Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przewiduję przyszłość


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
85 odpowiedzi w tym temacie

#76

Metamorfozja.
  • Postów: 46
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiem wszystko...Nikt nie umrze,a Ty jestes klamca - i moja przepowiednia jest lepsza bo ma 100% szans na spelnienie, co wiecej ona juz jest spelniona. Mysle ze wiecej nie musze mowic.
Pomysl.

Użytkownik Metamorfozja edytował ten post 08.04.2011 - 15:13

  • 0

#77

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Metamorfozja. O to w tym temacie chodziło żeby ośmieszyć wszystkich którzy przepowiadają przyszłość i wszelkim im podobnym. Także jak możesz to powiedz nam co miałaś na myśli :)
  • -1



#78

Metamorfozja.
  • Postów: 46
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Uff. Cale szczescie. Juz myslalam na poczatku ze nastepne "guru" sie rodzi. To dlatego czulam ze jest potwornym klamca i jest - moja przepowiednia sie spelnila :P hihi Troche glupio ze nie zajarzylam, ale coz. Bywa.
Teraz juz nie wazne o co mi chodzilo.

Użytkownik Metamorfozja edytował ten post 08.04.2011 - 15:21

  • 0

#79

fainee.
  • Postów: 35
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja już znam to przepowiadanie przyszłośći :\ Myślę, że to potwornie żałosne.. no, ale nie psujmy innym zabawy ;p
  • 0

#80

Wiccaa.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dwie różne wróżki zapowiedziały mi jednakową datę mojej śmierci.
Przestraszyłam się, spróbowałam przejść test na przepowiedzenie życia
na www.yawgmoth.tu.był.vrp/warn/zawieszenie_konta
i otrzymałam znów tę datę! :((
Co mam robić? Wierzyć albo nie? Dlaczego wszędzie jest ten sam wynik?
  • 0

#81

Nic_nowego.
  • Postów: 140
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dwie różne wróżki zapowiedziały mi jednakową datę mojej śmierci.
Przestraszyłam się, spróbowałam przejść test na przepowiedzenie życia
na............
i otrzymałam znów tę datę! :((
Co mam robić? Wierzyć albo nie? Dlaczego wszędzie jest ten sam wynik?


Chciałaś odpowiedzi. Masz w to nie wierzyć. Jak ktoś może przewidzieć twoją śmierć? Przewidywanie przyszłości jest niemożliwe. Wszystko co na świecie się dzieje jest skutkiem naszych działań. To my odpowiadamy za to jak żyjemy. Niekiedy też zdarzają się wypadki, ale to też jest skutek działania człowieka. Nie masz z góry zaplanowanego życia przez jakiegoś wyimaginowanego Vishnu, Krishne, czy Jahwe.
Dlaczego wszędzie jest ten sam wynik? Zbieg okoliczności.

Edit: Wszystko, nie miałem pojęcia... W jakimś temacie już właśnie widziałem tą stronę.

Użytkownik Przemo edytował ten post 20.07.2011 - 18:39

  • 0

#82

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nic_nowego nie odpowiadaj na takie posty. Ten gościu to jakiś troll. Zakłada codziennie nowe konto i tworzy posty w każdym temacie o śmierci o tej samej treści. Reklamuje swoją głupią stronę.
  • 1



#83

Kitsune.
  • Postów: 84
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A co do tematu. Ja też potrafię widzieć przyszłość!
Jutro gdzieś będzie pożar. Ktoś umrze. I najważniejsze... Ktoś... Jutro... Ubierze czyste majtki! Tak, naprawdę! I jestem tego pewna na 99,9%, więc jest to więcej, niż Twoje marne 95%.
I jak ktoś mi powie, że się myliłam, to wywalam komputer przez okno.
Tyle mam do powiedzenia w tym temacie- było tyle przepowiedni (ta o końcu świata- niezapomniana!)... Więc można zrobić o tym reality show na miarę Disney Channel.
Pozdrawiam, ChopAndChange.
  • 0

#84

madziulek.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No tak a może zamiast tego końca świata to ktoś przewidziałby przyszłość w postaci daty śmierci Ostatnio czytałam coś o tym na stronie http://postlinknews.com/349news.php Co o tym sądzicie??? Może warto zaryzykować ???
Edycja: Przemo.
Ban

  • -1

#85

Churchyard dweller.
  • Postów: 356
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wszystko
28.01.2011
"W ciągu miesiąca umrze pewna znana osoba związana z polityką."

Zmarla czy nie, bo nikt nie napisal?

"Moje przewidywania nie są oparte o intuicję, horoskopy, gwiazdy itp. To jest pewien system wymyślony dawno temu przez znanego mentalistę Theodore 'Theo' Annemanna. Na świecie jest tylko kilka osób, które znają sekret tego triku.
Gdzieś czytałem, że Randi wie o co w tym chodzi. Nie wiem kto jeszcze to zna."

Czyli jestes jednym z tych kilku wybrancow na swiecie, ktorzy go poznali? Mozna wiedziec w jaki sposob? Czy to nieprawda, a temat jest prowokacja?
  • 0

#86

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale wygrzebałeś stary temat. To była raczej próba wróżenia na podstawie statystycznych możliwości. Niestety nikt nie zna sposobu na przewidzenie zdarzeń gdzie jest mnóstwo możliwych wyników. Czyli nie da się przewidzieć np. Wyników lotto. Tylko przypadek, szczęśliwy traf wchodzi w grę.
Nie wiem czy ktoś w tym czasie umarł, ale jak poszukasz w necie to na pewo kogoś znajdziesz.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych