Skocz do zawarto軼i

Zdj璚ie

Przewidywanie przysz這軼i poprzez sen

• Zaloguj si, aby doda odpowied
71 odpowiedzi w tym temacie

domenicus.
  • Post闚: 404
  • Tematów: 13
  • P貫:M篹czyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Widz, Panie Lewir, 瞠 nadal robi Pan sobie krzywd i nadal karmi Pan informacjami forum, kt鏎e cz瘰to bywa zawodne, je郵i chodzi o pomoc lub zrozumienie.

Prosz obejrze sobie oko這 55-minutowy film dokumentalny (Planete) pt. "Premonition Man" - to film o cz這wieku imieniem Christopher (Chris) Robinson, kt鏎y ma bardzo podobne zdolno軼i.

Ale on dopiero zabiega o rozg這s, kiedy by ju pewien swoich wizji sn闚, kt鏎e si sprawdzi造 - i przede wszystkim: spisywa je setkami i nabra do鈍iadczenia w ich interpretacji.

Pan ma bardzo podobne zdolno軼i. Wydaje mi si, 瞠 w obydwu przypadkach istnieje podobny model. Ot騜 zar闚no Pan jak i Ch.Rob. otrzymuj w snach elementy symboliki - jak i elementy dok豉dnie prawdziwe. 荑 Chris nauczy si dok豉dnie rozpoznawa, kt鏎e s do rozszyfrowania, a kt鏎e mo積a bra dos這wnie.

Pan jeszcze tego nie umie - ale ju zacz掖 Pan zalewa forum i szuka pomocy od ludzi, kt鏎zy wcale niekoniecznie chc Panu pom鏂 - lub potrafi Panu pom鏂, mimo najszczerszych ch璚i. Pana interpretacje, z powodu braku wiedzy s obarczone du篡m b喚dem i nara瘸 si Pan na 鄉ieszno嗆, zamiast ten dar, je郵i go Pan posiada rozwija.

Najpierw prosz obejrze ten dokument, bo jest BARDZO ciekawy i wiele si Pan mo瞠 z niego nauczy. Zamilkn望 na jaki czas na forum i da si do pracy. Jednak jak widz, pokusy "s豉wy" bywaj silniejsze...

Mo瞠 by Pan 鈍ietnym przyk豉dem istnienia jasnowidzenia, prekognicji - ale bez fakt闚 i danych b璠zie Pan tylko po鄉iewiskiem i argumentem dla przeciwnik闚. Prosz zauwa篡, 瞠 taki K. Jackowski zebra mn鏀two przyk豉d闚 swoich umiej皻no軼i - a do dzisiaj jest wytykany. Pan pozwalaj帷, aby INNI dzisiaj interpretowali Pana sny, kt鏎e na dodatek NIE s zapisane, tylko Panu si co tam przypomnia這, jest b喚dne.

Zrobi tak jak ten Chris: zeszyt, opis ka盥ego snu, symbolika, rysunki, mapki - wtedy b璠zie Pan wiarygodny. 砰cz z ca貫go serca.
  • 0

Mystic.
  • Post闚: 141
  • Tematów: 5
Reputacja zadowalaj帷a
Reputacja

Napisano

Je郵i nas nie wrabiasz z tym snem, i znalazles ta fotke z tym samolotem dopiero wczoraj to jest to b. ciekawe :mrgreen:
Byc moze widziales juz go kiedys, pod taka wlasnie nazwa, zostalo ci gdzies w podswiadomosci, i ci si przysni?
ale nie wiem skad bys wiedzial ze taki kryptonim bedzie miec ta "interwencja" :rotfl: ciekawe, ciekawe, ja jestem za tym zebys nas informowal, jesli jeszcze cos ci si przysni, uwazam ze to zadne robienie rozglosu, sny sa czyms zupelnie normalnym, a ze czasem bywaja proroczne, jest to oczywista oczywistosc :D Sam mialem takich par, dotyczacych przyszlosci, b. cz瘰to tylko prywatnej, niektore si sprawdza造, inne nie, uwazam natomiast ze mialy w sobie na tyle symbolik,i ze nie pokazywaly wszystkiego wprost, i tak moze byc rowniez w twoim przypadku.
  • 0

Lewir.
  • Post闚: 23
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ten samolot znalaz貫m dopiero wczoraj wieczorem i to w taki spos鏏 jak pisa貫m w poprzednim po軼ie (za pierwszym wpisanym has貫m na google grafika).

Zobaczcie:

O tym, 瞠 郾i mi sie taki samolot pisa貫m kilka dni temu zanim by這 wiadomo, 瞠 operacja wojskowa w Libii wog鏊e dojdzie do skutku a co dopiero 瞠 b璠zie mia豉 tak nazwe pod kt鏎 ten samolot b璠zie mo積a znale潭.

Je瞠li mia豚ym znale潭 t fotke wcze郾iej to spr鏏ujcie znale潭 taki sam samolot (bia陰 awionetke z czerwonym pasem na boku) w necie nie wpisuj帷: "samolot odysei", " samolot 鈍it odysei" - ciekaw jestem czy znajdziecie i je瞠li to po jakim czasie i jakie has這 nale瘸這 wpisa.

Do Domenicusa:

1. nie moge znale潭 nigdzie tego filmu.
2. uznajmy, 瞠 to forum to m鎩 zeszyt
3. nie czuje, 瞠by kto sie ze mnie wy鄉iewa a je瞠li ju to mam to gdzie
4. Na forum jestem anonimowy i nie chce by s豉wny, a je瞠li to si zmieni natychmiast usuwam konto na forum i wszystkiego sie wypre, zeby mie 鈍i皻y spok鎩.
  • 0

Lewir.
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Znalazłem ten film i go obejrzałem i faktycznie jest dużo podobieństw. Warto też prowadzić ten zeszyt i zapisywać chodźby najmniejszą pierdołę która mi się przyśni, można wtedy łatwiej analizować te "zagadki".

ps: widzę, że samolotu z czerwonym pasem nie można znaleźć już na google grafika w miejscu w ktorym był wczoraj :( szkoda, że nie zrobiłem skrina.

ps: wie ktoś może jakie miasto zostało pierwsze zaatakowane?

U篡tkownik Lewir edytowa ten post 20.03.2011 - 20:07

• 0

domenicus.
  • Post闚: 404
  • Tematów: 13
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Znalaz貫m ten film i go obejrza貫m i faktycznie jest du穎 podobie雟tw. Warto te prowadzi ten zeszyt i zapisywa chod嬌y najmniejsz pierdo喚 kt鏎a mi si przy郾i, mo積a wtedy 豉twiej analizowa te "zagadki".

Witam,

A widzi Pan, czasem po cichu mo積a pos逝cha starszych koleg闚, kt鏎zy 篡cz dobrze i wiedz o czym m闚i. Dop鏦i Pan nie zdob璠zie wiedzy - a ta nadejdzie wraz z analiz przesz這軼i, wyrywkowe zapisywanie na forum jest nieskuteczne. Tamten Chris Robinson lepiej to zaplanowa - zawsze m鏬 wr鏂i do wspomnie snu i przeanalizowa w ci庵u paru sekund.

Najwa積iejsz rzecz jak on si nauczy jest rozpoznawanie, kiedy dany element snu to symbol - a kiedy "na serio".

砰cz sukces闚.
  • 0

Ka逝瘸.
  • Post闚: 22
  • Tematów: 3
  • P貫:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Twoje sny przypominaj mi nieco te, o kt鏎ych opowiada豉 mi moja mama - chodzi o w po這wie dos這wne, w po這wie symboliczne przes豉nie. Jeden z nich, najbardziej zas逝guj帷y na uwag moim zdaniem to ten, kt鏎y mia豉 po zar璚zynach z tat. 好i豉, 瞠 bra豉 郵ub w ma造m ko軼iele na cmentarzu, a po nim spacerowa豉 z ma鹵onkiem mi璠zy grobami. W pewnym momencie wiatr mocniej zawia i wieniec zapl徠a si mamie o jeden z nagrobk闚. Pr鏏owa豉 si wypl徠a, tata jej pomaga, lecz si nie da這 nic zrobi.
奸ub - ten realny - odby si co prawda w zupe軟ie innym miejscu, ale na owym cmentarzu, w tym dok豉dnie miejscu, gdzie mamie zapl徠a si wieniec, zosta pochowany jej pierwszy syn, kt鏎y zmar po dw鏂h tygodniach po urodzeniu (nie pami皻am dok豉dnych przyczyn, chyba by這 to co zwi您ane z drogami oddechowymi). Og鏊nie prorocze sny mama ma stosunkowo niecz瘰to i zazwyczaj sprawdzaj si po up造wie d逝窺zego czasu.
Ja sama mia豉m mo瞠 raz co w tym rodzaju, ale dotyczy這 ono niezwykle b豉hej rzeczy. Przy郾i豉 mi si pewna reklama przed jej emisj. Poniewa jest to jednak troch bezsensu, zastanawiam si jednak czy np: nie zasn窸am ogl康aj帷 jej po raz pierwszy.
  • 0

ciemno嗆.
  • Post闚: 1937
  • Tematów: 21
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Sny prorocze się zdarzają i kropka.

Ja doświadczyłem ich jednak tylko kilka razy: 3-4, które pamiętam. Z czego jedno dotyczyło sporej katastrofy na skalę Polski, to już było ładnych parę lat temu. Drugie dotyczyło innej sytuacji - narodziny dziecka w dość odległej rodzinie. O tym, że wyśniłem przyszłość, dowiadywałem się tego samego dnia. Za każdym razem byłem w szoku - mniejszym, lub większym, ale byłem.

Osoby, które się naśmiewają i nie wierzą, doskonale rozumiem, bo to w końcu niedorzeczne. Też tak myślę - swoje sny uznaję za niedorzeczne, bo w końcu wg. naszego stanu wiedzy, nie mogły się przyśnić. ;)

Jeśli chcesz udowodnić swoje zdolności, zapisuj wszystko w necie - w takim miejscu, żeby nie można było edytować wpisów, czy zmieniać ich dat.

U篡tkownik ciemno嗆 edytowa ten post 15.05.2011 - 16:26

• 0

Lewir.
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moge zapisaywa w necie. Problem jest narazie w tym 瞠 praktycznie od 1,5 msc nic mi si nie 郾i albo takie jakie ma貫 pierdo造, ktorych nawet rano nie pami皻am. Jak pisa貫m tutaj komu z forum na PW mam teraz sporo na g這wie i du穎 stresu wiec to pewnie przez to. Mam nadzieje, 瞠 w miar szybko si jako wszystko pouk豉da i normalne sny powr鏂 :) i si w ko鎍u zaczne wysypia :)
  • 0

Herme5.
  • Post闚: 425
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Sny prorocze si zdarzaj i kropka.

... Drugie dotyczy這 innej sytuacji - narodziny dziecka w do嗆 odleg貫j rodzinie.

Je郵i chcesz udowodni swoje zdolno軼i, zapisuj wszystko w necie - w takim miejscu, 瞠by nie mo積a by這 edytowa wpis闚, czy zmienia ich dat.

Proroku, a czy zapisywales swoje ? Poza tym najczesciej przed narodzinami dziecka jest ciaza trwajaca najczesciej 9 miesiecy, no chyba, ze o niej nie wiedziales.
  • 0

ciemno嗆.
  • Post闚: 1937
  • Tematów: 21
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Sny prorocze si zdarzaj i kropka.
Proroku, a czy zapisywales swoje ? Poza tym najczesciej przed narodzinami dziecka jest ciaza trwajaca najczesciej 9 miesiecy, no chyba, ze o niej nie wiedziales.

Prosz przesta prowokowa, bo to miejsce na normaln dyskusj.

Nie zapisywa貫m swoich, bo (to ciekawe) kompletnie nic dla mnie nie znaczy造... by造 to zwyk貫 sny, nawet przez sekund nie pomy郵a貫m, 瞠 mog znaczy co wi璚ej... no i mia貫m tylko ze 3-4 takie sny na przestrzeni ok 5 lat, to bardzo ma這. Gdybym mia cz瘰to, zapisywa豚ym.

Uwierzy prawdopodobnie tylko ten, kto do鈍iadczy. Ja pisz, 瞠 skoro mam takie do鈍iadczenia - poj璚ie snu proroczego jest dla mnie prawdziwe i nie mam absolutnie 瘸dnych w徠pliwo軼i, 瞠 co takiego istnieje. Nie robi z tego sensacji ani nie zabiegam o uwag, dziel si tylko spostrze瞠niem. To sta這 mi si naprawd, co ciekawe - wiele os鏏 ma takie do鈍iadczenia... tak瞠 moja opinia wcale nie jest odosobniona.

Narodziny dziecka, jak ju pisa貫m, dotycz bardzo odleg貫j rodziny - nie mia貫m poj璚ia, 瞠 ta osoba jest w ci捫y (wcze郾iej by 郵ub, tego te nie wiedzia貫m).
Mo瞠 to wszystko zostanie wyja郾ione naukowo za kilkadziesi徠 lat, zobaczymy.
  • 0

Wszystko.
  • Post闚: 9349
  • Tematów: 72
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pewnie te nie wiedzia貫 瞠 ta dziewczyna w og鏊e istnieje. Jasne... Prorokuj dalej.

Lewir.
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pan/Pani "Wszystko" nale篡 zapewne do grona os鏏 "nie uwierze, jak nie zobacz lub nie przekonam si na w豉snej sk鏎ze". Wychodzenie poza pewne normy nie nale篡 do prostych rzeczy a Ty widz nawet nie pr鏏ujesz otworzy umys逝, tylko brniesz jak kolejna owca w stadzie.

U篡tkownik Lewir edytowa ten post 17.05.2011 - 21:42

• 0

Lewir.
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam po d逝窺zej przerwie :0

Mam pytanko w zwi您ku z moim tematem. Czy ma kto informacje, artyku造, ksia磬i b康 sam wiedz jak rozwin望 zdolno軼i przepowiadania (przewidywania) przysz這軼i ? By豚ym wdzi璚zny za informacje :)
  • 0

blablabla.
  • Post闚: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiem czy ten temat jest aktualny, bo ostatnia odpowied jest z listopada 2012 roku, ale jednak napisz, bo temat wydaje si ciekawy. Od razu m闚i, 瞠 posypi si g逝pie odpowiedzi, bo by豉 to dziwna sytuacja, a w zasadzie sytuacje. Mianowicie kilka miesi璚y temu wracaj帷 wraz z rodzicami od znajomej mamy, przeje盥瘸li鄉y obok bloku mojego dziadka (ojca mamy). Mieszka on z 穎n (drug). Moja matka nie ma dobrych kontakt闚 ze swoim ojcem i d逝go si z nim nie widzia豉m. Co mnie natkn窸o i zacz窸am rozmow na jego temat. Czy mog豉bym ich odwiedzi, poniewa jego 穎n r闚nie lubi豉m. Temat jako si urwa. Kilka dni p騧niej 郾i造 mi si wypadaj帷e z瑿y. No i tu si zacznie "dziecko w zabobony wierzy". Ale zaraz po moim 郾ie, dostali鄉y telefon, 瞠 穎na ojca matki :mrgreen: nie 篡je. Pocz徠kowo o niczym nie m闚i豉m, bo rzadko zdarza造 si takie sny. Praktycznie w og鏊e.

Siostra mojej matki by豉 alkoholiczk wraz z m篹em. Matka pr鏏owa豉 wyci庵n望 j z tego do趾a. Cz瘰to do niej przyje盥瘸豉 i jej pomaga豉. Kiedy ostatnim razem do niej przyjecha豉, zasta豉 j w ci篹kim stanie. Praktycznie nie wstawa豉 z 堯磬a. Najprawdopodobniej mia豉 鄴速aczk. Zadzwoni豉 po pogotowie, kt鏎e od razu zabra這 j do szpitala. Na nast瘼ny dzie wpad豉 w 酥i帷zk. W t sam noc 郾i造 mi si z瑿y. Na nast瘼ny dzie matka pojecha豉 do szpitala j odwiedzi. Stan by stabilny itd. 20 minut po przyje寮zie do domu matka dosta豉 telefon, 瞠 ciotka umar豉. Pocz徠kowo nie chcia豉m si odzywa i wylatywa z tekstem "郾i造 mi si wypadaj帷e z瑿y", poniewa po 1 郾ie matka powiedzia豉, 瞠 to przypadek. Jednak po tym jak sprawa si uspokoi豉 i opowiedzia豉m matce m鎩 sen, sama stwierdzi豉, 瞠 to dziwne. Zacz窸am nabiera podejrze, 瞠 mo瞠 to forma jakiego "daru", chocia sama w Boga nie wierz ani nic. Pomy郵a豉m "jeszcze raz przy郾i mi si z瑿y a zaczn chyba w to wierzy", mo瞠 by豉 to forma prowokacji na samej sobie? W nocy przy郾i造 mi si z瑿y, lecz nie by造 one wypadaj帷e jak w poprzednich snach. Sen by niewyra幡y, zamazany. Ale wiedzia豉m, 瞠 by造 to z瑿y. Zwyk貫, nie wypadaj帷e. Na nast瘼ny dzie w szkole dowiedzia豉m si, 瞠 matka znajomej, kt鏎a chorowa豉 (o czym nie mia豉m poj璚ia) umar豉. Mo瞠 wypadaj帷e z瑿y to kto bliski? Od tamtej pory raczej nic takiego nie mia豉m. Teraz od鈍ie篡豉m ten temat w mojej g這wie i czytaj帷 to co Tobie si zdarzy這 Lewir, chyba zaczn robi co w stylu, 瞠 je瞠li przy郾i mi si np tak jak dzisiaj "ci捫a", to sprawdz oznak tego snu, mo瞠 za kilka dni co si stanie albo co. B璠 sobie zapisywa te sny.
  • 0

Sniper.
  • Post闚: 31
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja mam podobnie, lecz nie 郾i mi si wydarzenia na skal 鈍iatow np: 郾i mi si co np: ostatnio 郾i這 mi si, 瞠 jestem nad jeziorem i widz jak kuzyn biegnie po pomo軼ie.Zapomnia貫m o 郾ie ( zawsze zapominam nie wiem czemu, przypomina mi si dopiero jak co zobacze). Za jakie 2,3 dni jad na jezioro, jest m鎩 kuzyn i widz jak biegnie po pomo軼ie i zonk, kurde 郾i這 mi si to. Mi si sni nie w obrazach ( slajdach) tylko w takich kilkusekundowych filmikach.Czasami mam takie co, 瞠 co mi si 郾i這 tak jak wy瞠j, ale zapami皻a貫m o tym 郾ie ( rzadko si tak zdarza) i np: patrz na nauczycielke i na kilka sekund przed tym jak co powie, wiem dok豉dnie co powie :D ( troch pom帷i貫m), albo np: patrz na koleg, kt鏎y biegnie i stoi dziewczyna 100 metr闚 przed nim i m闚i do koleg闚 ,,patrzcie wpadnie na ni i si obaj przewr鏂" i oczywi軼ie tak si sta這.
  • 0

U篡tkownicy przegl康aj帷y ten temat: 0

0 u篡tkownik闚, 0 go軼i oraz 0 u篡tkownik闚 anonimowych

stat4u