Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Robbins A.: Nasza Moc Bez Granic


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1

mojo.
  • Postów: 355
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Anthony Robbins

Skuteczna metoda osiągania życiowych sukcesów za pomocą NLP
Anthony Robbins jest znanym na całym świecie motywatorem, doradcą wielu przywódców politycznych, prezesów najbogatszych korporacji, ludzi show-biznesu, największych drużyn sportowych. Może się poszczycić szkoleniem takich ludzi jak Bill Clinton, Ronald Reagan, Arnold Schwarzenegger, Michaił Gorbaczow, Anthony Hopkins czy Andre Agassi.


Autor udowadnia, że nasz umysł może być albo największym sojusznikiem, albo największym sabotażystą na drodze do sukcesu. Na szczęście mamy cały arsenał skutecznych strategii i technik kontrolowania umysłu, które bardzo szybko – dosłownie w parę minut – mogą zmienić nasze nawyki, postawy, przekonania. Trzeba tylko nauczyć się, jak tych strategii i technik używać, a wtedy umysł stanie się motorem sukcesu. I taką drogę wskazuje nam autor. Wprowadza nas w przełomowe odkrycia nowej psychologii, w dziedzinę zwaną programowaniem neurolingwistycznym (NLP), i proponuje, abyśmy wypróbowali je w naszym życiu. Dzięki temu otworzą się przed nami nieograniczone możliwości kształtowania własnego życia.
Autor jest mistrzem w przekonywaniu nas, że mamy w sobie ogromny potencjał, ale nie chce, byśmy wierzyli mu na słowo. Najważniejsze jest osobiste doświadczenie. Bez własnego działania, bez wyruszenia w drogę wraz z autorem i wypróbowania tych potężnych strategii, gwarancja sukcesu pozostanie papierową obietnicą. Ta książka ma szansę obudzić naszą wewnętrzną moc - pod warunkiem, że zaczniemy działać.
  • 0

#2

Anaheim.
  • Postów: 67
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Uh żadnego uchylenia rąbka tajemnicy.. no to trzeba przeczytać książke żeby w ogole się dowiedzieć o co chodzi :D

Użytkownik Anaheim edytował ten post 21.03.2011 - 11:30

  • 0

#3

mojo.
  • Postów: 355
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Uh żadnego uchylenia rąbka tajemnicy.. no to trzeba przeczytać książke żeby w ogole się dowiedzieć o co chodzi :D


Kolego, gdybyś przeczytał kiedyś podobne książki o tematyce motywującej człowieka do działania, to zapewne wiedziałbyś że każda z nich opowiada o tym samym. Ja takich książek przeczytałem masę i powiem Ci szczerze, że ona rzeczywiście treścią nie różni się prawie w ogóle. Jest jednak mały element, który ja doceniam w tej akurat książce. Po pierwsze autor, który jest mistrzem w swojej dziedzinie. Po drugie niesamowita siła i łatwość przekazu. Tej książki po prostu nie da się nie zrozumieć a ćwiczenia w niej zawarte, rzeczywiście działają. Polecam przeczytać od deski do deski :)
  • 0

#4

Pisaq.
  • Postów: 283
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Potwierdzam. Książki o NLP są ciągłym klepaniem tych samych schematów. Może czasem ubrane w nieco odmienne słownictwo, ale generalnie to to samo.

Technika sama w sobie działa. Można dzięki niej np. łatwo podrywać dziewczyny. Szczególnie te, które nie zwracają uwagi na to CO KONKRETNIE się do nich mówi, a jedynie na ogólną formę wypowiedzi, kierując się przeważnie odczuciami.
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych