Skocz do zawartości


Zdjęcie

El Chupacabra w woj łódzkim


  • Please log in to reply
27 replies to this topic

#1

adrianunj.
  • Postów: 8
  • Tematów: 2
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

mam nadzieje ze administracja nie uzna tego za prowokacje
rok temu we wakacje miałem 16 lat wakacje zaczeły sie ładnie 10 lipca jednak coś zakłóciło spokój w mieście moje miesto ma 3000 mieszkanców na obrzeżach ludzie hodują nutrie świnie i krowy no i oczywiście kury a więc znaleziono 3 martwe kury 2 dziurki blisko tętnicy razem z kolegami postanowiliśmy zrobic na nią polowanie o umówionym terminie ja z nozem spręzynowym i zamówionym w gazecie pistoletem gazowym 1 kolega z tonfą 2 z tzw tulipananami i nasz skarb kolega z wiatrówką którego naboje specjalnie piłowaliśmy poszliśmy o godzinie 21 do lasu w na rowerach wjechaliśmy gdy zaczynała sie szarówka rodziców nie było mieli przyjechać pojutrze więc nie było problemu wziąlem zapasową buteleczke gazu
( jedna butelka 7 użyc gazu paraliżyjącego na 20 minut mieliśmy ją związać )
a więc bylo już ciemno wiec wracalićmy gdy nagle przebieglo coś droge ( jechaliśmy polną drogą z lewej strony sad z jabłkami ogrodzony siatką i drutem kolczastym
po prawej las ) zsiedliśmy z rowerow i popiegli za tym czymś to coś biegło 5 minut ( gram dużo w unihokej długie bieganie to podstawa sukcesu)
zaśmierdzialo g..... ale takim starym i wtedy to coś sie odwróciło kiedy biegło wyglądało jak pies ale beż włosow tylko ze jagby skóra była stwardniała to coś się odwróciło i zobaczyłem pysk prawie jak u psa ale na końcu długi i taki masywny z wielkimi zębami po boku i sztyletowatym jezykiem . kolega z wiatrówką strzelil zwierze syknelo jak wąż jeszcze jeden strzal i przeszywający syk oczy zaczeły świecić na zielono nigdy nie widziałem brzydszego i straszniejszego zwierzecia i tego strasznego dźwieku jaki wydawało nigdy tego nie zapomne zwierzę pobiegło jednak dalej my zrezygnowaliśmy i odeszliśmy nic nie piłem nic nie brałem no jedyco to troche igraszek z koleżanką ale to chyba nie powoduje halucynacji
to widzialem ja i 4 inne osoby
  • -3

#2 Gość_majkelmonster

Gość_majkelmonster.
  • Tematów: 0

Napisano

Ciekawe, ale sądze ze historyjka troche podmalowana, moge wiedzieć w jakim mieście mieszkasz? Bo też jestem z łódzkiego...
  • 0

#3

adrianunj.
  • Postów: 8
  • Tematów: 2
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Mieszkam w uniejowie mamy slone wody i tu uprzedze kolejne pytanie czemu nie ma zdjęć
otóż w takiej sytuacji nie myśli sie o wyjmowaniu komórki tylko o przetrwaniu ciekawe co ty byś zrobil jak by jakieś 50 metrów od ciebie stało to coś


PS nis nie podmalowalem
  • 0

#4

Romczyn.
  • Postów: 757
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Haha, dobra historyjka. Niezłe z was kozaki, żeście się uzbroili :F Oczywiście nie mogło zabraknąć wątku miłosnego :)
  • 1



#5 Gość_majkelmonster

Gość_majkelmonster.
  • Tematów: 0

Napisano

Może to był pjes...
  • -1

#6

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pójdę na to do kina, tylko powiedz kiedy będzie premiera tego sci-fi. Będzie w 3D?
  • -1



#7

equilibrium.
  • Postów: 144
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Będziesz kiedyś sławny „adrianunj”. Będą o tobie pisały kroniki kryminalne.

Zgroza, pod każdym względem! Gdyby była taka opcja, to dałbym minusa administratorom, za dopuszczanie do publikacji materiału propagującego nieuctwo, ignorancję, arogancję, pospolitą głupotę oraz zachowania kryminogenne.



  • 1

#8

Easy_Rider.
  • Postów: 333
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

W Polsce były już relacje wskazujące na pojawianie się zwierzęcia podobnego do chupacabry. To oczywiście nie potwierdza prawdziwości opowieści autora tego tematu - ale może nieco zwiększa jej prawdopodobieństwo.

Natomiast samemu autorowi opowieści - zakładając, że jest prawdziwa - radziłbym nie wchodzić w bliski kontakt w tym stworem, gdyż nie wiemy, z czym mamy do czynienia? Czy jest to postać tylko ze świata zwierzęcego, czy biorobot "obcych" (chociaż niekoniecznie spoza Ziemi), ucharakteryzowany na zwierzę, którego zadaniem jest pobieranie materiału genetycznego do eksperymentów.
  • 1

#9

unwanted.
  • Postów: 126
  • Tematów: 3
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

kolejna zmyslona historyjka ;p ale fakt bajkopisarz z ciebie bedzie;p i ten watek milosny hahaha.

Użytkownik unwanted edytował ten post 30.01.2011 - 00:23

  • 0

#10

wujek1985.
  • Postów: 146
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

zaśmierdzialo g..... ale takim starym


Hahahhahahahhaha to się uśmiałem, jaka jest różnica w zapachu pomiędzy starym g...m a świerzutkim?? o ile mogę spytać.:facepalm:

Użytkownik wujek1985 edytował ten post 30.01.2011 - 00:29

  • 0

#11

sickman.
  • Postów: 82
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

zaśmierdzialo g..... ale takim starym


Hahahhahahahhaha to się uśmiałem, jaka jest różnica w zapachu pomiędzy starym g...m a świerzutkim?? o ile mogę spytać.:facepalm:


Stare gówno jest spieczone i zwietrzałe i prawie go nie czuć, świeże wali w nozdrza pełną mocą :-) Co do "spotkania" to wydaje mi się to bajką wyssaną z palca :-)
  • 0

#12

wujek1985.
  • Postów: 146
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Jak było zwietrzałe to jak mógł z taką dokładnością opisać zapach?? zwróćmy jeszcze uwagę na to, że działał w afekcie co nie mogło spotęgować wspomnianych doznań. To skłania mnie do przemyśleń, iż ta historia to może być fake'iem:P hehe
Szkoda, że kolega biegł tak szybko i nie mógł się zatrzymać na chwilę by sprawdzić strukturę i konsystencję wyżej wymienionego przedmiotu, posiadał także telefon, którym mógł zrobić zdjęcie, byśmy byli wtedy w 100% pewni, iż owy obiekt jest podstarzały. Coś mi tu w tej całej historii "śmierdzi".
  • 0

#13

adrianunj.
  • Postów: 8
  • Tematów: 2
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

z tym gównem to chodzi mi że pachnialo jak w tzw wychodku tam gówna leżą całymi latami moja babcia ma jeszcze wychodek a i to nie byl bies bo jak pisałem że przebiegło z lewej strony gdzie była siatka i drut kolczasty chroniący sad ( przed moimi kolegami i mną :lol ) czy widziałeś psa który przechodzi przez 2metrową siatkę i drut kolczasty ( nawet my używamy prymitywnej drabiny poza tym ten syk jak go słyszałem to myślałem że głowe mi prześwidruje


PS co to ma wspólnego z kryminałem ? wiatrówka jest dozwolona tak samo jak pistolet gazowy nóż sprężynowy nie wolno nosić na imprach publicznych

Użytkownik adrianunj edytował ten post 30.01.2011 - 08:52

  • 0

#14

CzłowiekMutant.
  • Postów: 28
  • Tematów: 0
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika

Użytkownik rikamaru edytował ten post 30.01.2011 - 09:51

  • 3

#15

wujek1985.
  • Postów: 146
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

http://img227.images...i/12317211.png/

Właśnie naszkicowałem rysunek z twojego opisu.
Czy ta czupakabra wyglądała mniej więcej tak???
:facepalm:
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych