Skocz do zawartości


Zdjęcie

~pleyades


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1

~pleyades.
  • Postów: 139
  • Tematów: 5
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Cześć wszystkim!
Chciałbym krótko o sobie coś napisać. Nie zdradzę swojego imienia, bo nikomu do niczego nie jest ono potrzebne. Nie należę do grupy anonimowych internetowych trolli, od razu zaznaczę.
Płeć mężczyzna, lat dwadzieścia, caucasian white ; ). Kwestią zjawisk niewytłumaczalnych ze względu na jakość naszego umysłu i wiedzy interesuję się super-amatorsko od 11 roku życia.
Inne zainteresowania: nurkowanie, astrologia, kiedyś deskorolka, uprawa konopi(obecnie wstrzymana).

Czego nie lubię? Wciskania komuś czegoś na siłę i tutaj jestem chyba hipokrytą bo często mi się zdarzało to robić, obecnie staram się unikać tego typu zachowań, teraz raczej obserwuję ludzi. Nie lubię także telewizji i jej nie oglądam, no dobra wygraliście... czasami zerknę 20 sekund jak u rodziców coś tam gra.
Nie toleruję takich instytucji jak kościół, nie wspieram polityki w jakiejkolwiek postaci... systemy zniewolenia są szczególnie nie do zaakceptowania przeze mnie.

Dzisiaj po raz pierwszy w życiu odpaliłem bloga. Będę tam pisał o swoich przemyśleniach. Jeżeli zrobię tutaj jakąkolwiek reklamę to proszę usunąć mój link. Opisuję tam kilka doświadczeń z NOL'ami i w miarę czasu będę tam też pisał swoje artykuły którymi będę się dzielił także z wami tutaj na forum.

Często szperam po takich forach jak te, głównie po anglojęzycznych. Akurat to forum, jako jedyne polskie forum o zjawiskach paranormalnych przykuło moją szczególną uwagę i postanowiłem się tutaj zarejestrować. Od dzisiaj postanowiłem się szerzej wypowiadać na te tematy.

Mój świeżutki blog : http://ancientenergy.wordpress.com/

Jeżeli jakaś paskudna reklama z mojej strony to proszę nie krzyczeć ;(.
Jak macie jakieś pytania to walcie, na te na które nie będę chciał udzielić odpowiedzi po prostu tego nie zrobię i tyle.
Pozdrawiam ; )



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych