Skocz do zawartości


Zdjęcie

Do Przema


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
39 odpowiedzi w tym temacie

#16

Yaku.
  • Postów: 129
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dlatego mi je dasz. Wszystkie są masońskie, nawet wolne.

#17 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

A w jakim celu oczekujesz ode mnie pieniędzy?
Nie ma wolnych mediów. Wolne pozostały tylko w internecie i to też nie wszystkie.

#18

Yaku.
  • Postów: 129
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W celu wygrania zakładu.
To pasja czy spisek, że jesteś anonimowy? Pewnie ani jedno ani drugie, to choroba. Rak szyjki pnia mózgowego.

#19 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Ach, to będzie forum bliźniacze-sceptyczne? To widać po Twoim sarkazmie. Anonimowy jestem z przyczyn obiektywnych :)
Myślę, że obraźliwa ironia w moim kierunku jest zbędna.

#20

Yaku.
  • Postów: 129
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Myślę że czytanie obiektywnych komentarzy teoretyków jest zbędne, są subiektywne jak wszystkie.

#21 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Jeśli tak na to patrzysz, to podziękuję uprzejmie za uczestnictwo na Twoim forum.

#22

Yaku.
  • Postów: 129
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak większość abderytów.

#23 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie wiem czy chcesz mnie sprowokować, czy co zrobić. Jeśli uważasz mnie za, prostaka, nieuka, głąba, czy kogokolwiek innego, to nie musisz używać najwymyślniejszych słów. Wystarczy powiedzieć wprost, ale najpierw wypada spojrzeć na siebie. Nie masz moralnego prawa oceniać mnie :)

Nie-do widzenia.

#24

Yaku.
  • Postów: 129
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Prostaka łatwo sprowokować, to fakt.

#25 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Lub osobę troskliwą o dobro ogółu.

#26

Yaku.
  • Postów: 129
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wilki w owczej skórze. Otwórzcie oczy na prawdę.

David Icke, były angielski piłkarz. Beckham wykonał karnego wprost w moją głowę, siedziałem na trybunach. Dowód: Hilary Clinton.

#27 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Miłej zabawy na Twoim forum. Tam będziesz miał większe pole do popisu - tj. do obrażania innych.
Pozdrawiam.

#28

Yaku.
  • Postów: 129
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tj, do mówienia prawdy.

#29

raevizer.
  • Postów: 18
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Salve

Przeczytałem ten temacik i poczułem, że muszę coś sprostować. W ramach wyjaśnień, od razu zaznaczam, że również jestem związany z omawianym tu forum.

Po pierwsze, od dawna tu nie bywam, temat znalazłem za pośrednictwem naszego rozrabiaki.
Po drugie - on nie reprezentuje ogólnego poziomu ww. forum, nawet nie utrzymuje się w okolicach jego średniej. I nie tylko was potrafi drażnić - to taka forma jego "super mocy". Nawet teraz napisał mi, żebym odpowiadał wam co chcę, bo on już ma gotową ripostę do wklejenia pode mną -.-

Tak czy siak, on to nie vv, ergo - nie jest tam aż tak źle... pod warunkiem, że potrafi się zignorować ludzi o politycznej naturze (głośni i z mentalnością dziecka) :)


To tyle, na zakończenie dodam, że nie jest to żadna reklama, tylko... odruch ;)

Peace.

#30

Ano.
  • Postów: 309
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Czytając tego Yaku mam wrażenie jakbym czytał forum onetu gdzie fanatycy PiSu i PO wymyślają beznadziejnie głupie nazwy, neologizmy i bardzo skomplikowane zdanie, które mają niby uwłaczyć stronie przeciwnej. Nie wspominając o tym, że każdy kto z nimi dyskutuje jest automatycznie zwolennikiem "złowrogiej partii przeciwnej", która kradnie etc.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych