Skocz do zawartości


Zdjęcie

Lotto prawda czy fałsz ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
75 odpowiedzi w tym temacie

#1

GuardAngel.
  • Postów: 373
  • Tematów: 37
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zastanawiałem się ostatnio nad grami losowymi ,lotto itp. Nasuwa mi się kilka pytań . Czy grając w te gry można wygrać ? a może jesteśmy oszukiwani ?
Sam przyznam że od czasu do czasu puszczę totka. Ale mam wrażenie że to jedno wielkie sterowane oszustwo.Czy ktoś z was zna osobę która wygrała? , pewnie sam zataił bym taką informację, bo w naszym świecie trzeba bardzo być ostrożnym , zbyt wiele zawistnych jest osób.Chodzą pogłoski że te losowania są ustawianei oszukiwane. Ile jest w tym prawdy?, może ktoś z was o czymś słyszał . Z tego powodu nachodzą mnie wątpliwości do uczciwości tych zakładów .
Tu filmik o jawnym przekręcie lub błędzie maszyny .
Znikająca 15 !!!

GRAJĄCYM ŻYCZYMY SZCZĘŚCIA W PRZYSZŁYM LOSOWANIU I WYSOKICH WYGRANYCH !!!!! :P

Użytkownik GuardAngel edytował ten post 02.02.2011 - 14:06

  • 0

#2

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Szczerze ? Parę lat temu siedziałem przed telewizorem, wiedziałem, że za chwile będzie lotto więc sobie na karteczce ot tak napisalem 6 numerków co wpadły mi do głowy. Szkoda tylko, że ich wcześniej nie wymyśliłem i nie wysłałem bo miałbym 5... 6 cyfra była o jedno oczko za duża... Także... Byłem zaskoczony i niesamowicie zdenerwowany... Wierzcie lub nie lecz sąsiedzi na pewno słyszeli mój krzyk... ;) od tamtej pory nawet nie chcę słyszeć o tym
  • 0



#3

riseman.
  • Postów: 705
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pytasz czy można wygrac, a chodzi Ci o wygrane milionowe za szóstkę czy generalnie? Mogę podzielic się swoim doświadczeniem z Multilotkiem. Kupiłem kiedyś (jakoś w roku 2003 czy 04 chyba) system na multi z allegro...
Działał! To zadziwiające bo przecież to niby gra losowa i kule wypadają całkowicie przypadkowo, a żeby było trudniej to co 2 czy 3 dni podobno wymieniają pojedyncze kule na nowe a co miesiąc albo dwa cały zestaw (podobno osiada na nich kurz i inny syf co powoduje subtelne różnice w masie kulek i wpływa na ową przypadkowość).
Na czym opierał się system? Na parach liczb które wypadały statystycznie częściej niż inne (wiem, lotto to gra losowa i takie zjawisko nie powinno wystąpić, a jednak!). Do takich par należały np. 2 i 42, 10 i 37. Parkę 2 i 42 zapamiętam chyba do końca życia bo przyniosła mi największe 'dochody' :) Wypadalnośc par była cykliczna, czyli powiedzmy że od tygodnia już nie wypadało 2 i 42, więc należało zacząć tę parę obstawiać codziennie aż do skutku, przy czym odpowiednio zwiększać stawkę (bardziej niż podwajać) aby nie być stratnym. Magia tej pary polegała na tym, że wypadała najczęściej a jej przerwa wynosiła nie dłużej niż dwadzieścia kilka dni.
Nie pamiętam teraz jak przedstawia się tabelka z mnożnikiem stawki ale chyba było to x8 więc przy 2 obstawionych liczbach i stawce powiedzmy 50zł wyciągało się coś około 400zł. Nie raz obstawiali ze mną członkowie rodziny, jednak mniejsze kwoty bo nie wierzyli w system. To były czasy gdy studiowałem i zdarzało się, że razem obstawiało z 10 osób z akademika i każdy wygrywał jakieś drobniaki po 80zł, na drugi dzień rano pani w kolekturze wypłaciła wygrane pierwszym trzem osobom bo skończyła jej się kasa i trzeba było grzać do centrum do innej kolektury :) Niestety skromne studenckie środki do życia nie pozwalały mi na operowanie większą gotówką, bo gdyby zacząć grac np po 200-300zł to z wygranej byłoby... 1600-2400zł :) Niestety mój kolega za bardzo dał się ponieść i wybrał jakąś pechową parkę, która akurat przekraczała swoje maksimum i nie wypadła (co się niezmiernie rzadko zdarzało), skończyły mu się pieniądze, stracił ponad 2tys zł a para wypadła 3 dni po tym jak skończył obstawiać...
Kluczem do sukcesu były środki do gry, konsekwencja w codziennej analizie wyników i żelazne nerwy. Wygrana była pewna.

PS. Jakby się znalazł jakiś niedowiarek to mam jeszcze gdzieś wydruki z kolektury potwierdzające moje wygrane :)
Pozdrawiam i życzę wytrwałości jeśli ktoś zamierza się za to brać!
  • 3



#4

pantokrator666.
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

wszystkie te ich komputery są połączone z netem i mają jak na dłoni jakie ludzie skreślili liczby...system wybiera te, które nie zostały trafione lub te które zostały trafione najmniej i wybierają kombinacje dla nich najkorzystniejszą...
  • -3

#5

Ironmacko.
  • Postów: 809
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Co do wygranych w Lotto oczywiście, że są możliwe. Sam osobiście znam osoby które miały trafione 5, fakt osoby, która trafiłaby 6 bezpośrednio nie znam. Jednak nie przypuszczam aby lotto robiło ściemę, a jednym z powodów jest fakt że wygrane to procent od zakładów tak więc lotto nigdy nie jest stratne...
Inna kwestią pozostaje fakt prawdopodobieństwa wygranej...

wszystkie te ich komputery są połączone z netem i mają jak na dłoni jakie ludzie skreślili liczby...system wybiera te, które nie zostały trafione lub te które zostały trafione najmniej i wybierają kombinacje dla nich najkorzystniejszą...

A jaka kombinacja jest najkorzystniejsza???


shortez rozwaliłeś mnie tym stwierdzeniem: "6 cyfra była o jedno oczko za duża" wow :)


Riseman nie wiem czy wiesz ale opisałeś typowy system na ruletkę. 

Użytkownik Ironmacko edytował ten post 02.02.2011 - 15:40

  • 0

#6

pawaw1.
  • Postów: 604
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To jest jeszcze nic, babcia mojego kumpla systematycznie puszcza totka. I kiedyś nie puściła, ale miała w zwyczaju oglądać losowanie, a miała ten wypełniony kupon, jak się można łatwo domyśleć, trafiła by 6 ( kumulacja była chyba ponad 3MLN zł). Kobicina dostała zawału, pamiętam jak zabierało ją pogotowie. Nie minął rok jak sytuacja się powtórzyła, ten sam scenariusz: nie puszczony kupon, oglądanie losowania, (NIE)trafiona 6, zawał... Z tego co wiem to gra cały czas, ale teraz jakoś już 6 nie może trafić... Także oszustwa raczej w tym nie ma, tylko trzeba mieć naprawdę szczęście aby trafić tą 6, a nawet 5:)

Dołączona grafika



Źródło (i tak każdy zna)
  • 3



#7

KriSSnt.
  • Postów: 387
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Takie przypuszczenia są już może zbyt daleko idące, ale jednak... kto wie. Trudno jednak znów byłoby się wszędzie doszukiwać nie wiadomo jakich spisków.

Tak czy siak. Padło w temacie pytanie, odpowiadam. Znam ludzi, którym udało się zgarnąć sporą sumę. Nie znam ich osobiście (w sensie - oni nie znają mnie), jednak potrafię dokładnie wskazać kto to i do stereotypowych i popularnych "znajomych kolegi wujka znajomego kolegi" im w tej sytuacji daleko ;)
  • 0



#8

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ludzie wygrywają. Sam kiedyś wygrałem 200 000 zł.
  • 0



#9 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Mój dziadek św.p. wygrał w totka, ale były to czasy kiedy do wygrania nie były pieniądze a duży fiat lub polonez :)
  • 1

#10

GuardAngel.
  • Postów: 373
  • Tematów: 37
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Takie przypuszczenia są już może zbyt daleko idące, ale jednak... kto wie. Trudno jednak znów byłoby się wszędzie doszukiwać nie wiadomo jakich spisków.

Tak czy siak. Padło w temacie pytanie, odpowiadam. Znam ludzi, którym udało się zgarnąć sporą sumę. Nie znam ich osobiście (w sensie - oni nie znają mnie), jednak potrafię dokładnie wskazać kto to i do stereotypowych i popularnych "znajomych kolegi wujka znajomego kolegi" im w tej sytuacji daleko ;)


A czy możesz podzielić się tą wiedzą ?
Nie chodzi mi o nazwiska ect czy jesteś pracownikiem lotka i stąd Twoja wiedza? Ja znam z opowiadań i to tylko z opowiadań tezę że wysokie wygrane są ustawiane i szaraczek nie jest w stanie wygrać a jeśli tak sie stanie do drzwi pukają panowie i tu dwie tezy :
1. Przychodzą do ciebie do domu i musisz się podzielić bo jak nie to kłopoty.
2. Dają Tobie trochę więcej ale nie mówisz że wygrałeś.

Czytałem też o znikających rodzinach, wiem że może ludzie po prostu zmieniają otoczenie ale to jest trochę podejrzane ( zniknięcie ) .






Użytkownik GuardAngel edytował ten post 02.02.2011 - 16:24

  • 0

#11

Pomaranczka.
  • Postów: 370
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mój dziadek (taki przybrany) wygrał jakoś 2 czy 3 lata temu w multilotka 40 000zł

@up
Na te zniknięcie odpowiada na końcu kuzynka tego Ryszarda. Wyjechali.

Ja jakbym wygrała to pewnie też bym się wyprowadziła z tej dziury, a po co miałabym mówić o tym jakimś sąsiadkom czy pijakom sprzed sklepu, skoro teraz mogłabym luksusowo, spokojnie żyć i nikt by nie wmawiał mi, że "przecież się kumplujemy co ci szkodzi odpalić te 1000zł"

Użytkownik PIKuS edytował ten post 02.02.2011 - 16:37

  • 0



#12 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Pamiętam, jak niezłą kwotę wygrał jeden student. Nie pamiętam, jakie to miasto było, ale niewykluczone że to była Łódź. Była to niezła afera, bo dotarła do niego grupa przestępców z Poznania. Do tego dołączyli się jeszcze jakieś parszywe typy z Warszawy. Obie grupy się dogadały na temat podziału tą wygraną a student musiał uciekać do Szwecji, jak poinformowała prasa. To było parę ładnych lat temu. Moim zdaniem błędem jest podawanie miejsca wygranej 6ki. Nie powinni tego robić w mediach, bo to może doprowadzić do nieszczęścia.

P.S: nie rozumiem dlaczego GuardAngel dostał dwa minusy za tą informację. Co w jego poście było nie tak?

Użytkownik Muhad edytował ten post 02.02.2011 - 16:32

  • 0

#13

Pomaranczka.
  • Postów: 370
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dodam jeszcze, że np, ja bym się specjalnie nie chwaliła taką wygraną - choć byłoby ciężko trzymać gębę na klucz ;)
Bałabym się, że np. porwą mi dziecko i będą chcieli okupu, albo coś podobnego. A tak jak wie tylko rodzina i to ta najbliższa to daje spokój i normalne życie z oprocentowania, w jakimś domeczku na obrzeżach miasta.
  • 2



#14

GuardAngel.
  • Postów: 373
  • Tematów: 37
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

P.S: nie rozumiem dlaczego GuardAngel dostał dwa minusy za tą informację. Co w jego poście było nie tak?


Ja już się przyzwyczaiłem do minusów, może to za sprawą jednego tematu który popełniłem i teraz idzie za mną :(.
Myliłem się wtedy i zbyt daleko interpretowałem pewne sprawy.Domyślam się że nie będę teraz popularny ale zmieniam to .
Cieszę się że nie wszyscy są tak łatwowierni bo nasz świat jest daleki do ideału.
Możliwe że życie w matrixie dla niektórych jest łatwiejsze i inne wersje zdarzeń nie przemawiają do nich.
Zastanawiam się , czy od czasu do czasu , zadają sobie sami pytania i sami szukają odpowiedzi.

Wracając do tematu LOTTO nie wszystko jest tu jasne . Wątpliwi zwycięzcy i wątpliwe wygrane .
Założyłem temat i dobrze że widzę różne wypowiedzi .Ale jest może ktoś na forum kto pozbawił by mnie wątpliwości konkretnymi argumentami a nie samymi minusami .

Pozdrawiam obiektywnych.
  • 2

#15

defensis.
  • Postów: 356
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zacznijmy od tego, że ten cały filmik jest zrobiony przez jakiegoś analfabetę. W tym filmiku pełno ortów. A dwa, dajmy spokój... Dwie wpadki na przestrzeni 56 lat? Nawet maszyny czasami się mylą. :)
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych