stan „pogotowia", było to w czasie, gdy zaatakowany został Pentagon. Następnie, zamiast powrócić do Waszyngtonu jako Dowódca, aby razem z doradcami wojskowymi, skupić się, nad zaistniałą sytuacją i dodać otuchy Amerykanom, poleciał do Luizjany, a następnie do Offutt, do bazy lotniczej w Nebraska. Do Waszyngtonu powrócił dopiero o 7 wieczorem - dziesięć godzin od czasu, gdy powiedziano mu, o drugim samolocie, który uderzył w WTC. Ta bajka o koziołku musiała mieć siłę hipnotyczną!


14. Kiedy to początkowo zainteresowałem się polityką i próbowałem zorientować się o co chodzi, dowiedziałem się, że jednym z najważniejszych aksjomatów jest: „pogoń za pieniądzem". Należy zwrócić uwagę, że rodzina Bush'a jest w dużym stopniu zaangażowana w Carlyle Group, w jednym z największych zbrojeniowych zakładów państwowych. Carlyle Group jest wielonarodową ośmiornicą, której „wojna z terroryzmem" przysparza miliony dolarów.

Następnym z „rycerzy w lśniących zbrojach", który ma zyski z Carlyle Group, jest Khalid bin Mahfouz, szwagier Osama. Brat Cheney, jak to wspomniano uprzednio, ma swój odpowiedni udział w zyskach, i kiedy się patrzy na listę osobistości, które mają niby służyć naszemu narodowi, na kluczowych pozycjach, a które wydają się ciągnąć „korzyści z zabijania"- jest to naprawdę bardzo smutne.


15. Umowa o dzierżawę terenu WTC sprzedana została panu Silverstein'owi za 100 milionów dolarów, na krótko przed atakiem. Ubezpieczył on wysoko ten kompleks, chociaż budynki miały więcej niż normalnie wolnych do wynajęcia pomieszczeń i duży problem z azbestem. Ten „łobuz" próbuje teraz uzyskać podwójną sumę oryginalnego ubezpieczenia - 7.1 miliarda dolarów - niezły dochód.

Wracając do pogoni za pieniądzem... co powtarzane było kilkakrotnie w pierwszym tygodniu po 9/11, że były tam olbrzymie - mam na myśli olbrzymie międzynarodowe depozyty sztab złota, które złożone były w olbrzymich podziemnych skarbcach. Złoto jest ciężkie i mogło się roztopić, nie można go zamienić w proszek. Powiedziano także, że były tam olbrzymie elektroniczne depozyty do banku w WTC. Gdzie, ach gdzie, podziały się te pieniądze? Nikt jakoś nic na ten temat nie mówi! Czy możesz powiedzieć, że był to ,,rabunek banku ... "?


16. George Orwell, w swojej klasycznej książce, 1984, stworzył opowieść, że lata temu wydawała się wybiegać „daleko do przodu". Dzisiaj, orwelowskie opisy społeczeństwa obłąkanego, o dwuznacznej mowie i tyranii, nie wydaje się być tak obcym. Akt patriotyczny zawiera tysiące stron (hmm, zastanawiam się czy to też nie zostało opracowane przed 9/11?) i pozbawia naszą konstytucję jej podstawowych praw. Pozwala policji na wejście do twojego domu, zabranie twojej własności i aresztowanie bez nakazu, ponadto pozwala na proces bez ławy przysięgłych.

Administracja twierdzi, że dotyczy to tylko 'terrorystów,' jednakże, definicja terrorysty nie została podana i jest wg uznania administracji. Biuro Bezpieczeństwa Narodowego jest wprost z podręcznika Adolfa Hitlera, a jej entuzjastyczny lider, pan Tom Ridge, wydaje się być pochłonięty swoją prawie nieograniczoną władzą. Wszystkie książki mogą być i pisane są, na tym niekonstytucyjnym, rażącym i niemoralnym zagarnięciu władzy. Następujące, dwie zacytowane wypowiedzi, naszego prezydenta są bardzo znamienne dla zachodzących wydarzeń:

Dołączona grafika


"Gdyby to było dyktatorstwo, to byłoby o wiele łatwiej, oczywiście gdybym ja był dyktatorem."
George W. Bush, 18 grudzień 2001 roku, z programu telewizyjnego CNN.

"To nowe prawo, które podpisałem dzisiaj pozwoli na inwigilację całej sieci informacyjnej używanej przez terrorystów, włączając w to pocztę elektroniczną, Internet i telefony komórkowe."
Prezydent George W. Bush.


17. Od 9/11 asygnowanie wydatków wojskowych rośnie więcej niż o 60 miliardów dolarów i asygnowanie dla służb specjalnych do minimum 6 miliardów dolarów - a prawdopodobnie znacznie więcej. W ciągu całego tego okresu deficyt w bilansie handlowym wzrósł o więcej niż 40 miliardów dolarów, a tzw. „nadwyżka", jaką mamy na naszym operacyjnym budżecie rocznym, zamieniła się, znowu w największy deficyt. Ktoś - tzn. ty i ja - będziemy musieli płacić za to w postaci podatku lub zwiększonej inflacji.-jest to prosty fakt, o którym „chłopcy CFR" nie mówią wiele -być może dlatego, że są właścicielami banków, które zarabiają na tych pożyczkach.


18. Osama bin Laden - pamiętasz tego faceta w turbanie? Przez 6 miesięcy mogłeś widzieć jego twarz, cały czas na prawie każdym kanale, wtedy zaatakowaliśmy Afganistan i pan bin Laden nagle wyparował. Od listopada 2001 r. do stycznia 2002 r. telewizyjna stacja MSNBC, gazeta New Yorker i The Times, wszyscy drukowali artykuły, że pakistańskie tajne służby (ISI), które kierowane są bezpośrednio przez służby amerykańskie (CIA), przetransportowały samolotami kilka tysięcy członków al-Kajda i przypuszczalnie Osama z Afganistanu w bezpieczne miejsce. Jeżeli tak, jest to jeszcze jeden więcej poważny akt zdrady.

Jest także warte zanotowania podobieństwo pomiędzy 9/11 i co zdarzyło się w czasie wojennej burzy w 1991 r. Prawie przez rok 1991, my nie słyszeliśmy nic poza tym jakim despotą był Saddam Hussein. Nasz naród zużył wówczas blisko 100 miliardów dolarów, napad na Irak, rozbił jego armie, zniszczył infrastrukturę tego narodu i zabił ponad 100 tysięcy Irakijczyków. Bush senior kazał wówczas wojsku pozostawić Saddama w spokoju. Co to jest? Elita sprawująca władzę natomiast nie powiedziała tego, że Saddam Hussein, podobnie jak Osama bin Laden, byli atutami CIA oraz, że oni potrzebowali jego jako konia trojańskiego. Zapamiętaj moje słowa - jeżeli Osama nadal żyje, będzie on z powrotem na wiadomościach w niezbyt odległej przyszłości - kiedy będzie im potrzebny.


19. Mówiąc o Iraku: Bush, Cheney i reszta wojskowego, przemysłowego establishmentu, używała każdej dostępnej taktyki, aby uzyskać poparcie do zaatakowania Iraku. Ich wersja podaje, że Saddam zbudował olbrzymi arsenał broni masowego zniszczenia, łącznie z programem budowy tajnej broni dalekiego zasięgu. Problem z tą opowieścią polega na tym, że w 1991 r. zniszczyliśmy jego armie, niszcząc jej infrastrukturę i od tego okresu mieliśmy embargo i inspektorów w ich kraju. Przerażająca część tej historii, zgodnie z danymi Narodów Zjednoczonych, polega na tym, że od czasu wprowadzenia embargo, ponad 500 tysięcy irackich dzieci zmarło z głodu i braku lekarstw. (Aby potraktować sprawę konserwatywnie, powiedzmy, że prawdziwa liczba została mocno zawyżona o 500 % - to ciągle znaczy, że zmarło ponad 100 tysięcy dzieci. Saddam jest tyranem, podobnie jak wszyscy liderzy na Środkowym Wschodzie, a ja nie przepadam za Irakiem, ale ja wiem, że oni kochają swoje dzieci i rodziny dokładnie jak my). Saddam powtarzał wielokrotnie, że jego kraj otwarty jest na inspekcje i zgodnie z oświadczeniem wysokiego urzędnika ONZ, Scott Ritter'a, żołnierza piechoty morskiej i na dodatek republikanina Bush'a - Irak nie posiada żadnej z tych broni.


20. Och, wiele z tych informacji jest rzeczywiście... smutne i przygnębiające, wobec tego w ostatnim punkcie podamy coś, co powinno wywołać uśmiech - drwiący uśmiech.

• FBI oświadczyło, że nie mieli oni wcześniejszej informacji, ale w ciągu kilku dni po ataku mieli oni nazwiska i fotografie 19 porywaczy: Sherlock Holmes na sterydach nie mógłby być bliższy tego wyczynu

• FBI podało, że znalazło torbę Mahomed'a Atta, który przypuszczalnie nie zdążył na samolot - co za niewiarogodnie szczęśliwy przypadek dla przestępcy, oj zagalopowałem się. Ja miałem na myśli „urzędników śledczych". W tym podróżnym podręcznym bagażu były wszystkie rodzaje informacji - jest tylko pytanie, dlaczego porywacz, który zamierzał popełnić samobójstwo, zapakował swoją torbę podróżną i napełnił ją obciążającymi go dowodami?


• Ostatnia, ale nie mniej ważna informacja, kilka dni po 9/11 - komendant nowojorskiej policji mówi, że znaleziono paszport jednego z porywaczy - zdumiewające! Oni chcieliby, abyśmy uwierzyli, że papierowy paszport wyskoczył z jego płaszcza, wyleciał z samolotu, przeleciał przez ognistą kulę i czekał na ulicy, aby go znaleźć, nieuszkodzonym. Kto pisze takie bzdury?
  • 0



#11

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

... znaleziono paszport... zdumiewające!... wyskoczył z jego płaszcza, wyleciał z samolotu, przeleciał przez ognistą kulę i czekał na ulicy, aby go znaleźć, nieuszkodzonym. Kto pisze takie bzdury?


Po dziś dzień jest to dla mnie najbardziej zabójczy dowód jaki przedstawiono Światu :lol :
  • 1



#12

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

=]Po dziś dzień jest to dla mnie najbardziej zabójczy dowód jaki przedstawiono Światu


Dlaczego? Po wybuchu spowodowanym uderzeniem samolotu w WTC na dół posypało się mnóstwo kartek papieru biurowego z miejsca uderzenia...

Paliwo lotnicze znajduje się trochę za kadłubem, gdzie siedzieli porywacze :)
  • -2



#13

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Paliwo lotnicze znajduje się trochę za kadłubem,


A nie w skrzydłach ?

gdzie siedzieli porywacze :)


To ty nawet wiesz gdzie siedzieli porywacze... :-D

Dla mnie jest to tak prawdopodobne (wydostanie się poszporciku z wnętrza samolotu, który rozwala się o wieżę i wlatuje do środka) jak przejście huraganu przez wysypisko i uformowanie (utworzenie) przez owy huragan jakiegoś pojazdu :)

Przypuszczalna droga do przebycia dla paszportu -> wypadnięcie z kurtki pana taliba, wypadnięcie poza szczelną konstrukcję samolotu (może podczas uderzenia wypadł przez jakąś szparkę?), wypadnięcie z wnętrza WTC, wypadnięcie poza buchającą kule ognia paliwa lotniczego w momencie uderzenia, wypadnięcie na chodniczek aż pan FBI go podniesie i powie "Mamy Cię!".

Papiery mogły wylatywać z wnętrza jakiś czas po jak również w czasie zawalanie się wież jak i również po zawaleniu... I nie miały one takiej drogi do przebycia jak paszporcik.
  • 0



#14

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

=[dj_cinex]=, tez uwazam ze sytuacja z paszporcikiem jest troche komiczna :mrgreen:
  • 0

#15

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych