Skocz do zawartości


Nowy film ze Smoleńska tuż po tragedii - drastyczne ujęcia


46 odpowiedzi w tym temacie

#31

katabas.
  • Postów: 306
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Miałem na myśli zdjęcia ujawnione dziś przez "rosyjskiego blogera", nie filmik. Blogera w cudzysłowie, bo tam się nic nie dzieje bez przyczyny.
  • 0

#32

PTR.
  • Postów: 958
  • Tematów: 135
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Szczególnie że są tam też zdjęcia z sekcji zwłok itp. Tylko co tą publikacją Rosja chciała osiągnąć?
  • 0



#33

Ines.
  • Postów: 40
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chciała chyba pokazać,że MY POLSKA jesteśmy słabi teraz i nie wygramy z Nimi. Pokazują jak to "szanują" Nasz Naród...
  • 1

#34 Gość_Alucard

Gość_Alucard.
  • Tematów: 0

Napisano

Te fotki to chyba dwa tygodnie po katastrofie krążyły po necie.
  • 0

#35

hubiii p.
  • Postów: 500
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

a te foty to nie odzew za otwieranie trumien ? ruscy sa bardzo zlosliwi pewnie maja jeszcze duzo asow w rekawie ich propaganda widac dziala

Użytkownik hubiii p edytował ten post 16.10.2012 - 21:27

  • 0

#36

katabas.
  • Postów: 306
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Toć pisałem to parę godzin i postów temu. Ale dzięki za poparcie, myślimy podobnie.
  • 0

#37

Avenarius.
  • Postów: 894
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ciekawe czy wolne media polskojęzyczne poinformują o całej sprawie, czy tez w imię ratowania Tuska przemilczą całą sprawę.
  • 0

#38

Yoh.
  • Postów: 617
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ciekawe czy wolne media polskojęzyczne poinformują o całej sprawie, czy tez w imię ratowania Tuska przemilczą całą sprawę.

Ostatnimi czasy, zbyt głośno na temat tej sprawy, by media to przemilczały - gadanie Tuska nic tutaj nie pomoże. Poza tym, już teraz społeczeństwo ma go głęboko w swoim poważaniu.
  • 0



#39

GuardAngel.
  • Postów: 373
  • Tematów: 37
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

www.youtube.com/watch?v=LfKdFEda2Qk

Takich jak w linku powyżej filmów znajdziemy wiele , są to filmy świadczące o ogromie zbrodni popełnionej podczas 2 wojn.świat.
Filmy podobne tylko mundury jakieś nowoczesne .

Jak dobrze wiemy miejsca katastrofy ( w tym przypadku jestem gotowy użyć słowa ZBRODNI ) są chronione( powinny) z najwiekszą starannością by zabezpieczyć wszystkie możliwe do znalezienia na ziemi slady, dowody, szczatki, ect , tu widzimy jak cywile stoją po środku szczątków wraku jak na jakiejś wystawie !!!
Cała sprawa śmierdzi na 1000 km ... po tylu latach niewoli rosjanie sie zmienili i beda uznawać naszą niepodległość ?
Panowie i Panie nie wierzcie bajkom rosja sie nie zmieni i dla tych którzy trzymają tam władzę istnienie Polski jest nie na rękę tak było i jest od setek lat!!!

Użytkownik GuardAngel edytował ten post 19.10.2012 - 08:21

  • 1

#40

Xellos.
  • Postów: 1090
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dzisiaj natknąłem się na coś takiego w sieci.

klik
  • 0

#41

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czy to cokolwiek zmieni? Jeżeli nawet okaże się, że to nie był wypadek? Pójdziecie na wojnę z Rosją? Porzucacie w nich kamieniami? Czy może powołacie się na naszych europejskich "przyjaciół"? Utworzycie Macierewiczowskie Legiony? To mi powoli zaczyna przypominać zabawę, w którą wszyscy wciąż się bawią, bo głupio tak przerwać... a no i nie ma kreatywnych uczestników, co by nową wymyślili.
  • 1



#42

Mika’el.
  • Postów: 810
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Czy to cokolwiek zmieni?

Mym zdaniem zmieni, bo widzę sens dochodzenia prawdy, ale w tym temacie (i nie tylko) przecież nie o to chodzi, by złapać, a wyłącznie by gonić. Każde forum jest zlepkiem przypadkowych sobie ludzianków, z czego każdy z nich całkiem czego innego szuka. Są ciekawe osobniki dające mądrym pewien trop myślowy i dzięki temu kształtujący tych że mimowolnie, to negowanie samej gawiedzi za nielogiczny szum jaki czynią sobą jest występkiem całkowicie niezrozumiałym mi.

Powielanie schematycznych zachowań jest na topie, no i przecież tooo takie stadne zachowanie.
Być sobą, to myśleć, a to może boleć.

Idę o zakład, że jeśli ukarzę się następna sensacyjna wiadomość, to od gór do morza wszystkie "barany, owieczki i pany" zabeczą jednym chórem.
...śmieszne, wiem...ale co poradzisz!

Po latach ci sami zamruczą:

"Miałeś, chamie, złoty róg,
miałeś, chamie, czapkę z piór:
czapki wicher niesie,
róg huka po lesie,
ostał ci się ino sznur,
ostał ci się ino sznur. "

S.W.
  • 1

#43

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dochodzić prawdy to my sobie możemy, jak już to robimy od rozpadu Związku Radzieckiego... tyle, że potem tą prawdę tylko my znamy... Bo raz Europa patrzy w przyszłość i mało ją ostatnio obchodzi przeszłość... a dwa... wciąż utrzymuje się mentalność powojenna ( niestety nie po drugiej... ale po pierwszej wojnie światowej), kiedy ani nie mamy w ojczystym języku tego co najważniejsze, ani też nie wysyłamy w obcym tego co sami odkryliśmy. Dla przykładu, kiedy na świecie pojawia się jakaś książka, która niesie za sobą jakiś przewrót w medycynie czy psychologii (to są tylko przykłady) Rosjanie moją ją w ojczystym języku prawie, że od razu... tak samo Niemcy. A u nas? U nas pojawia się kolejny napis "je.ać Żydów" na ścianie.

Daję + za Wyspiańskiego :D
  • 0



#44

Xeo.
  • Postów: 77
  • Tematów: 8
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Miałem na myśli zdjęcia ujawnione dziś przez "rosyjskiego blogera", nie filmik. Blogera w cudzysłowie, bo tam się nic nie dzieje bez przyczyny.

No właśnie, ma ktoś link lub jakiś namiar na te zdjęcia? Tradycyjnymi metodami raczej już tego nie będę mógł znaleźć, a chciałbym zobaczyć te foty (może na Torze są czy coś).

Użytkownik Xeo edytował ten post 27.10.2012 - 18:06

  • 0

#45

katabas.
  • Postów: 306
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Może nie w temacie, ale piszę tutaj, bo tu jest najbardziej "bieżąco" w kwestii wyjaśniania/zaciemniania katastrofy smoleńskiej.

Nie żyje chorąży Remigiusz Muś, technik pokładowy Jaka-40. Dlaczego można mieć wątpliwości, czy to samobójstwo wyjaśnia ten artykuł:

Artykuł
  • 0


 


Dodaj odpowiedź



  

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych