Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przewidywanie przyszłości poprzez sen


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
71 odpowiedzi w tym temacie

#31

domenicus.
  • Postów: 404
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Gdybym opisał te sny powiedzmy za tydzień było by jasne, że mogłem to sobie wymyślić. A tak to opisuje poprostu sny i wyłącznie moją ich interpretacje.


Całkowicie rozumiem. Zacisze domowego biurka i nie bieganie po forach, oraz wstrzemięźliwość jest wskazana. III wojny nie będzie (a przynajmniej nie w najbliższych kilkunastu latach) - takie jest moje zdanie. O co chodzi z tym "dodawaniem" się wizji. Znaczy w każdym kolejnym śnie dodawane są nowe elementy do niej? Jeśli tak, proszę opisać jakie to elementy.

A najlepiej, tak, jak sugerowałem spisać po kolei w zeszycie, przekopiować do komputera i wysłać do mnie na prywatną skrzynkę i do kilku zaufanych osób - będzie miał Pan zawsze potwierdzenie - np. 3 niezależnych osób. Obróbką i interpretacją proszę się zbytnio nie przejmować, ale to Pan sam powinien podjąć decyzję. Wyjście, które Panu proponuję jest moim zdaniem dobre, bo chroni Pana przed atakami, stronniczością - i przede wszystkim przesyłałby Pan "suche" fakty.

Wyniki takich obserwacji można by umieścić po jakimś czasie, np po pół roku lub roku na mojej stronie lub tutaj. To moja propozycja.
  • 0

#32

Lewir.
  • Postów: 23
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

O co chodzi z tym "dodawaniem" się wizji. Znaczy w każdym kolejnym śnie dodawane są nowe elementy do niej? Jeśli tak, proszę opisać jakie to elementy.


Dokładnie. Wiem, że to jest to samo miejsce w każdym śnie + każdy kolejny sen "ujawnia nowe rzeczy". A z tym opisywaniem na forum to racja. Ja też nie myślę, że III wojna światowa wybuchnie za 3 dni, ale tak miałem we śnie. Koniec pisania o tym na forum :)
  • 0

#33

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Libia... Tyle przychodzi do głowy. Jest już zgoda na walke z Kadaffim...
  • 0



#34

Krakatau.
  • Postów: 186
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dobry pomysł :) Jeżeli tylko mi się przyśni coś niepokojącego to nagram i wrzuce na YT tak jak mówisz. A tak ps: to miał tu ktoś na forum podobne sny? Dopiero poznaje to forum i szukam podobieństw.


Ja miewam coś podobnego, tyle, że z z moich snów tylko jeden element bywa 'proroczy', właściwe jedno zdarzenie z całego snu się sprawdza.
Takie sny miałam jeszcze rok temu, kiedy dość intensywnie skupiałam się na jakieś osobie i mi na niej w jakimś stopniu zależało np. śniła mi się scena poważnej rozmowy z tą osobą, która ubrana była w jaskrawą pomarańczową bluzę- na następny dzień, właśnie w jaskrawej bluzie ją widziałam, tyle, że niebieskiej. Więc w tym śnie tym jednym elementem był jaskrawy kolor bluzy. Następnym przypadkiem było, że w moim śnie była odgrywana bitwa, a ja i wyżej wspomniana osoba siedzieliśmy przy bambusowych stołach w samym środku pojedynku. Dowiedziałam się, że rąbek mojej tajemnicy został przez kogoś uchylony- tak też kilka dni później się stało, tajemnica wyszła na jaw, i tylko ta jej część o którym we śnie rozmawiałam.
Ostatnimi czasy jednak nic mi się takiego nie śni, a żałuje, bo był taki okres czasu, że prorocze sny miewałam kilka razy w miesiącu ;)
  • 0

#35

livin.
  • Postów: 532
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Lewir dziś słuchałam wywiadu z Jackowskim - jakiś gość wywlókł jego widzenie sprzed kilku lat na temat reaktora - pytanie teraz nastaje;
Czy rzeczywiście jest to jasnowidzstwo czy przewidzenie sytuacji, która mogła się zdarzyć każdemu państwu posiadającemu energie atomową w przeciągu iluś tam lat - tzw "szczęśliwy" traf zgodności wróżby i ostanich wydarzeń? Pytanie uważam za otwarte.

A propos snów - ostatnio miałam sytuacje o której bylam pewna, że kiedyś ją wyśniłam - baaa nawet w myślach ukazały mi się migawki snu - nie było to deja vu, kompletnie inne uczucie, mimo wszystko nie jestem pewna czy to zagrywka mojego umysłu czy też naprawdę o tym kiedyś śniłam.

A tak swoją drogą Lewir, miałeś kiedyś wizje na jawie? Ja raz w banalnej i prostej sytuacji, wizja spełniła się po jakiś 15 minutach. Ni stąd ni z owąd wpadł mi do głowy pewien obraz, który po "chwili" był rzeczywistością - tak również bywa z telepatią. Nawet racjonalista ma dziwne zdarzenia w życiu ;)

Użytkownik livin edytował ten post 18.03.2011 - 23:11

  • -1



#36

Lewir.
  • Postów: 23
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Osobiście nawet nie wiem za bardzo kto to jest Pan Jackowski :) Natomiast pewnie masz racje, że takie wizje jakie ów człowiek posiada może każdy napisać. Nie mówie, że są z palca wyssane, ale pisanie ze np: za kilka miesięcy będzie trzęsienie ziemi gdzieś w Azjii czy coś w ten deseń co praktycznie każdy może napisać jest lekko naciągane i faktycznie dopasowywane do aktualnej sytuacji. Ja o moich snach sam nie wiem co myśleć, naprawde. Poprostu u mnie to wygląda tak, że "nękają" mnie te same sny kilka nocy z rzędu i z tego tytułu wiem że coś sie wydarzy. Trudno to udowodnić. Dodatkowym bodźcem tego, że coś bedzie miało miejsce jest silne uczucie niepokoju, które "towarzyszy" mi w dzień i ciągle o tym myśle. Tak samo jak było to w poprzednich przypadkach. Nie wiem jak to Wam wyjaśnić. To nie jest prosta sprawa jak czytanie gazety. Zobaczcie, że zacząłem o tym pisać kilka dni temu zanim pojawiła się informacja o możliwych ataku na Libie.

Reasumując:
przed przedwczoraj: śnił mi się samolot nad pustynią, który nie mam pojęcia jak interpretować
przedwczoraj: slnili mi się żołnierze w pustynnych mundurach
wczoraj: śniła mi się III wojna światowa (takie dziwne odczucie) to można interpretować tez jako konflikt międzynarodowy

znając moje wcześniejsze doświadczenia, że sny spełniają się po 3 dniach, wojna wybuchnie 20 lub 21 (zależy od kiedy liczyć 3 dni).

Tyle wiem i pamietajcie ze nie probuje tutaj nic prorokowac jedynie interpretuje co mi się śniło.

ps: nie, nie miałem nigdy wizji na jawie, jedynie przeczucia tak to bym nazwał. "Wizje" jeżeli chcecie to tak nazywać miałem jedynie w snach a jak one wyglądały odsyłam do wcześniejszych postów.

ps2: Umieściłem ten wątek na forum nie po to, żeby się chwalić czy coś w ten deseń a po to żeby ktoś mi to pomógł wyjaśnić bo szczeże mówiąc jest to kolejny sen który zaczyna się spełniać i mnie to troche przeraża. Bo nawet nie wiecie jakie to dziwne uczucie jeżeli zdarzenia ze swoich snów mają później miejsce. A Ty słysząc o tym stoisz wryty i mówisz Kuur... znowu

Użytkownik Lewir edytował ten post 18.03.2011 - 23:30

  • 0

#37

livin.
  • Postów: 532
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A ktoś Ci zarzuca to, że chcesz się pochwalić?
  • 0



#38

Lewir.
  • Postów: 23
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pare osób na prv wysłało mi takie wiadomości.
  • 0

#39

livin.
  • Postów: 532
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

omfg - żeby chociaż mieli odwagę napisać to publicznie, na niektórych ręcę opadają, w każdym razie olej, tacy ludzie nie stanowią nawet porządnych oponentów w dyskusji.
  • 0



#40

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Watchtrolls zawsze w pogotowiu, wypatrują ofiary i atakują jak... Trolle :) Tak jak powiedziała livin, nawet nie zwracaj uwagi na takie osoby.
Mam tylko nadzieję, że ten sen się nie spełni...
  • 0



#41

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Lewir, tak sobie pomyślałem: czy by nie warto utworzyć nowego, osobnego tematu, albo ewentualnie przerobić ten w taki sposób, że w pierwszym poście pisałbyś co Ci się śniło danego dnia (jeśli sen wyglądałby na taki, który mógłby coś zapowiadać)?

Poza tym ten pierwszy post ciągle byś edytował i dodawał nowe sny wraz z datami, żeby nie robić zbędnego spamu, a dodatkowo wszystko byłoby w jednym miejscu. W odpowiedziach mogłyby toczyć się luźniejsze rozmowy chociażby nt. ich interpretacji.

Napisz co o tym myślisz - dla mnie wydaje się to dobrym pomysłem, a jeden dodatkowy temat chyba aż tak bardzo by nie zaśmiecił forum. :)

edit - @down
To nie musiałbyś zapisywać codziennie każdego snu, a tylko wtedy i takie, które mogłyby wskazywać na coś.

Użytkownik kamilus edytował ten post 19.03.2011 - 14:12

  • 0



#42

Lewir.
  • Postów: 23
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiesz co pomysł jest jak najbardziej OK. Tyle tylko, że ja takich snów nie mam codziennie na przestrzeni ostatnich 10 lat takich znaczących było 5-6 i tyle a reszta to takie normalne zwykłe sny :) Wczorajszej nocy nic mi sie nie śniło.
  • 0

#43

naimaD94.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No i zestrzelono samolot nad Libią...
  • 0

#44

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Też myślałem nad tym czy podpiąć to pod ten sen... Ale nie zgadza się miejsce i samolot... Ale symbolika jak najbardziej... Po zestrzeleniu zaczą się atak... Zobaczymy co przyniesie jutro...
  • 0



#45

Lewir.
  • Postów: 23
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiecie co sam się zastanawiałem skąd niby ten samolot. Chciałem poszukać w necie informacji czy czasem taki samolot nie był jakoś zamieszany. Może to głupie, ale po wpisaniu w google grafika hasła "samolot" i nazwy misji pod którą walczą państwa koalicji "Odysei" czyli razem "samolot Odysei" na pierwszym miejscu wyskakuje właśnie taki samolot i właśnie z czerwonym pasem na boku tak jak pisałem we wcześniejszych postach kilka dni temu.

Dołączona grafika

po wpisaniu pełnej nazwy tej operacji wojskowej + samolot czyli: "samolot świt odysei" ten samolot równierz się pojawia tylko troche na dalszym miejscu (15) za to z bardziej widocznym czerwonym pasem.

Dołączona grafika

Przypominam, że to jest jedynie moja interpretacja. Możliwe, że ów samolocik bedzie miał jeszcze jakieś znaczenie. NIe wiedzieć czemu było to pierwsze hasło jakie wpisałem na google żeby znaleźć info.

Reasumując: Moja interpretacja jest taka, ze ten samolot oznaczaał nazwe operacji wojskowej. A lecący nad pustynią oznaczał Libie. (Największa pustynia kraju nazywana jest pustynią libijską).


ps:

Mam nadzieje, ze 3 sen w którym było o zalążku III wojny światowej się nie spełni :( ale patrząc na wiadomości w internecie....

żródło tekstu: Onet.pl

"Otworzymy arsenały, uzbroimy ludzi i będziemy bronić potęgi, niezależności i niepodległości Libii - mówił w transmitowanej przez państwową telewizję przemówieniu Kaddafi. Wezwał on mieszkańców krajów arabskich, Afryki, Ameryki Łacińskiej i Azji do przyłączenia się do narodu libijskiego w walce z wrogiem."

mam pewne obawy :(

Użytkownik Lewir edytował ten post 20.03.2011 - 01:00

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych