Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwny kontakt z kumplem


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
32 odpowiedzi w tym temacie

#1

ViRuS.
  • Postów: 158
  • Tematów: 2
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

ostatnimi czasy dzieje sie wiele dziwnych rzeczy, wiele moich podstawowych koncepcji zostalo zmienionych, a o swiecie mysle zupelnie inaczej niz dotychczas. zaczalem tez dostrzegac dziwne rzeczy dziejace sie wokol mnie, nie wiem tylko czy dzialy sie one od zawsze czy dopiero teraz zaczalem dostrzegac. to tak na wstepie o mojej osobie.

opowiem wam teraz jedna rzecz z dzisiejszego dnia ktora mnie nieco zdziwila. postanowilem o tym napisac bo nie wiem czy to zbieg okolicznosci, czy to moja sprawka, czy to po prostu sie tak dzieje a ja o tym nie wiem.

otoz bylem z kumplami na polach, palilismy skuna i nagle do glowy przyszla mi mysl - stwierdzilem ze spytam kolege czy ma ognia. myslalem o tym z 5 sekund (z kazda sekunda coraz mocniej) po czym chcialem zadac pytanie ale nie udalo mi sie, wydalem z siebie cos w stylu "błe" i zupelnie przestalem o tym myslec (tzn nie powtorzylem prawidlowo pytania) chwile potem kumpel zaczal sie macac po ciele, ale to olalem, lecz po chwili powiedzial do mnie cos co mnie porylo nie na zarty - "Nie mam".
ja taki zdziwiony tak na niego patrze, chcialem sprawdzic czy mowi o tym o co mi chodzilo ale mi sie nie udalo spytac i pytam: "czego niby nie masz ;| ?!"
odzywa sie drugi kumpel i mowi "Pewnie chodzi mu o zapalki" a ten macha glowa ze tak.
zrobilem dziwna mine i sie zamknalem, mowie co im bede tlumaczyc - i tak nie zrozumieja o co mi chodzi i se pomysla ze debil jestem i zaczalem o tym myslec - jakim cudem on mogl wiedziec o co mi chodzilo ... ;|

Jak myslicie - przypadek? czy moze temu "błe" nadalem tresc mojego pytania a oni to odebrali, a moze jest jeszcze jakies inne wytlumaczenie?

prosze o spostrzegawcze odpowiedzi i przepraszam za syfiasty styl posta ale pisalem na szybko :D

Użytkownik ViRuS edytował ten post 06.03.2011 - 20:26

  • 0

#2

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie będę ukrywał mojego zdziwienia po tym, jak przeczytałem tytuł tematu. Nie miałem pojęcia o czym będzie ta historia, ale ok.

Dosyć to dziwne, a może tak naprawdę zdawało Ci się, że powiedziałeś "błe", a naprawdę zapytałeś czy ma "ognia"? Może za bardzo zamyślony byłeś?
  • 1



#3

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja naprawdę nie wiem czy się śmiać czy płakać... Naprawdę sorry ale tylko to przychodzi mi do głowy...

Palcie dalej to tylko błe będziecie mówić.
Przepraszam bardzo, że tak pisze ale ostatnio jest kumulacja takich tematów jak ten. Ok jest to strona para ale bez przesady, niektóry we wszystkim widzą coś paranormalnego...
  • 0



#4

ViRuS.
  • Postów: 158
  • Tematów: 2
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

jestem pewny glupoty tego dzwieku. nawet pomyslalem sobie zeby powtorzyc (w glowie mialem DALEJ - bo to wlasnie chcialem powiedziec - "Jadol, masz ognia?") po czym zupelnie zaniechalem prob i o tym przestalem myslec (nie wiem w sumie czemu)

/edit UP

No nie wiem, mysle ze tez bys sie zdziwil jakbys kwaknal do mamy myslac o obiedzie a ona by ci odpowiedziala ze bedzie za piec minut :)

Użytkownik ViRuS edytował ten post 06.03.2011 - 20:38

  • 0

#5

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale co w tym byłoby dziwnego, jeśli wcześniej pytałbym mamę czy będzie obiad a później przyszedł do kuchni i stękną to domyśliłaby się, że chodzi o jedzenie.
Tak i tutaj, siedzą, palą to o co może chodzić ? Nawet jakby powiedział e to też domyśliłby się, że chodzi o ogień...
  • 0



#6

ViRuS.
  • Postów: 158
  • Tematów: 2
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

dobra, z toba nie chce mi sie klocic, czekam na inne odpowiedzi.

i zeby nie bylo ze napotykam problem to go olewam to ci odpowiem - bylismy juz dobre 30 min po ostatniej butli.

Użytkownik ViRuS edytował ten post 06.03.2011 - 20:40

  • 0

#7

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wydaje mi się, że gdybyś się nie spalił, motyw nie byłby tak fajny...Moim zdaniem nic nadzwyczajnego, faza jakich wiele w tym stanie, ale rozumiem, że mogło Cię to "zabić"... ;)

Btw. Zmień tytuł tematu...

Użytkownik D.B. Cooper edytował ten post 06.03.2011 - 21:01

  • 0



#8

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie mam doświadczenia w braniu, paleniu i wciąganiu proszków. Tylko teoretycznie z opowieści i relacji innych wiem co się dzieje z człowiekiem.
Co do tej sytuacji, to z przykrością dla ciebie muszę stwierdzić że to zbieg okoliczności i po części efekt tego że ten kumpel wyczuł z twojego zachowania o co ci może chodzić. Tak jest, często wystarczy zaobserwować z pozoru niewidoczne ruchy i można się domyśleć o co chodzi.
  • 0



#9

ViRuS.
  • Postów: 158
  • Tematów: 2
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Oj ludzie, mowie wam, że to nie byla byla faza i nie probujcie "byc madrzejszym" i wciskac innym kupy w czolo.

/edit

WiemWszystko, i to juz jest odpowiedz ktora mnie troche bardziej satysfakcjonuje. Dodam ze moze i fakt, byl to zbieg okolicznosci, ale ostatnimi czasy w moim zyciu duzo dziwnych sytuacji sie zdarza.

Aha, i skun to nie jest zaden proszek.

Użytkownik ViRuS edytował ten post 06.03.2011 - 21:18

  • 0

#10

bullik.
  • Postów: 377
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

widac ze jestes jeszcze mlodym zielarzem i musisz sie wiele nauczyc.. ;]
kiedys do znajomego powiedzialem ze jak wezwie taxi to niech powie poprosze na 5te pietro do przedpokoju.. a on mieszkal na 5tym pietrze o czym ja nie widezialem bo dopiero go poznalem :lol on uznal ze palac z nim wyssalem z niego wiedze.. ja po jego tekscie spadlem z lawki.. czy mial racje? ocen sam :rotfl:

wracajac do twojej historii stawiam ze skoro wydobyles z siebie zaledwie istnie grzybowe "ble" to zapewne byles tak zjarany ze mogles nie zauwazyc ze zadajac pytanie wykonujesz gest reka "do ust" co jest doskonale czytelne dla papierosiarzy.. a on jako rownie zjarany mogl twoje durne ble odebrac jak muzyke dla swych uszu.. spiew syreni wykrzykujacy "daj mi ognia"..

wybacz ale psujesz opinie "konsumentom"

Użytkownik bullik edytował ten post 06.03.2011 - 21:31

  • 0

#11

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Oj ludzie, mowie wam, że to nie byla byla faza i nie probujcie "byc madrzejszym" i wciskac innym kupy w czolo.


Widzę, że dyskusja z Tobą nie ma większego sensu, czekasz na tą odpowiedź - proszę:
Moim zdaniem przekazałeś mu to telepatycznie.
  • 1



#12

ViRuS.
  • Postów: 158
  • Tematów: 2
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Ej ej ej, bo my sie nie rozumiemy, pytajac o ognia wcale nie chcialem zapalic papierosa, tylko sie upewnic czy ognia ma (planowalem go pozniej spalic:D). Poza tym jakbym zrobil taki gest to by mi powiedzial, ze nie ma papierosa, a nie ognia.

Mlodym zielarzem nie jestem, troche mi ta roslina w zyciu juz towarzyszy :D wiele dzieki niej sie nauczylem, troche sie ogarnalem i pomogla mi wyjsc z iluzji..

/edit
wcale ze nie czekam na taka odpowiedz tylko pisze to czarno na bialym, ze nie wymyslilem sobie tego, nie powalilo mi sie w glowie tylko sytuacja wygladala tak jak ja przedstawilem w pierwszym poscie.

Szczerze powiedziawszy to akurat "chcialem zobaczyć" odpowiedzi w kontekscie "moze temu "błe" nadalem tresc mojego pytania a oni to odebrali" (co napisalem w pierwszym poscie) :D

Użytkownik ViRuS edytował ten post 06.03.2011 - 21:34

  • 0

#13

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wmawiasz sobie coś paranormalnego, co nigdy nie miało miejsca.
  • 0



#14

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nawet nie musiałeś temu ,,błe" nadać brzmienia pytającego. Często ludzie myślą schematycznie, myśli w głowie pojawiają się przeważnie podobne. Stąd bierze się właśnie wiele takich historii jak twoja, że ktoś o czymś pomyślał albo zapytał kogoś i się okazało że ta druga osoba myślała o tym samym. Sporo takich opowiastek jest na takich forach jak to. A tutaj działa tak prosta zasada standardowych myśli. Jeśli zapytasz kogoś żeby pomyślał o jakiejś prostej figurze to będzie to przeważnie trójkąt. Pytając o jakiś mebel możesz oczekiwać odpowiedzi ,,krzesło" itp.

Aha, i skun to nie jest zaden proszek.


to czemu nie napiszesz że to marycha jest, to wtedy każdy by wiedział o co chodzi.

edit. Oczywiście nie wiadomo na ile twoja relacja jest dokładna, bo jeśli piszesz że oprócz jarania były też "butle" to można mieć w tej kwestii wątpliwośći. Bo to 30 minut po ostatniej butelce to jest odpowiedni moment żeby alkohol dobrze się rozprowadził.

Użytkownik wiem wszystko edytował ten post 06.03.2011 - 22:12

  • 1



#15

ViRuS.
  • Postów: 158
  • Tematów: 2
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

butelka to atrybut do palenia :P

kurde no, ciezko oddac literkami emocje towarzyszace mi podczas tego 'dziwnego kontaktu'
w sumie to powiem wam, ze nadal uwazam to co sie stalo za cos 'niezwyklego', wiec (z calym szacunkiem oczywiscie) nie przekonaly mnie wasze odpowiedzi.

za jakis czas moze przekaze wam moje inne dziwne doznania, a poki co chyba temat mozna zamknac.

Użytkownik ViRuS edytował ten post 06.03.2011 - 22:39

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych