Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przewiduję przyszłość


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
85 odpowiedzi w tym temacie

#16

ICM600.
  • Postów: 184
  • Tematów: 25
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A ja ogłaszam że mam dar większy niż każdy wszechwiedzący na świecie! Otóż w dniu jutrzejszym i pojutrzejszym i nastepnym na świecie umrze ok. 148 000 osób na każdy dzień! Ważnych i mniej ważnych. Politycy, biznesmeni, artyści, wielu murzynów, żółci i białasy, kilku eskimosów. Palacze, żołnierze, drwale, kucharze, żebracy, pracownicy fabryki środków do kibla, księża oraz ujawnię rąbek tajemnicy - studenci. I nie są to żadne tanie triki, żadne uogólnienia, nie można tu mówić o prawdopodobieństwie, bo to jest pewne! Nie wierzycie? Wy naiwni!! Policzcie to się przekonacie o mojej niesłychanej mocy proroczej!!!!!!!!!

Użytkownik ICM600 edytował ten post 28.01.2011 - 18:48

  • 1

#17

Brivion.
  • Postów: 282
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ludzie jesteście (przepraszam za słowo) tępi? To ma być rodzaj eksperymentu, wiec siedzcie cicho i nie obrazajcie nikogo. Zobaczymy jaki bedzie tego wszystkiego wynik. Pozdrawiam "wiem wszystko" i zycze powodzenia.
  • 0

#18

Patrolinho.
  • Postów: 137
  • Tematów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

@Brivion, heh ironia losu, życzyć komuś powodzenia, gdzie sukces gwarantuje tylko czyjaś śmierć... Kapitalne :mrgreen:
  • 0

#19

ICM600.
  • Postów: 184
  • Tematów: 25
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Przepowiednia dla Polski na 2010 rok - czyli jasnowidzenie Krzysztofa Jackowskiego
Dodane 2010-01-02 13.49,

Jaki będzie nadchodzący rok? Czy czekają nas jakieś niespodzianki, przełomowe wydarzenia, wielkie zmiany? Zapytaliśmy o to słynnego jasnowidza z Człuchowa Krzysztofa Jackowskiego.

Dymisja Tuska?
Trzy pierwsze miesiące będą złe dla premiera Donalda Tuska. Mam wrażenie, że do jakiejś już znanej publicznie afery zostanie dołączony pewien dokument. Tam będzie jakiś drobiazg, ale dla Tuska dość kompromitujący, który będzie ostro wykorzystywany. Nie twierdzę, że będzie dymisja, ale na pewno jakieś trzęsienie ziemi.

W rządzie też będzie się działo – widzę jakieś odejścia ministrów. Konieczna będzie szybka zmiana budżetu, odejście od założeń. Stanie się to już na początku roku. Sytuacja będzie bardzo niekorzystna dla rządu oraz dla ministra finansów.

Nasze partie kochane
W PSL będą czekali, czy posypnie się PO. Ale zachowają się inaczej niż dotąd.
Platforma na początku roku przeżyje kryzys, to będzie miało związek z zachwianiem autorytetu i pozycji premiera i ze zmianami w rządzie.

W PiS nic się raczej nie zmieni, będzie jak teraz.

Kto na prezydenta?
Jednego jestem pewien: obecny prezydent nie będzie już prezydentem. Podobnie jak jego brat nie będzie premierem. Przed wyborami oczywiście czeka nas jakaś afera. Ktoś wyciągnie jakieś dokumenty, widzę, że je już ma, ale czeka na odpowiedni moment. Poważnych kandydatów na prezydenta będzie czterech. Tusk będzie wojować z Kaczyńskim i obaj będą na tym tracić. Pojawią się dwie nowe postacie, które na tym skorzystają. Jeden to siwy mężczyzna, drugą może być kobieta, stanowiąca jakąś alternatywę dla PO.

Kryzys da się we znaki
Dopiero w tym roku dowiemy się o rozmiarach kryzysu i jego konsekwencjach. Jeszcze się nie skończył. W gospodarkę wpompowano kupę pieniędzy, ale jej rozkład jeszcze trwa. W pierwszym kwartale będzie burza giełdowa. Całe to ożywienie gospodarcze jest pozorowane, koniunktura polega na słowie, a to jest kwiat bez korzeni.

Unia wisi na włosku
Unia Europejska rozleci się na trzy części, żeby potem się definitywnie rozpaść. Unia nie ma długiego żywota przed sobą. Do rozpadu nie dojdzie w tym roku, ale coś już się zacznie dziać. To kryzys sprawi, że nastąpi podział.

Będzie wojna?
Jestem pewny, że Ameryka ma problemy z kryzysem, a Obama dostał profilaktycznie tę Nagrodę Nobla, żeby do wojny nie doszło. Konflikt jest jedynym ratunkiem dla Ameryki, bo ją strasznie zżera kryzys, zaś ludziom się tam mydli oczy. Nadal widzę zagrożenie wybuchem jakiegoś konfliktu, ale w tym roku – z przyczyn ekonomicznych – może on dotknąć Azję. Polski nie będzie to dotyczyło. Natomiast latem to ja widzę potężny ogień tam, gdzie jest Irak. Nie wiem, z czym to kojarzyć, ale będzie o tym mówił cały świat.

Jaka będzie pogoda
Z pogodą to mi najmniej ostatnio wychodzi... Widzę, że w styczniu będziemy mieli dwa, trzy napady chłodu, luty będzie zimny i brzydki. Wiosna zacznie się późno, a lato będzie nieładne.

link od "wiem" wszystko


Taaaaaaaaaaaaaaaki jasnowidz, a nie przewidział ani katastrofy smoleńskiej, ani powodzi... nie, zaraz... lato było nieładne przecież..

Użytkownik ICM600 edytował ten post 28.01.2011 - 19:22

  • -2

#20

Atomowy_jogurt_zagłady.
  • Postów: 505
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

@Wiem_wszystko@ Ja też potrafię przewidywać przyszłość. Jutro na świecie ktoś umrze. I w w 100% wiem, że jutro gdzieś na świecie wzejdzie słońce a jeszcze w innym rejonie będzie padać śnieg. Widzisz jestem lepszy niż ty bo ty masz tylko 95%. Potrafię też przewidzieć, że jutro u mnie w szkole będzie matura próbna z matmy i w zaokrągleniu mogę powiedzieć, że będzie pareset osób.
Jeszcze lepiej potrafię przewidywać przeszłość.
  • -1

#21

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja posunę się jeszcze dalej w moim talencie do przewidywania przyszłości. Jutro umrze Polka - brunetka po 50-tce, będzie bardzo kochana i szanowana - bo to będzie czyjaś mama, żona, córka. Umrze także 6-letnie dziecko w wypadku samochodowym a na świecie na HIV zachoruje 100 osób. Daję na to również 95% prawdopodobieństwa... bzdury, wiem wszystko już kompletnie ześwirował - pewnie mama rano przeterminowane Danonki na śniadanie przygotowała :(

Użytkownik HPLovecraft edytował ten post 28.01.2011 - 20:09

  • 3



#22

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Różnica między waszymi wymyślonymi na szybko przepowiedniami a moją, jest taka że moja wizja jest dokładniejsza. Dotyczy polityka, starszego, który umrze w przeciągu miesiąca.
  • 3



#23

ICM600.
  • Postów: 184
  • Tematów: 25
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jednak śmiem twierdzić, że HPLovecraft ma większy dar, bo podał kolor włosów.
  • 0

#24

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dobra, nie bawcie się już w Boga czy jasnowidza, dajmy mu szansę i zobaczymy :D
PS. 27 lutego ujrzysz mój piękny post.
PS2. To też przepowiednia.

Użytkownik Fisher edytował ten post 28.01.2011 - 20:24

  • 0



#25

wujek1985.
  • Postów: 146
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Ja posunę się jeszcze dalej w moim talencie do przewidywania przyszłości. Jutro umrze Polka - brunetka po 50-tce, będzie bardzo kochana i szanowana - bo to będzie czyjaś mama, żona, córka. Umrze także 6-letnie dziecko w wypadku samochodowym a na świecie na HIV zachoruje 100 osób. Daję na to również 95% prawdopodobieństwa... bzdury, wiem wszystko już kompletnie ześwirował - pewnie mama rano przeterminowane Danonki na śniadanie przygotowała :(


Hehehhe z tymi danonkami to przesadziłeś...+dlaciebie+

Użytkownik wujek1985 edytował ten post 28.01.2011 - 20:27

  • 0

#26

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A ja przewiduje, że na początku następnego miesiąca w polityce będzie kolejna afera, w tym samym czasie na wschodzie polski będzie głośny wypadek o którym będą mówić o tym w telewizji. W ciągu najbliższych 3 tygodni umrze sławny w dawnych latach aktor. Czeka nas odwilż i bardzo dużo śniegu kilka dni po odwilży. Skąd to wiem ? Obserwuje.
Ostatnimi czasy często są afery w polityce, jest czas w którym przy ładnej pogodzie ludzie przyciskają w gaz i są wypadki, stare pokolenie aktorów niestety odchodzi od nas a pogoda jest "w kratkę".
Czy się sprawdzi ? Duże prawdopodobieństwo
  • 0



#27

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

tak, śmiejcie się. Piszcie te swoje ogólnikowe przepowiednie w stylu ,,jutro ktoś na świecie umrze"
A ty lovercraft jedz sobie te danonki skoro tak ci smakują, do tego możesz założyć jeszcze kilkanaście tematów ala koralowy zamek gdzie są bajkowe twierdzenia że koleś sam przesuwał kilkutonowe bloki a jacyś ludzie nawet widzieli jak one latały.

shortez nie wysilaj się. podałeś kilka wizji, a ja podałem jedną.

Użytkownik wiem wszystko edytował ten post 28.01.2011 - 20:36

  • 2



#28

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

takie małe pytanie - któryś z polityków umiera na raka ? :> aids ? jest w stanie krytycznym po wypadku ?


jeżeli nie to z ciekawością poczekam na to co żeś wymyślił : ]
  • 0

#29

ICM600.
  • Postów: 184
  • Tematów: 25
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Patrzcie ludzie, ilu na forum mamy ludzi posiadających dar przewidywania: ICM600, Atomowy_jogurt_zagłady, HPLovecraft, Fisher, shortez no i oczywiście nasz guru, WIEM WSZYSTKO ;D Zaprawdę powiadam wam: słowa zapisane w tym temacie są OBJAWIONE!

Panie założycielu tematu - skąd ta nagła zmiana przekonań? Zawsze był Pan (pożal się Boże) sceptykiem, a teraz nagle wyjeżdża Pan z jakimiś przepowiedniami. Za dużo czerwonego, tak?? Otóż dostanie Pan ode mnie za każdy post po zielonym, no prócz pierwszego, bo tam wcisnąłem minusa, żeby nie było Panu smutno:)

EDIT: ups.. Zabrakło zielonych.. Co teraz?

Użytkownik ICM600 edytował ten post 28.01.2011 - 20:48

  • 0

#30

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

w dalszym ciągu jestem sceptykiem. Nic się w tej kwestii nie zmieniło.

Przewidywanie przyszłości nie jest takie łatwe. W temacie o ujawnieniu większość z was wyraża przekonanie że to się niedługo spełni. A tutaj taki sceptycyzm od was zalatuje.
  • 2




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych