Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwny kontakt z kumplem


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
32 odpowiedzi w tym temacie

#16

restek.
  • Postów: 424
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Co do tego ble to też jestem sceptykiem, lecz w jednym przyznam Ci racje, że coś na tym świecie zaczyna sie innego dziać.
  • 0

#17

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Haha czekaj bo fragment "wiele dzięki niej się nauczyłem, trochę się ogarnąłem, pomogła wyjść z iluzji" całkowicie rozłozył... Zaprawde magiczne to zioło jest...

Czy mam podać ile bardziej "spektakularnych" sytuacji w których ktoś tak jakby czytał w moich myślach ? Albo kiedy np. Codziennie przez kilka dni wchodziło się na gg żeby porozmawiać z koleżanką i pojawialiśmy się w tym samym momencie o różnych porach dnia i nocy ale zawsze niemal w tym samym momencie. Czy dzwoniłem w tym samym momencie kiedy ktoś do mnie dzwonił. Albo jak przez to, że telefon wypad mi z ręki przez co nie zrobiłem kilku kroków i dzięki temu nie wpadłem pod samochód który wyjechał zza rogu sklepu... I tak jeszcze można dziesiątki jeśli nie setki przykładow podawać w których można mówić, że "to niemożliwe żeby tak się stało przypadkiem"

nie szukaj na siłę, jak tak bardzo szukasz prawdy to przestań szukać a odpowiedz sama przyjdzie z czasem. I nie obrażaj się na innych bo ktoś ma inne zdanie i się z Tobą nie zgadza.
  • 0



#18

ViRuS.
  • Postów: 158
  • Tematów: 2
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Twoje przyklady sa zle dobrane do twojego wniosku, bo one naprawde nie dzieja sie przypadkiem. No ale niestety w dzisiejszych czasach racjonalizm bierze gore. [chcialem napisac "no ale tego nie zmienie", jednak tego nie napisze, gdyz jak to mawiają - nigdy nie mow nigdy :)]

a co do fragmentu - Haha czekaj bo fragment "wiele dzięki niej się nauczyłem, trochę się ogarnąłem, pomogła wyjść z iluzji" całkowicie rozłozył... Zaprawde magiczne to zioło jest... - jesli czegos nie czaisz albo nie uznajesz to nie znaczy ze masz racje stary, wiec na maryske mi nie wrzucaj bo to jest wspaniala sprawa, o niezlej mocy - a jesli nie chcesz z niej skorzystac to juz tylko i wylacznie twoja sprawa.

Użytkownik ViRuS edytował ten post 06.03.2011 - 23:04

  • 0

#19

Monolith.

    ótta

  • Postów: 1248
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jaraliście wąsa i nikt ognia nie miał? Same się skręty pozapalały, a poźniej wybiegłeś w przyszlość i uznałeś, że jednak przyda Ci sie ogień?

Coś się zmienia zdecydowanie.. zielsko jest coraz bardziej gówniane.


  • 1

#20

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak troszkę dłużej będziesz na forum i przeczytasz moje wcześniejsze posty to zobaczysz, że wcale całkiem do racjonalnych nie należę. Tam gdzie nie ma odpowiedzi tam jest coś na rzeczy ale takie rzeczy to niestety dla mnie nic nadnaturalnego...
  • 0



#21

ViRuS.
  • Postów: 158
  • Tematów: 2
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Teraz, myslac o tamtym zdarzeniu, doszedlem do wniosku, ze co ciekawe, ogien sam mialem w kieszeni i nie mam pojecia dlaczego chcialem spytac kumpla o niego (swiadomie tego nie zrobilem).
Tym dziwniejsze jest to, ze i on i drugi kumpel ogarneli o co mi chodzilo, mimo ze nie wykonalem zadnego ruchu sugerujacego, nie wydalem z siebie zadnego sensownego slowa mowiacego o ogniu ani nic - po prostu zrobilem "błe" a oni wiedzieli o co chodzi. Do tego towarzyszylo mi przy tym naprawde dziwne odczucie, nie wiem jak to nazwac, a tym bardziej opisac. Nie czaje zatem dlaczego nie mozecie zrozumiec z jakiego powodu jest to dla mnie takie dziwne ... Ludzie, no... litosci. Nie jestem osoba glupia i gdyby to bylo takie latwe do wytlumaczenia to bym o tym po prostu nie napisal tylko to olal.

Użytkownik ViRuS edytował ten post 06.03.2011 - 23:21

  • 0

#22

SPIOCH999.
  • Postów: 53
  • Tematów: 4
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

moze ten kumpel ma jakies zdolnosci telepatyczne? :>
  • 0

#23

ViRuS.
  • Postów: 158
  • Tematów: 2
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

ja osobiscie wiaze to wszystko z moim "błe" a nie zdolnosciami innych - jako ze odgadly moja intencje dwie - nie zas jedna szczegolna osoba.
  • 0

#24

Heldenian.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z Archiwum X sezon 10 epic 01 - ViRuS zauważa, że świat jest inny niż zawsze mu się wydawało. Uporczywie próbuje dojść prawdy lecz na każdym kroku spotyka sceptyków. Będac na tropie ufo, podszywajcych się pod ludzi sam szybko staje się celem KGB.....

a tak na serio
Nasza podświadomość rejestruje wszystko co się w jej otoczeniu dzieje, każdy gest innego człowiek, ziewnięcie, burkniecie, czy nawet ruch powieka. Często zdarza się, że wiemy o czymś, a nie umiemy ustalić pochodzenia tej wiedzy. np. Znasz człowieka kilka lat, twoja podświadomość ma zarejstrowany schemat jego wygladu i zachowania w określonych sytuacjach. Jeśli zachodzi nowa sytuacja, kieruje się starymi wzorami które pasuja do danej osoby.

Gdybyś na prawdę był inteligentny tak jak uważasz wywnioskowałbyś to sam, a nie szukał poparcia swojej własnej prawdy u innych, nawet tych co ci to tłumaczylii już kilka razy (każdy pisał to samo, ubierajac w inne słowa, dziecko by to zrozumiało). Proponuję Ci byś się najarał i wmówił sobie pierwsza wersje, bardziej Cię usatysfakcjonuje.
  • 0

#25

Monolith.

    ótta

  • Postów: 1248
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Proponuję Ci byś się najarał i wmówił sobie pierwsza wersje, bardziej Cię usatysfakcjonuje.


Haha :D


Może wymyśliliście jakiś nowy język? Mamy już jedno wyrażenie - błe - masz ogień? Ćwiczcie dalej.

Daj spokój ViRuS, ciekawe co jeszcze wymyślisz, chciałem powiedzieć, eee, "teraz jak o tym myślę to.." ;)


  • 0

#26

ViRuS.
  • Postów: 158
  • Tematów: 2
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

[ironia]Macie racje, bylem najarany (Czyt. nacpany), zrobilem błe a wszyscy ogarneli ze pytam o ogien bo przeciez jak mozna by bylo nie ogarnac ze mowiac błe chce zapalki?! Rzecz oczywista i kazdemu sie przytrafia. Oj ja glupi ze widzialem w tym cos nienaturalnego, co ja sobie myslalem?![/ironia]

Daj spokój ViRuS, ciekawe co jeszcze wymyślisz, chciałem powiedzieć, eee, "teraz jak o tym myślę to.." ;)

Jesli czegos nie napisalem w pierwszym poscie to nie znaczy ze nie mialo to miejsca. a to ze chce conieco dodac/sprostowac to nie oznacza ze bujam ;]

Hmm, jesli laska to prosze o zamkniecie tematu, bo teraz to juz mnie troche ranicie.

Użytkownik ViRuS edytował ten post 07.03.2011 - 12:06

  • 0

#27

Monolith.

    ótta

  • Postów: 1248
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Pierwsza część postu pisałeś tu już chyba 89483925 raz. Daj spokój. A my nie rańmy. Pa,pa.
  • 0

#28

unwanted.
  • Postów: 126
  • Tematów: 3
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Właściwie to nie wiem nad czym gdybać , Branie narkotyków a nawet jeśli nie branie ich a posiadanie jest karalne "art. 48.1. Kto, wbrew przepisom Ustawy posiada środki odurzające lub substancje psychotropowe, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3". Więc troszkę się dziwie że nie boisz się tak chwalić wszem i wobec swoimi doznaniami.. Piszesz że przez jakies 5 sekund byłeś zamyślony i myślaleś o zadaniu pytania , nic w tym nadnaturalnego jeśli ktoś obserwując twoje zachowanie przez 5 sekund i potem po wydaniu jakiegoś dziwneo dzwięku przez Ciebie zaczął szukać tego ognia.

Komunikacja Niewerbalna w której komunikaty są nadawane i odbieranie najczęściej na poziomie nieświadomym. Czyli bez słów można się porozumieć , do tego zbieg okoliczności , Twój "stan uniesienia" spotęgowały efekt , jak dla mnie temat do zamknięcia. Najczęściej rzeczy paranormalne które przydarzają się osobom zażywającym narkotyki są jedynie efektownym i wzmocnionym wynikiem ich wyobraźni ;) pozdrawiam
  • 0

#29

ViRuS.
  • Postów: 158
  • Tematów: 2
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Tez o tym myslalem ostatnio i stwierdzilem ze tak o po prostu jest i ze tego jedynie wczesniej nie dostrzegalem/nie zastanawialem sie na tym. Pierwsza osoba ktora odpowiedziala w miare rzetelnie i nie cwaniacko jak cala reszta wczesniej.
A co do narkotykow to powiem tak: jedynie ja mam prawo rzadzic moja osoba, kierowac i decydowac co jest zle a co dobre, nie zadne ******* spisane******** prawo panstwa policyjnego jakim jest polska.
Do tego nikt nie powinien nazywac konopii narkotykiem. Ale jednak opinia publiczna i ludzie typu WIEMWSZYSTKO wpajaja wam do glowy bzdury, a wy (niestety) to podchwytujecie nawet sie nad tym nie zastanawiajac.
Jedna z moich teorii jest taka ze narkotyki nie sa zle (a ze niektore uzalezniaja to trzeba ich uzywac z rozwaga, odpowiednio i bezpiecznie), sa po prostu droga na skroty do odzyskania swiadomosci - a to nie jest na reke tym, ktorzy obecnie nami steruja ; ) dlatego nosza nazwe - narkotyki (jak na zlosc, slowo nacechowane emocjonalnie negatywnie jak*******), wpaja sie bzdury ze wszystkie uzalezniaja, zabijaja i powoduja makabryczne rzeczy, a do tego daja alternatywe w postaci sto razy bardziej szkodliwego ale zarazem OGLUPIAJACEGO (to im ofc odpowiada) alkoholu. Najlepsza jest propaganda przeciwko marysce - widze ja na kazdym kroku, czy w necie, czy w telewizji. wypowiadaja sie "eksperci" ***** warci, mowiacy ze silnie uzaleznia i powoduje zmiany zdrowotne czy tez nawet zabija. Zastanowcie sie czy "prawda" ktora wam sie wpaja jest prawdziwa czy nie.
(tak o zaczalem pisac, nawet nie wiem czemu. mozecie mnie teraz zwyzywac od cpuna i ze na mozg mi siadlo, ale jak to spiewa Fokus w piosence VIP - "od dawna nie obchodzi mnie co o mnie mowia ludzie. Co prawda, co nie prawda - wiem i ***** wam w buzie":) )
Pozdrawiam wszystkich lamiacych prawo ! : )

Edit Asieńka: Za łamanie regulaminu forum stosujemy kary, może Ci się to nie podobać, ale rejestrując się na forum musiałeś zaakceptować nasz regulamin w związku z tym powinieneś się do niego stosować.
Za złamanie regulaminu punkty:
4.15 Nie obrażaj innych Użytkowników.

4.16 Nie używaj wulgarnego słownictwa.
8.3 Zabronione jest publikowanie treści sprzecznych z dobrymi obyczajami tj. obraźliwych, wulgarnych.

8.4 Zabronione jest stosowanie wulgarnego języka.
Ostrzeżenie

Użytkownik Asieńka edytował ten post 09.03.2011 - 20:28

  • 0

#30

Box.
  • Postów: 225
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Niestety, ale cywilizowani ludzie przestrzegają prawa. Tak niestety być musi. Nie zgodze się co do tego, że narkotyki pomagają odzyskać świadomość. Wręcz przeciwnie - po zażyciu traci się je.

Marihuany nie zaliczałbym jednak do narkotyków, jestem nawet za jej legalizacją, ale oczywiście wszystko jest dla ludzi. Jednakże zwolennikiem świństwa typu heroina, kokaina itp. nie jestem.

Co do twojego doświadczenia. Mam podobnych sytuacji bardzo dużo. Myślę sobie - a zadzwonie do dziewczyny - i za chwilę ona dzwoni do mnie. To oczywiście albo zbieg okoliczności, albo telepatia. Jednak twoje przeżycie to raczej to, co napisali koledzy wyżej - twoi towarzysze zioła wiedzieli, że chcesz od nich ognia, dlatego zareagowali.

Proponowałbym pójść z nimi na piwo i w pewnym momencie pomyśleć, czy któryś z nich ma kasę na więcej. Jak sie ktoś odezwie - wtedy możesz mówić o paranormalnych zdolnościach. Ale - musisz być trzeźwy ;>


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych