Skocz do zawartości


Zdjęcie

I Zjazd Paranormalnych ;)


  • Please log in to reply
51 replies to this topic

#1

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wpadłem na pomysł zorganizowania spotkania w większym gronie. Świetna okazja żeby się lepiej poznać, potem zupełnie inaczej forum wygląda jak się zna ludzi, którzy piszą po drugiej stronie ;)
Co o tym myślicie? Miejsce wybierzemy wspólnie tak, żeby nikt nie miał za daleko.
Wyobraźcie sobie: ogniska, wspólne debaty całonocne, śmiechy - wspaniała sprawa uważam :)
Ja jestem gotów to wszystko zorganizować od strony logistycznej bo mam doświadczenie w tej dziedzinie. Jeśli będzie odzew to z dziką chęcią przygotuję cały zjazd :)



#2

Daikin.
  • Postów: 248
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wrocław???



#3

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja jestem z Warszawy ale zobaczymy jak się wypowiedzą wszyscy zainteresowani ;)



#4

Eldim.
  • Postów: 461
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ale chyba to raczej bliżej tych ciepłych dni, mam rację? Jeszcze nie teraz.

Jak coś: Eldim = Lublin.

#5

Rutherford.
  • Postów: 46
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z całym szacunkiem, ale uważam, że organizacją takiego spotkania powinno zająć się TYLKO wysłużone grono.

#6

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wysłużone grono raczej nigdy się nie garnęło do takich akcji.



#7

Rutherford.
  • Postów: 46
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiem mylo, więc z tego taki wniosek, że nie uda się zorganizować odpowiedniego zlotu i jak zawsze pozostanie na chęciach.
Ostatnim wyjściem to "doklejenie się" do jakiej już zorganizowanej imprezy.

Dlaczego grono się nie pali? Bo zorganizowania większego zlotu trzeba pasji. A z doświadczenia wiem, ze z czasem zainteresowanie rzeczami paranormalnymi zanika a lukę zastępuje pasywność i sceptycyzm.

P.S. a z tego co pamiętam temat był już poruszany dawno nie jeden raz.

Użytkownik Burnago II edytował ten post 30.01.2011 - 21:03


#8

voice.
  • Postów: 200
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Proponuję jakieś miejsce które jest idealnie położone w centrum Polski. Jeżeli chodzi o sam pomysł, bardzo dobry, tylko proszę, żeby to było po sesji letniej.

#9

defensis.
  • Postów: 356
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zarejestrowałeś się tutaj 27 grudnia, napisałeś parę postów bez sensu, skopiowałeś parę artykułów i tutaj powklejałeś a teraz chcesz organizować zlot? Chyba Ci się sufit na głowę zapadł.



#10

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jest tu parę osób które od bardzo dawna są para i jeszcze nie przerobili się na sceptyków. To oczywiście nie to co kiedyś. Kilka lat temu tematów związanych ze sprawami paranormalnymi była większość. Teraz jest w zasadzie pół na pół z astronomią, nauką i polityką.

Oczywiście przykład Krakowa pokazuje, że można się spotkać. Jednak dłuższa wyprawa musiałaby być dobrze zorganizowana żeby komuś chciało się jechać te 300 km. Wykłady, inne takie dziwności. Ile można chlać wódę przy kiełbaskach. :P

Podpięcie się pod jakąś istniejącą już imprezę jest rozsądnym pomysłem.



#11

Rutherford.
  • Postów: 46
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zarejestrowałeś się tutaj 27 grudnia, napisałeś parę postów bez sensu, skopiowałeś parę artykułów i tutaj powklejałeś a teraz chcesz organizować zlot? Chyba Ci się sufit na głowę zapadł.

Chciałem napisać dokładnie to samo ale obrałem moją wcześniejszą wypowiedź w grzeczniejsze słowa.

#12

Gaiuss.
  • Postów: 203
  • Tematów: 10
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ludzie uspokójcie się trochę.
Wpadł na pomysł a wy go od razu negujecie nie znając go nawet.
Jak sam napisał

Wpadłem na pomysł zorganizowania spotkania w większym gronie. Świetna okazja żeby się lepiej poznać, potem zupełnie inaczej forum wygląda jak się zna ludzi, którzy piszą po drugiej stronie
Co o tym myślicie? Miejsce wybierzemy wspólnie tak, żeby nikt nie miał za daleko.
Wyobraźcie sobie: ogniska, wspólne debaty całonocne, śmiechy - wspaniała sprawa uważam
Ja jestem gotów to wszystko zorganizować od strony logistycznej bo mam doświadczenie w tej dziedzinie. Jeśli będzie odzew to z dziką chęcią przygotuję cały zjazd

Napisał, że ma doświadczenie w takiej dziedzinie tak więc zamiast negowania go zapytajcie się skąd ma takie doświadczenie lub też jakie ma pomysły na zorganizowanie takowego spotkania.

Ja sam też nie mam super dużo postów napisanych bo nie piszę zawsze tylko po to aby najczęściej spamować dodając moje bezsensowne zdania.

#13

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wynajęcie sali w Warszawie połączone z prezentacjami chętnych osób i dyskusją na żywo?



#14

Serail.
  • Postów: 428
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 26
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ile można chlać wódę przy kiełbaskach. :P

Hmm, cały zlot? ^^ Ewentualnie z przerwami na siku.
Przemo dobrze mówi. Nie trzeba od razu ze spotkania userów VRP robić wydarzenia roku 2011. Można spotkać się, żeby pogadać, poznać się na żywo, etc.

Wynajęcie sali w Warszawie połączone z prezentacjami chętnych osób i dyskusją na żywo?

Skłaniam się raczej ku wódce i kiełbaskach.



#15

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wódkę i kiełbasę można pić/jeść z każdym. Nie pojechałbym na pewno na takie coś na odległość większą niż 50 km.




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych