Skocz do zawartości


Zdjęcie

Apel anty-trollingowy


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
48 odpowiedzi w tym temacie

#31

balas.
  • Postów: 363
  • Tematów: 15
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Apel oczywiście w swej treści słuszny, aczkolwiek bezsensowny i już wyjaśniam dlaczego. Od początku ani trochę nie uwierzyłem w dobre intencję jednej z osób podpisanych pod tym apelem. Uważam, że zrobiła to z przyczyn taktycznych po to by się chwilowo wybielić po licznych wpadkach ze swoim zachowaniem na forum oraz tych związanych z popieraniem ewidentnych trolli jak Quintus Maximus, a nie by w jakikolwiek sposób poprawić atmosferę na forum. Potwierdzenie moich podejrzeń przyszło mi dzisiaj przez PW, gdzie otrzymałem wyssane z palca sugestię, że działam w zmowie, używam multikont, itp., itd. Ogólnie żal komentować zwłaszcza, że w moim poprzednim mocno sarkastycznym PW do Muhada wyraźnie podkreśliłem, że nie życzę sobie dręczenia mnie absurdalnymi PW. Na razie przez PW, jutro pewnie jawnie na forum trolling wróci i nie można mieć większych złudzeń, że będzie inaczej. Tym bardziej dziwię się Aquili, że zgodził się firmować swoim nickiem takie z góry skazane na porażkę przedsięwzięcie.

PS: oto fragment postu użytkownika Canaris z wątku a "apelu Davida Icke":

Muhad daj sobie luz z tą pasywną agresją, z rzucaniem oskarżeń w PW ( Treśc najnowszej PW od Muhada do mnie : "Cześć balas, pazi, czy jak tam Tobie. Ciekawe jak to się dzieje,że logujecie się jeden po drugim i na odwrót. Cała trójka." - nawet biduś nie zauważył że ja zalogowany jestem non stop ^^ ).


link

Czyli jak widać nie tylko mnie to spotyka. Najpierw Muhad próbuję z siebie zrobić, głównego wroga trollingu na forum, a kilka dni później zachowuję się jak... no właśnie sami sobie odpowiedzcie. Szczyt hipokryzji.

Użytkownik balas edytował ten post 21.02.2011 - 13:38


#32

Ironmacko.
  • Postów: 809
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Witam, pominę posty od 3 do 33 i na apel odpowiem:

Jestem za.



#33 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Z Tobą Muhad dyskutowałem tylko raz, i chyba i mnie i Ciebie czasami emocje za bardzo ponosiły - więc przepraszam za tamto ;).


Ja już nawet nie pamiętam :)

Apel oczywiście w swej treści słuszny, aczkolwiek bezsensowny i już wyjaśniam dlaczego. Od początku ani trochę nie uwierzyłem w dobre intencję jednej z osób podpisanych pod tym apelem. Uważam, że zrobiła to z przyczyn taktycznych po to by się chwilowo wybielić po licznych wpadkach ze swoim zachowaniem na forum oraz tych związanych z popieraniem ewidentnych trolli jak Quintus Maximus, a nie by w jakikolwiek sposób poprawić atmosferę na forum. Potwierdzenie moich podejrzeń przyszło mi dzisiaj przez PW, gdzie otrzymałem wyssane z palca sugestię, że działam w zmowie, używam multikont, itp., itd. Ogólnie żal komentować zwłaszcza, że w moim poprzednim mocno sarkastycznym PW do Muhada wyraźnie podkreśliłem, że nie życzę sobie dręczenia mnie absurdalnymi PW. Na razie przez PW, jutro pewnie jawnie na forum trolling wróci i nie można mieć większych złudzeń, że będzie inaczej. Tym bardziej dziwię się Aquili, że zgodził się firmować swoim nickiem takie z góry skazane na porażkę przedsięwzięcie.

PS: oto fragment postu użytkownika Canaris z wątku a "apelu Davida Icke":

Muhad daj sobie luz z tą pasywną agresją, z rzucaniem oskarżeń w PW ( Treśc najnowszej PW od Muhada do mnie : "Cześć balas, pazi, czy jak tam Tobie. Ciekawe jak to się dzieje,że logujecie się jeden po drugim i na odwrót. Cała trójka." - nawet biduś nie zauważył że ja zalogowany jestem non stop ^^ ).


link

Czyli jak widać nie tylko mnie to spotyka. Najpierw Muhad próbuję z siebie zrobić, głównego wroga trollingu na forum, a kilka dni później zachowuję się jak... no właśnie sami sobie odpowiedzcie. Szczyt hipokryzji.



Moje podejrzenia wobec Ciebie, Paziego i Canarisa są nie bez powodu. Ostatnio na PW przyznałeś się, że pracujecie z Pazim w pracy razem i dlatego logujecie się na paranormalne na zmiane. A to dziwne, bo jakiś czas temu Wasze IP wskazywało, że jeden z Was jest z Krakowa a drugi z Warszawy. Dowiedziałem się też, że Pazi ma 17lat a Ty masz lat 15, więc o pracy też skłamałeś. Często jest tak, właściwie nagminnie, kiedy jesteś wylogowany to loguje się Pazi i na odwrót. Kumple, kuzyni? Nie wnikam. Wiek zbliżony więc myślę, że rodzina. Canaris pojawia się na zmianę z balasem. Zdążyłem to zauważyć. Do tego moje podejrzenia wzbudzacie tym, że jesteście najbardziej ordynarnymi użytkownikami tego forum. Nadużywacie obscenicznych określeń. Cała trójka. Jak to jest więc młodszy kolego z tą Twoją pracą? Szybko zacząłeś w wieku 15 lat. Nie odkręcaj kota ogonem teraz i nie próbuj na mnie tutaj zrzucać usprawiedliwieniem własną odpowiedzialność za kłamstwa i swoje własne zachowania. Apel z mojej strony jest szczery, a to czy w to wierzysz najmniej mnie interesuje. Ci co mają bystrzejsze oko i wiedzą co w trawie piszczy wyciągną rozsądne wnioski.

Użytkownik Muhad edytował ten post 21.02.2011 - 14:12


#34

balas.
  • Postów: 363
  • Tematów: 15
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Moje podejrzenia wobec Ciebie, Paziego i Canarisa są nie bez powodu. Ostatnio na PW przyznałeś się, że pracujecie z Pazim w pracy razem i dlatego logujecie się na paranormalne na zmiane. A to dziwne, bo jakiś czas temu Wasze IP wskazywało, że jeden z Was jest z Krakowa a drugi z Warszawy. Dowiedziałem się też, że Pazi ma 17lat a Ty masz lat 15, więc o pracy też skłamałeś. Często jest tak, właściwie nagminnie, kiedy jesteś wylogowany to loguje się Pazi i na odwrót. Kumple, kuzyni? Nie wnikam. Wiek zbliżony więc myślę, że rodzina. Canaris pojawia się na zmianę z balasem. Zdążyłem to zauważyć. Do tego moje podejrzenia wzbudzacie tym, że jesteście najbardziej ordynarnymi użytkownikami tego forum. Nadużywacie obscenicznych określeń. Cała trójka. Jak to jest więc młodszy kolego z tą Twoją pracą? Szybko zacząłeś w wieku 15 lat. Nie odkręcaj kota ogonem teraz i nie próbuj na mnie tutaj zrzucać usprawiedliwieniem własną odpowiedzialność za kłamstwa i swoje własne zachowania. Apel z mojej strony jest szczery, a to czy w to wierzysz najmniej mnie interesuje. Ci co mają bystrzejsze oko i wiedzą co w trawie piszczy wyciągną rozsądne wnioski.


Stek bzdur. Co do PW to był to sarkazm wobec Ciebie. Była to odpowiedź na Twoje pytanie. Muhad napisał na PW: "Mam do Ciebie pytanie. Jakim to sposobem po poście Pazi, on nagle zniknął a Ty zjawiłeś się jak cień w pomocy do tego samego tematu i do reputacji? I to jest nie pierwszy raz, na przemian."

Zresztą zacytuję moją odpowiedź tutaj:

Jest to związane z tym, że ściśle współpracuję z Pazim oraz oczywiście także resztą sceptyków na tym forum. W końcu przecież pracujemy w tym samym pokoju. ;) Pazi akurat wyskoczył na przerwę lunchową do firmowego bufetu, a ja od razu wskoczyłem na jego miejsce tak by nie było próżni w temacie. Nasz pracodawca nie lubi takich sytuacji. :/ Jak tylko Pazi wróci to na pewno zajmie się forum, a ja skoczę na jakieś inne gdzie poruszany jest temat chemtrails.
Mam nadzieję, że rozwiałem Twoje wątpliwości i proszę nie pisz więcej bo PW niestety nie wliczają mi się do statystyk efektywności pracy, a bardzo zależy mi na premii kwartalnej. Pozdrawiam! :D


Jeśli nie łapiesz tego, że sobie drwiłem z Twoich absurdalnych insynuacji to wybacz ale zaczynam mieć poważne wątpliwości co do tego czy Twoje IQ mieści się w dolnych granicach normy. Żeby było jasne nie znam osobiście Paziego i tym bardziej z nim nie pracuję. Wszystko to zmyśliłem by Cię wykpić. A wydawało mi się, że to co napisałem na PW jest napisane na tyle prześmiewczym tonem, że każdy to wyłapię. Jak widać myliłem się.

Skąd sobie ubzdurałeś, że mam 15 lat to nie wiem. Jest to zwykłe kłamstwo i zaraz leci za to raport.


PS: Pytanie do moderatora. Jak Muhad mógł sczytać moje IP ? Czy to legalne działanie na forum, gdy użytkownicy sczytują IP innych ? Nie znam się na informatyce więc się pytam.

Użytkownik balas edytował ten post 21.02.2011 - 14:27


#35 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

O Twoim wieku wiem od kilku użytkowników, w tym od jednego z moderatorów, który uważa że jak na 15latka jesteś dojrzalszy od Paziego, który jest starszy od Ciebie o dwa lata. Mniejsza o to. IP było opublikowane na forum podczas afery reputacyjnej, więc nie doszukuj się tu niczego dziwnego. Sarkazm dało się odczuć, bo Ty zawsze taki jesteś, sarkastyczny.

Użytkownik Muhad edytował ten post 21.02.2011 - 14:33


#36

balas.
  • Postów: 363
  • Tematów: 15
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

IP było opublikowane na forum podczas afery reputacyjnej, więc nie doszukuj się tu niczego dziwnego.


Proszę o link. Ja tego nie widziałem.

#37 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

A proszę wpisz w wyszukiwarce. To nic trudnego :)

Użytkownik Muhad edytował ten post 21.02.2011 - 14:37


#38

balas.
  • Postów: 363
  • Tematów: 15
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A proszę wpisz w wyszukiwarce. To nic trudnego :)


W temacie o aferze reputacyjnej nie ma podanych IP ani lokalizacji użytkowników. Tak więc proszę o link, a jak nie to wysyłam raport, że wszedłeś w posiadanie mojego IP prawdopodobnie droga nielegalną.

#39 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Jest potwierdzenie, że pochodzicie z różnych miast.

#40

balas.
  • Postów: 363
  • Tematów: 15
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Czyli kłamiesz ?

Użytkownik balas edytował ten post 21.02.2011 - 14:53


#41 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie kłamię. Nie był to temat, w którym Eurycide podał nadużycia reputacji Tiamata. Nie pamiętam, w którym to było temacie, ale pamiętam, że taka informacja padła.
To jak z Twoim wiekiem? Uważasz,że moderator kłamał?Ok., mniejsza o to.

Słuchaj, ja nie czerpię przyjemności z takich rozmów. Zależy mi na tym, aby na tym forum nie było chamstwa, wycieczek personalnych i wulgaryzmów. Czy to tak trudno, pojąć, zrozumieć? Taka była inicjatywa a ja nie odpuszczę. Mam zamiar przyczynić się do tego, że takie zachowania zostaną usunięte z tego miejsca. Zobowiązałem się ja i Aquila i swojego zobowiązania dotrzymam. Wiem, że niektórym to nie jest na rękę. Fakt, trzeba się teraz pilnować? :)

Użytkownik Muhad edytował ten post 21.02.2011 - 15:09


#42

balas.
  • Postów: 363
  • Tematów: 15
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie kłamię. Nie był to temat, w którym Eurycide podał nadużycia reputacji Tiamata. Nie pamiętam, w którym to było temacie, ale pamiętam, że taka informacja padła.


Nie pamiętasz w jakim to było temacie ale napisałeś mi przez PW, że masz moje IP ? Czyli co zapamiętałeś je sobie. Wybacz nie wierzę w to.

To jak z Twoim wiekiem? Uważasz,że moderator kłamał?Ok., mniejsza o to.

Nigdy z nikim na tym forum o moim wieku nie rozmawiałem. Nie uważam, ze to moderator kłamał, nie mam na to żadnych poszlak tylko uważam, że to Ty kłamiesz na temat mojego wieku. Bardzo możliwe, że historię z moderatorem, który rzekomo zna mój wiek również sobie zmyśliłeś.

Słuchaj, ja nie czerpię przyjemności z takich rozmów.


Ja również. Przez PW napisałem, że nie życzę sobie dręczenia mnie przez PW. Nie uszanowałeś tego.

Zależy mi na tym, aby na tym forum nie było chamstwa, wycieczek personalnych i wulgaryzmów. Czy to tak trudno, pojąć, zrozumieć? Taka była inicjatywa a ja nie odpuszczę.


Właśnie w dniu dzisiejszym odpuściłeś wysyłając PW z kłamliwymi insynuacjami na temat używania multikont, działania w zmowie i obrażając mnie podając mój nieprawdziwy wiek.

Mam zamiar przyczynić się do tego, że takie zachowania zostaną usunięte z tego miejsca.


Od początku w to wątpiłem ale nie wtrącałem się w ten wątek bo pomyślałem, że przecież każdemu należy dać szansę i nie będę się wygłupiać z moimi przeczuciami. Dziś po obraźliwych PW do mnie, canarisa i być może też do innych użytkowników nie mogłem pozostać obojętny. Aby była jasność jeszcze co do jednego. Nigdy nie zaczynałem dyskusji z Tobą Muhad. Moje drwiny zawsze były odpowiedzią na Twoje zaczepki więc już nie zrobisz z siebie ofiary jakiegoś spisku. Zawsze to Ty prowokowałeś, co moderator jak ma tylko podgląd PW może łatwo sprawdzić.

E.O.T. z mojej strony. Raporty poszły do moderatorów, ja nie mam zamiaru tracić więcej czasu na ten wątek.

Użytkownik balas edytował ten post 21.02.2011 - 15:54


#43 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie pamiętasz w jakim to było temacie ale napisałeś mi przez PW, że masz moje IP ? Czyli co zapamiętałeś je sobie. Wybacz nie wierzę w to.


Chciałem Cię podpuścić. Żadnego IP nie posiadam.

Nigdy z nikim na tym forum o moim wieku nie rozmawiałem. Nie uważam, ze to moderator kłamał, nie mam na to żadnych poszlak tylko uważam, że to Ty kłamiesz na temat mojego wieku. Bardzo możliwe, że historię z moderatorem, który rzekomo zna mój wiek również sobie zmyśliłeś.


Szkoda, że nie bywasz na forumowym chacie. Wiele ciekawych rzeczy można dowiedzieć się o użytkownikach i to przy świadkach.

I nie przesadzaj tak z tymi raportami do moderatorów, bo w ten o to sposób pokazujesz, że mogłem się nie pomylić. Żadna krzywda Ci się nie dzieje. Też o sobie naczytałem wiele nieprawdziwych rzeczy i jakoś żyję. Moje zobowiązanie apelowe dotyczy także obserwacji, która ma na celu zwiększyć skuteczność walki z niewłaściwymi zachowaniami. Jeśli masz możliwość udowodnienia mi, że ja się mylę co do Ciebie, to Cię przeproszę. Jednak patrząc na poziom rozmów choćby Canaris, czy Twój jestem skłonny uważać, że Wasze zachowanie należy mieć pod obserwacją, co też czynię. Byłem przekonany o tym, że jak się w stolik uderzy, to nożyce się odezwą.
Proponuję wziąć sobie apel głęboko do serca i przejść do normalnych dyskusji w tematach, wówczas można wtedy uznać, że apel ma sens.

Pozdrawiam.

#44

Sante.

    Veritas odit moras

  • Postów: 305
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wybaczcie mi wszyscy moją drobną uwagę. Na forum przestrzegamy regulaminu. A jak widzę co poniektóre osoby chyba się z nim nie zapoznały. Jeszcze kilka takich tekstów poza tematem a posypią się warny i przymusowe urlopiki na zapoznanie się z regulaminem. Albo zaczynacie pisac na temat bez osobistych wyjazdów albo "adios muchachos " i posypią się warny.



#45

Ironmacko.
  • Postów: 809
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ludzie, co tu się wyrabia?
Miał być apel anty-trollingowy, a co z tego wyszło? Dokarmianie trolli?
[...] Pw o podobnej treści otrzymuję z "obu stron barykady".  [...]


Hmm obie strony barykady... zawsze wydawało mi się, że forum ma na celu wymianę poglądów, rozwijania własnej wiedzy i rzeczową dyskusję, a nie tworzenie grup zwalczających się nawzajem wszystkimi możliwymi sposobami.

Jak pisałem kilka postów wcześniej, w odpowiedzi na apel, jestem za. Jednak jak czytam większość postów w tym temacie, to jak to ktoś napisał nic tylko popcorn do ręki i "oglądać" program rozrywkowy.
Proponuje się ogarnąć w tym temacie, jeśli chcecie wyjaśniać sobie inne rzeczy publicznie to w innych tematach, najlepiej w hydeparku...

Do moderacji, 80% postów w tym temacie jest do wyrzucenia, łącznie z tym. Proponuje skasować posty i raporty, a kolejne odbiegające od prośby zawartej w pierwszym poście nagradzać: Ostrzeżeniem, warnem*2, przerwa 30 dniową... 

Użytkownik Ironmacko edytował ten post 22.02.2011 - 11:14



 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych