Skocz do zawartości


Zdjęcie

Do Przema


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
39 odpowiedzi w tym temacie

#31

On..
  • Postów: 0
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czytając Ano można pomyśleć, że napisanie powyższego od tyłu i od przodu miałoby ten sam sens.

reavizer to w rzeczywistości Przemek I, ukrywa się pod pseudonimem Vodnik, więc robi anty-reklamę i nie wie czym jest średnia arytmetyczna.

Inteligentni twierdzą, że jestem inteligentny
Głupcy twierdzą, że jestem głupi
Niemądrzy twierdzą, że jestem niemądry
Mądrzy twierdzą, że jestem mądry
Kto ma rację?
Gdybym był niemądry i głupi to nie napisałbym tego, a pomagało mi w tym jedynie, a może aż moje cerebrum. Inteligentni i mądrzy także mogą się mylić.

Ufam prawdopodobieństwu.

Użytkownik On. edytował ten post 30.01.2011 - 11:16


#32 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Mnie osobiście nie interesują motywacje i osobiste pobudki ludzi jak Yaku. Jego poziom elokwencji jest widoczny i niezależnie od tego czy jest to forma reklamy tego forum, to ja nie mam zamiaru w tym uczestniczyć. To się dotyczy także forum.
A prawda Yaku jest jak dupa, u każdego inna, więc marny żywot Twojej formuły.

#33

On..
  • Postów: 0
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Muhad sra głową i znów zapomniał nałożyć pampersa.

I żeby nie było wypowiedzi Muhada są kulturalne i

Twoje wypowiedzi obniżają poziom komunikacji na tym forum. Przedstawiane argumenty są zdecydowanie irrelewantne. Blokada pisania na okres 7 dni i potoczny "warn".


Wspaniale. Jego nie obniżają, to stały pasożyt.

Użytkownik On. edytował ten post 30.01.2011 - 11:23


#34

Ano.
  • Postów: 309
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Powinien być ban za spam i łamanie regulaminu już w pierwszym poście. Nie wspominając o multikontach.

#35

On..
  • Postów: 0
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Właśnie Muhad. Szybko piszesz. A skąd wiesz, że multikino, jesteś moderatorką?

Możecie mnie zbanować.
Porównajcie też IP exio z Muhada.

Użytkownik On. edytował ten post 30.01.2011 - 11:53


#36

exio.
  • Postów: 492
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Chciałem się zarejestrować na tym waszym forum i poudzielać trochę ale poziom waszych wypowiedzi i wasza smykałka do prowokacji mnie zniechęciła, a nie mam czasu ani chęci na czcze "pieprzenie".

Porównajcie też IP exio z Muhada.


Niby czemu? Że Muhad i exio to niby ta sama osoba i multi konto ? LOL, wystarczyło wejść w mój i jego profil i poczytać posty by się przekonać, że to co mówisz nie ma sensu jak i z resztą cały ten temat. Przemo wam napisał co możecie zrobić w ramach reklamy forum czy tam strony, a mimo to dalej się wyzywacie i macie pretensje nie wiadomo do kogo.

Użytkownik exio edytował ten post 30.01.2011 - 12:10




#37

raevizer.
  • Postów: 18
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@exio
Wypraszam sobie. Jedyna chamska osoba powiązana z tamtym forum to On (i jego multikonta). I nie "wasza" smykałka do prowokacji, tylko "jego". Nie znajdziecie tam żadnych chamskich, nieprzyjemnych, niskopoziomowych, czy ogólnie "takich" postów, oprócz tegoż pana (nick - 'Ja.') :P

#38 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Exio. Daj spokój. Ja już sobie odpuściłem dyskusję. Skoro chłopaki chcą robić reklamę hermetycznego forum - proszę bardzo. Ich wolna wola :)

Pozdrawiam wszystkich i miłej zabawy.

#39

raevizer.
  • Postów: 18
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Btw.

Jeśli ktoś ma oko, to powinien widzieć na tym (vrp) forum także "normalnych" reklamujących VV. Serwer zafundował pan Refused, pierwsze kroki to Makbet (arek, don arakdio, etc), do tego jest jeszcze kilka naprawdę przyjaznych osób, których nie jestem w stanie wymienić po nickach, bo nie wiem jak tu się podpisują. Jednak wszyscy ucichli, także ja. I pojawił się niesamowicie głośny On... no i tak pozostało.

@Muhad
Cóż, sorry za pozorną reklamę. Już sobie znikam =)

Użytkownik raevizer edytował ten post 30.01.2011 - 12:20


#40 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Ok, w porządku, ale mojego zdania nie zmienisz. Podziękuj Yaku za jego "życzliwość".


Edit: +.....
Dołączona grafika

Użytkownik +..... edytował ten post 30.01.2011 - 12:27



 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych