Skocz do zawartości


Zdjęcie

PSI Wheel


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
88 odpowiedzi w tym temacie

#76

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ehh... Ja mam takie same wrażenia. Ty chcesz bronić swoich poglądów do upadłego, mimo że fakty świadczą na twoją niekorzyść. Włożyłeś już ten wiatrak pod słoik i nie chce się obracać. To cię nie zmartwiło bo po prostu uznałeś że twoje cudowna energia nie przechodzi przez szkło.
Ja się niczego nie boję bo nie można bać się czegoś co nie istnieje. Jeśli ty sobie wymyślisz np. niewidzialnego supermana, to ja się nie będę go bał bo nie będę w niego wierzył. Rozumiesz?
Kręcenie wiatrakiem jest możliwe tylko wtedy gdy nie jest on niczym przykryty. To jest fakt i ja tego nie podważam. Wielu ludzi(ja też) bawiło się takimi wiatrakami i większości z nich kręciły się. Więc to jest oczywiste, tak jak piszesz. Ale po włożeniu tego wiatraka pod słoik cudowne moce na niego nie działają. A prościej mówiąc: ciepło rąk jest za słabe żeby nim zakręcić.

A co do ciebie Aidil to w tym temacie http://www.paranorma...si/page__st__30 również zadałaś kilka pytań i jakoś nie raczyłaś odpowiedzieć, tylko tutaj dalej piszesz to samo.

Użytkownik wiem wszystko edytował ten post 10.03.2011 - 10:49

  • -1



#77

...:::OpenMind:::....
  • Postów: 20
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Stary ale co ma ciepło rąk do tego? Przecież pisałem Ci że bez rak też się kręci tylko jest to trudniej zrobić. Za to bez działania głową możesz używać rąk i nie zrobisz jednego pełnego obrotu.

Epitety typu "cudowana energia" świadczą że jesteś do tego zjawiska uprzedzony.
Czemu uważasz że ta energia nie powinna mieć problemu z przejściem przez słoik? Na czym opierasz to założenie? W tym momencie jeśli nie znamy natury zjawiska(ja nie znam, zakładam że mogą to być "fale torsyjne") musisz zakładać że obie możliwości są prawdziwe.
Właściwie nawet bardziej logicznie było by założyć, że słoik faktycznie stanowi bariere nie do pokonania przynajmniej na teraz.

Pamiętasz mój argument? Jeśli jakaś energia może odziaływać na jakiś przedmiot, przedmiot może oddziaływać na tą energię.
Jak sądzę jedno z bardziej podstawowy praw "naszej fizyki" akcja-reakcja.

Możemy tak sie przepychać w nieskończoność. Niestety dla Ciebie ja naprawdę kręce tym wiatraczkiem telepatycznie. Gdy już wejde w stan jakiegoś takiego odprężenia i kontroli mojego własnego umysłu to jestem w stanie robić kilkadziesiąt płynnych obrotów w prawo-lewo szybciej wolniej.
  • 0

#78

Xellos.
  • Postów: 1090
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Gdy już wejde w stan jakiegoś takiego odprężenia i kontroli mojego własnego umysłu to jestem w stanie robić kilkadziesiąt płynnych obrotów w prawo-lewo szybciej wolniej.


A ja jestem ciekaw czemu utraciłeś zdolność filmowania. Skoro potrafisz sobie obrać kierunek, to udowodnij to. Nakręć kolejny film, wypowiedz na głos zdanie "teraz będę kręcić 5 razy w prawo" po czym stop i "teraz 5 razy w lewo".

Kompletnie nie czaje, czy nagle kamera już nie działa, czy inne cuda techniczne uniemożliwiają Ci udowodnienie swoich tez. Od wielu stron tego tematu wszystko już się opiera tylko na tekście pisanym.

Udowodnij na filmie, że te ruchy wiatraczka są inteligentne a nie przypadkowe. Nie musisz żadnym szkłem przykrywać ani chować pod kołdrę. Aby pokaż, że ten ruch ma sens i nie wynika z przypadku.
  • 0

#79

...:::OpenMind:::....
  • Postów: 20
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bo to naprawde nei ejst takie łatwe i czasem mam problem z wykonaniem tej czynności bez kamery a co dopiero z. Jednak postaram się nagrać rzetelny filmik.

Działa to na zasaadzie nieradzenia sobie z presją że teraz musi mi wyjść. Naaprawde trzeba mieć czysty umysł do tego, a ja wcale nie jestem czlowiekiem który jakoś super radzi sobie z presją więc z kamerą jest o wiele trudniej.

Użytkownik ...:::OpenMind:::... edytował ten post 10.03.2011 - 17:01

  • 1

#80

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeśli sam piszesz że to może być jakieś pole torsyjne to czemu czepiasz się mnie że ja to nazywam cudowną energią? bo takie określenie jak ulał pasuje do tzw. pól torsyjnych


Niech nic nie nagrywa. Niczego tym filmem nie dowiedzie. Bo wystarczy taki wiatrak położyć na stole i lekko w niego dmuchnąć żeby go obrócić. Tego dmuchania i tak nie będzie widać na filmie. Bo jeśli nie jest w stanie poruszyć wiatrakiem pod przykryciem to bez przykrycia można wiele zdziałać. Zresztą takich filmów jest w necie mnóstwo
Nie che mi się już z tobą gadać. Nie obchodzą cię logiczne argumenty tylko własne absurdalne przekonania, których kurczowo się trzymasz, zamiast pomyśleć nad tym zjawiskiem. Wtedy doszedłbyś do tych samych wniosków co ja, że twoje ciepło i ruchy powietrza są jedynymi czynnikami wpływającymi na ruch wiatraka.

Kiedyś miałem taką metalową choinkę. Na jej wierzchu, na takiej igle była metalowa blaszka w kształcie kółka. Pod tą blachą na podstawce stały świeczki. Gdy się je zapalało to po chwili ta blacha zaczęła wirować.
To samo dzieje się w zabawach takich jak twoja.
Ciebie prawda w ogóle nie obchodzi.
Masz zobacz sobie



Tam na końcu jest pokazany taki wiatrak otoczony kubkami z gorącą wodą i widać jak zaczyna się obracać. A ty pisałeś że kładłeś obok kubek z gorącym i nic się nie działo. Widzisz znowu się myliłeś.

Użytkownik wiem wszystko edytował ten post 10.03.2011 - 17:11

  • 0



#81

ptaq.
  • Postów: 303
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie chcę nikogo martwić, ale tam na końcu jest tylko animacja komputerowa. Początkowo, pokazują normalne zdjęcia, podczas wlewania wody. Wiatraczek teoretycznie trochę się rusza, ale może być to spowodowane równie dobrze drganiami powietrza podczas przenoszenia czajnika. Pod koniec zaczyna się obracać, ale mogliby zostawić ten wiatraczek i sfilmować a nie robić animację komputerową, mielibyśmy pewny dowód :)

Użytkownik ptaq edytował ten post 10.03.2011 - 17:55

  • 0

#82

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To nie jest animacja. To jest tylko w szybkim tempie pokazane, a napisy to dodana grafika.
  • 0



#83

Xellos.
  • Postów: 1090
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Bo to naprawde nei ejst takie łatwe i czasem mam problem z wykonaniem tej czynności bez kamery a co dopiero z. Jednak postaram się nagrać rzetelny filmik.

Działa to na zasaadzie nieradzenia sobie z presją że teraz musi mi wyjść. Naaprawde trzeba mieć czysty umysł do tego, a ja wcale nie jestem czlowiekiem który jakoś super radzi sobie z presją więc z kamerą jest o wiele trudniej.


No to krótko mówiąc, nie rób szumu o nic. Trzeba było założyć temat dopiero z konkretnym nagraniem. A nie przyłożyłeś ręce do "wiatraczka", zaczął się kręcić i ziup na forum ogłosić światu swoje zdolności. Innym ludziom też się kręci jak przyłożą ręce, pokaż coś więcej, niż to co już znamy...
  • 0

#84

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Totalne FFA (free for all) zrobiło się z tego tematu. Każdy pisze co chcę, Openmind upiera się przy swoim, temat zrobił się najpopularniejszym na dzień dzisiejszy i pewnie kilka kolejnych...
Open, "baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy", kamera Ciebie rozprasza ? Bądź pewny, że masz wolne miejsce na pół godziny nagrywania (imo nie potrzeba do tego nawet całej karty w aparacie tylko kilkaset mb) i możesz nawet nie zwracać uwagi na aparat tylko robić swoje, jak w pół godziny się nie uda to usuń i dawaj kolejne pół godziny i następne i następne... Jeśli coś jest prawdą nie trzeba tego na siłę dowodzić, że jest to prawda bo argumenty mówią same za siebie. Tak samo tutaj, jak będzie dobry dowód to sam "sie" będzie bronić.
  • 1



#85

Nadia_001.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Też to umiem :P tyle, że z kartką
  • 1

#86

fainee.
  • Postów: 35
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może i tak, potrafisz poruszać tą folią, ale nie potrafie w to uwierzyć póki sama nie spróbuje :P
  • 0

#87

X-Emil-X.
  • Postów: 16
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Denerwują mnie wypowiedzi niektórych ludzi a zwłaszcza twoje użytkowniku: Wszystko. Na wszystkie paranormalne rzeczy odpowiadasz - to nie istnieje mam na to dowód. Czasami myślę że Tajne służby płacą Ci za utajnianie "fajnych" rzeczy. Takie rzeczy istnieją potrzebna jest wiara i pewność siebie. Jest takie powiedzenie nawet, Wiara może góry przenosić. Co do Tematu to wielki + dla autora który chciał zdjąć nam klapki z oczu on wie że to potrafi i naprawdę potrafi! A wy takimi komentarzami zniechęcacie go , ciekawe czy kiedyś próbowaliście coś takiego robić, założę się że nie chcecie przyjąć do wiadomości , że takie rzeczy istnieją wolicie żyć w niewiedzy ale to już wasz wybór...

( hmm jak na wiek 13 lat umiem pisać nie :) ? )
  • 0

#88

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zabawny jesteś z tymi zarzutami. Jesteś jeszcze zbyt młody żeby zrozumieć moje argumenty. Wybaczę ci te posądzanie o płacenie mi bo jesteś jeszcze dzieckiem i mało wiesz o świecie.
  • 0



#89 Gość_ψ PSI

Gość_ψ PSI.
  • Tematów: 0

Napisano

Bez wycieczek osobistych proszę, upominam słownie Ciebie X-Emil-X i Wszystko.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych