Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy to energia PSI?


  • Please log in to reply
32 replies to this topic

#31

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie próbujcie nawet czegoś tłumaczyć wiem wszystko bo i tak wie od was lepiej i za nic go nie przekona. To tak jakby ktoś próbował przekonać Papieża do zmiany religii na np. Islamizm.
Nawet nie marnujcie czasu
  • 1



#32

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Żeby coś komuś tłumaczyć to trzeba mieć argumenty, których tutaj nie widzę. W takim razie rada ,,nie marnujcie czasu" jest nawet słuszna.
Aidil poczytaj ostanie strony tematu o widzeniu aury. Tam sporo tekstu napisałem. http://www.paranorma...opic=246&st=705
Aha, widzę tam twoje posty, gdzie prosisz żebym ci podał przykłady badań nad zjawiskami takimi jak telepatia, telekineza, a nawet homeopatia. Myślałem że do tego czasu przynajmniej coś się dowiedziałaś na te tematu, ale widać że nie. Pytanie o badania kliniczne nad homeopatią świadczy o wyjątkowej niewiedzy, bo takich badań przeprowadzono już mnóstwo i można o tym przeczytać wszędzie.

wiem wszystko piszesz:
"To działa na tej samej zasadzie co polecenia ,,twoje powieki stają się ciężkie" wydawane podczas hipnotyzowania przez hipnotyzera. "

odpowiadam:
masz prawo tak uważać ale dowody, gdzie masz dowody na potwierdzenie swoich słów.


Ale na co dowody, an to że autosugestia działa, czy na to że hipnotyzer wydaje polecenie ,,twoje powieki stają się ciężkie" i osiąga efekt?

piszesz:
Tyle że tutaj mamy do czynienia z autosugestią, czyli osoba bawiąca się w psi wmawia sobie że jej ręce się odpychają i to się właśnie dzieje.

odpowiadam:
jakie masz dowody na potwierdzenie swoich teorii.


j.w.

odpowiadam:
ostatnio nawet religia przejechała się na wierze, nauka natomias nigdy nie kierowała i nie kieruje się wiarą.


nie rozumiem o co tu chodzi.


piszesz:
W takim razie ta energia powinna przesuwać lekkie przedmioty, ale tak się nie dzieje. Dlaczego?

pytam:
prowadziłeś jakieś badania?


patrz tematy ,,widzenie aury" i ,,elektrokineza" oraz ,,oszustwa spirytystów"

piszesz:
Czym różni się ręka człowieka od innych przedmiotów?

odpowiadam:
jakich przedmiotów ? o jakie przedmioty Ci chodzi, określ je.
A tak najogólniej - wszystko jest energią o różnym stanie skupienia.


piórko, kawałek papierka, wykałaczka, włos itp.

jakie dowody na potwierdzenie swoich słów mają psiballowcy? czy są jakieś teorie naukowe na ten temat, czy wynika to z jakiś praw fizyki?

Coś o cieplutkich rączkach:

Natomiast sukcesem zakończył się niedawno przeprowadzony eksperyment w Standford przez profesora psychologii C. Zimbardo. Sugerował on badanym, że jedna ręka staje się coraz chłodniejsza, a druga rozgrzewa się coraz bardziej. W ciągu kilkunastu minut osiągnął u pacjentów różnicę ciepłoty dochodzącą do 4° C.

http://www.psychologia.net.pl/artykul.php?level=71

Użytkownik wiem wszystko edytował ten post 25.02.2011 - 17:20

  • 0



#33

Jericho.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bawiłem sie ostatnio w wytwarzanie tych kul energii i sprawdzaniu jej przy uzyciu kotow.
Wniosek: albo tajemnicze zdolności kotów są sciemą, albo kule psi.
Koty, 3 rozne, praktycznie nigdy nie kladly sie na teoretycznym zageszczeniu energii psi.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych