Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nad Ziemią zajaśnieją dwa Słońca


  • Please log in to reply
51 replies to this topic

#46

wujek1985.
  • Postów: 146
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

NIszczycie mi głowę takimi rzeczami co nie zmienia faktu, iż jest to bardzo ciekawe, w szczególności te alternatywne światy...
@mag1-21 czyli ma się rozumieć, że to zdarzenie miało miejsce, tylko tak jakby w równoległym świecie tego doświadczyłaś, znaczy twoje ja z innego wymiaru a mentalnie jesteście połączone??
A jeżeli ten twój sen powtarza się co 10 lat, był to 71r czyli w tym roku będzie następny sen tak...a może którejś dekady z kolei, pięknego dnia wstaniesz i już ci się to nie przyśni, wiesz o co mi chodzi...to się zdarzy...

Użytkownik wujek1985 edytował ten post 30.01.2011 - 21:39

  • 0

#47

xeophyte.
  • Postów: 151
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Moglby ktos inteligentny na podstawie danych w artykulach na temat tego drugiego slonca obliczyc ile lat temu mialo miejsce to wydarzenie?
  • 0

#48 Gość_mag1-21

Gość_mag1-21.
  • Tematów: 0

Napisano

wujek1985
Moje wyobrazenie o swiatach rownoleglych jest takie dosc szczegolne...
Sprobuje to wyjasnic. Ta (aktualna) Ziemia jest ktoras z koleji istniejacych, a wiec wszystko co nam sie zdarza juz kiedys sie zdarzylo i jednoczesnie sie zdarzy poraz kolejny, kiedy nasza Ziemia przejdzie w inny wymiar, a na tym samym miejscu narodzi sie calkiem nowa. Wtedy my bedziemy juz z przyszlosci dla tych wszystkich, ktorzy narodza sie na nowej Ziemi, ale rowniez przed nami tez sa wczesniejsi, ktorzy dla nas sa z przyszlosci. Obserwujac rozwoj teorii strun, wyodrebnia sie 12 swiatow uformowanych i 13-ty formujacy sie (moze wlasnie to bedzie nasz swiat do ktorego zmierzamy. Uwazam tez, ze to nie koniec powstawania swiatow rownoleglych, a tylko jeden z kolejnych cykli. Mysle, ze to bedzie trwac w nieskonczonosc...Sama jestem ciekawa, czy "naocznie" zobacze to zjawisko, czy znow tylko sny(bardzo realne, bo lacznie z metalicznym zapachem unoszacym sie w powietrzu). Jesli doswiadcze tego zjawiska, to sadze, ze nie tylko po to by je sobie obejrzec, mysle, ze ma to jakies szczegolne znaczenia dla mnie samej, ale nie odkrylam z czym to sie moze wiazac u mnie. Mysle sobie rowniez, ze bedac w przyszlosci, jesli opanuje poruszanie sie w czasie, tez bede chciala wrocic i ostrzegac o zblizajacym sie niebezpieczenstwie, tak jak przypuszczam, ze nas ostrzegaja...Bez ingerencji, dajac mozliwosc dzialan nam samym. To madre i uczciwe.
  • 1

#49

wujek1985.
  • Postów: 146
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

WoW dzięki za wyczerpującą odpowiedź...spociły mi się szare komórki od myślenia nad tym...jak to może wyglądać...człowiek nie jest chyba jeszcze na to gotowy by pojąć tajniki wszechświata...
  • 0

#50

Napoleon Bolipięta.
  • Postów: 47
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

fajna sprawa i gdyby się coś takiego wydarzyło byłbym wniebowzięty... od razu rozpaliłbym grilla, kupił 3l z pompką i zaprosił cała rodzinę ze znajomymi... Lecz marzenia pozostają tylko marzeniami....

edit Yawgmoth
Upomnienie za spam.

  • 0

#51

Pędnik NieŁągiewki.
  • Postów: 125
  • Tematów: 1
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Szkoda, że nie podali, po ilu milionach lat spodziewać się na Ziemi pyłu powstałego podczas tej eksplozji... oraz tego, że błysk gamma znacznie dalej położonej supernowej był powodem Wielkiego Wymierania gatunków na Ziemi.
  • 0

#52 Gość_mag1-21

Gość_mag1-21.
  • Tematów: 0

Napisano

Taa, a ja jak czytam o tych dobroczynnych "witaminach", ktore do nas przyleca, to mysle sobie, ze to to samo jakby podac multiwitaminke w roztworze cyjanku. Prawdziwa bomba witaminowa. Ale wiekszosc ludzi nawet nie czyta co to promieniowanie gamma, wiec skad moga wiedziec ze ich sie robi w przyslowiowego balona? A ludzie wierza i spia spokojnie, gielda moze dalej dzialac spokojnie i banki i lotniska i wszystko kreci sie dalej.
Po co to straszyc niepotrzebnie, jeszcze by zarzadali budowy jakiegos plaszcza ochronnego, albo co...I po co niepotrzebnie wydawac pieniadze? Ci co trzeba schrony maja, a reszta? A kto by sie tam martwil, prawa natury, jedni musza odejsc, zeby inni mogli ZYC!. Znowu jestem cyniczna.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych