Skocz do zawartości


Zdjęcie

I Zjazd Paranormalnych ;)


  • Please log in to reply
51 replies to this topic

#31

Ironmacko.
  • Postów: 809
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zawsze zastanawiają mnie pobudki jakimi kieruje się autor pisząc takie zdania:

Z przyjemnością stanąłbym oko w oko z sceptykami :)



Chciałbyś im wytłumaczyć "namacalnie" swój punkt widzenia, do którego nie jesteś w stanie przekonać w dyskusji?
Czy też może masz 2,2m wzrostu i chciałbyś ich zmierzyć srogim wzrokiem z góry?

Przepraszam Muhad, ale takie teksty jakoś nie pasują do osoby, która chełpi się byciem bardziej dorosłym... ;)


PS
Jeśli widok sceptyków potrzebny Ci jest do innych celów, hmm powiedzmy, czerpania jakiś przyjemności, to może wyślemy Ci jakąś grupową fotkę ;)




#32 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Bez przesady :) Nie przypisujcie mi tu nie wiem jakich motywacji. Po prostu jestem ciekawy kim jest taki Pazi, który słynie z wulgarnego i przekrzykującego tonu. To wszystko.
A argumentu siły nie używam. Chyba, że w obronie własnej.

#33

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jeśli Warszawa, to moooże bym się pojawił. Zależy od uczestników.



#34

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

ja już byłem na paru zlotach - ale to były raczej zloty muzyczne i generalnie zlot = ostra impra do rana :D a tutaj widzę bardziej zanosi się na sztywne posiedzenie hehehe

#35

dżek.

    Muzyka Śnieżnych Pól

  • Postów: 1196
  • Tematów: 280
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 39
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

jako, że jestem z płdwsch raczej nikłe szanse, chyba że termin będzie kolidować z moją trasą stopem, to jakoś wtedy pomyślę by się stawić.



#36

Sante.

    Veritas odit moras

  • Postów: 305
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jeśli miała by być to nasiadówka przy alkoholu i ognisku, to jestem na nie. Jeśli to miało by być na zasadzie konferencji, jestem jak najbardziej za. Tylko jak to Przemo dobrze ujął, przygotowanie takiego spotkania to nie lada wyzwanie. Samo przygotowanie prelekcji i wynajęcia sali to już jest problem. Tak że na tę chwilę chyba nikt nie jest gotowy do przygotowania takiego spotkania.



#37

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A może znajdzie się ktoś, kto ma doświadczenie i się podejmie? I tak takie rzeczy to lepiej w lecie urządzać, więc miesięcy trochę przed nami.



#38

Palmæro.

    Anty-lewak

  • Postów: 303
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A ja mam jedną rzecz która mnie zastanawia. Skoro to miał by być zjazd Paranormalny to główną tematyką powinno być bardziej "paranormalne" podejście do tematu jednak jeśli chodzi o to forum to sceptycy trochę przeważają i nie widzę dużej ilości ludzi którzy mogli by coś na ten temat powiedzieć - a przecież nie chcemy mieć wykładu o historii starożytnego Egiptu z punktu widzenia oficjalnej nauki bo to się ciut mija z celem...

Aquilla dobrze mówi - można by to nawet zorganizować na wczesną jesień i to jest masa czasu na przygotowania

#39

livin.
  • Postów: 532
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

@up to dobierz sobie "wybranych" użytkowników i do nich porozsyłaj zaproszenia, widzisz w tym jakąś trudność? Bo ja nie.



#40

Palmæro.

    Anty-lewak

  • Postów: 303
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@up to dobierz sobie "wybranych" użytkowników i do nich porozsyłaj zaproszenia, widzisz w tym jakąś trudność? Bo ja nie.


Nie wiem o czym Ty mówisz w tej chwili o_O
nie jest dobrym pomysłem selekcja uczestników - wstęp raczej wolny

Jednak uważam że skoro to miały by być prezentacje w stylu: "dlaczego Chemtrails nie mają prawa istnieć" czy "jak Egipcjani budowali piramidy bez pomocy obcych przybyszów z kosmosu" to nie miało by sensu nazywać tego Paranormalne tylko "zjazd Racjonalistów i Sceptyków"

EDIT
Ewentualnie dobrym pomysłem mogła by być jakaś forma debaty podobnie jak na forum

Użytkownik Palmaero edytował ten post 02.02.2011 - 11:17


#41

Atomowy_jogurt_zagłady.
  • Postów: 505
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Kiedyś był tu taki temat ale użytkownik był storpedowany. Faktycznie maj - czrwiec. Będzie cieplej a ja będę po maturze już. :)
Proponuję Mogilno :D
Polskę można wpisać w okrąg, mniej więcej. A Mogilno leży po środku więc każdy będzie mieć blisko.
A dodatkowo! Czy tu musi być zaraz zlot paranormalnych sztywniaków? Gdzie tylko będzie się gadać o kosmitach, duchach itd? Lepiej pół/pół.

Użytkownik Atomowy_jogurt_zagłady edytował ten post 02.02.2011 - 12:08


#42

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Myślałem o dyskusji, a ta raczej z założenia powinna mieć uczestników z obu stron barykady. Inaczej byłoby to kółko wzajemnej adoracji, a że to coś kiepskiego to wiemy raczej wszyscy. Spotkanie takie byłoby zatem po postu przeniesieniem forum do świata w którym dyskusja i wymiana poglądów jest o niebo lepsza. Godzina rozmowy bezpośredniej daje więcej niż tydzień pisania postów na forum.



#43

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja bym optował za formą piknikowo/towarzyską - gdziekolwiek.
Jak już przejechać kilkaset kilometrów to się trochę zabawić i rozerwać. Coś wzorem Krakusów ;) tyle, że na szersza skalę.
Poglądy można powymieniać zawsze, nawet opiekając kiełbasę przy ognisku i popijając piwkiem, a z niektórymi od nas wiem, że nudno nie będzie. Éclaire i Przemo, nie bardzo wiem jak chcielibyście zrobić to na zasadzie konferencji? Czytać artykuły z vrp, czy puszczać filmiki z projektora? Moim zdaniem użytkownicy chcieliby się poznać z tej drugiej strony, "nieparanormalnej", więc po co utrudniać.



#44

Sante.

    Veritas odit moras

  • Postów: 305
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

D.B. Cooper wiesz jak ja to widzę? W ciągu dnia jakieś prelekcje, dyskusje. Można było by zaprosić czołowych badaczy nieznanego z Polski. Jest kilka osób, z nazwisk nie chcę tu wymieniać których prelekcję z miłą chęcią wysłuchał bym. Potem , owszem czemu nie można zorganizować wieczorek zapoznawczy z alkoholem i kiełbaskami. Ale chciałbym aby takie spotkanie miało nie tylko charakter pijackiej balangi a żeby każdy uczestnik wyniósł coś konkretnego z takiego spotkania.



#45

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@up
No to trzymam kciuki, oczywiście jak ktoś się już zdeklaruje to służę jakąkolwiek pomocą.
No i zgadzam się, że najlepszym okresem było by lato. Na pewno do minimum zmniejszy to koszty (plecak, namiot, a dojazd naszym kochanym TJV).




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych