Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przewidywanie przyszłości poprzez sen


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
71 odpowiedzi w tym temacie

#16

Lewir.
  • Postów: 23
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A czy ja napisałem, że bedzie katastrofa jakiegoś samolotu ? Opisałem tylko w kilku słowach mój dzisiejszy sen i tyle :) I jeszcze raz: moje sny nie są jasne są zatarte coś w ten deseń jak widzisz starą fotografie z zamazanymi szczegółami, przyciemnioną, szarawą. Pamiętasz, zarysy postaci, miejsce, i.t.d, ale nie możesz sobie skojarzyć co to za ludzie i miejsce. Dopiero później, gdy ktoś Ci pokaże tą samą fotografie tyle że zrobioną lustrzanką i kolorową z dokładnym miejscem zdarzenia kojarzy Ci się, że to właśnie jest ta fotografia, którą widziałeś wcześniej. Można "stare" zdjęcie nałożyć na "nowe" i wtedy wszystko staje się jasne.
  • 0

#17

nazwa wyświetlana.
  • Postów: 60
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Szkoda że nie napisałeś o swoim snie 2 dni PRZED katastrofą smoleńską.
Wtedy bym ci uwierzył

1.
A czy ja napisałem, że bedzie katastrofa jakiegoś samolotu ?
2.Opisałem tylko w kilku słowach mój dzisiejszy sen i tyle :)

1. ''

Tą sytuację najbardziej pamiętam bo zdarzyła się niedawno. 6-7 kwietnia śnił mi się las we mgle z porozrzucanymi szczątkami, kilku strażaków/ratowników, mały pożar/coś się tliło. Krajobraz jak po trzęsieniu ziemi lub jakimś katakliźmie. I na koniec sentencja, po której obudziłem się i usiadłem na łóżku: "prezydent nie, żyje"

2.W takim razie żaden z ciebie prorok ;)

Użytkownik adgronn edytował ten post 15.03.2011 - 15:37

  • 0

#18

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Myślę nienat tak samo jak Przemo. Z jednym wyjątkiem. Jest era cyfryzacji i nie trudno jest prowadzić tak jak napisałem w poprzednim poście, taki swoisty audio pamiętnik. Jest to niezbity dowód. Daty na yt nie zmienisz także co zostało powiedziane jest bezpieczne. Osobiście - wierzę Ci.
  • 0



#19

Lewir.
  • Postów: 23
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiem, że czytanie ze zrozumieniem nie jest mocną stroną niektórych ludzi. Adgronn Twoja wypowiedz 2 posty wyżej jest troche bez sensu. Jeżeli nie umiesz czytać ze zrozumieniem to wyjaśnie Twoje wątpliwośći troche inaczej:

Może najbardziej obrazowo.

Twój pierwszy cytat dotyczy mojego dzisiejszego snu, w którym napisałem poprostu co mi się śniło i tyle. Dzisiaj czyli w nocy z 14 na 15 MARCA 2011 r.
Drugi cytat natomiast to sen w nocy z 6 na 7 KWIETNIA 2010 r.
Hmm troche nierozumiem Twojej wypowiedzi. Łączysz ze sobą dwa różne sny między, ktorymi jest różnica prawie roku czasu. Tak wogole to w jedynym przypadku masz racje nie jestem prorokiem i nie dążę do tego, żeby nim być.

Zapamiętajcie sobie raz na zawsze, że ja tu nie próbuje nic udowadniać i sypać jakimiś przepowiedniami. Opisałem tylko jak to u mnie wygląda i tylko po to, żeby dowiedzieć się czy ktoś miał podobne doświadczenia i ewentualnie jak je rozwinąć.
  • 0

#20

nazwa wyświetlana.
  • Postów: 60
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiem, że czytanie ze zrozumieniem nie jest mocną stroną niektórych ludzi. Adgronn Twoja wypowiedz 2 posty wyżej jest troche bez sensu. Jeżeli nie umiesz czytać ze zrozumieniem to wyjaśnie Twoje wątpliwośći troche inaczej:

Może najbardziej obrazowo.

Twój pierwszy cytat dotyczy mojego dzisiejszego snu, w którym napisałem poprostu co mi się śniło i tyle. Dzisiaj czyli w nocy z 14 na 15 MARCA 2011 r.
Drugi cytat natomiast to sen w nocy z 6 na 7 KWIETNIA 2010 r.
Hmm troche nierozumiem Twojej wypowiedzi. Łączysz ze sobą dwa różne sny między, ktorymi jest różnica prawie roku czasu. Tak wogole to w jedynym przypadku masz racje nie jestem prorokiem i nie dążę do tego, żeby nim być.

Zapamiętajcie sobie raz na zawsze, że ja tu nie próbuje nic udowadniać i sypać jakimiś przepowiedniami. Opisałem tylko jak to u mnie wygląda i tylko po to, żeby dowiedzieć się czy ktoś miał podobne doświadczenia i ewentualnie jak je rozwinąć.

Fakt, jakimś cudem nie zauważyłem :)
Przepraszam
  • 0

#21

livin.
  • Postów: 532
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tia odnośnie totka- ostatnio śniło mi się, że zgarnełam te 30 mln. I co? I dalej siedze w Polandii zamiast przysmażac się na plaży karaibskiej.
Co do autora - autorze mamy tu taką opcje jak załóż bloga -załóż i opisuj swoje sny, kiedy jakiś się sprawdzi wtedy Ci uwierze.

Do tej pory nie rozumiem tego trendu "uwierzyć na słowo" - nie krytykuję Cię ani żadnej innej osoby, która ma "coś tam" proroczego, sny, wizje or smth like that, ale dziwie się osobom, które takie rzeczy przyjmują bezkrytycznie.

Użytkownik livin edytował ten post 15.03.2011 - 20:04

  • 0



#22

crc.
  • Postów: 712
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Bardzo ciekawa sprawa, czekam na więcej relacji z Twoich snów :)

Użytkownik crc edytował ten post 15.03.2011 - 20:22

  • 0

#23

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Livin, nie rozumiesz trendu wiary ludziom na słowo. Ok. Bo teraz nie jest trend wiary na słowo tylko chorobliwego tłumaczenia wszystkiego jako coś normalnego-fake-ściema-racjonalizm.
Właśnie trend jest taki, że człowiek przestał wierzyć człowiekowi, i nie uwierzy jeśli nie dotknie, bo nawet jak coś zobaczy to sobie to wytłumaczy.

Przemo, ok ;) rozumiem Cię. Ale ten przykład dotyczył bezpośrednio Ciebie. A chodziło mi o takie rzeczy globalne o których mówił autor tematu, takich jak wtc, JPII.
Każdy jest kowalem swego losu, wystarczy, że zrobi się krok do tyłu żeby życie potoczyło się inaczej. Całkiem niedawno, jakiś miesiąc temu, kiedy jak co miesiąc wracałem od dentysty dochodziłem do skrzyżowania i zauważyłem, że zaczeło wychodzić słońce, gdyby nie to poszedłbym nieco krótszą lecz zacienioną drogą ale były to pierwsze promienie od kilku tygodni. Wybrałem więc nieco dłuższą drogę nie poszedłem prosto tylko skręciłem w prawo. Dzięki temu prawdopodobnie uniknąłem pobytu w szpitalu ponieważ kiedy byłem już po drugiej stronie, na skrzyzowaniu zderzyły się samochody, jeden popchną drugi aż na chodnik przygniatając go do płotu. Jeśli poszedłbym prosto wątpie żeby udało mi się uskoczyć i najprawdopodobniej samochód wbiłby mnie w płot. Osobiście byłem w szoku, stanąłem i za chwile poszedłem dalej do domu...
Także, słońce uratowało mi życie.

Użytkownik BrainsCollector edytował ten post 16.03.2011 - 12:32

  • 1



#24

livin.
  • Postów: 532
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Livin, nie rozumiesz trendu wiary ludziom na słowo. Ok. Bo teraz nie jest trend wiary na słowo tylko chorobliwego tłumaczenia wszystkiego jako coś normalnego-fake-ściema-racjonalizm.
Właśnie trend jest taki, że człowiek przestał wierzyć człowiekowi, i nie uwierzy jeśli nie dotknie, bo nawet jak coś zobaczy to sobie to wytłumaczy


Takie czasy - trzeba również szanować poglądy innych, chłopak nie "szaleje" we wpisie, więc czekam na coś co pozwoli mi mu uwierzyć, u niektórych ściema i wyolbrzymianie wali po oczach - być może stąd ten krytycyzm.
  • 0



#25

Lewir.
  • Postów: 23
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

OK jak tylko będzie coś istotnego napewno to tu opisze. Tyle, że czasem warto przeczytac poprzednie moje posty w tym wątku. Napisałem tam, ze moze to byc jutro za tydzień albo rok. Nie mam takich snów codziennie i nie będe tutaj sypał proroctwami, żeby ktos mi mógł uwierzyć w to co pisze :) Jeżeli macie jakieś pytania to chętnie odpowiem. Z doświadczenia wiem, ze jeżlei ktoś o coś pyta to sporo "informacji" może mi się przypomnieć.

Użytkownik Lewir edytował ten post 16.03.2011 - 19:16

  • 0

#26

Lewir.
  • Postów: 23
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak wogóle to przedwczoraj śnił mi się samolot nad pustynią, wczoraj żołnierze na pustyni (w mundurach "pustynnych" ), ciekawe co bedzie dzisiaj ? Jeżeli znów coś w ten deseń to możemy spodziewać się jakiejś wojny/konfliktu zbrojnego w państwie co ma pustynie. No nic zobaczymy co mi się dzisiaj przyśni.

Użytkownik Lewir edytował ten post 18.03.2011 - 01:39

  • 0

#27

Anaheim.
  • Postów: 67
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak wogóle to przedwczoraj śnił mi się samolot nad pustynią, wczoraj żołnierze na pustyni (w mundurach "pustynnych" ), ciekawe co bedzie dzisiaj ? Jeżeli znów coś w ten deseń to możemy spodziewać się jakiejś wojny/konfliktu zbrojnego w państwie co ma pustynie. No nic zobaczymy co mi się dzisiaj przyśni.


:F

http://www.paranorma...833#entry426833

Tylko że to jest jedna z tych rzeczy, ktora już wiemy że jest w toku ;)

Użytkownik Anaheim edytował ten post 18.03.2011 - 09:54

  • 0

#28

Lewir.
  • Postów: 23
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja mieszkam w akademiku i nie mam telewizji :) a pozatym mówie co mi się śni jak sami chcieliście :) To co wkleiłeś to wiadomość z wczorajszego dnia a mi się to śniło w nocy. Dzisiaj też mi się śniła interwencja wojskowa, która zważywszy na moje wcześniejsze doświadczenia nastąpi za 3 dni. Wiem, że mogłem napisać o tym wczoraj rano, ale nie miałem czasu usiąść przed kompem. I tak jak napisałem wyżej nie pisze tutaj tego wszystkiego żeby Wam coś udowodnić tylko na Waszą prośbę żebym opowiadał sny.

ps: najgorsze w dzisiejszym śnie było, że ten konflikt będzie zalążkiem III wojny światowej (tak było w śnie) a jak będzie czas pokaże, może to też być interpretowane jako mutlinarodowy konflikt.

reasumując: za okolo 3 dni zostanie zestrzelony (lub coś się z nim stanie, lub ktoś go użyje) mały samolot nad pustynią i zacznie się konflikt. Wkroczą żołnierze w pustynnych mundurach. Tak było w snach. Jest to moja luźna interpretacja tego co "widziałem" w snach.

ps:
Dołączona grafika

Na zdjęciu jest samolot, który mi sie śnił nie jest on oczywiscie identyczny ale coś w ten deseń. Pamiętam, że miał chyba czerwony pas po bokach.

Przepraszam, że w takiej dziecinnej formie, ale zaraz wychodze.
Dołączona grafika

"rysunek" w paint przedstawia bardzo obrazowo samolot ze snu. Nie wiem czy jest to istotne. (żółte pustynia, niebieskie niebo, biały to samolot a czarny kierunek jego lotu.

Użytkownik Lewir edytował ten post 18.03.2011 - 12:03

  • 0

#29

domenicus.
  • Postów: 404
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Lewir: Nie wiem czy jest to istotne. (żółte pustynia, niebieskie niebo, biały to samolot a czarny kierunek jego lotu.


Wszystko jest istotne. Ja przestrzegałem Pana przed trywializacją Pana snów - ale jak widać dał się Pan wciągnąć w tandetną piaskownicę "a powiedz nam jakie będą numery totka". Niektórzy użytkownicy ewidentnie Pana podpuszczają, ironizują a Pan bierze to na poważnie i daje się wciągnąć w manipulację.

Podałem Panu propozycje założenia zeszytu (a w wolnych chwilach przepisywania go do komputera) i nie chwalenia się, przynajmniej początkowo na forum.

Po pierwsze, ZAWSZE znajdzie Pan osoby, które powiedzą: wielka mi przepowiednia. leciał samolocik, a że wojna się szykuje, to i zestrzelili - można było się tego domyślić. To było prawdopodobne.

Tak wypisują wszędzie o trzęsieniach, że wiadomo, że przewidzieli, że się można było spodziewać, etc.

Przede wszystkim na tym etapie dokonuje Pan interpretacji sugerując się komentarzami lub danymi z internetu - zaczyna to Pana wciągać. Zamiast chłodnej, kalkulacji pomału zaczynają dominować fascynacje i podniecenie podsycane na forum.

Najpierw dane - potem interpretacja. Podałem Panu sposób: zapisywać i odczekać jakiś czas. Potem interpretacja. Inaczej, jeśli posiada Pan dar, będzie modyfikowany poprzez pana "wierzenia" i wpływ innych.
  • 0

#30

Lewir.
  • Postów: 23
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jasne rozumiem, tyle tylko, że nie obchodzi mnie opinia innych. Nie sugeruje się informacjami z internetu bo dopiero po moim poprzednim poście otworzyłem link, który był podany przez Anaheima (wcześniej myślałem, że to link do jakiejś "panoramy online" w sensie relacji telewizyjnej, dlatego napisałem ze nie mam TV). I ku mojemu ździwieniu wszystko ze snów się potwierdza. A pisze tutaj po to bo skoro nie mogłem w nocy spać i obudziłem się jeszcze w nocy z myślą, że będzie III wojna światowa to warto było tu to opisać. To już 3 noc z rzędy kiedy śni mi się praktycznie to samo tylko za każdym razem coś jest "dodawane" Gdybym opisał te sny powiedzmy za tydzień było by jasne, że mogłem to sobie wymyślić. A tak to opisuje poprostu sny i wyłącznie moją ich interpretacje.

Użytkownik Lewir edytował ten post 18.03.2011 - 14:55

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych